Ajven
19.04.06,11:47
Ahojte,
chcem vás požiadať o radu, aké sú jednotlivé poplatky u firiem vydávajúcich stravné lístky?

- Accor
- Doxx
- Le Cheque Dejeuner
- Sodex ho
- Vaša stravovacia

Resp. privítam radu, ktorá je podľa vás tá naj a prečo ?

Vďaka.
plavčík
19.04.06,09:58
Rada nie je , najlepšie ak si pozrieš www. stránky tých spoločností a urobíš prieskum kde v tvojom okolí a za čo berú stravenky.
vladan
19.04.06,10:47
Ajven
19.04.06,10:50
No, ja som tie stranky samozrejme pozeral, ale vecsina na strankach nema stanovene poplatky, preto som sa pytal, ci niekto nahodou tiez nemal podobny problem a skusal zistovat jednotlive sadzby pri tych spolocnostiach.

Accor ma percenta (podla toho co som zistil od znamej 4,5%)

ostatne neviem...
vladan
19.04.06,10:52
No, ja som tie stranky samozrejme pozeral, ale vecsina na strankach nema stanovene poplatky, preto som sa pytal, ci niekto nahodou tiez nemal podobny problem a skusal zistovat jednotlive sadzby pri tych spolocnostiach.

keď som na ich stránke nenašla provízne poplatky, volala som priamo spoločnosti, aby som sa dozvedela ich výšku ;) ... a vyklopili ich ;)
Miriam.x
19.04.06,10:52
Ak myslíš poplatky, ktoré budeš platiť ako FO keď si budeš pre seba kupovať SL, tak viem len o DOXX, tam sa platí 150,- za každú faktúru.
ondrejvla
19.04.06,10:52
No, ja som tie stranky samozrejme pozeral, ale vecsina na strankach nema stanovene poplatky, preto som sa pytal, ci niekto nahodou tiez nemal podobny problem a skusal zistovat jednotlive sadzby pri tych spolocnostiach.

Na tých poplatkoch neušetríš, sú to mizivé rozdiely, či už pri nákupe poukážok, alebo pri odvode poukážok, aj ak si reštaurácia a odvádzaš ich na úhradu zúčtovaných tržieb.
Ajven
19.04.06,10:56
No, mne ide o to vybrať takú, čo má najmenšiu províziu, keďže lístky potrebujem odobrať ako s.r.o. a iba pre jedného zamestnanca.

Pokiaľ sú tie rozdiely naozaj také malé, bude najlepšie asi vybrať takú, čo má najväčšiu stravovaciu sieť. Takže Accor, Sodex Ho alebo Cheque dejeuner.
MMM
19.04.06,11:06
Ja viem o poplatku so SODEXHO PASS a tam sme dohodli za kazdu vystavenu fa 50,- Sk bez DPH. Berime tak cca 1x za 3 mesiace.
DRack
13.07.16,09:54
ja potrebujem presne to iste.. prosim ta pre koho si sa teda rozhodol? dakujem moc.