ojojak1
30.08.14,21:14
Dobry vecer, chcel by som sa spytat ake mam moznosti pri reklamovani prace, ktoru mi vykonal, resp. zbabral jeden nemenovany autoservis. V aute som si dal vymenit tlmice, rozvody, olej, filtre. Menili sa tiez brzdove hadicky vpredu a tiez predne struny. Prisiel som si po auto, vyplatil som dost vysoku sumu, ale o tej som vedel. Ake bolo moje prekvapenie, ked som vysiel z toho autoservisu a po 40 metroch mi zacala blikat kontrolka ABS. Vratil som sa teda naspat do servisu, kde mi majitel dal auto na diagnostiku a zistil, ze na zadnom kolese je chyba. Dal dolu koleso a zhodnotil, ze treba vymenit nejaky kabel a on ho objedna a ze ho namontuje zadarmo. Ok. S autom som urobil asi sto km, pricom som zistil, ze mi nieco kope do brzdoveho pedala, vrzga predna brzda. Na druhy den som autom siel opatrne do prace, mam to cca 12km a ked som sa z nej vracal, zacal sa mi prehrievat motor do cervenych cisiel. Volal som mu, povedal mi, aby som nalial vodu do chladica, co som urobil, prisiel som domov a spod auta mi vytekala tekutina zmes vody a dacoho mastneho. Ked som mu priniesol auto do servisu, o hodinu mi volal a povedal mi, ze mam deravy chladic, ktorý urcite deravy uz bol a on s nim nic nerobil. O brzde sa ani nezmienil a co sa tyka ABS, tak sa ma spytal, ci mi dakto opravoval naboj v kolese. V roku 2011 mi davali do kolesa v inom servise naboj novy a vsetko bolo v poriadku. POvedal mi, ze ta zavada tam bola uz pred tym a ze lutuje, ze auto si nepozrel pred tym, ako ho zacal opravovat a ze ho neskusil po vykonani servisu. Pri prvom preberani mi povedal, ze auto skusal, prebehol sa s nim dva razy po dedine a teraz uz zapiera, ze ho neskusal a ze som mu priniesol do servisu uz zavady v aute, co vsak samozrejme nie je pravda. Naposledy sa ani neunuval mi auto odovzdat osobne, ked som mu volal, ze z auta tecie a ze kde mam kluce od neho, iba mi povedal, ze musel ist prec a kluce su zastoknute v nadrzi. Ja som s autom nemal ziadne problemy, je to sice starsie auto, ale pred servisom nic netieklo, nekopalo, brzdilo super. Budme vdacny za kazdu reakciu.