not4me
31.07.14,21:04
Dobry den poradaci.
Chcel by som sa VAs spytat,hlavne tych ,ktori maju skusenosti s branim antidepresiv-dalej-(AD).
Pocas brania AD konkretne Arketis sa mi rapidne zvysili hladiny cholesterolu ,tryglic.,a pod.neziaaducich latok v krvi.
Nevedel som nikde na nete vycitat ci maju AD vplyv na podobne veci v krvi alebo naopak nemaju.
Dakujem za kazdu pomocnu odpoved.
alaya1
31.07.14,19:07
1.precitat pribalovy letak
2. oboznamit s tym odborneho lekara

Nepozname tvoj zdravotny stav, kde zvysenu hl. mohol sposobit aj iny stav, ako uzivanie liekov.A ver mi, ze diskusie na nete su len zhlukom nazorov laikov.
buchač
31.07.14,19:08
Zvýš si dávku aspoň dvojnásobne .
alaya1
31.07.14,19:11
to myslis vazne? Svojvolne zvysovat davky antidepres. ?
not4me
31.07.14,19:12
Rozumiem a dakujem za odpoved.Ja som to myslel skor z globaln.hladiska co sa tyka antidepresiv ..ci maju ludia podobne problemy
alaya1
31.07.14,19:17
Pri uzivani akehokolvek lieku mozu sa vyskytnut rozne neziaduce sprievodne ucinky. Urcite by o tom mal vedet odborny lekar, ktory preparat indikoval, aby vedel posudit jeho dalsiu vhodnost na uzivanie, pripadne liecbu zmenil.
not4me
31.07.14,19:21
buchac ta tvoja odpoved bola myslena asi dost ironicky ne ?
buchač
01.08.14,04:05
CITUJEM :

not4me (Včera 22:21) buchac ta tvoja odpoved bola myslena asi dost ironicky ne ?

ODPOVEDÁM :

Irónia je moja sestra....;)
Ale otočím otázku.

Myslíš si, že Tvoja otázka je normálna ???
Ak áno, tak si tú dvojnásobnú dávku kľudne daj...môžeš si priložiť aj nejaký Diazepan a Xanax.
Depresiu síce možno nepotlačíš, ale bude Ti to úplne jedno ...;)
not4me
26.01.18,21:04
Buchac, tak ty si uplne mega kkt :-D
bettylou
26.01.18,22:02
Áno, tieto problémy majú aj iná ľudia trpiaci depresiami, ale ruku na srdce - akú máš životosprávu, pohyb, šport, sex? Nebude tá hladina zvýšená týmito faktormi, že sa nevieš prinútiť? AD lieky skôr podporujú chemickú vyrovnanosť mozgu, ale keďže celé je to ešte v plienkach, tak sa pohybuješ po veľmi tenkom ľade.
bettylou
26.01.18,22:05
On to myslel, že na skúšku :D:D, tie lieky musia mať riadnu toleranciu, keďže sa dávkujú a dospelú osobu a je jedno, či máš 50 alebo 130 kíl, to len tak na okraj. Dumaj radšej ako chceš ďalej žiť a nie nad k.ktinami :)
korela
27.01.18,10:16
Ja sa ťa spýtam, či sa ti počas užívania AD znížila fyzická aktivita. Mne sa totiž vždy tieto hodnoty zvýšili, iba keď som sa prestala hýbať. Napr. keď som musela obmedziť pohyb kvôli úrazu kolena, a bolesti trvali dlho, napriek tomu, že na röntgene nebolo nič vidno a bolo pohyblivé. Ale všetko je pre niečo, a úraz nie je tiež náhoda.
Tak sa zamysli, ako je to s tvoju pohybovou aktivitou. Veľa ľudí z AD priberie, možno tiež kvôli nedostatku pohybu.
NA YT nájdeš dosť videí aj o AD.
korela
27.01.18,10:18
:-)))