suneshine ^•^
02.08.14,12:41
Chcem sa opýtať prečo sa mi deje toto s tabletom? : Nainštalovala som si z Obchodu Play Facebook aj Messenger , ešte vcera mi išli no dnes mi už píše že niesom pripojená na wifi pričom mi ukazuje že som a ide mi aj prehliadač. No na prehladači sa ma pýta keď niečo hľadám na googli či chcem pokračovať. Mám taký dojem že viem prečo to tak je : Mám verejnú wifi sieť, na ktorú sa môžem pripojiť hocikedy a predtým mi hore vpravo ukazovalo wifi paličky veď viete sú modré no mne dneska ukazuje biele paličky a deje sa mi to čo som už skor písala. Biele paličky mám preto že som z môjho tabletu odstránila wifi sieť ale neskôr ako som zapla wifi ma pripojilo automaticky ale s bielymi paličkami. A tak sa pýtam ako môžem mať naspäť modré paličky na wifi a tým vrátiť všetko späť do normálu. Ďakujem~~~
misoft
02.08.14,13:21
Asi ťa pripojilo automaticky na preferovanú sieť - tú verejnú. Takže v musíš sa opäť odpojiť a pripojiť k tej SVOJEJ sieti (ak si doma). Okrem toho - prehliadač je program, ktorý nabehne, keď ho spustíš. A Google? Tablet si často ukladá do vyrovnávacej pamäte posledné. Takže síce "nabehne" Google, ale v skutočnosti je to len z vyrovnávacej pamäte, ale na Google v skutočnosti nie si.