luja5
31.08.14,21:53
Predpokladala by som, že ak si cudziu otázku označím ako sledovanú, notifikácie mi budú chodiť o všetkom, čo v nej pribudne. Nechodia. Dnes som napríklad nedostala notifikáciu o pridaní odpovede k otázke, ktorú sledujem (v sledovanej rubrike).
Predpokladala by som, že o všetkom, čo v mojej vlastnej otázke pribudne, dostanem notifikáciu. Nedostávam. Stalo sa mi napríklad, že som nedostala notifikáciu o pridaní odpovede k mojej otázke. Len náhodou, až po viacerých dňoch, som zistila, že mi pribudla odpoveď a cítila som sa nepríjemne, že som ako zadávateľka otázky reagovala tak neskoro.
O ktorých komentároch notifikácie chodia a o ktorých nechodia, tomu tiež nerozumiem. Predpokladala by som, že budú chodiť o všetkých, ale nie je to tak.
Chcem týmto poprosiť, či mi niekto môže prehľadne vysvetliť, ako funguje systém notifikácií o pridaných odpovediach, komentároch k odpovediam a komentároch ku komentárom pri sledovaných/vlastných otázkach (cez ikonku vpravo hore, nie zasielanie notifikácií na e-mail).
Vďaka:).
panamaus
31.08.14,21:23
Tvoje starosti
a Rockefellerovo konto

to by sa žilo :D
KEJKA
01.09.14,06:45
všetko máš v návode Porady, možno máš síce poradu-rubriku sledovanú, ale nemáš vo svojich nastaveniach zasielanie notifikácii. Tie chodia bud len na poradu - vpravo na stránke hore po prihlásení
alebo ich môžeš dostávať e-mailom - zasa iba zaškrtneš pri sledovani aj vedlajšiu ikonku "e-mail"
Okrem toho môžeš si sama pozrieť - kliknuť na lištu "moje otázky" a tam sa najnovšie zobrazujú hore (ak si to upravíš v nastaveniach - tuším). Ja ot tak mám a vidím zvýraznené všetky otázky, kde niečo pribudlo, či odpoveď alebo komentár.
luja5
01.09.14,09:10
V nastaveniach mám všetky notifikácie označené a práveže mi vpravo hore vždy všetky nechodia. E-mailom nechcem, aby mi chodili, o tie mi ani nejde. Chcela som skôr vedieť, prečo niekedy notifikácia vpravo hore príde a niekedy nie. Ani notifikácia o tejto Tvojej odpovedi mi neprišla a nerozumiem, prečo.
luja5
01.09.14,09:19
Buď taký(á) láskavý(á) a nestaraj sa, prosím, o moje starosti. Keď nevieš poradiť a ide Ti o kaviarenské reči, na to tu máš inú rubriku.
luja5
01.09.14,09:39
Dala som užitočné preto, lebo v odpovedi je odkaz na návod
Porady;). U mňa je však problém, že mne návod nepomôže, lebo to podľa neho nefunguje a preto som sa pýtala, ako to má vlastne fungovať. Uvediem pár príkladov typov notifikácií, ktoré som podľa návodu Porady mala dostať a nedostala som (bolo ich viac, ale tieto si pamätám ako najaktuálnejšie):
Nová odpoveď na Vašu otázku – nedostala som notifikáciu o tejto Tvojej odpovedi na moju otázku.
Komentár k Vašej odpovedi – nedostala som notifikáciu o dnešnom komentári k mojej odpovedi na cudziu otázku.
Nová odpoveď na otázku, ktorú ste si dali sledovať – nedostala som notifikáciu o včerajšej odpovedi na sledovanú (cudziu) otázku.
KEJKA
01.09.14,09:50
zaujímavé, lebo ja napr. toto nemám v sledovaných a napriek tomu notifikáciu o tvojej reakcii mám. Vpravo hore pri mene mi svietila "1" - znak počtu nových upozornení a ked som klikla na ňu, tak sa mi rozbalili a videla som, že si reagovala a ako....komentárom.
Tak neviem, písala som ako radový užívateľ, ak máš problém obrát sa na Richarda. Ja som vždy od neho dostala odpoveď.
luja5
01.09.14,09:56
OK, ď.. Tak skúsim napísať Richardovi a poprosiť ho, či by sa mi na to mohol pozrieť.