lulu_k
21.08.14,12:44
Otázky sa nemažú. (pozn. moderátora). Text vraciam späť:

Dobrý deň, chcela by som rozšíriť činnosť svojej spoločnosti o poskytovanie služieb BOZP externou formou. Teda my túto činnosť budem zabezpečnovať pre iné firmy - externý bezpečnostný technik. Potrebovala by som vedieť čo všetko potrebujem k tomu, aby moja firma mohla túto činnosť vykonávať. Ďakujem.
Som držiteľom osvedčenia bezpečnostného technika a mám prax 1 rok.
willma
21.08.14,17:19
naštuduj si zákon 124/2006 a ostatné súvisiace predpisy - veď už rok robíš bezpečáka, tak by si sa mala vedieť orientovať.
frzanony
26.08.14,13:21
Plne súhlasím s odpoveďou z 21.8.2014. Kým nebudete mať naštudované predpisy, a to mám na mysli základný predpis spomínaný zákon 124/2006 Z.z., ale ako bezpečnostný technik by ste mali ovládať i nar. vlády, normy a ostatné predpisy pokiaľ viete čo sa myslí pod ostatnými predpismi tak radšej sa neprezentujte takýmito otázkami pretože koledujete o to, že prídete i o vydané osvedčenie z dôvodu nevedomostí z BOZP a inšpekcia práce si môže, ba mala by mať povinnosť si posvietiť na školiace stredisko s oprávnením skupiny 01.2 za akých podmienok vydáva osvedčenia bezpečnostným technikom. Ženiete ich do pruseru.
willma
04.09.14,08:58
skvelá reakcia, nedostala som odpoveď aká by sa mi páčila, tak vymažem pôvodné zadanie. Lenže to Ti je figu platné.
Chobot
05.09.14,06:49
Pre istotu ho dám aj sem, keby ho znovu vymazala.


Dobrý deň, chcela by som rozšíriť činnosť svojej spoločnosti o poskytovanie služieb BOZP externou formou. Teda my túto činnosť budem zabezpečnovať pre iné firmy - externý bezpečnostný technik. Potrebovala by som vedieť čo všetko potrebujem k tomu, aby moja firma mohla túto činnosť vykonávať. Ďakujem.
Som držiteľom osvedčenia bezpečnostného technika a mám prax 1 rok.
willma
05.09.14,07:09
vďaka