martinak1982
19.08.14,15:59
Kúpili sme v marci 2014 kopačky a dali sme ich reklamovať v auguste 2014 . Nakoľko sa rorzthalo šitie na boku , odlupuje sa podrážka a koža. Syn hráva za ligu , nesplnali svoj účel a pretekali,ked bolo mokro. Boli sme ich dať reklamovať a majitel nás hned dopredu upozornil na to, že reklamácia nebude uznaná z dôvodu , že sú moc zničené. Poprosila by som Vás o radu ako mám postupovať v prípade neuznanej reklamácie. Neviem , či sa mýlil , ale myslím , že keď sú kopačky určené na futbal tak by mali vydržať viac ako 5 mesiacov nakoľko to nie jevychádzková obuv , ale určené na šport. Ďakujem za odpoved.
Chobot
19.08.14,15:01
Záruka na výrobné vady aj na topánky je 2 roky. To ale neznamená, že tie topánky vydržia 2 roky.

Píšeš, že hráva za ligu - to znamená, že asi hráva asi aj denne a dosť intenzívne. Nemusí byť nezvyčajné, že za 5 mesiacov sa športová obuv zničí pri takom používaní. Nemyslím, že by profesionálni futbalisti mali značkovú a profesionálnu obuv na 5 mesiacov. Podľa mňa ju zničia skôr.

Neviem posúdiť reklamáciu, lebo neviem ako často sa obuv používala, ako je opotrebovaná. Ale roztrhané šitie nemusí byť výrobná vada. Ani pretekanie - veď to nie sú gumáky....

Ak si presvedčená o svojej pravde, treba dať topánky posúdiť znalcovi.