zlatica.turisova
18.08.14,14:36
Dobrý deň!
Kúpila som si plnevstavanú umývačku riadu. V predajni sme sa asi nerozumeli s predavačkou. Ja som potrebovala umývačku riadov len rozmerovo ako vstavanú. Voľne stojaca umývačka by mi do linky nevošla. Chyba je asi v tom, že ja som si pri plánovaní a montáži linky vynechala len otvor na šírku 50 cm a výška 82 cm. Takže mi poslali plnevstavanú umyvačku. Keď som ju dala do linky, tak to vyzerá hrozne- ako strašidlo. Manžel mi navrhol, aby sme sa pokusili zohnať dodatočne dvere na umyvačku v dezéne našej linky. Prosím poraďte, kde by som to vedela pozháňať. Vopred ďakujem!
Zlata
Gabi03
18.08.14,12:38
no vstavaná umývačka sa vstavia do linky... kontaktujte dodávateľa kuchynskej linky ;)
Chobot
18.08.14,12:41
U stolára. Alebo u firmy, kde ti vyrobili kuch. linku.

Ale veď ak máš vstavanú umývačku, tak ju zabuduj do linky? Alebo v čom máš problém?
zlatica.turisova
18.08.14,13:06
problém j ev tom, že ja som neplánovala plnevstavanú umyvačku, ja som len otvor vynechala a chcela osm mať tam klasickú umyvačku, nie s dverami, ako su na linke.V tom je asi celý problém
Chobot
18.08.14,13:45
Šikovný stolár si poradí so všetkým - napasuje tam tú umývačku a medzery prekryje - doplní laťkou.
Chobot
18.08.14,13:46
A aký má zmysel dávať do linky samostatne stojacu umývačku??
sosak
18.08.14,15:53
V dnešnej dobe je veľa možností, stolár dokáže takéto dvierka dorobiť tak že ani nebude vidieť rozdiel, len treba pohľadať správny dezén, napr: http://www.drevina.sk/sortiment/drevotrieskove-dosky/egger/