MajoBajo
19.04.06,12:45
Poradťe súrne, kde nahodiť skutočné hodnoty z inventúry do skladových kariet. ...Alebo mi kúpte nové okuliare!
zuzanar
19.04.06,10:52
Neviem čo presne myslíš.
Ak si otvoríš skladovú kartu, vpravo pod EAN kodom je Počiatočný počet MJ.
Inak stav dostaneš príjemkami a výdajky, a ak nesedí s inventúrou tak ju upravíš zase len výdajkou alebo príjemkou.
ondrejvla
19.04.06,10:55
Neviem čo presne myslíš.
Ak si otvoríš skladovú kartu, vpravo pod EAN kodom je Počiatočný počet MJ.
Inak stav dostaneš príjemkami a výdajky, a ak nesedí s inventúrou tak ju upravíš zase len výdajkou alebo príjemkou.

Zuzanar, to všetko tu už je, Lenkak to skompletovala pre softy MRP DOS i WIN, ak si dáš vo vyhľadávači napr.skladová evidencia v MRP* nájdeš to.

Ale ja by som v prípade núdze zadávateľovi mohla ponúknuť zopár okuliarí mám tam aj 40, ale aj 5 ročné,,,
lenkak
19.04.06,16:09
Sprav si klasickú výdajku cez pohyby, veď ceny si vieš poopravovať.
MajoBajo
20.04.06,05:39
S MRP robím krátko, predtým sme mali na mieru šitý program pod DOS-om, a tam sa povykonaní fyzickej inventúry v skiladových kartách dalo do samostatnej kolónky dalo zadať skutočný stav z inventúry (v kusoch, kilogramoch alebo litroch...) a priamo v karte potom ukazovalo či som v pluse alebo mínuse s účtovným stavom.Nakoniec som si vytlačil zostavu, kde bolo aj v korunách rozdiel v skladev.Upraviť ceny a iné bežné "brutality" aby to pasovalo nieje problem, my však potrebujeme "pravdu" , aj keby to nepasovalo účtovne (nemám hmotnú zodpovednosť :-) ), pre informácie o stave materiálu pre výrobu.

Prosím poraď, lebo zajtra to musím mať hotové, a nasklade mám cca. 2500 položiek,ktoré musím nahodiť,čiže budem v robote asi spať.

MajoBajo.
lenkak
20.04.06,16:12
Máš čo robiť.