Viktorka15
19.08.14,13:59
Dobrý deň, rada by som sa spýtala, akým spôsobom sa viem dostať z hlavnej stanice do Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry, ktorá sídli na Bajkalskej 27. Viem že na Bajkalskú sa dá dostať spojom 61 alebo 74, ale ukazuje mi že vystúpim na druhej strane a na mape je taká veľká cesta. Budem tam mať kde prejsť alebo odporúčate iný spoj na inu ulicu kde to budem mať bližšie? Ďakujem
Chobot
19.08.14,13:02
Kúsok naspäť od zastávky je prechod pre chodcov, tam môžeš prejsť. Inde nechoď, bližšie sa iným spojom nedostaneš.

Ale 61 tam nechodí - tá ide inde, aj keď v CP vidíš zastávku Bajkalská. Tá zastávka je úplne inde. To, kde musíš vystúpiť, je zastávka Mliekarenská a z nej prejsť na druhú stranu Bajkalskej. Môžeš ísť jedine linkou 74.
Viktorka15
20.08.14,06:06
Ďakujem veľmi pekne, presne takúto informáciu som potrebovala. . Mne sa dosť často totiž stáva , že vystúpim na zastávke s názvom ulice a budova ktorú potrebujem sa tam nenachádza široko daleko :) existuje nejaká telefonická linka alebo akým spôsobom by som si to vedela zistiť? Ďakujem
ivka70
20.08.14,06:20
Ja ked hladam napr. v BA najblizsiu zastavku MHD, dam si do maps.google presnu adresu a na podrobnej mape si najdem nablizsiu zastavku MHD (tie su oznacene ako male modre stvorceky s bielym stylizovanym autobusom vo vnutri). Ked na nu kliknes, ukaze ti jej nazov a aj linky, ktore tam stoja.

Potom si trasu MHD z miesta, odkial cestujem (napr. Zeleznicna stanica) do miesta - tato vyhladana zastavka z mapy , najdem napr. na www.imhd.sk.
avalik
20.08.14,06:20
Viktorka, na http://mapa.zoznam.sk/(alebo aj google mapy) si vies dat na mape zobrazit aj zastavky MHD v BA ... ak kliknes na ikonku zastavky zobrazi ti, ktore linky tam stoja a aj link na stranku imhd.sk - kde si zistis trasy, casy, ...
Chobot
20.08.14,06:35
Peggynka
20.08.14,06:44
Chobot
20.08.14,06:54
Aj SIEA to uvádza na svojej stránke:

http://www.siea.sk/pracoviska_1_2/c-593/pracoviska-siea/
luja5
20.08.14,07:19
Existuje infolinka, ktorú napísal Chobot a existujú poraďáci, ktorí radi poradia;):).