b3d0
13.08.14,10:14
Dobrý deň, chcem sa spýtať ako najefektívnejšie evidovať odpracované činnosti. Sme elektro firma a keď pošleme našich elektrikárov niekde robiť a potom mám vystaviť faktúru tak nefakturujeme len v hodinovke ale položkovite, že natiahli toľko a toľko káblov, namontovali toľko vypínačov atď. Ale vačšine sa to nechce pracne spisovať. A ešte keď chodia na viaceré stavby tak ja ako rozpočtár sa v tom potom už vôbec nevyznám keď mi daju na malom papiery par udajov. Nechcem ani im to stažovat a zbytocne ich zabavat spisovaním ale ak ma nejaky elektrikár dobrý sposob ako to riesi rad si vypocujem nejake rady.

Dakujem
ivka70
13.08.14,08:34
Ja by som im urobila formular s najcastejsimi cinnostami, kam by doplnali len metre, hodiny a pod. pripadne iba zaskrtli, ze ta cinnost bola urobena a nechala na nom 2-3 volne riadky, kam dopisu, ked sa vyskytne nieco nestandardne, nad ramec vypisanych cinnosti.
jardus
19.08.14,17:13
Poznám podobnú firmu, čo má ľudí, ktorí pracujú na rôznych stavbách a robia rôzne činnosti. Majú perfektnú dochádzku aj s evidenciou prác a všetkých činností, ktoré robia zamestnanci. Prehľadne a rýchlo spracované, podelené. Za 2 minúty majú všetko hotové.
Ja by som si ten program kúpila a mala by som do smrti pokoj.
Predáva ho firma zo Žiliny, myslím, že Orionis alebo tak nejako.