noemka
14.08.14,11:20
Vrátené zadanie - noemka, zadania sa nemažú!!!


Z internetoveho obchodu purpledogs.eu som reklamovala zakupene hodinky Excellanc- Exeet, cislo objednavky 001231 v hodnote 17,90€, nakolko sa na ciferniku uvolnili strieborne casti zobrazujuce cislice. Po kliknuti na ich stranke na reklamacny formular sa mi,ale nic nezobrazuje.Nikto mi na mail neodpoveda,ako dalej postupovat?
buchač
14.08.14,09:34
Ja viem, ide v podstate o princíp.

ALE

Vyšmar šmejd do smetí a kúp si kvalitnejší/ý stroj v kamennom obchode...

Ušetríš nervy, čas, poštovné...
kopretinka
14.08.14,09:38
noemka
14.08.14,09:39
mam aj kvalitnejsie,len tuna ide o princip :)
Chobot
14.08.14,10:04
Bože ľudia, spamätajte sa!!!

Ty veríš takýmto stránkam? Veď tam nie sú žiadne údaje o firme, žiadne kontakty (okrem mailu), nevieš, o koho ide. Veď to sú novodobí šmelinári, ktorí kedysi predávali na jarmokoch z kabáta. Len teraz použivajú internet.

Zabudni na tie hodinky - ak sú nepoužiteľné, tak ich vyhoď. Kašli na nejaký princíp. Čo si čakala za 17 EUR? Rolexky?

V Chorvátsku som kúpil synovi na trhu hodinky za 20 EUR, išli pol roka, potom prestali. Bral som to ako suvenír z dovolenky, ktorý splnil svoj účel a išli do koša.

Ak chceš kvalitné hodinky, tak nekupuj na takýchto stránkach a nie za 17 EUR. A ak ich kúpiš, tak zabudni na nejakú záruku a kupuj ich s tým, že ak sa raz pokazia, tak ich vyhodíš. Však to nikto neopraví. To nosia z číny po státisícoch v kontajneri.

Alebo si ich kúp cez eBAy priamo od číňanov. Za tie peniaze si mohla mať aj trojo:

http://www.ebay.at/itm/Fashion-Big-Design-Classic-Silicone-Quartz-Men-Unisex-Jelly-Wrist-Watch-Hot-Sale-/111411748124?pt=Wristwatches&var=&hash=item19f0a85d1c

aj tu sú stopky iba atrapa.

A z týchto by ti za 17 EUR poslali až 10!

http://www.ebay.at/itm/UNISEX-WOMENS-GIRLS-SILICONE-GENEVA-JELLY-GEL-QUARTZ-SPORTS-ANALOG-WRIST-WATCH-/181456288928?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWa tches_GL&var=&hash=item2a3fa33ca0



Dopĺňam - sorry, predávajúci je tam identifikovaný:

Milan Nemčík, so sídlom Urxova 4, 080 05 Prešov.

Tak reklamuj. Ale nemá zmysel vynakladať veľa energie (napr. súdiť sa), ak nebude komunikovať, alebo zamietne reklamáciu.
kopretinka
14.08.14,10:10
Predávajúci: Milan Nemčík, so sídlom Urxova 4, 080 05 Prešov, Slovensko; IČO: 44177127, DIČ: 1079718882.
alaya1
14.08.14,10:13
ostava ti, len sa obratit na SOI s podnetom.
noemka
14.08.14,10:21
nedala som tu otazku aby ste ma tu poucovali,jasne ze mam aj original znackove hodinky,titeto boli iba pre volny cas atd.Nie som blbec aby som si myslela ze su neviem ake znackove. Takze poprosim bez mudrych komentarov a hlavne odpovedajte mi k teme vdaka.
alaya1
14.08.14,10:23
Odpovedala som ti, co mozes urobit. Tak tiez mudro nekomentuj a ries tam, kde treba !.
Chobot
14.08.14,10:28
Alaya ti poradila, čo môžeš urobiť. Otázku si zadala na verejnú diskusiu, tak si mohla rátať s komentármi rôzneho druhu.

A tiež som ti poradil - ak chceš lacné hodinky na voľný čas, kúp z číny, máš to oveľa lacnejšie. Čo myslíš, odkiaľ títo nakupujú. A vidíš, akú majú maržu.
lujza.j
14.08.14,10:35
Nabuduce kup v lidli...tam ti vymenia kus za kus....
fortunka
14.08.14,10:36
Netreba žiadny formulár, napíš list s popisom chyby, údajmi, kontaktom a dokladom o kúpe na fakturačnú adresu doporučene. Odlož si lístok a rátaj dni. Ak sa ti nik neozve, nebodaj to ani neprevezmu, tak kontaktuj SOI s popisom, s adresou eshopu a oni si ich uz podaju, nakolko ten eshop nesplna ziadne povinnosti uz na prvy pohlad. Cize moze pan ratat s paradnou pokutou. Nezabudni do listu napisat, ze ziadas vybavit reklamaciu neodkladne, inak sa obratis na SOI ;)
fortunka
14.08.14,10:39
no hej o princip, ale ja by som ich odlozila a dala podnet na SOI kedze ten pan nema vela veci na eshope... ;) my sme iba za to, ze nejak sme zabudli na "zapisany v registry" dostali 1000EUR pokutu... takze ako zadostucinenie by ti to mohlo stacit :) Inak sa da postupovat tak ako som pisala...
kopretinka
14.08.14,10:49
aké chceš odpovede,keď si vymazala otázku??? aj o tom ťa treba poučiť,že to sa nerobí,odpoveď bude moderátorom vrátená.
Chobot
14.08.14,10:51
Aaaaa, niekto sa nám urazil. Noemka - toto sa na porade nerobí!! Príspevky sa nemažú! Ani vtedy, keď odpovede nie su podľa tvojho gusta. Toto je verejné fórum. Zadanie som ti vrátil späť.