giti2
01.09.14,14:57
Práca s programom,cena,výhody,nedostatky. Používame sw od spoločnosti SUNSOFT, potrebujeme prehľadnejšie vedenie skladového hospodárstva. Prosím o Vaše názory ak máte skúsenosti s programom HELIOS ORANGE. DAKUJEM.
zlatica76
05.09.14,17:44
Pracovala som s Helios Orange pár rokov a zdá sa mi celkom dobrý (v pomere cena-výkon). Veľa záleží od toho, kto bude vaša podpora pri implementácii, ale v zásade je to softvér, ktorý si dokážete vo veľkom upraviť sami - čo môže byť výhoda, ak máte vo firme schopného ITčloveka, ale aj nevýhoda, ak nikoho šikovného nemáte a dáte si to robiť podpore.
Je otázka, čo považujete za "prehľadnejšie" (Sunsoft nepoznám). Skúste kontaktovať nejakého predajcu HELIOS orange, nech vám spraví predvádzačku.
misoft
05.09.14,20:36
Poznámočka: giti2 - Pokiaľ niečo píšeš veľkým písmom (kapitálky) - tým na nás kričíš, vynucuješ si prednosť, pozornosť. Týka sa to názvu témy! Tieto pravidlá platia vo všetkých fórach na celom svete...
jardus
02.10.14,14:31
Ja mám skúsenosti s Helios Orange - je dosť drahý a služby majú tiež veľmi drahé.
Skladové hospodárstvo ako modul predávajú aj iné firmy a lacnejšie. Záleží aj od toho aký veľký je sklad a pod. Dobré softvéry aj samostatné moduly predáva firma Orionis , mám s nimi dobré skúsenosti, aj služby, ceny, prístup, dá sa dohodnúť.
Skús sa informovať. Sú zo ZA.