Janka1965
24.08.14,18:53
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?
andyrs1
24.08.14,17:12
Ja som bol dnes pre manzelku a tiez nas zastavila ciganka a povedala ze sme prekliaty a ze nam pomoze zadarmo. nesuhlasili sme a jednoducho odysli. Zaujimalo by ma ale ci sa vas ta ciganka dotykala alebo nieco take a kde ste mali peniaze a telefony. aby ludia vedeli ako sa branit alebo comu sa vyhybat. oznamili ste to na policii?
lujza.j
24.08.14,18:07
Ludia su fakt debilni....nemam slov....tak vam treba
Dobre som sa zasmiala.....
KoxXxo
24.08.14,18:42
to asi bolo to prekliatie.
misoft
24.08.14,18:56
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?

mimotemy

:eek:

Mali ste všetkých pohromade?



To už fakt ste tak naivní, že naletíte šarlatánom a podvodníkom?
panamaus
24.08.14,18:59
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?

A potom ste pochopili, čo znamená : "prekliate" :D
pmajap
24.08.14,19:01
Prepáč Janka, ale z chuti som sa zasmiala. Musím si v Lučenci dať pozor, môže sa motať kdekoľvek a ak je taká šikovná nemusí sa zdržiavať veštením.
Katy a R
24.08.14,19:05
majka - hocikde ich môžeš stretnúť - treba obísť "oblúkom" ! ... najskôr povedia, že "satarmo" .. a potom pýtajú peniaze .... a tiež sa môže stať, že ke´d odmietneš - ešte vykrikujú na celú ulicu a preklínajú (to je tá pomoc):mee:
panamaus
24.08.14,19:09
Prepáč Janka, ale z chuti som sa zasmiala. Musím si v Lučenci dať pozor, môže sa motať kdekoľvek a ak je taká šikovná nemusí sa zdržiavať veštením.

Nie je náhodou Dav stadevá ???
misoft
24.08.14,19:10
Ja by som v takom prípade volal na jedno číslo - mestská polícia.... tá by už narobila ofuky (aspoň u nás kedysi robil, keď Rumuni predávali pred hypermarketom zaručene "značkové" Stihl-ky).
Katy a R
24.08.14,19:13
to by si ju musel najskôr chytiť ;) .. nikdy nie je sama - určite má v zálohe nejakého ...
misoft
24.08.14,19:21
...tiež fakt....:D
jelalim
24.08.14,19:36
Bola sama? Nic neobvykle sa pri vesteni nestalo?
misoft
24.08.14,22:44
Bola sama? Nic neobvykle sa pri vesteni nestalo?
Stalo - veď prišli o prachy, hodinky, mobily......
Preto ani tých 5€ nechcela - bo už mala zarobené.....tá "veštica".....
Llívia
25.08.14,06:01
mimotemy Prečo takéto "problémy" chodia ľudia riešiť práve na Poradu?
alaya1
25.08.14,06:07
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
buchač
25.08.14,06:11
mimotemy Prečo takéto "problémy" chodia ľudia riešiť práve na Poradu?

Lebo pre niekoho je jeho sprostosť, nevedomosť, neznalosť ...blá, blá...proste problém.

Lebo dať sa do reči v takýchto súvislostiach s cigánkou ?...to potom smrdí problémom.
kuravesele
25.08.14,06:13
ako fakt takýchto naivných ľudí nechápem...však v Lučenci chodí aj cigáň, ktorého prezývajú Ježiš, a spr*sté mamičky s malými deťmi si deti nechajú dávať požehnať a naťahovať týmto smrdľavým, opitým, zaštatým c*gáňom...ako fakt neviem, kde majú títo ľudia rozum...
alaya1
25.08.14,06:15
Buchac ma pravdu. Niekto naivnejsi plny problemov na to skoci, staci si pozriet len zo zvedavosti, kolko kudi telefonuje do tv tym akoze vesticiam.
panamaus
25.08.14,06:18
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom

Dal som Livke plusko (aj keď obyčajne jej dávam mínusko) , lebo keď každý, tak aj Livka.

A tebe dám mínusko, lebo nesúhlasím s tvojim dvojakým metrom :
- každý áno
- Livka nie :D
alaya1
25.08.14,06:21
Karasik, mozes mi dat aj modre z neba, ked si tym pomasirujes ego....:-)
Ferdosondo
25.08.14,06:27
Naivita je fakt prekliatie. Zadarmo to nebolo, ale predpokladám, že už si prekliatia zbavená.:D
Llívia
25.08.14,06:34
mimotemy
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
:D :D :D

Alaya, ty si fakt.... Veríš tvojmu zdôvodneniu aspoň ty sama? :D
alaya1
25.08.14,06:47
mimotemy
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
:D :D :D

Alaya, ty si fakt.... Veríš tvojmu zdôvodneniu aspoň ty sama? :D
Napisala som zdovodnenie, nakolko si precitlivela na minusky, zas by si im venovala cely den na Porade .:-) .inak som ani nemusela :-)
Llívia
25.08.14,06:50
mimotemy
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
:D :D :D

Alaya, ty si fakt.... Veríš tvojmu zdôvodneniu aspoň ty sama? :D
Napisala som zdovodnenie, nakolko si precitlivela na minusky, zas by si im venovala cely den na Porade .:-) .inak som ani nemusela :-)
Túto mínusku máš odo mňa, zdôvodňovať nebudem, nepochopila by si :)
PS: Kde v mojom príspevku vidíš nejaký zákaz alebo niečo podobné? :rolleyes:
kopretinka
25.08.14,07:07
ako fakt takýchto naivných ľudí nechápem...však v Lučenci chodí aj cigáň, ktorého prezývajú Ježiš, a spr*sté mamičky s malými deťmi si deti nechajú dávať požehnať a naťahovať týmto smrdľavým, opitým, zaštatým c*gáňom...ako fakt neviem, kde majú títo ľudia rozum...
:eek::eek::eek: fúúúúúúúúúúj
Llívia
25.08.14,07:32
mimotemy

Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom

Dal som Livke plusko (aj keď obyčajne jej dávam mínusko) , lebo keď každý, tak aj Livka.

A tebe dám mínusko, lebo nesúhlasím s tvojim dvojakým metrom :
- každý áno
- Livka nie :D

Už sa realizuješ, len niekto niečo zas nepochopil :D
panamaus
25.08.14,07:34
mimotemy

Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom

Dal som Livke plusko (aj keď obyčajne jej dávam mínusko) , lebo keď každý, tak aj Livka.

A tebe dám mínusko, lebo nesúhlasím s tvojim dvojakým metrom :
- každý áno
- Livka nie :D

Už sa realizuješ, len niekto niečo zas nepochopil :D

Na plusko mám body

na mínusko nie, takže Ajajaj obišla nasucho :D
Llívia
25.08.14,07:37
mimotemy
...Na plusko mám body

na mínusko nie, takže Ajajaj obišla nasucho :D
:confused:
panamaus
25.08.14,07:55
mimotemy
...Na plusko mám body

na mínusko nie, takže Ajajaj obišla nasucho :D
:confused:

Mám pozrieť mínusko inde ? :D
(aby si nezazerala )
Llívia
25.08.14,09:18
mimotemy

mimotemy
...Na plusko mám body

na mínusko nie, takže Ajajaj obišla nasucho :D
:confused:

Mám pozrieť mínusko inde ? :D
(aby si nezazerala )

Nerozumiem tvojej odpovedi, ale to je jedno. Téma je o inom, už sme to tu dosť zamrníkovali.
Stanislav 1975
25.08.14,09:56
:D
mimotemy

mimotemy
...Na plusko mám body

na mínusko nie, takže Ajajaj obišla nasucho :D
:confused:

Mám pozrieť mínusko inde ? :D
(aby si nezazerala )

Nerozumiem tvojej odpovedi, ale to je jedno. Téma je o inom, už sme to tu dosť zamrníkovali.
Llívia moja, aj tak nemáš na mňa- ja mám od Judr. KaMila tolko mínusiek, ako nikto na Porade( možno s výnimkou Petry Novej ), my dvaja sme lídrami..., pravdupovediac, už by mi tie mínuska od neho chýbali, som si celkom zvykol...:D
Stanislav 1975
25.08.14,09:59
treba dávať pozor na týchto ludí- sú velmi šikovní- ja keď som chodil ešte do školy, tak som išiel s potmavším spolužiakom poza školu a samozrejme nás cesta zaviedla aj do Prioru- akože ideme kuknúť čo majú v elektre- kamoš bol celý čas pri mne, hneď vedla mňa- ked sme po hodinke vyšli von- začal vyberať spod bundy veci - 3 walkmany, kopu videokaziet a nejaké drobnosti ešte- a pritom bol celý čas vedľa mňa...
Tweety
25.08.14,10:01
Nevrav, že si nič nepobadal?
Stanislav 1975
25.08.14,10:02
Nevrav, že si nič nepobadal?
fakt, absolútne nič...- som kukal jak puk, ked vonku začal vyberať veci...
Tweety
25.08.14,10:03
Nemajú vzdelanie, ale na zlodejinu sú šikovní akoby mali VŠ zlodejskú.
Stanislav 1975
25.08.14,10:06
Nemajú vzdelanie, ale na zlodejinu sú šikovní akoby mali VŠ zlodejskú.
tak- oni to majú v krvi..., akože treba uznat ich kvality v tomto...
misoft
25.08.14,10:07
Kua - riešite tu blbosti! A drbete si mínusy ako na bežiacom páse. Podstata problému je, že ak je niekto tak sprostý, že si necháva veštiť od cigánov - tak ten to nemá na 100% v hlave v poriadku. No a potom príde na Poradu vyplakávať. Komu nie je z hora dané, v apatieke nekúpi!
Stanislav 1975
25.08.14,10:18
Nevrav, že si nič nepobadal?
to treba vedieť, ja ked som mal nejakých 15 rokov, tak som v potravinách pokradol nejaké cigarety a sladkosti a aj to ma chytili a zavolali policajtov na mňa- vtedy som pochopil, že tade moja životná cesta nevedie a takto sa živiť asi nebudem mocť :-)))
buchač
25.08.14,10:32
Nevrav, že si nič nepobadal?
to treba vedieť, ja ked som mal nejakých 15 rokov, tak som v potravinách pokradol nejaké cigarety a sladkosti a aj to ma chytili a zavolali policajtov na mňa- vtedy som pochopil, že tade moja životná cesta nevedie a takto sa živiť asi nebudem mocť :-)))

Takže si sa stal poisťovacím agentom....;)
Ale aj to treba vedieť ...:D :D :D :D :D
Stanislav 1975
25.08.14,10:33
Nevrav, že si nič nepobadal?
to treba vedieť, ja ked som mal nejakých 15 rokov, tak som v potravinách pokradol nejaké cigarety a sladkosti a aj to ma chytili a zavolali policajtov na mňa- vtedy som pochopil, že tade moja životná cesta nevedie a takto sa živiť asi nebudem mocť :-)))

Takže si sa stal poisťovacím agentom....;)
Ale aj to treba vedieť ...:D :D :D :D :D
áno, radšej pomáham ľuďom :-)
koňo
25.08.14,11:15
Ahojte!
Neurazte sa nikto z Vás, ale ... Skúste sa, prosím, skľudniť, prečítať si bez zaujatia celý text od začiatku a zamyslieť sa. Naozaj sa už stratilo všetko pochopenie, pohoda, príjemnosť, atď?!
Celé ma to znechutilo. Chápem starú pani, ktorá si chcela nechať veštiť a chápem aj oznámenie o tom, aby sme si dávali pozor. Prečo toľko negatívnych reakcií?
dada984
25.08.14,12:39
Spomeň si na tú vešticu vždy, keď ti hocikto bude chcieť urobiť akože dobre. Zapamätaj si základnú realitu dneška. Z vlastnej iniciatívy nikdy nikto pre nikoho nič zadarmo neurobí. Ani rady na tejto stránke nie sú zadarmo. Ak ti bude ktokoľvek núkať bezplatné služby , utekaj od neho! To ja na to, čo sa ti stalo v Lučenci. A ešte jenu radu. Neposudzuj ľudí podľa výzoru a rečí, nedá sa na to spoľahnúť.
misoft
25.08.14,13:37
Ahojte!
Neurazte sa nikto z Vás, ale ... Skúste sa, prosím, skľudniť, prečítať si bez zaujatia celý text od začiatku a zamyslieť sa. Naozaj sa už stratilo všetko pochopenie, pohoda, príjemnosť, atď?!
Celé ma to znechutilo. Chápem starú pani, ktorá si chcela nechať veštiť a chápem aj oznámenie o tom, aby sme si dávali pozor. Prečo toľko negatívnych reakcií?
Pozri sa na to takto: stará pani (dokonca s dcérou!) sa nechá oblbnúť cigánkou - a pritom v telke vždy zdôrazňujú, aby sa najmä seniori vyvarovali takýchto indivíduí, falošných agentov, poisťovákov, elektrikárov a pod.
Tu už nejde o príjemnosť - tu už ide o logiku!
Žiaľ - starým ľudom to už nevtlčieš do hláv, aby si pozor dávali.... o top viac ma zaráža tá jej dcéra.... aspoň tá mohla skôr zakročiť....
alaya1
25.08.14,14:07
Ahojte!
Neurazte sa nikto z Vás, ale ... Skúste sa, prosím, skľudniť, prečítať si bez zaujatia celý text od začiatku a zamyslieť sa. Naozaj sa už stratilo všetko pochopenie, pohoda, príjemnosť, atď?!
Celé ma to znechutilo. Chápem starú pani, ktorá si chcela nechať veštiť a chápem aj oznámenie o tom, aby sme si dávali pozor. Prečo toľko negatívnych reakcií?
Pozri sa na to takto: stará pani (dokonca s dcérou!) sa nechá oblbnúť cigánkou - a pritom v telke vždy zdôrazňujú, aby sa najmä seniori vyvarovali takýchto indivíduí, falošných agentov, poisťovákov, elektrikárov a pod.
Tu už nejde o príjemnosť - tu už ide o logiku!
Žiaľ - starým ľudom to už nevtlčieš do hláv, aby si pozor dávali.... o top viac ma zaráža tá jej dcéra.... aspoň tá mohla skôr zakročiť....mas pravdu, ze sa vzdy nechaju nachytat. Prave preto som nesuhlasila s jednym prispevkom, kde sa vytyka zadavanie takychto tem na Poradu. Myslim si, ze tema je ziaduca a absolutne prospesna, ako priklad toho, aki su ludia nedosledni a naivni, nakolko si myslia, ze im sa to nemoze prihodit a nenaletia. Zial, ta prispievatelka to nepochopila.
erik555
25.08.14,14:08
Pozri sa na to takto: stará pani (dokonca s dcérou!) sa nechá oblbnúť cigánkou - a pritom v telke vždy zdôrazňujú, aby sa najmä seniori vyvarovali takýchto indivíduí, falošných agentov, poisťovákov, elektrikárov a pod.
Tu už nejde o príjemnosť - tu už ide o logiku!
Žiaľ - starým ľudom to už nevtlčieš do hláv, aby si pozor dávali.... o top viac ma zaráža tá jej dcéra.... aspoň tá mohla skôr zakročiť....
Toto je to...davat si na vsetko a vsade pozor! Az nam z toho jebne...
Llívia
25.08.14,14:57
Ahojte!
Neurazte sa nikto z Vás, ale ... Skúste sa, prosím, skľudniť, prečítať si bez zaujatia celý text od začiatku a zamyslieť sa. Naozaj sa už stratilo všetko pochopenie, pohoda, príjemnosť, atď?!
Celé ma to znechutilo. Chápem starú pani, ktorá si chcela nechať veštiť a chápem aj oznámenie o tom, aby sme si dávali pozor. Prečo toľko negatívnych reakcií?
Pretože otázka znela: čo vy na to? A nie napr. poľutujete ma za moju chybu, hlúposť...?
Llívia
25.08.14,14:59
mimotemy
[mas pravdu, ze sa vzdy nechaju nachytat. Prave preto som nesuhlasila s jednym prispevkom, kde sa vytyka zadavanie takychto tem na Poradu. Myslim si, ze tema je ziaduca a absolutne prospesna, ako priklad toho, aki su ludia nedosledni a naivni, nakolko si myslia, ze im sa to nemoze prihodit a nenaletia. Zial, ta prispievatelka to nepochopila.
Sprav niečo pre seba, prečítaj si poriadne môj príspevok, na ktorý si regaovala, potom si ho prečítaj ešte raz a znovu a možno sa dočkáme toho, že tu nebudeš písať takéto trápne akože argumenty :) A nefandi si, že tvoje kecy niekoho zaujímajú. Zadávateľka témy sa tu registrovala včera, posťažovala sa a odvtedy sa tu neukázala :D
buchač
25.08.14,15:03
Ahojte!
Neurazte sa nikto z Vás, ale ... Skúste sa, prosím, skľudniť, prečítať si bez zaujatia celý text od začiatku a zamyslieť sa. Naozaj sa už stratilo všetko pochopenie, pohoda, príjemnosť, atď?!
Celé ma to znechutilo. Chápem starú pani, ktorá si chcela nechať veštiť a chápem aj oznámenie o tom, aby sme si dávali pozor. Prečo toľko negatívnych reakcií?
Pretože otázka znela: čo vy na to? A nie napr. poľutujete ma za moju chybu, hlúposť...?

Aááále trt !!!
Pointa je inde.


Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?

Ľutovať ale nemienim. Za hlúposť sa platí.
misoft
25.08.14,16:15
Juraj - si mi pripomenul - tiež nejaký oný (ale Sk) - vraj ako sa dostane .......... debil, si myslel že som na hlavu, keď mal značku susedného okresu... a ponúkal Rolex-ky - zaručené "pravé".... ako odmenu, len tak.... Škoda, že mi "náhodou" nespadli na zem.....:D:D:D
koňo
25.08.14,18:49
Franceek, stará pani (a aj ja) si pamätá, že boli cigánky, ktoré vedeli veštiť a neurobili ti nič zlé. Niektoré veci musíš ľuďom inej generácie akceptovať. Nesúhlasím teda s tým, že podstatou príspevku je neschopnosť dohody s mamou. Skús sa presunúť do budúcnosti, keď ťa tvoje dieťa (alebo vnuk) bude obmedzovať v niečom, čo budeš chcieť urobiť.
Ferdosondo
26.08.14,05:05
Nevrav, že si nič nepobadal?
to treba vedieť, ja ked som mal nejakých 15 rokov, tak som v potravinách pokradol nejaké cigarety a sladkosti a aj to ma chytili a zavolali policajtov na mňa- vtedy som pochopil, že tade moja životná cesta nevedie a takto sa živiť asi nebudem mocť :-)))

Takže si sa stal poisťovacím agentom....;)
Ale aj to treba vedieť ...:D :D :D :D :D
áno, radšej pomáham ľuďom :-)
kua zase som sa niečo nové dozvedel. Tááák poisťováci pomáhajú ľuďom ch ch ch ch.
Dav
26.08.14,20:06
Prepáč Janka, ale z chuti som sa zasmiala. Musím si v Lučenci dať pozor, môže sa motať kdekoľvek a ak je taká šikovná nemusí sa zdržiavať veštením.

Nie je náhodou Dav stadevá ???
Áno prosím, som stadevá. Tá "veštica" sa pohybuje po celom Lučenci. Mala som tú česť sa s ňou stretnúť, na Železničnej ulici. Je to prekrásna ukážka dotieravosti, presvedčivosti, sugescie - tá by mohla prednášať asertivitu, psychológiu a podnikanie :D
Myslím, že aj policajti o nej čo-to vedia, tak by si im mala nahlásiť krádež.
Dav
26.08.14,20:19
ako fakt takýchto naivných ľudí nechápem...však v Lučenci chodí aj cigáň, ktorého prezývajú Ježiš, a spr*sté mamičky s malými deťmi si deti nechajú dávať požehnať a naťahovať týmto smrdľavým, opitým, zaštatým c*gáňom...ako fakt neviem, kde majú títo ľudia rozum...
Ježiša som už dávno nevidela, zvykol kempovať blízko nás na lavičke. To je radosť chodiť kolo neho venčiť psa. Ale keď náhodou nie je zliaty "pod obraz Boží", tak je neškodný.
Llívia
27.08.14,07:10
mimotemy... Zadávateľka témy sa tu registrovala včera, posťažovala sa a odvtedy sa tu neukázala :D
A stále nič :rolleyes:
bjuty smis
27.08.14,07:47
mimotemy... Zadávateľka témy sa tu registrovala včera, posťažovala sa a odvtedy sa tu neukázala :D
A stále nič :rolleyes:

2/3 z príspevkov z nej urobilo retardovanú......ty sa tu hádaš s alayou....

čo od nej čakáš ?? podakovanie ??
misoft
27.08.14,08:01
2/3 z príspevkov z nej urobilo retardovanú......ty sa tu hádaš s alayou....

čo od nej čakáš ?? podakovanie ??
Možno tie peniaze a mobil.....že ich vypátrame, zabavíme, doručíme v darčekovom balení.... :D
bjuty smis
27.08.14,08:27
2/3 z príspevkov z nej urobilo retardovanú......ty sa tu hádaš s alayou....

čo od nej čakáš ?? podakovanie ??
Možno tie peniaze a mobil.....že ich vypátrame, zabavíme, doručíme v darčekovom balení.... :D


alebo kontakt na toho spomínaného ježiša lučeneckého...
misoft
27.08.14,08:53
Llívia
27.08.14,09:22
mimotemy


mimotemy... Zadávateľka témy sa tu registrovala včera, posťažovala sa a odvtedy sa tu neukázala :D
A stále nič :rolleyes:

2/3 z príspevkov z nej urobilo retardovanú......ty sa tu hádaš s alayou....

čo od nej čakáš ?? podakovanie ??
Ja od nej nič nečakám a ani som nečakala, že sa tu ešte niekedy ukáže, lebo pomaly každý druhý nový člen založí "divnú" tému a nikdy viac sa tu neukáže. Na to som aj narážala v mojom prvom príspevku v tejto téme, len tá jedna z neho vyčítala, že chcem niekomu zakazovať sem písať :D
Llívia
27.08.14,09:23
2/3 z príspevkov z nej urobilo retardovanú......ty sa tu hádaš s alayou....

čo od nej čakáš ?? podakovanie ??
Možno tie peniaze a mobil.....že ich vypátrame, zabavíme, doručíme v darčekovom balení.... :D
Prečo by som to mala od vás čakať ja? :rolleyes:
kukučka
27.08.14,10:07
mimotemy Nudíte sa?
Llívia
27.08.14,11:16
mimotemy
mimotemy Nudíte sa?
Ja nie, ale niekto očividne áno (nemyslím tým teba).
Llívia
01.09.14,07:03
A Janka furt mlčí :rolleyes:
buchač
01.09.14,07:52
A Janka furt mlčí :rolleyes:

...a serie ???
...a koho ???
TEBA ???
...ak áno, tak sa Ti čudujem !!!

Jej problémy a Onasisove love....;)
koňo
01.09.14,18:38
A čo od nej čakáte? Že vám poďakuje? Začo? Dala nám vedieť, aby sme si dávali pozor. Poďakujme.
buchač
01.09.14,19:13
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?

A čo od nej čakáte? Že vám poďakuje? Začo? Dala nám vedieť, aby sme si dávali pozor. Poďakujme.

Ďakovanie sa nejak v dnešnej dobe nenosí. Ja ho ale ani neočakávam ( myslím na net ) ...reál je občas aj podobný.
Ale inak, keď pozerám na úvodný príspevok, tak ani tú výstrahu nebadám.
Je tam iba otázka a ten zvyšok je o niečom inom.