Martinajka
05.08.14,21:57
aky je v tom rozdiel?..manzel chce dohodu o pracovnej činnosti,ekonomka tvrdi ,že na prácu ktoru bude treba vykonat mu vzdy v daný den vypise dohodu o vykonani prace,lebo keby s nim uzavrela dohodu o pracovnej činnosti tak by musela za neho platit vysoke odvody - argumentácia,že odvody sa platia z vysky zárobku aj pri jednej aj pri druhej zmluve neuspeli...či ako to je?
mondes
05.08.14,20:03
Z obidvoch dohôd sa platia rovnaké odvody, rozdiel je iba vtedy, či má dohodár pravidelný, alebo nepravidelný príjem.

Nechce sa mi vypisovať rozdiely medzi DoVP a DoPČ, na internete je toho veľa, napr. tu:

http://www.aktuality.sk/clanok/187317/rozdiely-medzi-dohodou-o-vykonani-prace-a-dohodou-o-pracovnej-cinnosti/

P.S. Ako to ekonómka myslela, že mu na každý deň vypíše dohodu o VP? To ho každý deň chce prihlasovať a odhlasovať zo SP a ZP?
Martinajka
05.08.14,20:12
a aky je to pravidelny a aky nepravidelny prijem?....no ani mne to nejde do hlavy ako to myslela s tou dohodou...dnes sa bol informovat,lebo moze nastupit do zamestnania,ale len tak ze ked ho budu potrebovat na ten daný den ze ho zavolaju a rano mu vypise dohodu len na ten jeden den...ked ho zavolaju do roboty do mesiaca 15 x tak logicky mi vychádza ze bude mat 15 dohôd o vykonani práce - za ktore predsa odvedie skoro tie iste odvody..(asi este nepozna novy zákon??).my by sme vsak boli radsej keby dostal dohodu o pracovnej činnosti aby sme mohli poberat detske pridavky,nakolko ja pracujem v zahranici...a neviem či aj pri takej DoVP je to možné...
mondes
05.08.14,20:18
Ak je to tak, ako píšeš, mal by mať dohodu o PČ. Do SP by ho prihlásili na začiatku vykonávania práce na dohodu a do ZP len za konkrétne odpracované dni.

Pravidelný príjem - príjem vyplácaný pravidelne, napr. mesačne.
Nepravidelný príjem - príjem vyplácaný nepravidelne, napr. raz za dva mesiace, raz za polrok, alebo až po skončení dohody.
Pri dohode kratšej ako 1 mesiac stále ide o dohodu s nepravidelným príjmom.
Katy a R
05.08.14,20:26
Martinka - možno si to manžel zle vysvetlil - nie je to tak, že zamestnávateľ chce trošku ušetriť na odvodoch - tak mu dá dohodu o VP - možno do konca mesiaca (nepravidelný príjem) , potom nová dohoda - ako bude robota? - zrejme tých dní do mesiaca nebude veľa? A vtedy zamestnanca prihlasuje do ZP len na ten konkrétny odpracovaný deň.
Ak je teraz samoplatca v ZP - musel by ostatné dni zaplatiť sám.
Doplním: stretla som sa s tým, že uzatvárajú každý mesiac novú dohodu o VP (nepravidelný p) - sú tam nižšie odvody - nie je nárok na nemocenské - ale zase možno odrobiť takto viac hodín

tie prídavky na dieťa - ako myslíš., žiješ s nimi v zahraničí?
Martinajka
05.08.14,20:46
a zdravotka sa neplati z vysky odmeny?...plateny podla mna bude kazdy mesiac....ale povedzte vy skusene žienky..aka dohoda je v takomto pripade najlepsia..alebo respektive pri akej bude platit zamestnavateľ menej ,alebo nič?
Katy a R
05.08.14,20:52
Martinka - a vieš, ako je obmedzená dohoda o PČ ? ... to ho zavolajú len raz do týždňa - pozri link!
Martinajka
05.08.14,21:02
tuším tam je 10 hodín do týždna..čiže ked bude robit 8 hodinovky tak to vychádza 5 dni do mesiaca...a to si myslim,že bude robit viac krát....uz len teraz najist zlatu strednu cestu...aby bol aj vlk syty aj ovca celá :)...prosim poradte..zajtra ide za veducim znova,lebo ten ho chce do roboty,lebo potrebuju pomoc,len ekonomke sa to moc nepáči....aby sme vedeli čo jej mozme ,, poradit,,:)
Martinajka
05.08.14,21:08
nie deti ziju na SK,ja pracujem turnusovo v AT,ak chcem poberat pridavky tu na SK musi jeden z rodičov vykonavat pracovnu činnost,na zmluvu,alebo na dohodu - nemoze byt manzel čisto len nezamestnany......pred pol hodinou som sa niekde na nete dočitala čo sa tyka novych zmien v ohodách teraz od jula - stalo tak,že nova metodika soc,poist je ze ak je dohoda začata a aj ukončená v jeden kalendárny mesiac tak sa odvody neplatia......
Katy a R
05.08.14,21:16
taká dohoda neexistuje - zle si čítala ;) - asi si si pomýlila, že sa neplatí nemocenské poistenie (pozri si témy okolo dohôd)
Martinajka
05.08.14,21:25
oj a veru mas pravdu,este raz som si to nasla a prečitala pozornejsie...je to vlastne to o čom pišeš vyššie - kazdy mesiac nova a neplati sa nemocenske poistenie a poistenie v nezamestnanosti....takze sa vlastne pri dohodaroch uz neušetri...to sa pani ekonomke nebude pačit :)....
anika
06.08.14,07:42
ak mu bude vyplácaná odmena nepravidelne, teda až po skončení práce, tak by mal mať Dohodu o VP, pretože Dohody o prac.č. už nemôžu byť po 1.7.2014 nepravidelne vyplácané.
na DoVP môže odpracovať max. 350 hod. v kalendárnom roku.
z DoVP - nepr. príjem sa platia odvody vo výške 11% - zamestnanec a 32,80% - zamestnávateľ.