marmotte
04.08.14,09:30
Dobry den, pred dvoma mesiacmi som si kupila na stranke amydress.fr saty v hodnote 160 eur, ktore siju v Cine. Saty prisli po mesiaci, ale rozmerovo nesedeli, takze som ich poslala na adresu uvedenu vo fakture (v pripade vratenia tovaru, Cina) cez Slovensku postu na dobierku. Zaroven som predajcu informovala o vrateni tovaru - no od polky juna nemam nijaku odpoved a peniaze na ucte nie su. Ako by som mala, prosim Vas, postupovat?
Chobot
04.08.14,07:48
Treba ísť do nákupného centra a tam si kúpiť šaty, ktoré si ja odskúšas. Kupovať šaty cez internet a najmä zo zahraničia je riziko. Aj to, že ti nemusia sedieť (číňania majú iné veľkosti) a potom nemáš zaručenú ochranu spotrebiteľa.

A ešte mi prosím ťa povedz, ako sa ti podarilo poslať do zahraničia šaty na dobierku????? Pokiaľ viem, tak do zahraničia dobierka nefunguje.
misoft
04.08.14,07:51
Hmmmm.... zaujímavý problém.... Len či tie šikmooké e-shopy vedia, ako to u nás chodí.... pretože ony majú (najmä v 中华人民共和国) svoje zákony....
Ako postupovať? Ťažko, veľmi ťažko.... dúfaj, že pošlú.... pretože sa kľudne môže stať, že tá 0 tam bude nastálo....
jslancik
04.08.14,07:51
na DOBIERKU? si robíš srandu?
alaya1
04.08.14,08:52
Podla mna uz nikdy neuvidis ani saty, ani peniaze.

dopl. A na poste ti prevzali dobierku do Ciny? Mala si si saty dat tu upravit na postavu.
alaya1
04.08.14,08:52
funguje dobierka, napr. Cechy, Madarsko a pod.
chinaa
10.08.14,14:38
Mala si to posunut niekomu z rodiny...
lujza.j
10.08.14,15:39
ja si kupujem cez net aj boty, podprsenky , džínsy...čo je na tom?!z overených e-šopov....ak náhodou nesedí velkosť zabalím a poslem na spátek...ešte to tak aby som chodila po BA po obchodoch :eek:
vulxy
10.08.14,18:04
ako si zaplatila?ked paypal-om tak ich skus kontaktovat ,maju nato formular ...a" mozno " si to preberu s predajcom....