Palett
07.08.14,13:06
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky

Bratislava a okolie
kopretinka
07.08.14,11:29
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?
Chobot
07.08.14,14:33
V ktorejkoľvek vinárni od Kútov až po Čiernu nad Tisou.

Ani si nenapísal, kde máte firmu.... To si máme domyslieť?
Emka Roman
07.08.14,15:00
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?

Vináreň je zradná ako pivnica
dolu sedíš v pohode / zdvihneš sa vyjdeš von (možno aj na slnko)
a udrie ťa do hlavy

Pokiaľ máte abstinenta na odvoz, tak skor do prírody
slušný bufet
tieň
pohodlie
lúčka (fajčári sa majú kde vyvenčiť :D )
vodička (teda okolo)
čerstvé ryby
Palett
07.08.14,15:53
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?

sry uz som to opravil Bratislava a okolie... CHorvatsky Grob atd... okruh 80km nebudeme sa trepat na Terchovu :)
Cerrick
07.08.14,15:56
tak najlepsie je ist bud Grob alebo Modra je to vinarska oblast bude tam vela vinotek :p
Emka Roman
07.08.14,15:59
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?

sry uz som to opravil Bratislava a okolie... CHorvatsky Grob atd... okruh 80km nebudeme sa trepat na Terchovu :)

Pozri Relax pred Sládkovičovom

TICHO
slepé rameno
1 vodný bycygel
lekná
lávka - mostík (pre "separéchtivých")
lúka
sieť
"skoronáučný chodníček"
čerstvé ryby
prístrešky
miniZOO
Peggynka
07.08.14,16:11
Vinotéka pod Hradom...a majú aj salónik :)
Palett
08.08.14,05:58
no aby som to este upresnil cassual je smart takze altanky a grilovanie nemozem zvolit... :/
avalik
08.08.14,06:07
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko :)
Palett
08.08.14,14:40
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko :)

rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...
avalik
08.08.14,15:40
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko :)

rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam :D
buchač
08.08.14,15:45
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko :)

rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam :D

Kua....a aj do nákladov firmy dať ako konzumné, reprezentačné a ešte neviem aké...



http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
Peggynka
08.08.14,19:36
[QUOTE="Palett"][QUOTE="avalik"]

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam :D

To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť :eek: a potom hanba na sto rokov :mee:
Palett
09.08.14,08:20
mam predstavu normalne niekde prist kde to pekne vyzera nemusi to byt max moderne a krasne baby ale hlavne nech sa v nutri nefajci kde sa mozme porozpravat ako team z prace.. pri pohariku vinka :p
lujza.j
09.08.14,09:53
[QUOTE="Palett"][QUOTE="avalik"]

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam :D

To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť :eek: a potom hanba na sto rokov :mee:
toto poznám:D....už nikdy nebolo volné ked sme chceli rezeračku:D
Peggynka
09.08.14,10:01
[QUOTE="Palett"][QUOTE="avalik"]

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam :D

To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť :eek: a potom hanba na sto rokov :mee:
toto poznám:D....už nikdy nebolo volné ked sme chceli rezeračku:D
Darmo je,to tak dopadne,keď majú firemný večierok netrénovaní :eek: ...Si mi pripomenula akcie MDŽ,som sa aj hanbila,že som žena :mee: ale dnes už by to asi bolo inak,zdá sa mi,že ženy trénujú a niektoré zvládnu viac,ako chlap :D
Palett
09.08.14,11:40
takze nejake konstruktivne napady???
Mirka.m
09.08.14,14:59
chodte do Modry konkretne vinaren Fiala urcite neolutujete napr.
Palett
09.08.14,15:28
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...
buchač
09.08.14,16:13
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

Sorry, ale ako Ťa tak čítam ?
Pomaly, ale isto nadobúdam dojem, ako keby som čítal nejakého neschopáka ( a to som ešte slušný )...

To nevieš prelustrovať net a nájsť si nejaký podnik ? Veď skoro každý jeden, ktorý má stránku, má aj nejaké foto interiéru a aj iné informácie.
Veď vyberiem nejaké, kuknem na stránku, idem pozrieť osobne a vymalované.

Keď už máš také fofry zo šéfa, tak mu priprav komplet dokumentáciu, s priloženými fotkami, s menu, s nápojovým lístkom. Samozrejme, že zaviaž do pevného obalu a prilož mu aj toaletný papier...to aby sa neposral z tej dôležitosti.


Ide o neformálne posedenie v rámci skupiny kolegov, alebo o predvádzanie sa managmentu ?

P.S.:
Bóóóóže, daj mi silu... to len trieskať po hlave, aby jeden nekríval od tej dôležitosti.
lujza.j
09.08.14,16:20
8ks nie je žiadna velká grupa....podniky v Ba aj tak zívajú prázdnotou ....dojdem sadnem a hotovo....
buchač
09.08.14,16:23
Nerozumíš ?

Prvá včera so šéfom = dolezitejsia ako posledná večera

Len aby to nakoniec neboli aj spoločné raňajky...;) :D :D :D
lujza.j
09.08.14,16:26
Nerozumíš ?

Prvá včera so šéfom = dolezitejsia ako posledná večera

Len aby to nakoniec neboli aj spoločné raňajky...;) :D :D :D
...... utužovanie kolektívu......:)...
Mirka.m
10.08.14,06:58
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni
Peggynka
10.08.14,07:13
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni
Veď to je školenie o víne :)
lujza.j
10.08.14,07:40
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni
Veď to je školenie o víne :)
toto je celé REKLAMA.....
Redder
11.08.14,14:37
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni

vinna pivnica + ochutnavka je na nezaplatenie :)
Heliox
11.08.14,14:55
ja doteraz spominam len v dobrom na nasu IBM akciu a ochutnavka vin :)))
Palett
12.08.14,05:38
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni

a ako to tam vyzera?? pre 8 ludi v pohode?
Mirka.m
12.08.14,10:54
oni maju v dome taku jednu velku miestnost v takom peknom style kde vam vedia urobit aj veceru... ked chcete my sme mali aj ochutnavku vin priamo v pivnici.. malo to svoje caro
bea
12.08.14,11:04
ja odporúčam toto:
http://www.pavuk-restaurant.sk/
má úžasnú atmosféru, dobré jedlo ... :)
Cerrick
13.08.14,11:50
prikladam z dora od Fialu... pacila sa mi hlavne ta jeho atmosfera praveho vinara ziadna moderna vinoteka
lujza.j
13.08.14,11:56
Tieto nasilne reklamne odporucania si nechajte....asi musi byt na tom zle...pan Fiala...isto to nikomu neodporucim.....sa tu stretnuuu nahodne spiace nicky a masirujuu o 106...
Cerrick
13.08.14,13:19
Tieto nasilne reklamne odporucania si nechajte....asi musi byt na tom zle...pan Fiala...isto to nikomu neodporucim.....sa tu stretnuuu nahodne spiace nicky a masirujuu o 106...
sry ked tu niekto povie nieco konkretne resp prida fotku na to sme si uz zvykli ze je to po tvojom reklama :)
Cerrick
13.08.14,13:20
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...

http://www.wine.sk/hodovanie.htm precitaj a daj vediet... my sme boli spokojni

a ako to tam vyzera?? pre 8 ludi v pohode?
8 ludi sa v pohode zmesti s tym by som si hlavu nelamal... otazne je ci sa Vam chce do Modry
bea
13.08.14,13:37
Tieto nasilne reklamne odporucania si nechajte....asi musi byt na tom zle...pan Fiala...isto to nikomu neodporucim.....sa tu stretnuuu nahodne spiace nicky a masirujuu o 106...
Prepáč, ale toto sa ma ozaj dotklo. Tá reštaurácia Pavúk, čo som pridala je ozaj veľmi dobrá a viem o nej veľa. Vôbec nerobím reklamu, lebo nepoznám vlastníka. Ale poznám ten dom, ktorý je prekrásne prerábaný postupne. Predtým bol iný majiteľ, volala sa U richtára Jakuba a aj vtedy bola veľmi dobrá. Je tam veľa priestoru, pravdepodobne netreba ani rezerváciu pre 8 ľudí.
Ja som len poradila ako som najlepšie vedela..... Keď má Palett viac možností na výber, tak môže skôr niečo dobré vybrať.....
A to, že píšeš, že spiace nicky, tak ak neprispievam, tak hlavne preto, že nechcem dopadnúť ako teraz..... Niekedy mám aj napísanú odpoveď alebo príspevok, ale v poslednej chvíli vymažem, aby som náhodou nebola "na posmech"..... Teraz už tiež ľutujem, že som sa vôbec pokúsila poradiť :(
Cerrick
14.08.14,12:28
z toho si nic nerob lujza to niekedy prehana :)
Ewikk
14.08.14,14:32
prikladam z dora od Fialu... pacila sa mi hlavne ta jeho atmosfera praveho vinara ziadna moderna vinoteka

ten Fiala dvor je co zac?? celkom zaujimave v starodavnom original style to je ci??
Mirka.m
15.08.14,06:17
pan Fiala nam vysvetloval ze ten dom ma uz x-ta generacia aj ta pivnica je povodna a ma to veru svoje caro :-) a este k tomu ked Vam zacne pan Fiala rozpravat story o vine :)) vidno ze je vinar telom i dusou...je to taka hodovna u vinara na uzavrete akcie
bjuty smis
15.08.14,07:52
dakujem rodine fialových za príspevky ....
lujza.j
15.08.14,08:12
dakujem rodine fialových za príspevky ....
:D:D:D si zabil...
misoft
15.08.14,08:56
dakujem rodine fialových za príspevky ....
Ehm - mal si to písať fialovou farbou.... bolo by to skoro dokonalé :D:D:D
Palett
16.08.14,09:03
pan Fiala nam vysvetloval ze ten dom ma uz x-ta generacia aj ta pivnica je povodna a ma to veru svoje caro :-) a este k tomu ked Vam zacne pan Fiala rozpravat story o vine :)) vidno ze je vinar telom i dusou...je to taka hodovna u vinara na uzavrete akcie
a vy ste tam co robili? pri akej prilezitosti ste tam boli?
misoft
16.08.14,09:34
pan Fiala nam vysvetloval ze ten dom ma uz x-ta generacia aj ta pivnica je povodna a ma to veru svoje caro :-) a este k tomu ked Vam zacne pan Fiala rozpravat story o vine :)) vidno ze je vinar telom i dusou...je to taka hodovna u vinara na uzavrete akcie
a vy ste tam co robili? pri akej prilezitosti ste tam boli?
No čo asi? Pili! :D:D:D
Peggynka
16.08.14,11:59
pan Fiala nam vysvetloval ze ten dom ma uz x-ta generacia aj ta pivnica je povodna a ma to veru svoje caro :-) a este k tomu ked Vam zacne pan Fiala rozpravat story o vine :)) vidno ze je vinar telom i dusou...je to taka hodovna u vinara na uzavrete akcie
A keby k tomu pridal záchrankovo-policajno-hasičské story o alkohole,mali by ste za sebou povinné školenie o BOZP :D
bettylou
16.08.14,14:30
pan Fiala nam vysvetloval ze ten dom ma uz x-ta generacia aj ta pivnica je povodna a ma to veru svoje caro :-) a este k tomu ked Vam zacne pan Fiala rozpravat story o vine :)) vidno ze je vinar telom i dusou...je to taka hodovna u vinara na uzavrete akcie
a vy ste tam co robili? pri akej prilezitosti ste tam boli?

som sa tam do fialova zj.bal, ani zjesc som nscihol, rihak strašnyyy potoom
misoft
16.08.14,14:32
.....prípadne druhú pomoc - kýbel..... :D
Jeremy21
20.08.14,07:31
pozeram dalsia zaujimava tema :D
Infini
02.09.14,14:58
osobne som toto vino este neskusal,takze vyrobcu nepoznam.Rozmyslam,ci som ho vobec niekde videl
Natalka45
19.09.14,05:48
osobne som toto vino este neskusal,takze vyrobcu nepoznam.Rozmyslam,ci som ho vobec niekde videl
vino Fiala v Tescu nenajdes.. skor v restikach patri k tym luxusnejsim vinkam ktore v regaloch nenajdes :) mne sa paci aj aka je cena nato ake je dobre najma to polosladke
Infini
19.09.14,15:10
ty ho teda kde pijes?? len v restikach? ci?