stevulka princess
28.08.14,12:30
Dobri den chcem sa opitat kamaratka ma dom v Bidovciach zdedyla ho po Bratovi ..... podnajomnici neplatili elektiku tak vypli . Ona dlh viplatila
A dom dlho tak stal ja bi som chcela ist do toho domu Lenze vraj treba tam urobit projekt. Dat tam skrinku a pripojku. Velmi sa dotoho nerozumjem
Chcem sa opitat co ma to bude stat a ako mam postupovat. ? A kamarata mam elektrikara mohol bi to urobit Aj on.dakujem vopred za odpoved.
avalik
28.08.14,10:38
avalik
28.08.14,10:39
No ked mas kamarata elektrikara, tak by mal vediet co vsetko treba, aby to bolo v poriadku.
kn-alka
28.08.14,11:08
mimo témy: to na klávesnici nemáš ypsilon?
Tweety
28.08.14,11:15
keby len y ale ani o
misoft
28.08.14,13:58
Keby lev Y, ale ani obojaké Ẏ :D
sito
28.08.14,20:19
hladíte z hora? Bo RA boha ... ...
panamaus
29.08.14,04:49
Napríklad Distribúcia bude od teba pred uzavretím zmluvy o pripojení pýtať revíznu správu
revizák ju vydá na základe dobre urobenej roboty (a výkresu)
elektrikár to dobre urobí podľa dobrého elektroprojektu
projektant to nakreslí, keď si objednáš a zaplatíš
bodliak
29.08.14,05:56
Hlavne, že princess máš s dvoma s na konci...
canbo
30.08.14,10:37
Opätovné pripojenie " elektriky " je potrebné navštíviť Zákaznícke centrum VSE pre Bidovce asi najbližšie v Košiciach ( blízko železničnej stanici. ) Podať žiadosť o znovu pripojenie .
Žiadosť podáva vlastník nehnuteľnosti ( kamarátka).

Na základe žiadosti o pripojenie vydajú vám záväzne stanovisko - podmienky na pripojenie ktoré musíte splniť.

Znovu pripojenie nebude zadarmo , okrem pripojovacieho poplatku ( od 61 €
do 200€ ) a podla dĺžky odpojenia aj projektovú dokumentáciu , samotná práca a matérial .

A musí uhradiť dlžobu za predchádzajúce obdobie.(za nájomníkov)
stevulka princess
31.08.14,18:20
Dakujemm za odoped ale asi kolko to bude stat ? A to sa bude musiet aj v dome menit na novo elektrina?
stevulka princess
31.08.14,18:23
Dlžoba je uhradena..... dakujem za odpoved ......a ako dlho to bude trvat nevjete,?akolko ma to vsetko vinde eur? Prosim o odpoved
stevulka princess
31.08.14,18:25
Nie nemam a neoxiduj ! Teba sa nikto nic nepital
panamaus
31.08.14,18:43
či a čo treba meniť povie (trochu prehnane) projektant

PS
A potom mu never, že IBA meď je dobrá
a že hliník je zlý :D
Poukáž na distribučné siete
VŠETKY sú z hliníka :D

PS
Cenu netuším
avalik
31.08.14,20:18
princeznicka, to co som dala vyssie je link, na ktory treba kliknut a dozvies sa viac ;) ... ale aj z toho textu by si mohla pochopit co sa po tebe chce - zmena nazvu otazky z "prosim o odpived" na " Súrne prosim o odpoved poradite mi prosím" nezodpoveda pravidlam tejto stranky - dole mas etiketu porady, tak ju respektuj.
willma
03.09.14,07:03
za takýto "koment" moc odpovedí k veci nečakaj a buď rada, že sa ostatní poraďáci chovali tak umiernene. Čerstvá registrácia a chováš sa ako majster sveta. Ty chceš pomoc od ostatných tak sa podľa toho chovaj. Slovíčka "prosím" a ďakujem" sú neodmysliteľnou súčasťou normálneho ľudského správania - urážky a podobné chovanie voči ostatným poraďákom si láskavo na týchto stránkach odpusti!