Bardejovska
24.08.14,17:11
Bola robená finančná transakcia z OTP Banky Madarsko do OTP Banky Slovensko. Príkazca úhrady transakciu telefonicky zrušil v OTP Banke HU . Išlo o expresnú platbu, ktorá v dobe zrušenia bola už v OTP Banke na Slovensku. OTP Banka na Slovensku ju vrátila späť. Postupovala správne?
jelalim
24.08.14,15:30
podla mna mozne to je. pre banku je zavazne az nocne spracovanie.
Bardejovska
24.08.14,15:54
platby sa pripisujú viackrát cez deň...bola aj platba zahraničná, ktorá bola bola pripísaná po 2 hodinách...
jelalim
24.08.14,16:10
Pokial ide napr. o vklad v hotovosti, platby su priposovane priebezne pocas dna. Ked som raz platil nejaku fakturu, vypisal som si listok, pracovnicka banky realizoval vklad. Transakcia bola dokoncena v tom som si vsimol, ze ta baba zle prepisala variabilny symbol. Povodnu transakciu vedel stornovat a nahodit spravne. Na ucte kde som vkladal, majitelovi prisli SMSky o kredite, nasledne o debete a nasledne zas o kredite so spravnym variabilnym symbolom. S prijimatelom platby som nasledne konzultoval a povedal, ze som to mohol nechat tak, a mal hlavu v smutku, ako to bude uctovat. Na vypise z uctu nakoniec nemal vobec stornovanu transakciu.

Pre banku je podla mna zavezne az to co sa v noci uzatvori ako dokoncena transakcia.