Majka Kucharova
04.08.14,10:11
Momentálne pracujem na dohodu v spoločnosti, ktorá však získala podporu v projekte do 29 rokov. Zamstnávateľ teda od 1.8.2014 chce podpísať zmluvu na dobu neurčitú. Stále si však hľadám aj prácu v obore ktorý som študovala (učiteľstvo) a čakám do septembra na vyjadrenie zo škôl, či iných pohovorov. Čo robiť, prípadne aké sú moje povinnosti či práva ak by som zmluvu podpísala a v septembri chcela nastúpiť do iného zamestnania. Ďakujem
Zuzanka_ba
04.08.14,14:27
Žiadateľom o príspevky z UPSVAR je zamestnávateľ, on má zabezpečiť plnenie podmienok voči UPSVAR.
Ty ako zamestnanec by si bola viazaná hlavne zákonníkom práce:
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-22-02-2014-a.html#45
a konkrétnymi podmienkami, ktoré by si podpísala v prípadnej pracovnej zmluve, pracovným poriadkom zamestnávateľa, prípadne aj kolektívnou zmluvou.
Bežne býva dohodnutá skúšobná doba, počas ktorej môžeš odísť ak sa ti znepáči zamestnanie, zároveň možnosť výpovede počas skúšobnej doby platí aj pre zamestnávateľa, ak by si sa jemu znepáčila ty.
Nie je vylúčené, že tento zamestnávateľ by chcel do zmluvy, dodatku k nej alebo v nejakej inej dohode zahrnúť aj nejaké sankcie pre prípad, že by si odišla pred uplynutím povinnej doby trvania pracovného pomeru. I keď je otázne, či by boli z pracovnoprávneho hľadiska takéto sankcie ok. Keďže som nevidela zmluvu ani ostatné dokumenty, odpoveď je všeobecná.

Každopádne, odporúčam jednať so zamestnávateľom seriózne, a informovať ho o svojich plánoch. Snáď by nebol problém pracovať naďalej na dohodu, a v prípade že by si si nenašla zamestnanie v obore, potom by ste uzavreli pracovnú zmluvu. Celá agenda okolo vzniku pracovného pomeru, nehovoriac o tom príspevku - kopa papierov - je pomerne náročná, nerob teda zamestnávateľovi komplikácie kvôli nejakému mesiacu práce.
Majka Kucharova
04.08.14,14:34
Ďakujem za odpoveď a radu.... ja by som pracovala ešte mesiac dva na dohodu ale zamestnávateľ uz projekt vybavil a teda peniažky ma od 1.8 k dispozícii.... teda jedine ta skúšobná lehota ak si najdem niečo iné ma upokojila...Ďakujem ešte raz:)
Zuzanka_ba
04.08.14,14:43
Keď sa dá skús momentálny stav nejak odkomunikovať so zamestnávateľom, aby si neodchádzala nakoniec v zlom. A hlavne vždy si prečítaj čo podpisuješ, tú skúšobnú dobu ti vôbec nemusí dať do zmluvy, povinné to nie je, a má ťa už odskúšanú na dohodu plus potrebuje ten príspevok.
Inak pracovná zmluva sa mala podpísať a nahlásiť do poisťovní pred 1.8., už je zamestnávateľ v sklze - skús mu navrhnúť že to dáte aspoň od 1.9., ak na tom zamestnávaní a príspevku trvá.
Majka Kucharova
04.08.14,14:48
ako to že on už nahlásil nás len zmluvu nestihol prirpavit pre nás lebo sekretarka mu chýbala... skúšobnu dobu v zmluve mám 3 mesiace.. nadšeny nie je z toho že si hľadám aj inú prácu sám sa vyjadril, že chce aby som ostala.... navrhla som od septembra ale vraj už to ma podpísané s úradom od 1:8 tak že sa to zmeniť nedá, čo si myslím tiež nie je celkom pravda ..asi len vymýšľa
Zuzanka_ba
04.08.14,15:11
nuž, hlavne nemá od teba ešte fyzicky podpísanú tú zmluvu:) a tú dohodu ste už ukončili, alebo ako? aby si nebola v stave, že nemáš ani dohodu ani zmluvu, treba čím skôr podpísať zmluvu nech to máš na papieri a u seba. lebo nikdy nevieš čo sa môže stať.
keďže si informovala že si hľadáš inde, môžeš mať spokojné svedomie.
ak budeš končiť počas skúšobnej, daj mu písomne prevziať info, že máš v úmysle skončiť PP aspoň tri dni pred skončením, ako sa odporúča v zákone.
Majka Kucharova
04.08.14,15:17
dohodu ukoncil k dnu posledneho dna v mesaici jul a od augusta zmluvu...ako papierovo vsetko v poriadku dnes prisiel ze na podpis... ale kusok do zajtra ze si to premylsim.... zmuluvu zajtra odovzdam podpisanu odnesiem na urad a v podstate mam skusobnu pokial by sa mi pohovory vydarili odchadzam a samozrejme pisomne to oznamim ako to je samozrejme... on vie o tom ze si hladam aj ine moznosti takze nemoze byt prekvapeny....:) Ďakujem za rady