dusansl
04.08.14,11:04
Strana, ktorej sa vďaka našim hlasom podarilo obsadiť väčšinu ministerských kresiel a aj kreslo premier ministra spravuje štát tak, ako jej to svojim občianskym postojom umožňujeme. Hoci svojim kandidátom obsadila aj post ministra spravodlivosti a v parlamente má väčšinu neprejavila ani najmenšiu vôľu zabezpečiť doržiavaniu ústavných práv, a vymožiteľnosť práva . vyjadrite sa spoluobčania, na základe akých kritérií ju pôjdete znova voliť. alebo Vás uspokojuje bezprávny štát? Dušansl
buchač
04.08.14,09:16
Ajk&
04.08.14,14:34
Dnes som dostala odpoveď po takmer 4 rokoch z NS SR, hoci som dovolanie podávala pred štyrmi rokmi na KS BA - bez odpovede, znova som si podala o obnovu konania na OS - bez odpovede (dokonca tam mám aj kolky zaplatené), podala som ústavnú sťažnosť a Ústavný súd to zrejme od ....... trepal na Najvyšší súd SR a ten mi dal dnes odpoveď za všetky tie štyri roky domáhania sa svojich práv - bez možnosti odvolania. Stačí???? Ja mám papierov za 3 zeleninové prepravky ......
Voliť budem Nevedka .....
buchač
06.08.14,13:14
Ký dilino Ti povedal, že stranu SMER ( lebo o nej je reč ) budem/e voliť ???

To len voly a ovce volia hentých...a je ich teda, kua , statočne.
Už len oltáriky pánovi precedovi stavať....
buchač
06.08.14,15:08
NECH ŽIJE STRANA SMER A JEJ VODCA pán preceda FICO !

S FICOM NA VEČNÉ ČASY A NIKDY INAK !
misoft
06.08.14,15:11
Gratulujem! Dostala si sa do skupiny ľudí, na ktorých aspoň nezabudli. I keď je ti to ho*no platné.....:(