evuš
30.10.14,11:14
už sa našli dievčatka, chvalabohu.. http://www.topky.sk/cl/10/1434497/Dobra-sprava--Sestry-Sabinka--7--a-Anitka--9--sa-nasli-

..ufff...našťastie.... Ale prečo nešli domov, čo to malo znamenať ??? Je to celé divné....uvidíme, čo ešte z toho "bude" ...
Žabinka
30.10.14,10:28
už sa našli dievčatka, chvalabohu.. http://www.topky.sk/cl/10/1434497/Dobra-sprava--Sestry-Sabinka--7--a-Anitka--9--sa-nasli-

..ufff...našťastie.... Ale prečo nešli domov, čo to malo znamenať ??? Je to celé divné....uvidíme, čo ešte z toho "bude" ...
nechápem.. ja by som zošalela.. keď moje deti, v podobnom veku, a obzvlášť mrkvinka, meškali čo i len pol hodinku, a nedali mi to vedieť, robila som riadnu paniku.. a toto celú noc, a v takomto počasí chladnom.. no ale našťastie to má dobrý koniec..
Žabinka
30.10.14,10:31
nezabudnem, ako som dávnejšie obstávala okolo okna, a vyzerala mrkvinku z tanečnej.. obvykle som chodila pre ňu, alebo aspoň som jej išla oproti, ale vtedy sa mi nedalo.. a jej nikde.. hystéria každou minútou stúpala, keď sa konečne zjavila, s kvietkom v ruke.. bola kúpiť ku dňu matiek..
Ing. Ľubomír Janoška
30.10.14,11:03
Nevideli ste niekto agentov značkovačov? Zabudli mi omínuskovať príspevok, poukazujúci na poslancov, ktorí bránia kontole korupcie.

PS - 13:27 - našiel sa prvý zamilovaný do nekontrolovaného vykrádania, ďakujem :)
PS - 13:40 - ďalší ctiteľ korupcie sa nezdržal :)
PS - 14:55 - našiel sa tretí, pre ktorého sú Veľké Topánky viac ako čisté svedomie :)
... sa to ťažko rozdýchava, keď vašich "hrdinov" pristihnú, ako oficiálne odmietajú prešetrovať rozkrádanie?

PS - 20:11 (dlho som tu nebol) - konečne sa našiel aj štvrtý, ktorý podporuje rozkrádanie a asi z neho aj žije :)

Aj nám k tomu niečo poviete, alebo vám stačí, že každý vidí, že to nie je o politickom presvedčení, ale o neochote vašich idolov kontrolovať rozkrádanie štátu?
evuš
30.10.14,11:04
Nevideli ste niekto agentov značkovačov? Zabudli mi omínuskovať príspevok, poukazujúci na poslancov, ktorí bránia kontole korupcie.

..to asi preto, že nevedia, čo je "kontole" :D:D;)
Peggynka
30.10.14,12:07
už sa našli dievčatka, chvalabohu.. http://www.topky.sk/cl/10/1434497/Dobra-sprava--Sestry-Sabinka--7--a-Anitka--9--sa-nasli-

..ufff...našťastie.... Ale prečo nešli domov, čo to malo znamenať ??? Je to celé divné....uvidíme, čo ešte z toho "bude" ...
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
maja
30.10.14,12:07
nezabudnem, ako som dávnejšie obstávala okolo okna, a vyzerala mrkvinku z tanečnej.. obvykle som chodila pre ňu, alebo aspoň som jej išla oproti, ale vtedy sa mi nedalo.. a jej nikde.. hystéria každou minútou stúpala, keď sa konečne zjavila, s kvietkom v ruke.. bola kúpiť ku dňu matiek..
Krásne ! ( tá hystérie, ako by si o mne písala...)
taiko
30.10.14,12:13
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Peggynka
30.10.14,12:15
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Deväťročná ? Nemyslím...Ale však názor mať môžem,nie?
Peggynka
30.10.14,12:16
Teraz som objavila,že tu mám veveričku na strome za potokom :) Chvíľu sme sa okukávali,potešilo ma to.Sedím na schodoch a ona pobehuje 10m odo mňa.
http://obrazky.4ever.sk/tag/279/vevericka?pg=10
taiko
30.10.14,12:18
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Deväťročná ? Nemyslím...Ale však názor mať môžem,nie?
pravdaze, pravdaze. Nazor mozeme mat vsetci :)
evuš
30.10.14,12:21
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Deväťročná ? Nemyslím...Ale však názor mať môžem,nie?
pravdaze, pravdaze. Nazor mozeme mat vsetci :)

Tai, mne sa to zdá celé čudné tiež.... uvidíme, čo sa z toho ešte vykľuje...;)
Peggynka
30.10.14,12:27
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Deväťročná ? Nemyslím...Ale však názor mať môžem,nie?
pravdaze, pravdaze. Nazor mozeme mat vsetci :)

Tai, mne sa to zdá celé čudné tiež.... uvidíme, čo sa z toho ešte vykľuje...;)
Keď sa pozrieš na mapu,kde ich našli;z jednej strany dedina,z druhej strany dedina a halda ľudí hľadá a ony skryté v kríkoch - pes ich našiel.Blízko cesta,proste celé divné.V noci že až -5°C,no hrôza. A našli ich až pred obedom.Skrývali sa tam...pred kým ?
taiko
30.10.14,12:28
Ja tipujem na útek z domu...dohodli sa,že nejdú domov (z nejakého dôvodu).Ale to sa už nedozvieme.Je tam asi nejaký problém v rodine...a niekto by si mal spytovať svedomie.Hlavne,že sa našli zdravé.
eeejha, ale si to rozanalyzovala. Aj vinnika uz pomaly mame :D A nemohlo to byt tak, ze v rodine je vsetko v poriadku, len sa statili po ceste od novej kamosky? Alebo tak, ze...... . Alebo tak ze,........ .
Deväťročná ? Nemyslím...Ale však názor mať môžem,nie?
pravdaze, pravdaze. Nazor mozeme mat vsetci :)

Tai, mne sa to zdá celé čudné tiež.... uvidíme, čo sa z toho ešte vykľuje...;)
Keď sa pozrieš na mapu,kde ich našli;z jednej strany dedina,z druhej strany dedina a halda ľudí hľadá a ony skryté v kríkoch - pes ich našiel.Blízko cesta,proste celé divné.V noci že až -5°C,no hrôza. A našli ich až pred obedom.Skrývali sa tam...pred kým ?
jaaaaj, zeny ja som len chcel naznacit, ze na akekolvek nazory (ci dokonca urcenie vinnikov) nema nikto z nas informacie. Mohol ich po ceste vystrasit opilec, pes, tulak, tak sa schovali. Kokso ved nehante den pred vecerom :D
evuš
30.10.14,12:47
Tai, a také deti by mrzli celú noc kvôli ožranovi, či psovi ??? Eeee, tu mi niečo nevonia...
lujza.j
30.10.14,12:53
Utek nikdy nie je len tak....nezvestnost maloletej osoby je mimoriadna udalost......
BXLmiami
30.10.14,13:00
kde sa nám stratila alaya?Postrádam pohľad psychologa.
misoft
30.10.14,13:02
Vyhodnocuje.....
trisestri
30.10.14,13:10
vyrezte si tekvicku,urobte si selfie a zajtra daky strasidelny kostym a sup na party aby ste boli in
misoft
30.10.14,13:12
Checheche.... selfie s tekvicou. Nepotrebujem. Pozriem sa na seba do zrkadla a zľaknem sa sám seba......:D:D:D
Peggynka
30.10.14,13:12
Toto je prepis matkinej výzvy v miestnom rozhlase :
"Ahojte Anitka a Sabinka, tu mama. Anitka, ak ste tu na Staškove kdesi so Sabinkou schované, tak sa nebojte, príďte domov. Čakám vás tam, všetci vás čakajú a ak uvidíte nejakých ľudí a svetlá, kľudne choďte k tým ľuďom, oni vás dovezú domov, keby ste sa báli. Čaká na vás aj babka, prišla z Nemecka, tak sa na vás všetci tešíme a ozvite sa čo najrýchlejšie!"
Takže nie stratené,ale schované... treba komentár? Asi nie...
trisestri
30.10.14,13:17
otazka preco sa schovavali
taiko
30.10.14,14:15
Toto je prepis matkinej výzvy v miestnom rozhlase :
"Ahojte Anitka a Sabinka, tu mama. Anitka, ak ste tu na Staškove kdesi so Sabinkou schované, tak sa nebojte, príďte domov. Čakám vás tam, všetci vás čakajú a ak uvidíte nejakých ľudí a svetlá, kľudne choďte k tým ľuďom, oni vás dovezú domov, keby ste sa báli. Čaká na vás aj babka, prišla z Nemecka, tak sa na vás všetci tešíme a ozvite sa čo najrýchlejšie!"
Takže nie stratené,ale schované... treba komentár? Asi nie...
Hmmm, tak toto uz je akasi informacia navyse, to treba priznat, ale aj tak by sme si mali pockat. Stale nevieme co je to za rodinu, aka tam je situacia. Okrem toho to ze sa schovali stale neznamena, ze sa schovali pred niekym z rodiny. A v zasade je to aj jedno.

Vsak oni nam to vsetko na TV Hnoj a TV Narkoza vysvetlia a rozoberu aj do tretieho kolena. :D To budu mat zase krimi noviny sledovanost :D
jefff
30.10.14,14:31
a tu môžme do štvrtého kolena...
kukučka
30.10.14,14:51
ta,i máš pravdu, ja veru nezapnem...bujná fantázia? Skrat? A potom strach má veľké oči a rastie jak obluda...vždy sa usmejem keď vidím Heribanku - vykladala tuším v Anjeloch, ako si štvor- či šesťročná zbalila batôžtek a išla do sveta ;)
kukučka
30.10.14,14:57
Lui, tie dokonalé hviezdičky kúpené m.r. na sashe, pošlem link v ss.
A nedávajte tu škaredé obrázky, kto sa má na ne pozerať? Aj v humore, bŕŕ.
buchač
30.10.14,16:33
Dostávali materskú v tisíckach eur. Od januára je takýmto praktikám koniec
Dnes 15:41

BRATISLAVA - Po šikovnej dohode so zamestnávateľom mohli mať ženy na materskej aj 6-tisíc eur. Na dieru v zákone upozornil bývalý minister práce, poslanec Jozef Mihál (SaS). Uvedená finta tak od roku 2015 neplatí.
Že biedna materská? Niektoré mamičky vedeli presne ako na to.

Rozprávková materská

V praxi to malo fungovať tak, že žena sa posledný deň v roku, teda 31.decembra 2014 zamestná. Aby bolo všetko ako má, zamestnávateľ ju riadne prihlási do Sociálnej a zdravotnej poisťovne. Za tento prvý deň dostane odmenu napríklad 40 eur.

S nástupom nového roka žena v práci pokračuje. Mihál predstavuje alternatívu, keď napríklad v septembri 2015 ide žena na materskú, v októbri 2015 sa jej narodí potomok. Ako dohodár s pravidelným príjmom má aj nemocenské poistenie.

A dostávame sa ku koreňu veci. Podľa súčasného zákona o sociálnom poistení platí, že ak nemocenské poistenie vzniklo v predchádzajúcom roku, tak takzvané rozhodujúce obdobie, na základe čoho sa vyratúva výška nemocenskej, materská, je stanovené ako obdobie odo dňa vzniku nemocenského poistenia do konca predchádzajúceho roka.

Keďže dohoda, a teda i nemocenské poistenie, začala 31. decembra 2014, rozhodujúce obdobie je práve tento jeden jediný deň.

Žena zarábala prvý deň 40 eur a materská je 65 percent z vymeriavacieho základu, to je 26 eur na kalendárny deň. Keď si to rozmeníme na drobné, materská sa poberá 34 týždňov, čo je 238 dní. Po prerátaní, celková materská činní rozprávkových vyše 6-tisíc eur.

Áno, k takému balíku stačilo podpísať pracovnú zmluvu v správny čas a s dobrým zárobkom. A nebudeme tvrdiť, že sa to dnes nedá. Mihál hovorí, že o tejto diere v zákone vedeli viacerí a zo Sociálnej poisťovne tak ťahali stotisíce eur.

Na rovnakom princípe funguje nemocenská. Tí chytrejší si vďaka nemocenskej nielen vedeli predĺžiť obdobie, keď sú na dávkach zo Sociálnej poisťovne, ale ešte aj dobre zarobiť.

Pozmeňovací návrh , ktorý podal poslanec k zákonu o sociálnom poistení získal podporu všetkých 132 prítomných poslancov. Uvedená finta tak od roku 2015 neplatí.

http://aktualne.atlas.sk/dostavali-matersku-v-tisickach-eur-od-januara-je-takymto-praktikam-koniec/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/?utm_source=aktualne02&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
------------------------------------------
Otázku/y by som položil inak.
1. Vedel exminister o týchto praktikách už dávnejšie ?
2. Prečo sa neangažoval už dávno, povedzme za éry svojho pôsobenia ako minister ?
3. .......atď
buchač
30.10.14,20:00
Hm....Počiatek, či počiatok a či začiatok.
Počiatek spočiatku počítal, no po prepočítaní si spočíta, že nie je počiatok ako Počiatok.
Aj počítať by Počiatok mal vedieť.

http://ekonomika.sme.sk/c/7468230/pociatek-si-na-poslednu-chvilu-ujasnuje-co-so-studentmi-v-regiojete.html?ref=trz
taiko
31.10.14,07:47
ja ani neviem, ci ma to potesilo, ci zarmutilo, ci co vlastne :D
http://komentare.hnonline.sk/komentare-hn-152/dag-danis-prochazka-ako-kon-penty-634215
misoft
31.10.14,08:32
Ak je toto reálny scenár JH.... príde 4. krok - sprivatizovanie Slovenska - bude patriť JH.
misoft
31.10.14,08:44
A k tomuto:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/334414-cesta-ceskeho-prezidenta-do-ciny-prospela-aj-j-t/
len skonštatujem.... čínske lampióny miesto úsporiek....
Excise Duty
31.10.14,09:30
Ak je toto reálny scenár JH.... príde 4. krok - sprivatizovanie Slovenska - bude patriť JH.
Slovenskóóó....Slovenskóóó...gŕŕŕŕŕŕc. ..
trisestri
31.10.14,10:30
financny zraloci nas uz davno zozrali,estebaci nam dodrbali i trh i kapitalizmus a sudruhovia a ich potomci sa nabalili a ukazali ze mali pravdu o nedostatkoch kapitalizmu a demokracie a tak nam treba ked sme umlcali vykrik Stanislava Stepku lopatami po nich a tak nam nasi estebaci a cinsky sudruhovia budu dalej rozvijat kapitalizmus
vlado 33
31.10.14,10:49
financny zraloci nas uz davno zozrali,estebaci nam dodrbali i trh i kapitalizmus a sudruhovia a ich potomci sa nabalili a ukazali ze mali pravdu o nedostatkoch kapitalizmu a demokracie a tak nam treba ked sme umlcali vykrik Stanislava Stepku lopatami po nich a tak nam nasi estebaci a cinsky sudruhovia budu dalej rozvijat kapitalizmus
A kto dovolil zdevastovať SR, politici alebo my občania? Nechcem sa širšie tomu venovať, lebo nemá to zmysel. Slovač, keď naňho štia si mysli, že prší.
misoft
31.10.14,10:56
lujza.j
31.10.14,12:06
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
evuš
31.10.14,12:12
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"

..je z toho človeku na "......"
lujza.j
31.10.14,12:37
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"

..je z toho človeku na "......"
Evuš....je to hrozne,ale funguje to.....
misoft
31.10.14,14:30
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
Pche! Klbásy - (z obchodu) - nem. Pivo - nepijem.... nekúpia si ma.....
sito
31.10.14,15:04
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
Pche! Klbásy - (z obchodu) - nem. Pivo - nepijem.... nekúpia si ma.....

Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"


"kupeny"? Nie! Vykúpený, ako šrot. A ešte ho aj okúpu, očistia. Len to čisté si nechajú, peniaze. Ak náhodou sú špinavé, operú. Bacha si pri tom dajú, na tých, čo volili, veď sú vyvolení, aj zvolení ... Vlastne budú, Ako? Klobásovou demokraciou? A klobásy, nie všetci budú mať na chrbte, že? No na chrbte tých pár, párov, všetci ponesú, aj slobodní ...
vlado 33
31.10.14,15:33
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
Pche! Klbásy - (z obchodu) - nem. Pivo - nepijem.... nekúpia si ma.....

Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"


"kupeny"? Nie! Vykúpený, ako šrot. A ešte ho aj okúpu, očistia. Len to čisté si nechajú, peniaze. Ak náhodou sú špinavé, operú. Bacha si pri tom dajú, na tých, čo volili, veď sú vyvolení, aj zvolení ... Vlastne budú, Ako? Klobásovou demokraciou? A klobásy, nie všetci budú mať na chrbte, že? No na chrbte tých pár, párov, všetci ponesú, aj slobodní ...
Tie klobásoviny, ičoviny, drísty slovák pozná. Máš aj niečo zaujimavé?
sito
31.10.14,15:52
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
Pche! Klbásy - (z obchodu) - nem. Pivo - nepijem.... nekúpia si ma.....

Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"


"kupeny"? Nie! Vykúpený, ako šrot. A ešte ho aj okúpu, očistia. Len to čisté si nechajú, peniaze. Ak náhodou sú špinavé, operú. Bacha si pri tom dajú, na tých, čo volili, veď sú vyvolení, aj zvolení ... Vlastne budú, Ako? Klobásovou demokraciou? A klobásy, nie všetci budú mať na chrbte, že? No na chrbte tých pár, párov, všetci ponesú, aj slobodní ...
Tie klobásoviny, ičoviny, drísty slovák pozná. Máš aj niečo zaujimavé?

Žiaľ, aj užíva, nie len pozná. Až po voľbách, až po voľbách to bude zaujímavé, že?
vlado 33
31.10.14,16:23
Žiaľ, aj užíva, nie len pozná. Až po voľbách, až po voľbách to bude zaujímavé, že?[/QUOTE]

Príde niekto iný. Budeme tak ako doposiaľ, otrokmi EU.
lujza.j
31.10.14,17:53
Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"
Pche! Klbásy - (z obchodu) - nem. Pivo - nepijem.... nekúpia si ma.....

Nikdy to ine nebude predvolebne masaze v roznych formach funguju:eek:.....staci klobasa, pivo...alebo ine vabnicky....a uz je volic "kupeny"


"kupeny"? Nie! Vykúpený, ako šrot. A ešte ho aj okúpu, očistia. Len to čisté si nechajú, peniaze. Ak náhodou sú špinavé, operú. Bacha si pri tom dajú, na tých, čo volili, veď sú vyvolení, aj zvolení ... Vlastne budú, Ako? Klobásovou demokraciou? A klobásy, nie všetci budú mať na chrbte, že? No na chrbte tých pár, párov, všetci ponesú, aj slobodní ...
Tie klobásoviny, ičoviny, drísty slovák pozná. Máš aj niečo zaujimavé?
Vlado ver,že mám:(...ber to tak , že je lepšie aj niečo nevedieť.....:)
lujza.j
01.11.14,05:38
http://www.topky.sk/cl/10/1434087/Slovak-ponuka-moznost-mat-svojich-blizkych-pri-sebe-aj-po-smrti--Ako-je-to-mozne--
...tiež mám od neho....spomienku na mojeho prvého psa...decko dalo do sklenených "ampuliek"spraviť prívesky s popolom...každý má na speťáku v aute....
lujza.j
01.11.14,09:56
http://www.topky.sk/cl/10/1434087/Slovak-ponuka-moznost-mat-svojich-blizkych-pri-sebe-aj-po-smrti--Ako-je-to-mozne--
...tiež mám od neho....spomienku na mojeho prvého psa...decko dalo do sklenených "ampuliek"spraviť prívesky s popolom...každý má na speťáku v aute....

Zavesiť si pred nos popol zo psa ???

Zvláštny stav mysle :D :D :D = "superpersonifikácia"


Mne to pripomína atavizmus.
pod nosom mám všeličo:---:D....inak popol zo psa na parapete v spálni......v urničke....
misoft
01.11.14,10:29
Lui -ak je to tvoje - je to síce "hezké", ale nepraktické a nebezpečné (a môže byť aj drahé). Ak by to videli "orgány", tak ťa v najlepšom prípade upozornia, že vo výhľade vodiča nemá byť nič, v horšom prípade ti dajú pokutu a aj tak to budeš musieť dať dole.
trisestri
01.11.14,10:59
sviecky a vence prichystane?
lujza.j
01.11.14,11:00
Lui -ak je to tvoje - je to síce "hezké", ale nepraktické a nebezpečné (a môže byť aj drahé). Ak by to videli "orgány", tak ťa v najlepšom prípade upozornia, že vo výhľade vodiča nemá byť nič, v horšom prípade ti dajú pokutu a aj tak to budeš musieť dať dole.
duški...vieš čo mi skôr vadí široké predné stlpiky....tie su kua....zlé......toto je moje wúdú...každá vec má príbeh:)aj šalpáka je "omotaná":D...ak by som to raz musela dať dole ...aj tak to ostane niekde v aute!!!....som neznaboh, ale predsa na niečo verím.....
orgán ma minule zastavil.....ani len náznakom...jediným slovkom......:D
pavol54
01.11.14,11:05
Banky mali vlani zisk 452 mil to predstavuje v priemere 90,-€ na občana no nie je to skvelé?
lujza.j
01.11.14,11:05
sviecky a vence prichystane?
pálim od rána.....a celoročne......myslím na tých čo tu nie su...kedykoľvek.....nepotrebujem nato nadiktovaný dátum.....
lujza.j
01.11.14,11:06
Banky mali vlani zisk 452 mil to predstavuje v priemere 90,-€ na občana no nie je to skvelé?
palino nedráždi:(mrchy bankárske.....
Peggynka
01.11.14,11:23
Volala mi mama...príď sa pozrieť :eek: takéto diery jej na fasáde vyďobal ďateľ:
http://blog.zdravydom.sk/dobe-datel-do-zateplenia-z-polystyrenu/
drzák drzý,30m na strome hniezdi kaňa :D Tak som študovala rady,musím pohľadať veľkú fotku dravca (dúfam,že nie je slepý ten ďateľ,len či mu to bude niečo naznačovať :) )
Asi jej budem musieť kúpiť takého vtáka :mee: a dať nainštalovať:
http://ochrana-proti-ptactvu.eu/index.php?sekce=reference_makety
misoft
01.11.14,11:42
duški...vieš čo mi skôr vadí široké predné stlpiky....tie su kua....zlé......toto je moje wúdú...každá vec má príbeh:)aj šalpáka je "omotaná":D...ak by som to raz musela dať dole ...aj tak to ostane niekde v aute!!!....som neznaboh, ale predsa na niečo verím.....
orgán ma minule zastavil.....ani len náznakom...jediným slovkom......:D
No vidíš, pre stĺpiky nevidíš a orgánom to nevadí, na džviridľe máš povešané malé oné a orgánom to niekedy vadí. Orgánom vadilo, keď si mal navigáciu, ale nevadilo, keď okolo predného skla boli nálepky od výmyslu sveta za všelijaké poplatky...
A Lui - i tie orgány (neviem ako) vycítia, že kedysi k uniformovaným niekto patril.....
lujza.j
01.11.14,11:49
duški...vieš čo mi skôr vadí široké predné stlpiky....tie su kua....zlé......toto je moje wúdú...každá vec má príbeh:)aj šalpáka je "omotaná":D...ak by som to raz musela dať dole ...aj tak to ostane niekde v aute!!!....som neznaboh, ale predsa na niečo verím.....
orgán ma minule zastavil.....ani len náznakom...jediným slovkom......:D
No vidíš, pre stĺpiky nevidíš a orgánom to nevadí, na džviridľe máš povešané malé oné a orgánom to niekedy vadí. Orgánom vadilo, keď si mal navigáciu, ale nevadilo, keď okolo predného skla boli nálepky od výmyslu sveta za všelijaké poplatky...
A Lui - i tie orgány (neviem ako) vycítia, že kedysi k uniformovaným niekto patril.....
duški ja som bola minule mrcha orgánu som nepriznala, že som tiež orgán:Dešte.....známka IPA za oknom...ečv...javila znaky,že som si ju dlho vystála v rade:D
misoft
01.11.14,11:50
Náááá! Vydýš?
buchač
01.11.14,11:59
duški ja som bola minule mrcha orgánu som nepriznala, že som tiež orgán:Dešte.....známka IPA za oknom...ečv...javila znaky,že som si ju dlho vystála v rade:D
Svojho času som viezol do Blavy dievku na letisko. Za Soroškou ma haltovali a ako vysvitlo, mal som hmlovky zapnuté. Ale vysvetlil som dôvod.
No iné bolo humorné...čumeli na doklady a potom na EČV a ešte raz...a ešte raz...a ešte raz. Holt, asi si nevedeli dať dokopy moju značku auta a 999 ...
Nejak boli z toho museli byť asi fakt hotoví, lebo ani ZP nepýtali, nakoľko na opasku v púzdre bolo železo...;) :D
misoft
01.11.14,12:14
Pochopili - síce opozdene, ale predsa.... :D
lujza.j
01.11.14,12:18
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
misoft
01.11.14,12:20
Ná šak Agent 007 a s povolením zabíjať (aj muchy :D)
lujza.j
01.11.14,12:24
Ná šak Agent 007 a s povolením zabíjať (aj muchy :D)
ja sa strašne smejem.....dicky...ked sa "rútim"rýchlo a zbjiesilo s tou mojou škatuľkou....silný motor 50kw:D s turbom....mám....náhodou opálim lak nejakému naozajstnému autu.....už aj fičí za mnou.....si vylepšiť ego....
iba muchy:D
misoft
01.11.14,12:59
Rýchlost padesát a v očích smrt...... :D:D:D
buchač
01.11.14,14:17
Netradičné spojenie hudby, tanca, krásy a energie prináša koncertné turné kapely IMT Smile a umeleckého súboru Lúčnica. Najlepšia slovenská koncertná kapela spojila svoje sily s legendárnym súborom a spoločne odohrajú v predvianočnom období 3 predstavenia na Slovensku.
Netradičné aj hej ...
ALE
Najlepšia kapela ???????
To čo je už za názor ... :eek:
Keď toho bývalého nedokončeného teológa počujem ? Šak mi prídu na um všetky moje dlžoby (splatené, splatné, budúce) a bičak sa mi otvára vo vačku.
Dilino len bude zavadzať na pódiu tým (fakt) umelcom z Lúčnice. :D
Táslera by som tak akurát nechať poupratovať sálu...;)
Akonáhle začne znieť IMT v autorádiu, okamžite prepnem na inú stanicu...šak by som sa ešte do šancu niekde vydrbal pri tom jeho hlase...jak vykastrovaný keby bol...
alaya1
01.11.14,14:22
No buchac, preco takto ostro? Spieva dobre, ma pekne pesnicky, texty detto.nemusia sa paciot kazdemu. Mozno nedokonceny teolog, ale aspon to skusil, mnohi ani na to nemali !!.
lujza.j
01.11.14,14:28
rádio v aute:rolleyes:fuhá....to som teda nepočúvala velmi dlho....buchi vsaď na svoje oblúbené songy....a nič ťa nevyšokuje :D
buchač
01.11.14,14:29
No buchac, preco takto ostro? Spieva dobre, ma pekne pesnicky, texty detto.nemusia sa paciot kazdemu. Mozno nedokonceny teolog, ale aspon to skusil, mnohi ani na to nemali !!.

Po slovensky a pekne od srdca ...OKI ? :D :D :D
Spieva na hovno !!!
Hudba o ničom !!!
Texty...ktorý ako. Hlavne keby nespieval on.
Samé ...o jéééé, o jáááá...hlas, ako keby nemal vzduch v pľúcach a tojáše vo zveráku pritiahnuté tak akurát...
Mne sa vrcholne nepáči !
buchač
01.11.14,14:30
rádio v aute:rolleyes:fuhá....to som teda nepočúvala velmi dlho....buchi vsaď na svoje oblúbené songy....a nič ťa nevyšokuje :D
Moja...a myslíš, že koľko mám vlastnoručne napálených CD v aute..;)
lujza.j
01.11.14,14:32
rádio v aute:rolleyes:fuhá....to som teda nepočúvala velmi dlho....buchi vsaď na svoje oblúbené songy....a nič ťa nevyšokuje :D
Moja...a myslíš, že koľko mám vlastnoručne napálených CD v aute..;)
dobre..dobre:D...šak ja len táák...idem dať objednáfku decku na vánočné songy:---nech niečo nastrihááá...
Žabinka
01.11.14,14:33
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
buchač
01.11.14,14:40
rádio v aute:rolleyes:fuhá....to som teda nepočúvala velmi dlho....buchi vsaď na svoje oblúbené songy....a nič ťa nevyšokuje :D
Moja...a myslíš, že koľko mám vlastnoručne napálených CD v aute..;)
dobre..dobre:D...šak ja len táák...idem dať objednáfku decku na vánočné songy:---nech niečo nastrihááá...
Toto mám ja ako výber ...;)

Andrea Bocceli - Ave Maria
Band Aid - Di They Know
Cascada -Last Christmas
Cliff Richards - MistletoeHome
Christmas Madley
Dean Martin - Let it Snow
Celine Dion - Christmas
Chris Rea - Driving
Lil Wayne - Merry Christmas
New Christmas song
Rap Christmas
Tatalog Christmas song
Tree Tenor Christmas

...a samozrejme WHAMM Christmas :D :D

Mladá nech zadá do YouTube a máš to...
lujza.j
01.11.14,14:50
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
lujza.j
01.11.14,14:51
buchi...si ma šoking.....som myslela,že ma vysmeješ....
pavol54
01.11.14,14:59
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
buchač
01.11.14,15:28
buchi...si ma šoking.....som myslela,že ma vysmeješ....
Myslíš na Vianoce a tú hudbu ?

Je síce pravdou, že hentie sviatky nejak nemusím (objektívne dôvody), no ja som v tom duchu aj taký romantik. :---
Ono, dievča, zdanie klame...;)
Aj tvrdý chlap vie slzu pustiť...:cool: :)
kukučka
01.11.14,15:31
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu už odvčera. Ešteže ostatní nezdieľajú tvoj názor na IMT. Ja ich volám smajloši, aj keď stará baba, hneď by som na ten koncert išla, bude to paráda. Hneď idem hľadať aké vianočné koncerty budú v okolí, také Zlaté husle by som si zopakovala, bol to parádny koncert.
buchač
01.11.14,15:38
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu už odvčera. Ešteže ostatní nezdieľajú tvoj názor na IMT. Ja ich volám smajloši, aj keď stará baba, hneď by som na ten koncert išla, bude to paráda. Hneď idem hľadať aké vianočné koncerty budú v okolí, také Zlaté husle by som si zopakovala, bol to parádny koncert.

Mne nič nie je.
To aj frflať mám už zakázané ?
Že dám názor na hudbu ?
Smajloši budú 18.12.2014 po 19.00 h. Steel Aréna, Košice....kúpim Ti lístok/ky ako darček ? Pred vystúpením dáme kaveju/čaj...
arizona
01.11.14,15:43
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Tiez som si chcela "odstat radu" na moju oblubenu kombinaciu cisiel na auticko.
Ale ked som sa dozvedela,ake vsimne treba za tu "nahodicku" zaplatit, tak som sa na to vykaslala. Ale aj tak mam pjekne .-)
Mila123
01.11.14,15:49
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Tiez som si chcela "odstat radu" na moju oblubenu kombinaciu cisiel na auticko.
Ale ked som sa dozvedela,ake vsimne treba za tu "nahodicku" zaplatit, tak som sa na to vykaslala. Ale aj tak mam pjekne .-)
ako vysoko rúbu? nezaujíma ma na ktorom úrade, ale zaujímavý je cenník......
buchač
01.11.14,15:50
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu ....

Zatiaľ ešte ani nie, ale môžem kľudne začať...

Dôvod môjho rozladenia je ľudská hlúposť-nebetyčná.
Že o čo sa jedná ?

V priebehu niekoľkých minút nadrbané X neužitočných.
Nejde o to, že mi dal/i....názor beriem.

Ide o to, že podľa takého hodnotenia poniektorých idiotov by sa aj zákony potom museli meniť.

...a Richard stále stojí za svojim, že podľa hodnotenia si na nete poniektorí jedinci vyberajú správnu odpoveď.
Ak áno, tak potom ubohom rodina a všetci svätí...a s precedom na čele.
misoft
01.11.14,16:19
Buchy - mínusky - nerieš - hoď za hlavu, veď sú to len vodorovné čiaročky......
vlado 33
01.11.14,16:36
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
misoft
01.11.14,16:38
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Stanislav 1975
01.11.14,16:43
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
123 majú vačšinou policajti...., to je taký neoficiálny poznávací znak policajtov...
Stanislav 1975
01.11.14,16:44
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť

Ja mám 111 a nikto mi nechce veriť, že som za to nedal ani euro- bola to náhoda, ktorej síce bolo treba pomocť, trošku sa prihovoriť , ale nestálo ma to ani forint...
misoft
01.11.14,16:47
Hehehe - tři jedničky padesát - v telke sa to často spomínalo - PSČ Praha.
Stanislav 1975
01.11.14,16:47
Buchy - mínusky - nerieš - hoď za hlavu, veď sú to len vodorovné čiaročky......
heh, v mínuskách ste všetci amatéri proti mne....:-), keď budete mat aspoň polovicu mínusiek čo mam ja ,tak vtedy možte búchať šampanské....:-)))- lepšia odomňa je už len Peťa Nová....., k nej mi ešte vela chýba :-))))
Stanislav 1975
01.11.14,16:47
Hehehe - tři jedničky padesát - v telke sa to často spomínalo - PSČ Praha.
Jindřišská 16 :-)
misoft
01.11.14,16:48
Pokazím ti štatistiku!
Stanislav 1975
01.11.14,16:49
Pokazím ti štatistiku!


:D
buchač
01.11.14,16:59
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
123 majú vačšinou policajti...., to je taký neoficiálny poznávací znak policajtov...

Zabudni mladej....inú kombináciu majú...
trisestri
01.11.14,17:14
misoft
01.11.14,17:16
Nuž - majú to v rodine....
lujza.j
01.11.14,17:21
neviem či aj tu nekolovala ta zbierka...
babka - ježibabka
01.11.14,17:42
Dnes som zostala v šoku z jedného šoféra. So synom sme navštívili cintorín u nás a ešte v dvoch obciach. Na spiatočnej ceste pred obcou po našej pravej strane cesty je cintorín po ľavej strane role. Po oboch stranách cesty je mierny svah. Pred cintorínom sme museli zastaviť, lebo boli pred nami 2 autá, ktoré čakali, aby sa mohli dostať na odbočku k cintorínu. Po našej ľavej strane stálo tiež auto, ktoré čakalo, kým sa uvoľní pravá strana, aby sa dostalo k cintorínu. Za auto po ľavej strane prišiel nejaký netrpezlivý šofér a fúk ho po svahu okolo stojaceho auta. Za čím sa ponáhľal? Možno by to trvalo 5 minút, kým by sa všetky autá presunuli. Normálne sme všetci v aute zostali v šoku.
lujza.j
01.11.14,17:56
babulienka:)...možno to bol jeho štýl "jazdy"...tak mi to raz v lete vysvetlili chlapci ked si ma počkali na červenej a dali sme reč....a pýtali sa za čo si hned z rána vyslúžili mojeho prostreníka....tiež sa nezmyselne ponáhľali.....myšičkovali z pruhu do pruhu.....za mnou ...špehovala som ich v spetáku:D
vlado 33
01.11.14,18:22
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.
trisestri
01.11.14,18:29
dnes mnohy boli omrknut svoju perspektivu
buchač
01.11.14,18:38
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.

Názorná ukážka realizácie sa poniektorého/rých...ale predpokladám, že ide o jedinca...
Začalo to už okolo tej 17,30 ...je tam toho habadej.

----------------------------------------------------------------------------------
Téma: Manuál k televízoru Funai 32 FDB 5514
01.11.14 20:23
Spam

01.11.14 20:21
Téma: Mazová zátka v uchu - akútny stav? Zoberú ma na pohotovosti?
Neužitočné

01.11.14 20:20
Téma: Recept na domacu paštetu
Neužitočné

01.11.14 20:18
Téma: MALOVANIE PLOTA OD SUSEDA
Neužitočné

01.11.14 20:14
Téma: Rusenie kludu pred 22:00???
Neužitočné

01.11.14 20:03
Téma: Tehlova dlazba namiesto betonu
Spam

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

-----------------------------------------------------------------------------
Samozrejme, že deň ešte neskončil.
vlado 33
01.11.14,18:39
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.

Názorná ukážka realizácie sa poniektorého/rých...ale predpokladám, že ide o jedinca...
Začalo to už okolo tej 17,30 ...je tam toho habadej.

----------------------------------------------------------------------------------
Téma: Manuál k televízoru Funai 32 FDB 5514
01.11.14 20:23
Spam

01.11.14 20:21
Téma: Mazová zátka v uchu - akútny stav? Zoberú ma na pohotovosti?
Neužitočné

01.11.14 20:20
Téma: Recept na domacu paštetu
Neužitočné

01.11.14 20:18
Téma: MALOVANIE PLOTA OD SUSEDA
Neužitočné

01.11.14 20:14
Téma: Rusenie kludu pred 22:00???
Neužitočné

01.11.14 20:03
Téma: Tehlova dlazba namiesto betonu
Spam

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

U mňa už ráno.
pavol54
01.11.14,18:53
..kua...buchi..takéto náhody....:Dpísmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať:D....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku:D..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..:D
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála:D:D:D
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Tiez som si chcela "odstat radu" na moju oblubenu kombinaciu cisiel na auticko.
Ale ked som sa dozvedela,ake vsimne treba za tu "nahodicku" zaplatit, tak som sa na to vykaslala. Ale aj tak mam pjekne .-)
to vieš niektorá dá za autfit 5000,-€, no neobetuj niečo pre vyvolené číslo ak ho nutne musíš mať " podľa hesla: keď musíš tak musíš"
pavol54
01.11.14,18:58
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.
jasom takto objavil v jeden deň až dvadsať mínusiek to dokonca aj za vyjadrenie vo výlučne odborných témach - prečítal meno prispievateľa a švác už je mínus ale nič si z toho nerob to je zdravotným stavom.
arizona
01.11.14,19:46
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.

Názorná ukážka realizácie sa poniektorého/rých...ale predpokladám, že ide o jedinca...
Začalo to už okolo tej 17,30 ...je tam toho habadej.

----------------------------------------------------------------------------------
Téma: Manuál k televízoru Funai 32 FDB 5514
01.11.14 20:23
Spam

01.11.14 20:21
Téma: Mazová zátka v uchu - akútny stav? Zoberú ma na pohotovosti?
Neužitočné

01.11.14 20:20
Téma: Recept na domacu paštetu
Neužitočné

01.11.14 20:18
Téma: MALOVANIE PLOTA OD SUSEDA
Neužitočné

01.11.14 20:14
Téma: Rusenie kludu pred 22:00???
Neužitočné

01.11.14 20:03
Téma: Tehlova dlazba namiesto betonu
Spam

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

U mňa už ráno.
To si schytal dnes????
To je chore! Oznam Richardovi, nech toho minuskovaca poriesi :-(
To s hodnotenim nema nic spolocne..
vlado 33
01.11.14,20:15
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo :D:D:D:D
Najviac ma serie, že to spravil Ľubomír Janoška, keby to okomentoval, bral by som to. Beriem ho ako rozumného poraďáka, možno sa chcel pomstiť za sosaka, ktorému som dal mínus za nie odpoveď. Keďže odpoveď to nebola ale doplňujúca otázka, čo som aj zdôvodnil. Tiež som dostával mínusky, dávam si na to už pozor.

Názorná ukážka realizácie sa poniektorého/rých...ale predpokladám, že ide o jedinca...
Začalo to už okolo tej 17,30 ...je tam toho habadej.

----------------------------------------------------------------------------------
Téma: Manuál k televízoru Funai 32 FDB 5514
01.11.14 20:23
Spam

01.11.14 20:21
Téma: Mazová zátka v uchu - akútny stav? Zoberú ma na pohotovosti?
Neužitočné

01.11.14 20:20
Téma: Recept na domacu paštetu
Neužitočné

01.11.14 20:18
Téma: MALOVANIE PLOTA OD SUSEDA
Neužitočné

01.11.14 20:14
Téma: Rusenie kludu pred 22:00???
Neužitočné

01.11.14 20:03
Téma: Tehlova dlazba namiesto betonu
Spam

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 20:02
Téma: Chiropraktik János Olajos v BA
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

01.11.14 19:59
Téma: Chrápanie
Neužitočné

U mňa už ráno.
To si schytal dnes????
To je chore! Oznam Richardovi, nech toho minuskovaca poriesi :-(
To s hodnotenim nema nic spolocne..

Nechám to tak. Nič neprospešné som nenapísal, mínuskár nech si spytuje svedomie.
buchač
01.11.14,20:40
To si schytal dnes????
To je chore! Oznam Richardovi, nech toho minuskovaca poriesi :-(
To s hodnotenim nema nic spolocne..

Hentá choroba sa šíri ako mor.
Možno to robí len jeden člen...možno je ich pár.
Ale ako vravím, toto je účelové od jedného jedinca. Dôvody nepoznám, brániť sa proti anonymnému nedá...dlabať na to.
-----------------------------------------------------------------------------
...a Richard ?

Nuž škoda reči...on sa totiž oháňa tým, že ak by zverejnil to mínusové hodnotenie, tak by došlo k nejakým odvetám navzájom. Lenže práve opak je pravdou.
Takže inak povedané ?
Richard na to všetko kladie bobek, žije si svojim životom...nežije so svojou stránkou, lebo ak by to tak bolo, vyzerala by úplne inak.

...a všetko sa to začalo tou zmenou prostredia stránky pred určitou dobou.
vlado 33
01.11.14,21:58
Nuž škoda reči...on sa totiž oháňa tým, že ak by zverejnil to mínusové hodnotenie, tak by došlo k nejakým odvetám navzájom. Lenže práve opak je pravdou.

Vybral som z textu to najdôležitejšie. Môže prísť situácia, že sa na to každý znechutene vys.re.
misoft
01.11.14,22:18
Pche! Ja za 20 minút som "schytal" 12x Neužitočné/SPAM..... dokonca i tam, kde som dával názornú grafickú ukážku.
Tu je fakt na tej Porade niekto chorý. Mne je to fuk, ale keď je tu taký dilino debilo obecný drbnuto šľahnutý - tak Richard by si to mal postrážiť.
vlado 33
01.11.14,22:21
Pche! Ja za 20 minút som "schytal" 12x Neužitočné/SPAM..... dokonca i tam, kde som dával názornú grafickú ukážku.
Tu je fakt na tej Porade niekto chorý. Mne je to fuk, ale keď je tu taký dilino debilo obecný drbnuto šľahnutý - tak Richard by si to mal postrážiť.
Tak to nasere aj automat........
misoft
01.11.14,22:23
Je však zaujímavé, že len na konkrétny nick..... v téme.
taiko
01.11.14,22:29
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu ....

Zatiaľ ešte ani nie, ale môžem kľudne začať...

Dôvod môjho rozladenia je ľudská hlúposť-nebetyčná.
Že o čo sa jedná ?

V priebehu niekoľkých minút nadrbané X neužitočných.
Nejde o to, že mi dal/i....názor beriem.

Ide o to, že podľa takého hodnotenia poniektorých idiotov by sa aj zákony potom museli meniť.

...a Richard stále stojí za svojim, že podľa hodnotenia si na nete poniektorí jedinci vyberajú správnu odpoveď.
Ak áno, tak potom ubohom rodina a všetci svätí...a s precedom na čele.
kde si dostal minusky neopravnene?
kukučka
01.11.14,23:08
buchač
02.11.14,06:34
lujza.j
02.11.14,08:00
http://www.netky.sk/clanok/j-t-zacina-s-vystavbou-projektu-zuckermandel
už začali ...ďobú ďúru...mega:eek:už dlho.....len neviem pre koho zase totok?!...asi treba niekde lóve oprať.....škoda že neoperú na tých dosexovaných cestách....a "dialnici"....
Anika61
02.11.14,08:01
No buchac, preco takto ostro? Spieva dobre, ma pekne pesnicky, texty detto.nemusia sa paciot kazdemu. Mozno nedokonceny teolog, ale aspon to skusil, mnohi ani na to nemali !!.

Po slovensky a pekne od srdca ...OKI ? :D :D :D
Spieva na hovno !!!
Hudba o ničom !!!
Texty...ktorý ako. Hlavne keby nespieval on.
Samé ...o jéééé, o jáááá...hlas, ako keby nemal vzduch v pľúcach a tojáše vo zveráku pritiahnuté tak akurát...
Mne sa vrcholne nepáči !
Ja suhlasim s tvojim nazorom...tak mozno dve pesnicky sa da vydrzat...inac -afektovane..jeee o jáááá....nemusim ho/pripaja sa aj moja polovicka/:D
buchač
02.11.14,08:05
No buchac, preco takto ostro? Spieva dobre, ma pekne pesnicky, texty detto.nemusia sa paciot kazdemu. Mozno nedokonceny teolog, ale aspon to skusil, mnohi ani na to nemali !!.

Po slovensky a pekne od srdca ...OKI ? :D :D :D
Spieva na hovno !!!
Hudba o ničom !!!
Texty...ktorý ako. Hlavne keby nespieval on.
Samé ...o jéééé, o jáááá...hlas, ako keby nemal vzduch v pľúcach a tojáše vo zveráku pritiahnuté tak akurát...
Mne sa vrcholne nepáči !
Ja suhlasim s tvojim nazorom...tak mozno dve pesnicky sa da vydrzat...inac -afektovane..jeee o jáááá....nemusim ho/pripaja sa aj moja polovicka/:D

To mohol radšej doštudovať za toho teológa...tam je to vždy o tom istom...;)
alaya1
02.11.14,08:42
buchy, zaspievaj mi ty, ohodnotim uroven oralneho prejavu :) :) :)
Anika61
02.11.14,08:52
To si schytal dnes????
To je chore! Oznam Richardovi, nech toho minuskovaca poriesi :-(
To s hodnotenim nema nic spolocne..

Hentá choroba sa šíri ako mor.
Možno to robí len jeden člen...možno je ich pár.
Ale ako vravím, toto je účelové od jedného jedinca. Dôvody nepoznám, brániť sa proti anonymnému nedá...dlabať na to.
-----------------------------------------------------------------------------
...a Richard ?

Nuž škoda reči...on sa totiž oháňa tým, že ak by zverejnil to mínusové hodnotenie, tak by došlo k nejakým odvetám navzájom. Lenže práve opak je pravdou.
Takže inak povedané ?
Richard na to všetko kladie bobek, žije si svojim životom...nežije so svojou stránkou, lebo ak by to tak bolo, vyzerala by úplne inak.

...a všetko sa to začalo tou zmenou prostredia stránky pred určitou dobou.
Ja osobne by som sa priklonila za odtajnenie minusov,ved ak ma niekto iny nazor ako ja ,nech ho verejne prezentuje,ja s tym problem nemam...vyhlo by by sa tak minusom na zaklade antipatie voci konkretnej osobe....
buchač
02.11.14,08:59
buchy, zaspievaj mi ty, ohodnotim uroven oralneho prejavu :) :) :)

Ali...ja som v tomto ohľade sebakritický.
Niekde som už písal, že si spievam maximálne v aute...aj to len vtedy, ak som sám. Inak by počas jazdy posádka cez zatvorené okná vyskakovala ... :D
Na ZŠ som mal dokonca zákaz spievania... ;)
--------------------------------------
Ten druhý spôsob orálu je na hodnotení iných....:---
lujza.j
02.11.14,09:39
buchi ja som na tom až tak, že ked si pískam decko "mama pre boha nepískaj si":D:D:D
misoft
02.11.14,10:24
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"
lujza.j
02.11.14,10:47
misoft
02.11.14,10:55
Príroda = mocná to čarodejka....
Anika61
02.11.14,11:09
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

Kliiidek,skoda sa Ti rozculovat....myslim,ze prave o to ide Minusovi....sebavedomie 0 az -1..tak potrebuje aspon niekoho vytocit...
misoft
02.11.14,11:14
Neboj sa, dievča, ja som kľudný. Ale odkaz mu tu nechám. A ostatní budú vedieť, že na Porade sa presúša jeden s IQ dreveného hojdacieho koňa. A možno i Richard si to konečne všimne (a buď zakročí voči"koňovi", alebo to odskáčem ja....)
trisestri
02.11.14,11:47
klud je nedela,taka podusickova-ked aj tu nevyminuskujete
pavol54
02.11.14,15:01
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

nerozčuľuj sa, ide o život nie tak potom vieš čo ja som dnes vyfásol hneď dve, ale vieš asi nemá funkčné vybavenie na návštevu bordelu, tam by sa asi mali zamestnanci komu vysmiať z impotencie, možno by bola šanca ako v kameňáku s kačkou, takže tu je to bezpečnejšie
pavol54
02.11.14,15:07
som pozrel na zábery z donecka a luhanska tie fronty(aj pol kilometrové rady) ako keby dávali mäso zadarmo, alebo za účasť platili
sito
02.11.14,15:11
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"




... :D:D:D ... ja nemusím ani na huby, a rastú, a rastú ... raz tam, raz tu ... tiež ich mám ...
buchač
02.11.14,16:12
som pozrel na zábery z donecka a luhanska tie fronty(aj pol kilometrové rady) ako keby dávali mäso zadarmo, alebo za účasť platili

Zbehni na poniektorú železničnú stanicu a máš to v reále...;)
Teraz sa presúvajú dušičkári hore dole.
Do toho 17. novembra to budú šóry pri iných okienkach.
Šak preukážky je treba vybavovať, aby si poniektorí mohli zadarmiko cestovať.
lujza.j
02.11.14,16:35
teším sa silno :)už sa mi vezú vecičky od kukučkinej princezničky....
bettylou
02.11.14,17:00
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

Ej, ale si sa rozčertil Dušky :)
taiko
02.11.14,17:03
Mna dnes zarmutilo, ze uz aj ucitelom sa ponuka pred komunalnymi volbami judassky gros. Uz nie len dochodcovia, uz aj ucitelia dostanu "vianocny" prispevok.
taiko
02.11.14,17:07
kopretinka
02.11.14,18:00
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

zaujímavé,keď som niečo podobné napísala ja tak som dostala iba mínusky a chytro bol môj odkaz prekrytý inými fotkami..........ty si dostal 6 plusiek.......farizeji........
pavol54
02.11.14,18:11
som pozrel na zábery z donecka a luhanska tie fronty(aj pol kilometrové rady) ako keby dávali mäso zadarmo, alebo za účasť platili

Zbehni na poniektorú železničnú stanicu a máš to v reále...;)
Teraz sa presúvajú dušičkári hore dole.
Do toho 17. novembra to budú šóry pri iných okienkach.
Šak preukážky je treba vybavovať, aby si poniektorí mohli zadarmiko cestovať.
Keď už aj RTVS priznala masovú účasť vo voľbách tak to asi nebudú zábery spred okienka na stanici (Porošenkova čokoláda každému nechutí)
kukučka
02.11.14,19:22
Robte si tu čo chcete, len tu nedávajte nálezy od doktorov a iné nepríjemné obrázky, ani nekričte, allaya aj Richard majú pravdu - ignorovať. No a opakujem sa, je to jeho stránka, kým tu chcem chodiť, rešpektujem pravidlá, frfloši. Hádžete sa na zem ako malé deti. :--- :) :D
buchač
02.11.14,19:27
misoft
02.11.14,19:30
Keď už aj RTVS priznala masovú účasť vo voľbách tak to asi nebudú zábery spred okienka na stanici (Porošenkova čokoláda každému nechutí)
Keď voľby, tak voľby..... ale po NAŠOM!
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/POLITIKA/ZAHRANICNA/UKRAJINA/article/krym_ukrajina_kriza_2014_reuters.jpg
kukučka
02.11.14,19:32
Robte si tu čo chcete, len tu nedávajte nálezy od doktorov a iné nepríjemné obrázky, ani nekričte, allaya aj Richard majú pravdu - ignorovať. No a opakujem sa, je to jeho stránka, kým tu chcem chodiť, rešpektujem pravidlá, frfloši. Hádžete sa na zem ako malé deti. :--- :) :D



Vytvoril verejnú stránku = mal by počúvať aj iné ako hlas peňazí :D

PS

Každý sme nejaký
keby si počúval nás a nemínuskoval, mohol by si tu byť furt - bez mazania a nie ako tisíc hlavý drak :---
misoft
02.11.14,19:33
misoft
02.11.14,19:44
Kukulka.



Keby som počúval vás :



Bol by som členom stáda :D :D



a to nie je nič pre mňa

(ja som často nenormovateľný )
Hehehe - ale i tak si členom stáda! Nie síce toho nášho, ale štátneho...... štátne stádo má tiež svojho baču...... s červenou kravatou.....
trisestri
02.11.14,20:14
som pozrel na zábery z donecka a luhanska tie fronty(aj pol kilometrové rady) ako keby dávali mäso zadarmo, alebo za účasť platili

Zbehni na poniektorú železničnú stanicu a máš to v reále...;)
Teraz sa presúvajú dušičkári hore dole.
Do toho 17. novembra to budú šóry pri iných okienkach.
Šak preukážky je treba vybavovať, aby si poniektorí mohli zadarmiko cestovať.
no veru a podaktory dôchodzi razantne arogantny,nejdu k tym okienkam ktore su urcene a oznacene na vydaj preukazok,takto uz dcera a par dalsich zmeskali vlak do roboty,lebo tie arogantne osoby nemohli ist tam kam je to prislusne a ani pani pri okienku sa neopovazila ich vypoklonkovat,este len prve dni a uz pracujuci doplacaju na nevychovancov co budu cestovat zdarma a ktory este kvakaju o ucte k starsim
kukučka
02.11.14,22:18
Mali sa sťažovať u nadriadeného, tu svojej dcére nepomôžeš.
BXLmiami
03.11.14,05:55
Potešilo ma,že Markíza ide po krku Paškovi.Neviete čo sa stalo?Zmenila M.majiteľa?
Excise Duty
03.11.14,06:12
Potešilo ma,že Markíza ide po krku Paškovi.Neviete čo sa stalo?Zmenila M.majiteľa?
http://www.tvnoviny.sk/domace/1776630_markiza-zistila-ze-na-nakupe-cetecka-v-piestanoch-niekto-poriadne-zarobil
buchač
03.11.14,06:32
Potešilo ma,že Markíza ide po krku Paškovi.Neviete čo sa stalo?Zmenila M.majiteľa?
http://www.tvnoviny.sk/domace/1776630_markiza-zistila-ze-na-nakupe-cetecka-v-piestanoch-niekto-poriadne-zarobil

Stará známa vec o Paškovi....šedá eminencia zdravotníctva...ani lístok sa v zdravotníctve nepohne, aby o tom nevedel.
BXLmiami
03.11.14,06:52
Tak to všetci vieme,kto je roky minister zdravotníctva nech sa aktualne volá akokoľvek.Ale že o tejto veci informuje Markíza tak to som uplne v šoku.A dozorná rada -Ego-tak to potom tak aj vyzerá :-)).Už len Rytmus tam chýba.
bjuty smis
03.11.14,07:57
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper

17.10.2014 06:00

BRATISLAVA - Tisícročné pamiatky z čias rímskej ríše môžu zlikvidovať garáže pre poslancov! V súčasnosti prebieha výstavba podzemných garáží pri bratislavskom hrade. Hrozí, že zaniknú kvôli miestam na parkovanie pre našich papalášov z parlamentu. Paška sa proti obvineniam bráni, no bagre Širokého Váhostavu už dávno pracujú na výstavbe.

Takmer 30 miliónov eur plánuje kancelária NR SR investovať do ďalšej rekonštrukcie Bratislavského hradu. S celkovou rekonštrukciou hradu sa začalo už v roku 2008. Firma Váhostav - SK za opravy dodnes zinkasovala zo štátnej kasy desiatky miliónov eur. Táto spoločnosť je známa aj tým, že v jej predstavenstve sedí Juraj Široký, ktorý bol v spise Gorila označovaný za jedného zo sponzorov vládnej strany Smer-SD. Súčasťou rekonštrukcie majú byť podzemné garáže v skalách či nová terasa. A tie sa dostali do stredu záujmu, keďže v blízkosti sa nachádzajú veľmi vzácne archeologické pamiatky ešte z čias Rímskej ríše.

Upozornil na to poslanec Hlina, ktorý nazval za to kanceláriu parlamentu barbarmi. "Sú to barbari. Ničia mimoriadne cenné nálezy len kvôli tomu, aby sa "prerozdelili" peniaze. Ničia nálezy z obdobia rímskej ríše, ničia vykopávky staroslovanského osídlenia z 9. storočia," napísal Hlina na Facebooku.
buchač
03.11.14,08:05
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.


....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.
bjuty smis
03.11.14,08:08
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.


....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.


úúúú, to zas bude mínusiek :)))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
alaya1
03.11.14,08:13
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper

17.10.2014 06:00

BRATISLAVA - Tisícročné pamiatky z čias rímskej ríše môžu zlikvidovať garáže pre poslancov! V súčasnosti prebieha výstavba podzemných garáží pri bratislavskom hrade. Hrozí, že zaniknú kvôli miestam na parkovanie pre našich papalášov z parlamentu. Paška sa proti obvineniam bráni, no bagre Širokého Váhostavu už dávno pracujú na výstavbe.

Takmer 30 miliónov eur plánuje kancelária NR SR investovať do ďalšej rekonštrukcie Bratislavského hradu. S celkovou rekonštrukciou hradu sa začalo už v roku 2008. Firma Váhostav - SK za opravy dodnes zinkasovala zo štátnej kasy desiatky miliónov eur. Táto spoločnosť je známa aj tým, že v jej predstavenstve sedí Juraj Široký, ktorý bol v spise Gorila označovaný za jedného zo sponzorov vládnej strany Smer-SD. Súčasťou rekonštrukcie majú byť podzemné garáže v skalách či nová terasa. A tie sa dostali do stredu záujmu, keďže v blízkosti sa nachádzajú veľmi vzácne archeologické pamiatky ešte z čias Rímskej ríše.

Upozornil na to poslanec Hlina, ktorý nazval za to kanceláriu parlamentu barbarmi. "Sú to barbari. Ničia mimoriadne cenné nálezy len kvôli tomu, aby sa "prerozdelili" peniaze. Ničia nálezy z obdobia rímskej ríše, ničia vykopávky staroslovanského osídlenia z 9. storočia," napísal Hlina na Facebooku.


Ja vsetkemu a vsetkym verim tak, na 50%. Maslo po hlavach tam tecie prudom kazdemu.
buchač
03.11.14,08:14
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.

....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.

úúúú, to zas bude mínusiek :)))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...;)
bjuty smis
03.11.14,08:32
Ja vsetkemu a vsetkym verim tak, na 50%. Maslo po hlavach tam tecie prudom kazdemu.[/QUOTE]

čomu sa tu dá veriť na 50 % ??

že stavajú garáže na rímskych pamiatkách, čo si nedovolili ani komunisti ??

alebo že cena na jedno parkovacie miesto bude 45 000 evri ??
cena 3 izbové hobytu niekde na východe....
Mária27
03.11.14,08:39
trisestri
03.11.14,09:59
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
buchač
03.11.14,10:02
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru

Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
trisestri
03.11.14,10:15
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru

Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
myslel som dotacie na vytvorenie pracovnych miest
misoft
03.11.14,10:26
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
misoft
03.11.14,10:51
Potešilo ma,že Markíza ide po krku Paškovi.Neviete čo sa stalo?Zmenila M.majiteľa?
http://www.tvnoviny.sk/domace/1776630_markiza-zistila-ze-na-nakupe-cetecka-v-piestanoch-niekto-poriadne-zarobil

Stará známa vec o Paškovi....šedá eminencia zdravotníctva...ani lístok sa v zdravotníctve nepohne, aby o tom nevedel.
Tak, tak. Zdravotníctvo okrem neho riadi ešte plyšová ovečka....
pavol54
03.11.14,12:10
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
pavol54
03.11.14,12:12
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
vylúčil zákon subjekty ktorí nemôžu žiadať o dotáciu?
Anika61
03.11.14,12:30
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.

....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.

úúúú, to zas bude mínusiek :)))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...;)
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...
buchač
03.11.14,12:42
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.

....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.

úúúú, to zas bude mínusiek :)))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...;)
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...

Apatický som aj ja, moje okolie...a tak by sa dalo pokračovať postupne. Dokonca už aj drukovačov Smeru to začína chytať.
Nie raz som povedal a tvrdím aj naďalej, že je jedno, ktorá strana je/bola/bude pri moci.
Všetky sú (zatiaľ) na jedno kopyto.

Tvrdím aj to, že ak by som ja mal možnosť namočiť si zobák, tak situáciu jednoznačne a určite využijem. No je rozdiel medzi zobákom kolibríka alebo zobákom pelikána...
Anika61
03.11.14,12:54
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.

....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.

úúúú, to zas bude mínusiek :)))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...;)
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...

Apatický som aj ja, moje okolie...a tak by sa dalo pokračovať postupne. Dokonca už aj drukovačov Smeru to začína chytať.
Nie raz som povedal a tvrdím aj naďalej, že je jedno, ktorá strana je/bola/bude pri moci.
Všetky sú (zatiaľ) na jedno kopyto.

Tvrdím aj to, že ak by som ja mal možnosť namočiť si zobák, tak situáciu jednoznačne a určite využijem. No je rozdiel medzi zobákom kolibríka alebo zobákom pelikána...
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?
buchač
03.11.14,12:59
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?

Každý je úplatný, záleží od výšky toho, na ako vysoko si cení svoju česť.
Každý chce zarobiť, záleží len od drsnosti obrúsenia jeho hrán.
Každý...dá sa kľudne pokračovať, každý nech si dosadí podľa svojho výberu.

Ja sa k tomu tvrdeniu priznám, koľkí sú ale pokrytci ???
trisestri
03.11.14,13:05
ja som neuplatny,ved ten premiersky plat bohato staci,nepotrebujem kolu,radsej ja mam salvatorku alebo fatru a ne som pokrytec aj ked zobacik omocim a rad dobem
Mila123
03.11.14,13:32
Anika61
03.11.14,13:38
No a na odlahcenie ....co ma dnes potesilo:dnes som sa ,,nazivo''stretla s jednou poraďáčkou-je mila,dobrosrdecna,proste fajn....tesim sa,ze sa opat uvidime...:):):)
trisestri
03.11.14,13:44
a Pepsi sa niekam vyparila
bjuty smis
03.11.14,13:48
V Česku by za rovnakú cenu kúpili tri CT prístroje

Podľa medializovaných informácií kúpila piešťanská nemocnica CT prístroj za 1,6 milióna eur, čo je o 600-tisíc viac, ako vysúťažilo predchádzajúce vedenie. CT prístroj mala piešťanská nemocnica kúpiť dokonca trikrát drahšie ako sa takéto prístroje predávajú napríklad v Českej republike.

Víťazom tendra sa stala spoločnosť Medical Group SK, kde v minulosti pôsobil aj predseda parlamentu Pavol Paška. V správnej rade nemocnice sedia za rezort zdravotníctva štyria ľudia, medzi nimi napríklad spevák Michal Straka, známy pod menom Ego, v dozornej rade zase poslankyňa Renáta Zmajkovičová (Smer), ako aj jej poslanecká asistentka Adriana Herdová.

"Ak chcú kolegovia so Smeru kradnúť, tak nech kradnú na diaľniciach a tendroch. Ale kradnúť v zdravotníctve, považujem za perfídne,“ vyhlásil predseda hnutia NOVA Daniel Lipšic. Ten informoval, že zároveň podajú na Generálnu prokuratúru trestné oznámenie vo veci podozrenia zo spáchania trestného činu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku.
kopretinka
03.11.14,14:16
kvalita kontrolovaná myšami
misoft
03.11.14,14:19
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
Ja ľudí nezamestnávam. Koľko si mal ty ľudí takto zamestnaných - to mi je šum a fuk. Ale pravda je taká, že poctivci to robia správne a tí "veľkí" sa na tom nabalia. A nekritizuj ma, pretože to poznajú mnohí z môjho okolia. Máme tu tiež "veľké" podniky, ktoré toto uplatňovali. Jeden mesiac - 50 robošov, skúšobná 3 mesiace. 2. mesiac ďalších 50 robošov, skúšobná 3 mes....... a po 3 mesiacoch tích prvých prepustili - lebo sa "neosvedčili" a a pokračovali ďalej. Maskovali to potom zmenami a podobne a zarábali na tom. A nebola to Sk firma..... nadnárodná.....
pavol54
03.11.14,14:24
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru

Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
myslel som dotacie na vytvorenie pracovnych miest
jedna známa pracuje ako zťp v kancelárii exekútora to vari nesmie? alebo sú takýto vylúčení z možnosti pracovať? že by prišla ku mne okopávať? Len to je zase vylúčené zo zákona ako chránené pracovisko.
pavol54
03.11.14,14:29
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
Ja ľudí nezamestnávam. Koľko si mal ty ľudí takto zamestnaných - to mi je šum a fuk. Ale pravda je taká, že poctivci to robia správne a tí "veľkí" sa na tom nabalia. A nekritizuj ma, pretože to poznajú mnohí z môjho okolia. Máme tu tiež "veľké" podniky, ktoré toto uplatňovali. Jeden mesiac - 50 robošov, skúšobná 3 mesiace. 2. mesiac ďalších 50 robošov, skúšobná 3 mes....... a po 3 mesiacoch tích prvých prepustili - lebo sa "neosvedčili" a a pokračovali ďalej. Maskovali to potom zmenami a podobne a zarábali na tom. A nebola to Sk firma..... nadnárodná.....
nie je zakázané zamestnancov meniť najmä tých čo rovno do očí povedia "ja sa tu trhať nemusím lebo som na dotáciu" lenže za tých 24 mesiacov sa ich tam môže vystriedať aj desať ale peniaze sú tie isté o ktoré požiadal v projekte a keď nesplní tak vráti (alebo sa vyparí do cudziny) preto je to refundácia za vyplatené
Anika61
03.11.14,14:30
kvalita kontrolovaná myšami
Fuuuuuuj,....este dobre,ze to nemam cim žuť:D:D:D
taiko
03.11.14,15:43
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?

Každý je úplatný, záleží od výšky toho, na ako vysoko si cení svoju česť.
Každý chce zarobiť, záleží len od drsnosti obrúsenia jeho hrán.
Každý...dá sa kľudne pokračovať, každý nech si dosadí podľa svojho výberu.

Ja sa k tomu tvrdeniu priznám, koľkí sú ale pokrytci ???
tak tak, kazdy ma svoju cenu sa obavam. Len ked uz boha jeho dam/zoberiem uplatok, aby som dostal zakazku na cestu, tak tej ceste by nemohol mat nikto nic vytknut. Lenze u nas sa aj uplatok da, aj sa tender zmanipuluje, aj vytendrovana vec stoji za deravy gros. Takze sa len peniaz preleje zo statneho do sukromneho vrecka a obcan z toho nema nic, ba dokonca na to este priplaca, ako na tie 100 rocne zmluvy na prenjaom napriklad, popripade na odskodnenia pre tych co tender napadli.
korela
03.11.14,15:44
Už odvolaná.
Stanislav 1975
03.11.14,15:48
Zuzanka Zuzanočka, ty moja platonická láska tajná, čo si mi to len vykonala , dievča moje milené :-(((
Tweety
03.11.14,15:53
Stando, dávaj bacha, lebo tento smer sa neuberá správnym smerom, leda ak k svojím rovným a rovnejším. Ale vlastne, si už takpovediac lapený.
taiko
03.11.14,15:56
Zuzanka Zuzanočka, ty moja platonická láska tajná, čo si mi to len vykonala , dievča moje milené :-(((
Teraz places nad tym, ze sa spolupodielala na lupeni, alebo ze bola zato odvolana, alebo od stastia, ze sa vydaril dalsi predvolebny tah?
Stanislav 1975
03.11.14,15:59
Stando, dávaj bacha, lebo tento smer sa neuberá správnym smerom, leda ak k svojím rovným a rovnejším. Ale vlastne, si už takpovediac lapený.

Ja som nikdy Majka netvrdil, že Smer nemá kontroverzné kauzy, ale čo sa týka lúpenia, tak sú to obyčajní amatéri proti Ing. Ivanovi M. and company..., to boli ovela ovela vačší lúpežníci a o to tu ide...

Tak isto aj Kali Kaliňák, mám voči nemu dosť velké výhrady,že ako minister prehliada že okato je zavretý nevinný človek, Kali to prehnal , to je jasné, ale máme tam dať tupouna pána G., alebo lízača kundy pani K. - D.L. ???
misoft
03.11.14,16:05
Už odvolaná.
Ani nie - skôr jej Hranol odporučil, aby demisiu podala. A chcú i tú namyslenú Zmajkovičovú dostať preč. A doteraz nevidel nejaký konflikt záujmov....
Len som veľmô zvedavý, akú tehlu tam dosadí.....
Excise Duty
03.11.14,16:10
Už odvolaná.
A s ňou aj tá trnavská ludra Zmakovičová!
Petra Nová
03.11.14,16:11
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

To čo má byť? Debil debilovi necháva odkaz? Jáj nie debil, to človek prehovoril!
Petra Nová
03.11.14,16:13
Vidím, že celé " Dušičky" tu vyplačkávalo pár laptopkárov, aká sa na nich krivda pácha, keď ich príspevky ktosi mínuskuje. Lebo však oni píšu tak múdro. A keď je ich príspevok znesvätený mínuskou, tak to urobil debil a dá sa do pohybu celý klan. Šuťákový a východniarsky. Na mínuskovanie je tu predsa Stano, Pavol a ja, občas to schytá aj niekto ďalší, keď vystrkuje rožky..

Takže kopretinka, čoho sa ty dovolávaš, akej spravodlivosti? Ak pre seba, tak potom možno v nebi, tu ju určite nehľadaj. Farizeji, áno, veľmi jemne povedané.
Mila123
03.11.14,16:13
misoft
03.11.14,16:13
Petra - práve sa ozval ten, ktorý s obrovskou chuťou rozdáva mínusky a neužitočné....
Trafená hus zagágala! (netýka sa to teba!)
Ide o princíp.
Ak poradím odborne, je to pre neho SPAM, neužitočné (pritom sám neporadí).
misoft
03.11.14,16:18
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

Hehehe - zabudol som ti dodať megapack toaletného papiera......
Petra Nová
03.11.14,16:19
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"

To čo má byť? Debil debilovi necháva odkaz? Jáj nie debil, to človek prehovoril!
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!:---
misoft
03.11.14,16:21
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!:---
Nič proti tebe a tvojim názorom - ale teraz vyšla pravda najavo! Možno by bolo z tvojej strany prehodnotiť priority....
Excise Duty
03.11.14,16:42
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zvolenska-konci-pre-tender-v-piestanskej-nemocnici.html#ixzz3I1nrX6OM
buchač
03.11.14,17:07
Idú komunálne volby,nezabudnite zas voliť Správnu stranu !

http://www.mojevideo.sk/video/1d6cc/ako_si_nasrat_do_ust_za_1min.html
Kvaka
03.11.14,17:15
V inom štáte by pri takejto CT-Gate odstúpil aj premiér, veď podľa TV novín aj iné nemocnice takto nakúpili drahé prístroje. Dva roky písali dvaja členovia dozornej rady listy, kde na toto upozorňovali, listy dali na vedomie aj premiérovi.
buchač
03.11.14,17:48
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zvolenska-konci-pre-tender-v-piestanskej-nemocnici.html#ixzz3I1nrX6OM



http://www.youtube.com/watch?v=cj89FwyKc7A&list=UUJPG6xbXGl1pE4AjsmXohGQ
misoft
03.11.14,20:38
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zvolenska-konci-pre-tender-v-piestanskej-nemocnici.html#ixzz3I1nrX6OM

Teraz odrazu chce preveriť. Ale keď tam sedela, tak to bolo asi "kóšer". Oná jedná farizejská.....
buchač
03.11.14,21:04
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!:---
Nič proti tebe a tvojim názorom - ale teraz vyšla pravda najavo! Možno by bolo z tvojej strany prehodnotiť priority....

Si teraz neviem predstaviť, že aké besnenie, že akí budú besní poniektorí po 15. novembri. Či Mladá a či Starý...blaváci-smeráci-grckoši.
Po 17. novembri zasa budú besnieť železničiari...zbesnejú sa z tých mladých a starých...Nová doba nastane, ktorá ani za socíku nebola.
To budú ódy...prehodnocovanie tej prio / riti .
korela
03.11.14,21:16
Už odvolaná.
Ani nie - skôr jej Hranol odporučil, aby demisiu podala. A chcú i tú namyslenú Zmajkovičovú dostať preč. A doteraz nevidel nejaký konflikt záujmov....
Len som veľmô zvedavý, akú tehlu tam dosadí.....
Ja som to pochopila dobre. Nečakal, a odvolal ju sám, jedno ako tú formu nazveme, aj tak išlo o predvolebný ťah, ako písal aj Taiko. O jedno fiasko menej, keby ju, nedajbože, naozaj odvolali. Takto z toho ešte aj vytĺkli.
A že akú tehlu, či balvan tam dosadia? Pokiaľ sa budú ako doposiaľ podľa trička, nie podľa erudovanosti, tak tam s najväčšou pravdepodobnosťou nejaký solídny schopný človek nebude.
Vie mi niekto povedať, či si spomína od 89 na nejakého skvelého ministra, čo posunul svoj rezort vpred nejako očividne a hlavne k prospechu národa?
korela
03.11.14,21:22
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
korela
03.11.14,21:25
V inom štáte by pri takejto CT-Gate odstúpil aj premiér, veď podľa TV novín aj iné nemocnice takto nakúpili drahé prístroje. Dva roky písali dvaja členovia dozornej rady listy, kde na toto upozorňovali, listy dali na vedomie aj premiérovi.
Takto sa nakupovali prístroje aj za socíku.
sito
03.11.14,21:29
Ako to myslel ten, čo povedal? "nedotýkajte sa našich kruhov!"
trisestri
03.11.14,21:57
:Da ktory Zeman,zeby major-abo ten co rad kundy?
kukučka
03.11.14,23:28
korela
03.11.14,23:46
Už teraz áno.
BXLmiami
04.11.14,05:41
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
buchač
04.11.14,05:51
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
Asi ako Slota....
Zvykne sa vravievať :

Opitý človek - hotový oný ...
bjuty smis
04.11.14,06:03
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

spustila to vraj reportáž na markíze....

a včera markíza pridala dalšie škandalozne predaje tej paškovej " bývalej" firmy.....

miliony ukradli aj v martine a trenčíne......a to je len vrch ladovca...

a jasne naznačili prepojenie na bolševika s košického parku......
Ing. Ľubomír Janoška
04.11.14,06:04
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

a/ je správne
Ing. Ľubomír Janoška
04.11.14,06:06
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.

tu je interaktívny slovník pre tréning prezidentských prejavov :)
http://miloshovori.cz/
buchač
04.11.14,06:08
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

spustila to vraj reportáž na markíze....
a včera markíza pridala dalšie škandalozne predaje tej paškovej " bývalej" firmy.....
miliony ukradli aj v martine a trenčíne......a to je len vrch ladovca...
a jasne naznačili prepojenie na bolševika s košického parku......

Ukradnúť ukradli všade a všeličo...od malých zariadení až po nemocnice.
No nie všetko sa zadarilo (chvalabohu) sprivatizovať...
Ing. Ľubomír Janoška
04.11.14,06:15
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!:---

Stále je o čom. Korupcia fiči naplno.
buchač
04.11.14,06:29
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

a/ je správne

Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.
kukučka
04.11.14,06:35
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Ing. Ľubomír Janoška
04.11.14,06:41
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

a/ je správne

Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.

Plastiku som nepostrehol, vyhýbam sa pohľadu na ňu.
... Mimochodom, keď už sme pri tej estetike, nemohol zrušiť radšej Richtera namiesto Zvolenskej?
taiko
04.11.14,06:43
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
ved to hovorim, nech to bolo co to bolo, urcite to nebola, prepytujem premierova, uprimna snaha zachranit obcanov pred dalsou lupezov do pekla nasmerovanych smerodajcov.
buchač
04.11.14,06:58
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?

Tu je lepšie vidieť....
Pred
http://i.sme.sk/cdata/9/51/5114159/6090765-r947_res.jpg

Po .....čistý Halloween - Starej dušička...;) :D :D :D

http://www.trnavskyhlas.sk/clanky/mh294779.JPG
Žabinka
04.11.14,07:01
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?

a/ je správne

Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.

Plastiku som nepostrehol, vyhýbam sa pohľadu na ňu.
... Mimochodom, keď už sme pri tej estetike, nemohol zrušiť radšej Richtera namiesto Zvolenskej?
prečo namiesto?? ja myslím že aj..
taiko
04.11.14,07:11
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zvolenska-konci-pre-tender-v-piestanskej-nemocnici.html#ixzz3I1nrX6OM
:D:D:D fajny postreh som cital na inej diskusii
----------------------
citujem : " keby Zmajkovicova chcela urobit nieco pre vyssiu kultury politiky, musela by sa zakopat az do zemskeho jadra..."
----------------------
buchač
04.11.14,07:13
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zvolenska-konci-pre-tender-v-piestanskej-nemocnici.html#ixzz3I1nrX6OM
:D:D:D fajny postreh som cital na inej diskusii
----------------------
citujem : " keby Zmajkovicova chcela urobit nieco pre vyssiu kultury politiky, musela by sa zakopat az do zemskeho jadra..."
----------------------

Ja tiež.....;) :D :D :D
----------------------------------------------------------
a aj patričnú odpoveď...citujem :

"Chceš aby vychladlo a naša planéta stratila príťažlivosť?"
Stanislav 1975
04.11.14,07:15
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
taiko
04.11.14,07:25
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...a ja si myslim, ze Ty si z nas robis prdel a chces aby sme ti venovali pozornost a sa s tebou skriepili :D:D:D
no moju pozornost si si svojim nazorom ziskal, to musim priznat :D Prezident, ktory sa nehanbi sa opity, teda pardon chory, prezentovat na verejnosti a pouziva slova ako posledny dlazdic, naozaj vie co a ako :D. Nastastie my v nasom vesmire pokladame takych ludi za hulvatov, looserov a neokrochancov nehodnych sa prezentovat ani v obecnom rozhlase v "Ciernej pod bruchom".
Boze vy cerveni, ste schopni ospravedlnit fakt hocico :(
buchač
04.11.14,07:28
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...

Navážajú sa do "prezidenta" Zemana ?
Lebo prezident Zeman by sa vyjadroval slušnejšie...povedal by to isté, lež použil vhodnejšie termíny.
"Prezident" Zeman má totiž slovník IV. cenovej skupiny.
Ale čo môžeš chcieť od opilcov ???
Začal to Havel a končí to (zatiaľ) Zeman. Rozdiel medzi nimi vidím v tom, že Havel dojesexoval hlavne Slovensko....Zeman si kladie do vlastného a to ma netrápi.
Ty mu fandíš ??? Rovný k rovnému si sadá, bechera si dáva ???
-----------------------------------------------------------
My máme zapredaného panáčika ?
Zatiaľ sa to nedá tvrdiť, nie sú dôkazy.

Ale mali sme tu jedného Gašparka...ten skákal, jak mu bolo pískané.
------------------------------------------------------------

Takže v súvislosti s tým použitím výrazu "ťulpas" ? Neviem, či ním Ty neostaneš.
Ing. Ľubomír Janoška
04.11.14,07:30
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...

Presne o tom to je: demokrati považujú vystúpenie tých báb za nemiestne, neslušné a hodnotia ho ako priestupok.
Netolerantní ctitelia totality (= ideológia nenávisti) potrebujú, aby ich zabásli a ešte im to nestačí a musia ich riešiť spôsobom neprimeraným postaveniu štátnika.
No a pätolízači ich za to obdivujú.
Stanislav 1975
04.11.14,07:31
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...

Navážajú sa do "prezidenta" Zemana ?
Lebo prezident Zeman by sa vyjadroval slušnejšie...povedal by to isté, lež použil vhodnejšie termíny.
"Prezident" Zeman má totiž slovník IV. cenovej skupiny.
Ale čo môžeš chcieť od opilcov ???
Začal to Havel a končí to (zatiaľ) Zeman. Rozdiel medzi nimi vidím v tom, že Havel dojesexoval hlavne Slovensko....Zeman si kladie do vlastného a to ma netrápi.
Ty mu fandíš ??? Rovný k rovnému si sadá, bechera si dáva ???
-----------------------------------------------------------
My máme zapredaného panáčika ?
Zatiaľ sa to nedá tvrdiť, nie sú dôkazy.

Ale mali sme tu jedného Gašparka...ten skákal, jak mu bolo pískané.
------------------------------------------------------------

Takže v súvislosti s tým použitím výrazu "ťulpas" ? Neviem, či ním Ty neostaneš.

Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
buchač
04.11.14,07:40
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...

Gašparka absolútne neriešim...je/bol mi totálne ukradnutý.
Kisku tiež nejak neriešim, svoj postoj k jeho politike som ešte nejak k nemu nezaujal. Je mi ale trochu viac sympatický ako človek...
--------------------------------------------------------

Nasledujúce si ale zapíš za uši, do diára, trebárs aj do riti ....

Kiska robí síce tú politiku cez Ukrajinu. No nič nie je bezúčelné a len tak pre zábavu.
Takže doba napovie a povie, čo z tej politiky vzíde.
Fico lieta do Ruska...tak je ?
Bacha na to, aby sa kurzy lietadiel nevychýlili trochu južnejším smerom od Moskvy.
Dáša_
04.11.14,07:40
BXLmiami
04.11.14,07:43
:-))) In vino veritas
BXLmiami
04.11.14,07:46
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.
Anika61
04.11.14,07:47
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stanko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...
taiko
04.11.14,07:55
Aj takéto sa našlo v diskusiach http://www.scribd.com/doc/243218502/SMER-Fico-Vyboh-Kalinak-podvod-skorumpovani-zlodeji
hmmmm, to by bolo fajn, keby to niektori v Smere takto citili, len nakolko je to autenticke
Stanislav 1975
04.11.14,07:55
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.[/QUOTE]
tak Mečiar nebol žiadny anjelik a pravdupovediac nemam ho moc rád, je na jedenj rovine s Ing. Ivanom M.- rozkradli a zničili obaja všetko- len s tým rozdielom že Mečiar to dal poničiť jeho kamarátom a Ivan M. zasa všetko porozdával zahraničným vagabundom...-jediný rozdiel bol ten ešte že, kým Mečiar to všetko robil na hulváta a okato, tak hen ten druhý to robil múdro,potichu a sofistikovane-preto to vela ludí ešte nechápe, čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....
lujza.j
04.11.14,07:57
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Kukuč...tiez sa chystam na viecka....ale isto to budem stale jaá:D
kukučka
04.11.14,07:57
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...:eek:

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21255483/Kalap-dolu-Miki-zachoval-si-sa-ako-chlap.html
Stanislav 1975
04.11.14,07:58
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stnko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...

Ja sa zasa hanbím za Václava Havla, človeka ,ktorý súhlasil s pozabíjaním kopu nevinných ľudí, žien a detí v Juhoslávii- na toto Anika pozeraj a nie či si niekto občas vypije...., ale na tie zločinecké zrúdy, čo okradli chudobných a súhlasili s pozabíjaním nevinných....
kukučka
04.11.14,08:01
Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze? :D
buchač
04.11.14,08:02
... čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....

....čo bolo, to bolo !
Ide o to, čo sa deje !
------------------------------------------------

Ale ja radšej končím v debate...viac menej nemám na výber....a ono to ani nemá nejak niekedy význam.
...a nemienim čeliť zasa prípadným poznámkam jednej postaršej osoby.
Anika61
04.11.14,08:09
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stnko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...

Ja sa zasa hanbím za Václava Havla, človeka ,ktorý súhlasil s pozabíjaním kopu nevinných ľudí, žien a detí v Juhoslávii- na toto Anika pozeraj a nie či si niekto občas vypije...., ale na tie zločinecké zrúdy, čo okradli chudobných a súhlasili s pozabíjaním nevinných....
Mne je to fuk ci pije,ale clovek na takom poste,podla mna by mal argumentovat slovnikom tomu prisluchajucim...tych dalsich riesit nebudem-to by bolo na strasne dlhu debatu...
taiko
04.11.14,08:13
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...:eek:

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21255483/Kalap-dolu-Miki-zachoval-si-sa-ako-chlap.html
suhlasim, len tam Miki uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
kukučka
04.11.14,08:41
No našťastie to nie je môj prípad, mám obľúbených umelcov, žiadných politikov, ale nikdy to neprešlo do zbožňovania, nieto ešte do pišťania. :---
Anika61
04.11.14,08:46
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...:eek:

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21255483/Kalap-dolu-Miki-zachoval-si-sa-ako-chlap.html
suhlasim, len tam Mimi uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
Este mi tak napadlo,ze je taky inteligentny,ze tym svojim vyberanym slovnikom chce oslovit pospolity lud...:D:D:D
Oliwa
04.11.14,08:47
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
ved to hovorim, nech to bolo co to bolo, urcite to nebola, prepytujem premierova, uprimna snaha zachranit obcanov pred dalsou lupezov do pekla nasmerovanych smerodajcov.
Bolo treba národu niečo predhodiť... Tak predhodili tieto dve... Mne to pripadá ako keď Cézar predhadzoval rozvášnenému davu v koloseu obete a staval proti sebe gladiátorov, alebo ľudí a zvery... Silnejší vyhráva... Dajte ľuďom chlieb a hry... Keďže mnohí už nemajú ani na chlieb, tak treba odpútať ich pozornosť takýmito politickými hrami...

Paškova arogancia voči kultúre a dejinám je bezprecedentná. Je to obyčajný barbar a pred kamerami sa vytŕča ako kohút na smetisku. Po Rimanoch nám ostalo dedičstvo, ktoré by Viedeň alebo Budapešť ukazovali celému svetu. Ak ich zalejú betónom, aké dedičstvo zostane po Paškovi o tisíc rokov? Kto si ho bude pamätať? Skončí na smetisku dejín... Žiadny osoh z neho. Z kohúta môže byť aspoň dobrá polievka...

A Zvolenská... Keď som ju videla prvýkrát - celá Mejkpísová... :) Pôsobila na mňa vždy, že svoju úlohu ministerky len hrá... Bojazlivo a nepresvedčivo. Je jedno, kto je režisér, zrejme ide o "koprodukčný" film... Ale pravá Mejkpísová bola uveriteľnejšia...

A vyjadrenie Zmajkovičovej, že jej nejde o funkcie... Jasné, že nie. Jej ide "len" o peniaze. Koľkože sa jej asi tak ušlo z toho 1,6 mil eur? Po tej plastike som ju nespoznala - pripadá mi na nej ako transvestita v parochni... A vlastne nielen ona - v podstate takmer všetci poslanci - niečo iné sú, a za niečo iné sa vydávajú...
taiko
04.11.14,08:52
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...:eek:

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21255483/Kalap-dolu-Miki-zachoval-si-sa-ako-chlap.html
suhlasim, len tam Mimi uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
Este mi tak napadlo,ze je taky inteligentny,ze tym svojim vyberanym slovnikom chce oslovit pospolity lud...:D:D:D
neviem, ci si netrafila klinec po hlavicke teraz :D
taiko
04.11.14,08:56
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Kto je to?
kukučka
04.11.14,08:58
Zachytila som v debate kdesi pod článkom, že kým sa hádate o vlaky /mimochodom ste sa zase dali nahuckať proti starým ľuďom :mee:/ potichúčky bol zmenený zákon o dani z príjmu, samozrejme v náš neprospech, tu na porade som to nevidela. :confused:
Áno, chlieb a hry.
bjuty smis
04.11.14,09:01
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.
tak Mečiar nebol žiadny anjelik a pravdupovediac nemam ho moc rád, je na jedenj rovine s Ing. Ivanom M.- rozkradli a zničili obaja všetko- len s tým rozdielom že Mečiar to dal poničiť jeho kamarátom a Ivan M. zasa všetko porozdával zahraničným vagabundom...-jediný rozdiel bol ten ešte že, kým Mečiar to všetko robil na hulváta a okato, tak hen ten druhý to robil múdro,potichu a sofistikovane-preto to vela ludí ešte nechápe, čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....[/QUOTE]


ty si evidentne hlbšie okom zašiel....až tak hlboko , že kandiduješ.....

a priamo za stranu, založenú oligarchami na rozkrádanie rozpočtu a eurofondov....za organizovanú skupinu zlodejov....

napíš nám, prečo si sa rozhodol kandidovať ??

a prečo za smer ??
bjuty smis
04.11.14,09:06
Škandalózny biznis Paškovej bývalej firmy v zdravotníctve: Ďalší predražený milión!


Kauza pokračuje

BRATISLAVA - Škandál predražených nákupov pokračuje! Po tom, čo s firmou Medical Group uzavrela kontroverznú zmluvu piešťanská nemocnica, na povrch vyplávali nové skutočnosti. Tá istá firma, v ktorej predstavenstve bol v minulosti Pavol Paška, uzavrela ďalšie obchody so štátom. Firma si pekne privyrobila aj s inými nemocnicami na Slovensku!

Enormne predražený nákup CT piešťanskej nemocnice za 1,6 milióna pokračuje. CT-čko mala dodať košická spoločnosť Medical Group SK, ktorú k Smeru-SD viaže meno predsedu parlamentu Pavla Pašku, ktorý v nej pôsobil. Tá istá firma však rozbehla svoj biznis aj s ďalšími nemocnicami na Slovensku, informujú tvnoviny.sk

Iba pred mesiacom predala firma Medical Group mamograf Univerzitnej nemocnici v Martine za 2 milióny eur. Ďalšie zariadenie predala Fakultnej nemocnici v Trenčíne za 1,3 milióna eur. „Spoločnosť MEDICAL GROUP SK a.s. sa pravidelne zúčastňuje verejných obstarávaní v segmente zdravotníctva," napísala firma Televízii Markíza.



V Česku nakúpili podobný prístroj za 540 tisíc eur. V martinskej nemocnici sa im to podarilo za 1,8 milióna eur, čiže rozdiel vychádza na vyše milióna eur.
Dáša_
04.11.14,09:14
Ja som včera niekde čítala vyjadrenia Jana Hnizdila (lekára) na adresu Zemana. A najviac ma pobavilo to, ked komentoval, že všetci riešia mikinu nejakého režiséra pri udeľovaní vyznamenaní. Že to je naopak, jedine človek v mikine sa prispôsobil hradu. Obleky a smokingy sa do IV. cenovej nehodia :D
lujza.j
04.11.14,09:20
Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze? :D
Kukuč....uz sa chystam od 40 r.....ze v 45 isto.....decko sa uz pytalo no co mama objednam ta...včelu si brala:D...chlap mi to chcel zaplatit....som povedala,ze si to sama...kešnem
Oliwa
04.11.14,09:24
Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze? :D
Kukuč....uz sa chystam od 40 r.....ze v 45 isto.....decko sa uz pytalo no co mama objednam ta...včelu si brala:D...chlap mi to chcel zaplatit....som povedala,ze si to sama...kešnem
Lui, neblázni, čo sa chystáš na miesto Zmajkovičovej? ;):D Vari Ťa Stano zlanáril...? :rolleyes:
lujza.j
04.11.14,09:31
Oliw...ja nikdy...nic kvóli chlapovi:D....ja iba pre seba.....:) a ja sa lubim....ale toto mam v plane len sa bojkam:) okolie hovori,ze to este nepotrebujem....tak mozno este pockam....
trisestri
04.11.14,09:35
Ali paša v zdravodnictve bude nadalej basovat za pomoci dalsich moralne vykastrovanych eunuchov a pri takom rabovani by aj turci bledli zavistou.
Oliwa
04.11.14,09:35
Oliw...ja nikdy...nic kvóli chlapovi:D....ja iba pre seba.....:) a ja sa lubim....ale toto mam v plane len sa bojkam:) okolie hovori,ze to este nepotrebujem....tak mozno este pockam....
Lui, Ti verím, že sa bojkáš... Aj ja by som sa... že budem potom spávať s otvorenými očami...:eek::D