porsche
09.08.14,21:03
lujza.j
09.08.14,19:37
www.google.sk co dnes nefunguje?!......
porsche
10.08.14,20:29
Ďakujem za obšírnu odpoveď. Samozrejme, že som to najprv hľadala na googli a aj našla, len som si to chcela overiť, lebo zákony a vyhlášky sa menia každú chvíľu. .Mala som pocit, že tu si ľudia radia nezištne práve preto aby nemuseli vysedávať na googli. Ak mám ale dostávať takéto rady, budem sa venovať radšej googlu. Vieš, som zdravotník a preto nie celkom dobre rozumiem všetkým vyhláškam. Keď si myslíš že na googli je všetko jasné, tak ak budeš nabudúce chorá, nechoď k doktorovi, ale radšej na google. Nájdi si tam čo ti je, aké lieky potrebuješ a ušetríš doktorovi prácu. Určite sa poteší.
jslancik
11.08.14,03:24
Nastastie si tu nechodia zamestnanci kazdy mesiac overovat vysku odvodov, dani a pod. A mzdarky samozrejme.
Snad si nemyslis, ze by sa len tak zo dna na den bez patricneho haloo nejak ulahcilo oveckam na Slovensku?
A skus nebyt drza. Doktori beru za svoje rady nemale peniaze. S cim trivialnejsim problemom sa za nimi pride, tym su radsej. Peniaze sa miminalnu zodpovednost potesia. Pokial samozrejme nemaju privela pacientov.
Peggynka
11.08.14,07:03
Lenže u doktora zaplatíš aj za otvorenie dverí :mee: a o prístupe k pacientom...niekedy nemám slov:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/326437-pacienti-marne-cakaju-na-svojho-ochrancu/
fortunka
11.08.14,07:08
no niekedy ten google pomoze viac ako lekar ;) takze to nie je az taka odveci rada....