gambuska007
25.08.14,11:57
Prosím Vás vedel by mi niekto poradiť? Mám umývačku gorenje, nová zatiaľ cca 5x použitá. Pri poslednom umytí zapípala, program sa ukončil, všetko v poriadku. Do rána sa však pomaly napúšťala vodou a vyliala sa po celej kuchyni. Nemáte niekto podobnú skúsenosť, nevedeli by ste mi poradiť v čom môže byť chyba? Ďakujem veľmi pekne.
Jozef H.
25.08.14,10:01
nefunkčný spätný ventil? Zle zapojenie umývačky? netesnosť? Najlepšie bude zavolať do obchodu kde ste ju kupili a vysvetliť problem, alebo zavolat opravara resp, do takej firmy a spýtať sa či s tým nemaju skusenost. Každopádne by som ju odpojil
buchač
25.08.14,10:02
Najprv otázka :

Aký typ umývačky? Gorenje ich vyrába viacero.

Teraz odpovede :

1. Niečo si zle nastavila
2. Niečo sa pokazilo
3. Niečo je potrebné opraviť

Poradí a aj opraví najbližší servisman na Gorenje....už len preto, že nová umývačka je predsa v záruke, nie každý môže do nej šahať.
gambuska007
25.08.14,10:10
Zapojená je 100% dobre, príde nám to akoby bola chyba programu a aj po domytí ju stále napúšťa. Zatiaľ sme ju odpojili od vody, musíme zavolať servis. Ďakujem Vám veľmi pekne
gambuska007
25.08.14,10:13
jasné zavolám servis, len som chcela vedieť, či náhodou niekto nemal podobnú skúsenosť. Dik
Jozef H.
25.08.14,10:14
za málo. Lepšie je ju dať normlane na reklamačku. Je v záruke a tak servisak musí prísť. Zrejme vadný kus. nepoteší rano všetko umývať ...