Strom15
26.08.14,11:08
Ahojte, na internete som hľadala nejaké info ako si ženy, manželky, mamy či priateľky doma poradia s hokejovou výstrojou chlapa. Manžel hrá hokej 3-4x do týždňa a tie čo máte doma hokejistu určite viete ako prepotená výstroj zapácha, nehovoriac o tom že sa suší veľmi ťažko. Všade kde sa pozriem je nejaký kus výstroje. Na jeseň a na jar tú výstroj suším na balkone, ale čo v zime? Chcela som kúpiť aj nejaký stojan / sušiak na výstroj, ale na slovensku je to nedostatkový tovar. Prosím Vás ak máte nejaké odskúšané rady a tipy ako dezinfikovať hlavne tie kusy výstroje ktoré sa nedajú prať, ako rukavice, prilba, chránič ramien... Ďakujem
viktorviktor
30.08.14,18:29
"Na jeseň a na jar tú výstroj suším na balkone, ale čo v zime? " - v zime k nim pridaj aj chlapa, :D
nech si natlačí výstroj do igelitového mechu a pridá pohlcovač pachu, predávajú ich dosť a ukáž mu ako sa obsluhuje pračka
pepa78
15.09.14,18:48
Nixter
11.02.18,23:09
Caute, cize odporucam do pracky hodit max rukavice samozrejme dres a pripadne laktove chranice. Holene to je blbost to mate pravdu :) Inak je kopec dezodorantov a after-use sprayov na odvedenie vlhkosti - pozrite napriklad tu /VYMAZANA REKLAMA/

Najlepsie co mozte spravit je vetrat a vetrat a zase vetrat. V zime bud blizsie k radiatoru alebo jednoducho budete cakat dlhsie no. Tie stojany su inak super, dokonca niekde v amerike som videl take co sa vedia nahriat. Netusim ci to znizuje zivotnost ale ak hrate casto hokej tak potrebujete susit rychlo to je jasne. Poznam brankarov co pouzivaju fen po zapasoch aby vlhkost zmizla a teda aj zapach, tak mozno aj fen pomoze ;)

Jozef :)
vicktor
12.02.18,07:35
spravne je ten hokejovy vystroj