kaqpo
04.08.14,19:12
Čaute potreboval by som pomôcť s konvertovaním súboru .da0 do nejakého video súboru ... už som si vyhľadal že súbor .da0 je súbor Windows registry backup takže asi súbor na obnovu ale v mojom prípade ide o súbor, ktorý som stiahol z nahrávacieho zariadenia kvôli krádeži a potrebujem ho doložiť ako dôkaz na políciu ... program na spravovanie nahrávacieho zariadenia sa volá CMS software v ňom som si dal stiahnuť video záznam ale uložiť sa dal jedine vo formáte .da0 ... už som s tým bol aj na polícii ale nedokážu to spustiť a preto ma požiadali aby som to konvertoval do súboru, ktorý dokážu prehrať ... stiahol som už množstvo programov na konvertovanie ale žiadní mi ten súbor nechce nahrať ... tak ak by mi niekto dokázal pomôcť budem mu vďačný
misoft
04.08.14,18:54
No mal by si vedieť: Je to len časť súboru! Pretože prípona (extension) je v skutočnosti *.daa. A keďže je to asi väčší súbor, tak to zariadenie rozdeľuje do časti o veľkosti cca 1GB (príp. inej veľkosti) a s príponami da0, da1, da1. Sú to komprimované dáta!
Otvoriť sa dajú PowerISO, WinArchiver. Konverzia takého, aký je teraz - nie je možná - jedine v tých programoch otvoriť - tieto programy súbor dekomprimujú a otvoria.
brodozz
04.08.14,19:55
ja bych skusil soft na strih videa nap. Vegas,ak video nacita tak ho dam ulozit do avi.
kaqpo
05.08.14,05:53
Skúšal som ten PowerISO ale po dekomprimovaní nedokázal priradiť program na otvorenie ... ale na koniec sa mi podarilo nájsť program A6viewer v ktorom keď ten súbor prehrám tak sa dá uložiť ako .avi