Kwetka
13.08.14,09:25
kopretinka
13.08.14,07:56
fena alebo pes?
u psa by som to zavrhla,pokiaľ to nie je úplne malý šteňúch....ak už zdvíha nohu,tak asi nie.
u fenky sme to mali,keď bola malinká,lebo sme chodili všetci do práce,takže doobeda bola sama doma.Nechali sme to aj neskôr,keď už bola veľká,občas to použila.
nemali sme žiadne wc z obchodu,bola to len debnička vystlaná igelitom a novinami,ktoré sa vymieňali.
Kwetka
13.08.14,09:52
Díky pekne,máme psíka,4mes.šteňa a máme plastovú podložku z internet.obchodu,s koberčekom z umelej trávy.Chodí na to,ale skôr by som potrebovala poradiť,ako to udržiavať,aby nesmrdela aj napriek vyplachovaniu.
kopretinka
13.08.14,09:55
opýtaj sa tam,kde si to kúpila.....na odstránenie zápachu sa dá použiť ocot,ale zas,ak to nebude smrdieť močom,tak pes tam chodiť nebude....on ešte nedvíha nohu?
alaya1
13.08.14,10:01
Psa by si mala ucit vencit sa vonku, lebo ak bude chodit doma mocit teraz, ked este neznackuje, neskor ti bude znackovat byt.

Ak mas tu podlozku z reklamy, tak je to pekna blbost, ten zapach z nej neodstranis. Chovatelky doma ucia novonarodenych psikov vencit sa na podlozky - take ake sa pouzivaju pre deti na prebalovanie, pouzijes, vyhodis.
Kwetka
13.08.14,10:28
Jasné,že reklama tvrdí,že podložka má antibakteriálnu úpravu a nič nebude cítiť,no brala som to s rezervou samozrejme.Je to problém v 2izb.byte.Škoda,lebo okrem vychádzok by to bola dobrá vec.Nie,malý ešte nedvíha nožku :-)))
Kwetka
13.08.14,10:36
Díky za info,samozrejme,venčíme ho vonku ako sa len dá.No ale s tým značkovaním si ma riadne vystrašila,budeme teda postupne uberať z používania podložky..Tie prebaľovacie sú určite lepšia vec,ale už to bude neaktuálne.