pivko
24.08.14,18:48
Dnes som rezervoval pobyt v hoteli cez booking.com, zatial som neplatil len platobnou kartou potvrdil rezerváciu bez možnosti storna. Tak že ešte doklad o zaplatení nemám , platiť budem až na mieste./december/
Dá sa takáto rezervácia poistiť proti stornu? online Alianz poisťovňa ?
afrikánka
02.10.14,06:23
Aký máš vlastne problém? Ja som už niekoľkokrát išla cez booking.com, pravda iba hotely v Prahe, ale bez problémov, komunikovali sme cez maily, žiadne komplikácie, rezerváciu môžeš kedykoľvek zrušiť bez poplatkov, platíš až na mieste-hotovosť,karta,to už je na Tebe. Ja mám dobré skúsenosti a veľká spokojnosť! Odporúčam.
pivko
02.10.14,13:51
Nič si nepochopila , objednal som hotel na Vianoce a Silvester , platiť budem ako si písala na mieste v deň príchodu tak že ak to teraz nemám zaplatené tak to nemožem proti stornu ani poistiť . Bol som u troch maklérov a nikto mi nevedel povedať ako to poistiť.
Rezervácia je bez možnosti storna tak že ak by sme nešli stiahnu mi z účtu celú sumu a to nie su fazulky.
A booking com využívam aj 2x mesačne tak že reklamu im nemusíš robiť.
taiko
02.10.14,15:18
nemusi to stale tak byt, ze sa da rezervacia zrusit bez poplatkov. Zalezi od podnienok konkretneho hotela
taiko
02.10.14,15:21