abrakadabraka
20.08.14,12:50
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s pracou na doma cez PC a ak ano, chcela by som vediet, ci je takyto druh orace doverihodny, co to obnasa a ako to presne funguje. Mam pracu, kde mam v podstate vela volneho casu, takisto mam aj dostupny PC a rozmyslala som, ze by som vyskusala pracu na doma, s ktorou by som vyplnila aj volny cas a hlavne si aj privyrobila, co by sa mi urcite hodilo. Dakujem za odpovede.
ivka70
20.08.14,11:42
Doveryhodne sa da napriklad z domu programovat pre zahranicne firmy.

Ak mas vsak na mysli ponuky z inzeratov: kopirovanie textu cez PC, tak to je len vytahovanie penazi z naivnych hladacov prace.
abrakadabraka
28.08.14,15:06
ale na programovanie treba asi aj iste pc znalosti a kedze to ma byt pre zahranicne firmy, treba vediet jazyk.....co je asi trosku komplikovane pre podaktorych...
misoft
16.11.14,23:02
No práve! To programovanie je dobre platené, nakoľko produkt po zaplatení sa stáva majetkom objednávateľa. Šikovný programátori si to vedia zariadiť - dodajú program, ale časť z neho je ešte u nich a uvoľnia len po zaplatení.
Na rozdiel od iných "prác na doma" - kde si musíš zohnať zdroje, materiál, hotové zaslať na vlastné náklady a potom dúfať, že pár € ti príde na účet.