ywatqa
06.08.14,13:42
Dobrý deň,

viem ako pomôcť Vášmu podnikaniu, väčšie obraty, viac verných zákazníkov.

V prípade záujmu ma kontaktujte
Tweety
06.08.14,11:45
Tu sa dávajú rady verejne a zadarmo. Ak chceš teda prispieť, tak môžeš.
tomas9999
06.08.14,11:49
Tak ťa teda kontaktujem, chcem vedieť ako to robíš.
buchač
06.08.14,11:51
Dobrý deň,

viem ako pomôcť Vášmu podnikaniu, väčšie obraty, viac verných zákazníkov.

V prípade záujmu ma kontaktujte

Kandiduj v politike...najlepšie rovno za pána precedu. ;)
ywatqa
06.08.14,11:53
Ďakujem za ponuku Búchač. Prepáč ale politika ma vôbec nezaujíma.
buchač
06.08.14,11:59
Ďakujem za ponuku Búchač. Prepáč ale politika ma vôbec nezaujíma.
To nebola ponuka...
To bola irónia.

Kde je zádrhel v tej Tvojej ponuke ???
Inak ale silne pochybujem o nejakej pomoci v podnikaní.
Na to sú iní majstri a aj tak z nich nič ( čítaj hovno ) a len love by chceli/chcú za jalové reči alebo všeobecné rady.
ywatqa
06.08.14,12:03
Aj moja odpoveď bola ironická, aj keď by som tak reagovať nemala, ja žiadne peniaze neberiem, mám vlastný druh podnikania, ktorému sa venujem určitý čas a kombinujem ho s inými podnikateľmi a prinášam tak profit im aj sebe.
korela
06.08.14,17:03
Slovensko ešte stále potrebuje pre svojich obyvateľov pomoc pri rozbiehaní podnikania. Veľa ľudí je nezamestnaných, dá sa začať aj v neskoršom veku, nielen mladšom. Aj keď nie vo svojom odbore, ktorý človek vyštudoval. Možnosti v sebe skrýva každý, rezervy sú, keby už začínali iba zo svojho hobby. Väčšina ľudí ho má.
Tu sa môže orientovať v nosnej časti poradenstva Porady, ale to nepostačuje.
V minulosti to bolo pre začínajúcich oveľa jednoduchšie a mnohé informácie sa získavali od štátu zadarmo. Dnes to v takom rozsahu nie je.
Neviem, čo zadávateľka konkrétne ponúka, ale nech to je čokoľvek prospešné, ja to iba vítam v mene všetkých záujemcov.
Penzisti, ktorí už nemajú záujem pokračovať v pracovnej činnosti, alebo si potichu prilepšujú niečím bokom, by sa do tejto témy nemali vôbec zapájať. Negativizmus je brzdou našej spoločnosti.

Roky si tu všímam, ako podobné pokusy ako aj tento, sú veľmi rýchlo zmietnuté zo stola, prejdú nemilosrdne do drvičky iba preto, že v tom niekto vidí reklamu a zisk danej fy.
Takto tu skončili i tzv. podnikateľky pre rakúsko-slovenský región venovaný ženám. Koľko ohlasov prišlo z iných častí Slovenska, prečo i ony nemajú možnosť zúčastniť sa školení, ktoré boli zadarmo, ale boli z iných vzdialených častí Slovenska.
Oponenti, máte obavy, že vám niekto ukrojí z koláča? Práve naopak. Ak sa bude zvyšovať prosperita obyvateľstva, pocíti to krajina ako celok, teda aj vy, aj vaše potomstvo. Slovensko bolo silné a odvážne, historické fakty nepustia. Iba keby neboli vytvárané neustále vedomé naprogramované prekážky.
buchač
06.08.14,17:11
Ďakujem za ponuku Búchač. Prepáč ale politika ma vôbec nezaujíma.

Už viem, politika by bola nad Tvoje sily...Ty sa venuješ asi niečomu inému.... ;) :D

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=ywatqa&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl