Zúfalka
01.08.14,13:43
Mám SM - potrebovala by som poradiť aký rotoped by bol pre mňa vhodný mám 117kg a 178 cm - mal by mi poslúžiť ako zlepšenie pohybovej aktivity
Kvaka
09.12.15,08:19
Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala. :)
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.
Dáša_
09.12.15,08:29
Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala. :)
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.

verím, že u teba to bude inak. Len teda, čo ja poznám stacionárne v rodinách - dobrý vešiak na prádlo to je.... Málokto to dokáže využívať. Aj keď je dobré. Tak si skús aj toto premyslieť, aby ste časom iba neobchádzali nepotrebný kus zariadenai
arizona
09.12.15,08:49
Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala. :)
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.
Radsej si zadovaz psa :) . Ten precvici kazdy sval ,pohladi dusu aj tep upravi ;)
Pohyb a dennu prechadzku mas zadara a nic ju nenahradi,ziaden pristroj.
lujza.j
09.12.15,08:55
Kvaka
09.12.15,09:09
Psa mám, neustále od 1996, prechádzky mám, ide mi o iné.
avalik
09.12.15,09:59
Kvaka
09.12.15,12:46