anitram23
30.08.14,14:12
Dobry den, co mam urobit, ak mi zamestnavatel nechce podpisat vypoved dohodou a ja uz u neho nechcem pracovat. Poslala som mu dvojmesacnu vypoved ktora mi uplynie k 30.9.2014. V mesiaci jul 2014 mi dal absenciu od 9.7.-24.7.a pocula som, ze zamestnavatel by mal dat automaticky po 5 dnoch absencie vypoved. Uz mi poslal aj 3 krat hrube porusenie pracovnej disciplíny a aj tak mi nedal vypoved, co mam robit? Mala by som ist od 2.9. do prace, ale ja tam nepojdem  co mi hrozi ak nenastupim do prace? Dakujem anitram23

KEJKA
30.08.14,12:18
Keby ti dal výpoveď musel by ti dať aj odstupné. Ale čudujem sa, že ti medal výpoveď bez odstupného na základe hrubého porušenia prac.disciplíny.
Asi preto, že si mu dala výpoveď ty,
Ked nenastúpiš nenastúpiš, je to tvoja vizitka, nedá ti plat, prípadne môže vymáhať škodu, ale zatiaľ som o takom konkrétnom prípade vymáhania škody nepočula.
Isto bude rád, že sa ťa zbavil.
anitram23
30.08.14,12:22
ale, to hrube porusenie prac. disciplíny mi poslal uz predtým ako som dala vypoved. a vyplatene mam od neho vsetko, tak neviem co tym chce dokazat ked mi nechce podpist vypoved dohodou
ivka70
30.08.14,12:36
Vypoved dohodou neexistuje.
Zamestnávatel nemá žiadnu povinnosť dat ti vypoved ani po 100 dňoch absencie.
Za každý deň absencie ti môže kratit dovolenku o 2 dni a preplatenu dovolenku ako aj škodu spôsobenú absenciou a aj náhradu vo výške 1 mesačnej mzdy( ak to máš v zmluve) môže od teba vymáhať.
anitram23
30.08.14,13:09
ja v zmluve nemam nahradu mzdy, tak mi nic ine neostava len cakat kym mi vyprsi vypovedna lehota?