buchač
09.11.14,11:34
:D tie minusky tu robia vacsiu sarapatu hadam ako to minus v "Cesko-Slovenska federativna republika".
ja to nechapem, co tu tolko ludi tie minusky irituju :D

Mínuska v Česko-Slovensku bol aj jedným z dôvodov, kde sa nevedeli páni dohodnúť...podotýkam, že bývalí komunisti.
Henten pán ma svojimi vyjadreniami aj vcelku dostal
http://sk.wikipedia.org/wiki/Václav_Klaus

Čistá paranoja...http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/335698-nechcel-som-rozbit-ceskoslovensko-tvrdi-klaus/

Od neho je väčší ujo už len jeho predchodca...." spisovateľ"...umelec, disident, opilec .
----------------------------------------------------------

Mínusky iritujú len z jedného dôvodu...teda aspoň mňa.
V debate ako takej by bolo aj vhodné postaviť sa za svoj názor a čeliť argumentácii oponenta...a aj naopak.
Lenže to by som asi aj veľa chcel.
----------------------------------------------------------
Takže tí utajení mínuskovači sú u mňa na úrovni dna latríny niektorej osady plnej degešov...
Peggynka
09.11.14,10:38
Potešilo - pobavilo;podľa testu nemám ani 50 rokov a dožijem sa 88 rokov :eek: Čo tu budem tak dlho robiť :mee:
http://clovekonline.cz/wp-content/music/realage-upraveno337.swf
tak to malo,ja 135-len som valil okale,to uz skor pravdapodobnejsie ze papezom sa stanem
Tak skús ešte raz a poctivo :D Však aj pápežom môžeš byť a mali by nadlho vystarané :) To Ján Pavol I. tam bol len mesiac a zase starosti s voľbou.
lujza.j
09.11.14,10:38
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....:(
taiko
09.11.14,10:40
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....:(
no ale zjedli sa, ci? :D
Excise Duty
09.11.14,10:43
Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.
To nebolo nijaké embargo, to bol problém nedostatku devíz. Problém bol v tom, že papaláši mali vždy a ostatní si ich museli vystáť v šóre a mali šťastie, ak sa im vôbec nejaké ušli!
sito
09.11.14,10:47
Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.

Tie banány fakt ich nebolo, boli, ale bolo ich málo, embergo malo malú dieru, otvor pre niekoho.

A že sa teraz nenájde niekto, kto by uvalil také súdružné embargo na tie mínusky. Však držíme spolu, že? Či každý svoj koniec ťaháme?

Mínuskovači celej porady, SPOJTE SA! A vy..... ... .....!
lujza.j
09.11.14,10:48
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....:(
no ale zjedli sa, ci? :D
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varila:Dked to už neviém:(
Peggynka
09.11.14,10:49
drahy veriaci je nedela,tak len pozitivne prispevky-ked uz do kostola nechodite,anciasa vaseho
:D:D:D Nevstupuj mi do svedomia...ani do kostola a ešte aj prádlo som vešala (bo slnko :) )
Nechcem vedieť,kde za to skončím :mee:
lujza.j
09.11.14,10:51
papaláši mali diplomatickú predajničku:D
Žabinka
09.11.14,10:51
mne sa dnes stalo, no zase nerozčúlilo ani nepotešilo ;):D, že som sa riadne napratala nedeľného obeda.. teraz trávim, to ma potešilo.. a slnko svieti, aj to ma potešilo..
buchač
09.11.14,10:57
papaláši mali diplomatickú predajničku:D

Moja polovička robila v predajni ESO.
Kúúúa, to bol bárter...jej učnice vyfasovali blbenky a hajdééé...len tak pobehovali s plnými taškami z jednej predajne do druhej...;) :D
lujza.j
09.11.14,11:05
ESO-ekonomicky silné obyvateľstvo...aj tu bola tuším miesto vitoši to bolo...do diplomatky chodila mojej máti kolegyňa.....tiež som tam raz bola....v nejakom 1990...pekne zašitá v starej Ba
kukučka
09.11.14,11:16
Ak sa mýlim, odvolávam, čítala som v nejakej debate, nerobila som
v zahraničnom obchode. Boli iné veci, ktoré mi prekážali a nie chýbajúce zelené banány. ;)
taiko
09.11.14,11:48
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....:(
no ale zjedli sa, ci? :D
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varila:Dked to už neviém:(
co robis, sak vies varit, len Ti ruka usla :D
lujza.j
09.11.14,12:04
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....:(
no ale zjedli sa, ci? :D
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varila:Dked to už neviém:(
co robis, sak vies varit, len Ti ruka usla :D
hen jaký je zlatýýý:)
lujza.j
09.11.14,12:05
Jedni vravia,

že pekné

iní

že škaredé



a ja?

Zvykneme si :D
brr...:D
lujza.j
09.11.14,12:07
vlado 33
09.11.14,12:20
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.
Ako sa opovažuješ takúto drzosť napísať, robíš si snáď alibi a z ostatných blbečkov?
Božská naivita, ak vlado 33 kecal načo bol 17 november , ty si teraz jeho potrebu vlastne poprel , prečo bol odstránený z ústavy ČSSR článok 4? Prečo vlastne vytiahli na námestia toľko ľudí buď preto aby bolo dosť banánov po celý rok, alebo sa nepáčilo ľuďom že len komunisti vládli a vedeli skôr či bude drahšia káva. A dnes sa na rozhodujúce funkcie určite dostávajú nestraníci (ne sympatizanti) len skrátka na základe vzdelania znalostí a osobných schopností. inak ja mínusky nedávam len napíšem čo si myslím.
Aj keď si to o mne myslíš, ani ja mínusky nerozdávam, je to pod moju úroveň. A k tomu príspevku, tvrdenie, že študent s výborným prospechom nemohol odmietnuť členstvo v KSČ a ako taký bol potenciálnym (blbečkovia píšu "potencionálny" odvodený zrejme od slova inpotencionent) je hlúposť. Poznám kopu slušných ľudí, ktorí boli členmi KSČ, ani teraz sa netaja svojou ľavicovou orientáciou a pritom nie sú militantní boľševici. A už vonkoncom neboli nijakí donášači! To robili predovšetkým takí, ktorí to potrebovali robiť v záujme svojej kariéry alebo takí, čo sa do niečoho namočili a nechali sa vydierať!

Ja si to ani nemyslím, že si rozdávač mínusiek. To nie som ani ja. K tomu zneužívaniu iba toľko, ľudia boli zneužívaní a sami nevedeli z kadiaľ vietor fúka. Stačilo byť blízko strategického cieľa a kolotoč sa začal. Odpočúvanie tel. hovorov, nezmyselné predvolania, obvinenia, vyhrážky atď. Človek s kariérou pred sebou, podľahol. Dobre sa mi píše, o tejto téme lebo svedomie mám čisté. A k informáciám som sa dostal..... nechcem ublížiť.
Tweety
09.11.14,13:29
trisestri
09.11.14,13:47
Toto čo malo byť?
http://www.cas.sk/clanok/298930/ego-vo-videu-nesetri-nadavkami-bodaj-by-si-skapal-do-rana-ty-rasisticky-potkan.html
a to cigan toto ego ci ako? -inak zaujimave kym v amerike su raperi rebeli,tuto su prizivnici na politickych ritiach a raz su cierny tvrdasi,inokedy zase ruzovusky a sladucky,vsetko protirecive a proti logike,len nech to sype-tak nezarobil ani cent,on centy nepozna len 500 eurovky
Excise Duty
09.11.14,13:50
Anika61
09.11.14,14:19
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
Peggynka
09.11.14,15:16
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
Prajem ti to :) užívaj si to.
pavol54
09.11.14,15:16
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.
Ako sa opovažuješ takúto drzosť napísať, robíš si snáď alibi a z ostatných blbečkov?
Božská naivita, ak vlado 33 kecal načo bol 17 november , ty si teraz jeho potrebu vlastne poprel , prečo bol odstránený z ústavy ČSSR článok 4? Prečo vlastne vytiahli na námestia toľko ľudí buď preto aby bolo dosť banánov po celý rok, alebo sa nepáčilo ľuďom že len komunisti vládli a vedeli skôr či bude drahšia káva. A dnes sa na rozhodujúce funkcie určite dostávajú nestraníci (ne sympatizanti) len skrátka na základe vzdelania znalostí a osobných schopností. inak ja mínusky nedávam len napíšem čo si myslím.
Aj keď si to o mne myslíš, ani ja mínusky nerozdávam, je to pod moju úroveň. A k tomu príspevku, tvrdenie, že študent s výborným prospechom nemohol odmietnuť členstvo v KSČ a ako taký bol potenciálnym (blbečkovia píšu "potencionálny" odvodený zrejme od slova inpotencionent) je hlúposť. Poznám kopu slušných ľudí, ktorí boli členmi KSČ, ani teraz sa netaja svojou ľavicovou orientáciou a pritom nie sú militantní boľševici. A už vonkoncom neboli nijakí donášači! To robili predovšetkým takí, ktorí to potrebovali robiť v záujme svojej kariéry alebo takí, čo sa do niečoho namočili a nechali sa vydierať!
za prvé nemyslím si, za druhé napísal som reakciu " mohol(odmietnuť) ALE.... a tie dôsledky, ja som mal šancu ísť na výšku ale bolo povedané ak nebudeš kandidát tak ti nepodpíšeme prihlášku a bolo vybavené. A čo nespravíš pre frajerku ktorá chodí na VŠ? No chceš sa jej vyrovnať vzdelaním či? To bola tá tienistá stránka ale ani vtedy ani teraz si názor nenechám vymeniť za názor viac kričiacich (vieš čo bolo najhoršie? stranícky flajster potom nasledovalo len UPPDKV od nadriadených)
taiko
09.11.14,15:18
Tweety
09.11.14,15:19
misoft
09.11.14,15:23
Toto čo malo byť?
http://www.cas.sk/clanok/298930/ego-vo-videu-nesetri-nadavkami-bodaj-by-si-skapal-do-rana-ty-rasisticky-potkan.html
No jó, raper, chytil ho rapeľ.... IQ húpacieho dreveného koňa, kecá debiliny. Vraj super CT-čko. A pritom ho ešte ani NEMAJÚ! A nemajú ani tých 1,6 mil. €.

A k mínuskárom - kde chýba IQ, nastupuje mínus.... I ten drevený koník je rozumnejší.....
taiko
09.11.14,15:25
Hmmm, tak nam Smer vyborneho cloveka nominoval do dozornej rady nemocnice
http://tivi.azet.sk/video/2172791/raper-ego-sa-vyjadril-ku-kauze-v-piestanoch-vulgarna-obhajoba-a-same-nadavky.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=category&utm_campaign=cross&utm_content=foto
Rovný k rovným. Dala som to tu o 15,29.
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
Ing. Ľubomír Janoška
09.11.14,15:27
Tweety
09.11.14,15:27
Hmmm, tak nam Smer vyborneho cloveka nominoval do dozornej rady nemocnice
http://tivi.azet.sk/video/2172791/raper-ego-sa-vyjadril-ku-kauze-v-piestanoch-vulgarna-obhajoba-a-same-nadavky.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=category&utm_campaign=cross&utm_content=foto
Rovný k rovným. Dala som to tu o 15,29.
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
Fú, Ty si vytrvalý,. Ale nechce sa mi veriť, že na ničom nefičia, keď tak dlho ťahajú.
pavol54
09.11.14,15:29
Hmmm, tak nam Smer vyborneho cloveka nominoval do dozornej rady nemocnice
http://tivi.azet.sk/video/2172791/raper-ego-sa-vyjadril-ku-kauze-v-piestanoch-vulgarna-obhajoba-a-same-nadavky.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=category&utm_campaign=cross&utm_content=foto
oprav si prehľad bol v správnej rade nie dozornej
misoft
09.11.14,15:29
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
Fú, Ty si vytrvalý,. Ale nechce sa mi veriť, že na ničom nefičia, keď tak dlho ťahajú.
Tým oným - sa nečudujem.... kafé za parlamentné ceny. Nalievať sa môžu, koľko chcú...
Ale taiko-vi sa čudujem..... tak dlho sledovať ten monotónny program....
taiko
09.11.14,15:32
Hmmm, tak nam Smer vyborneho cloveka nominoval do dozornej rady nemocnice
http://tivi.azet.sk/video/2172791/raper-ego-sa-vyjadril-ku-kauze-v-piestanoch-vulgarna-obhajoba-a-same-nadavky.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=category&utm_campaign=cross&utm_content=foto
Rovný k rovným. Dala som to tu o 15,29.
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
a kukam, ze asi sa Smer pos...l lebo novi ludia sa nevedia pripijit k streamu :)
misoft
09.11.14,15:35
a kukam, ze asi sa Smer pos...l lebo novi ludia sa nevedia pripijit k streamu :)
SMER sa nepo-toto - radšej to obmedzil.... ani ja sa nepripojím.....
taiko
09.11.14,15:37
Hmmm, tak nam Smer vyborneho cloveka nominoval do dozornej rady nemocnice
http://tivi.azet.sk/video/2172791/raper-ego-sa-vyjadril-ku-kauze-v-piestanoch-vulgarna-obhajoba-a-same-nadavky.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=category&utm_campaign=cross&utm_content=foto
Rovný k rovným. Dala som to tu o 15,29.
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
Fú, Ty si vytrvalý,. Ale nechce sa mi veriť, že na ničom nefičia, keď tak dlho ťahajú.
eeeej veru je to zaujimave, uz to kukam 3,5 hodiny :D
taiko
09.11.14,15:38
a kukam, ze asi sa Smer pos...l lebo novi ludia sa nevedia pripijit k streamu :)
SMER sa nepo-toto - radšej to obmedzil.... ani ja sa nepripojím.....
ja mam stream aktivny, takze mne to este ide. K tomu ze to ludom nejde zvolavaju poslanecke gremium. Lebo podla zakona musia mat ludia moznost zucastnit sa schodze. Niekomu asi hori za patami
taiko
09.11.14,15:40
ahaa , je som si nevsimol, lebo kukam narodnu radu v kuse :)
Fú, Ty si vytrvalý,. Ale nechce sa mi veriť, že na ničom nefičia, keď tak dlho ťahajú.
Tým oným - sa nečudujem.... kafé za parlamentné ceny. Nalievať sa môžu, koľko chcú...
Ale taiko-vi sa čudujem..... tak dlho sledovať ten monotónny program....
nie je to monotonne, sam som prekvapeny :D. Som sa veci podozvedal
Anika61
09.11.14,15:41
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore uzdravenie....:D
misoft
09.11.14,15:43
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore uzdravenie....:D
Holka - zle si to napísala:
Správne by to malo byť:
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore "uzdravenie" ..... hlavy.....
vlado 33
09.11.14,15:51
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore uzdravenie....:D
Holka - zle si to napísala:
Správne by to malo byť:
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore "uzdravenie" ..... hlavy.....
Ten psychopat už to ani nečíta a rozdáva mínusky
misoft
09.11.14,15:58
Tak aspoň my máme o čom písať.....:D:D:D
Anika61
09.11.14,16:01
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore uzdravenie....:D
Holka - zle si to napísala:
Správne by to malo byť:
A Tebe moj zlaty-á co s tym nesuhlasis,želam skore "uzdravenie" ..... hlavy.....
A myslis,ze s tou hlavou co ma,ze by to pochopil-a???
misoft
09.11.14,16:05
Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....:D
misoft
09.11.14,16:07
Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....:D
P.S. prejavuješ veľa súcitu.... iné si mu želať mala....
pavol54
09.11.14,16:09
Toto čo malo byť?
http://www.cas.sk/clanok/298930/ego-vo-videu-nesetri-nadavkami-bodaj-by-si-skapal-do-rana-ty-rasisticky-potkan.html
No jó, raper, chytil ho rapeľ.... IQ húpacieho dreveného koňa, kecá debiliny. Vraj super CT-čko. A pritom ho ešte ani NEMAJÚ! A nemajú ani tých 1,6 mil. €.

A k mínuskárom - kde chýba IQ, nastupuje mínus.... I ten drevený koník je rozumnejší.....
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
Anika61
09.11.14,16:16
Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....:D
P.S. prejavuješ veľa súcitu.... iné si mu želať mala....
Nestoji mi to za to ,aby som sa znizila na jeho uroven...
trisestri
09.11.14,17:51
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...:):):)
nech je stale dobry,toto je podstatne a najdolezitejsie v zivote,byt zdravy,alebo aspon nemat zavazne trvale naruseny zdravotny stav
buchač
09.11.14,18:03
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
Pali, nechce sa mi hľadať,kto je majiteľ nemocnice v Martine. Ale asi bude to bude nejaká forma štátnej správy.
Takže (alebo ale) porovnávať nemocnicu s TV Narkóza je trochu neporovnateľné.
Je šuma fuk,čo ide v tej telke, ale nie je jedno, kto a ako, za aké peniaze sa lieči.

Pri určitých súvislostiach dávam do pozornosti LVN Košice. Keby SMER neprehral onehdá voľby, tak je táto nemocnica už dávno pod patronátom určitého človeka.
Len tak mimochodom, ťažké love sa položili do rekonštrukcie celej chirurgie, operačné sály a lôžkovej časti. ...a teraz je tam oddelenie pre dlhodobo chorých. Aj tí si síce zaslúžia adekvátnu starostlivosť, no nie za takúto cenu.
pavol54
09.11.14,18:38
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
Pali, nechce sa mi hľadať,kto je majiteľ nemocnice v Martine. Ale asi bude to bude nejaká forma štátnej správy.
Takže (alebo ale) porovnávať nemocnicu s TV Narkóza je trochu neporovnateľné.
Je šuma fuk,čo ide v tej telke, ale nie je jedno, kto a ako, za aké peniaze sa lieči.

Pri určitých súvislostiach dávam do pozornosti LVN Košice. Keby SMER neprehral onehdá voľby, tak je táto nemocnica už dávno pod patronátom určitého človeka.
Len tak mimochodom, ťažké love sa položili do rekonštrukcie celej chirurgie, operačné sály a lôžkovej časti. ...a teraz je tam oddelenie pre dlhodobo chorých. Aj tí si síce zaslúžia adekvátnu starostlivosť, no nie za takúto cenu.
Ja nepátram analyzujem získané informácie, len som voľne preniesol (asi) s topiek príspevok novinára čo povedala riaditeľka... a takých zmätkov by sa našlo, Napr Líška zrušil povinnú voj službu a o dva mesiace čestnej stráži a zabezpečovacím jednotkám zrekonštruovali jedáleň mužstva za 14 mil Sk a že pre koho? Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
buchač
09.11.14,18:56
Ja nepátram analyzujem získané informácie, len som voľne preniesol (asi) s topiek príspevok novinára čo povedala riaditeľka... a takých zmätkov by sa našlo, Napr Líška zrušil povinnú voj službu a o dva mesiace čestnej stráži a zabezpečovacím jednotkám zrekonštruovali jedáleň mužstva za 14 mil Sk a že pre koho? Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
Liška je puk...Glváč tiež veľa vody nenamútil...
Galka radšej nespomínam...šéf hypermarketu nevie rozdiel medzi regálom s regrútom...;) :D
lujza.j
09.11.14,19:44
dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....:---
taiko
09.11.14,19:49
dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....:---
sranda je to s tymi minuskami. By ma zaujimali pohnutky fesakov a fesand.
buchač
09.11.14,19:51
dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....:---
sranda je to s tymi minuskami. By ma zaujimali pohnutky fesakov a fesand.

Sexuje im v hlave...čo iné... ;)
kukučka
09.11.14,21:08
Čo tak pateticky? Niekam odchádzaš? Vari nie zadarmo študovať do Anglicka? :--- :D
pavol54
09.11.14,21:16
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1393704_985587861467871_4170420498351690783_n.jpg? oh=46843c7c01be1d223ebe0258d0675b3e&oe=54DC2BDF
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.
BXLmiami
10.11.14,03:57
Pavel,čislák môže zverejniť čo chce,nemá to žiadny význam.Je to Košičan,Penták.spolužiak a doteraz kvačal vedľa Zvolenskej na ministerstve.
Dáša_
10.11.14,04:35
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
Dáša_
10.11.14,04:42
bettylou
10.11.14,05:47
alaya1
10.11.14,06:48
Čo tak pateticky? Niekam odchádzaš? Vari nie zadarmo študovať do Anglicka? :--- :D

Vies co kukucka? Tieto tvoje pripomienky su fakt tak vtipne, ako ty sama. Neviem, co a keby a kde si ty studovala, ale asi nic a nikde, ale posli mi tvoje Tc a moja neter ti zavola a utvrdi ta v tom, ze studuje bez skolneho vo Velkej Britanii,.
Moze aj tvoja dcera, ci vnucka, ci pravnicka, ci koho to mas, nech sa posnazi a studuje tak tiez.!!.
Ja som si uz davno vsimla, ze na tejto stranke vzdelani a rozhladeni ludia nie su prave oblubeni. No, nesplyvaju so sedym davom.

Mam najradsej premudrele dochodkyne, co vsetko vedia a vsade boli...zjapala si tu po mne, ked som napisala, ze komunikujeme v cudzine anglicky, ale nezjapes po svojej kamaratke , ktora ma tu bezne a pravidelne uraza, navaza sa do mojho povolania. A este ty ma vyzývas k nejakemu ospravedlneniu? Za co? Niektorym vam tu z tejto stranky uz poriadne hrabe v hlave. je to presne to, co som napisala a opakujem. Toto je virtulany svet, nie realita.- No, kto sa nerealizuje v realnom, tak tu si to kompenzuje.
Tak ti zelam pekny den.

P.S. ocakavam, ze sa vsetky tvoje "priatelky" na tomto prispevku zrealizuju.
Peggynka
10.11.14,07:13
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
Napíšem ti svoju skúsenosť,ako niektorí naceňujú;pred rokmi som volala výrobcovi turbín,koľko by stála s konkrétnymi parametrami.Seriózny by pozrel do cenníka a povedal cenu.Tento sa ma opýtal,aký mám spád na rieke (8m) a že mi zavolá za 10min. Položila som telefón a rozmýšľam.Muž mi vraví,či mi došlo,na čo potreboval čas a ďalší údaj.Potreboval to na to,že vypočítal,koľko na nej zarobím a stanovil cenu 1 500 000 Sk.(!) To v tom čase znamenalo,že sa mi investícia vráti za 10 rokov.Za pár dní zavolal muž a udal 3m spád. A cena bola 1 200 000 Sk.Bola to poučná skúsenosť.
alaya1
10.11.14,07:35
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1393704_985587861467871_4170420498351690783_n.jpg? oh=46843c7c01be1d223ebe0258d0675b3e&oe=54DC2BDF
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.

by ma zaujimalo, preco bol vymazany vcera vecer tento moj prispevok !.
taiko
10.11.14,08:07
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1393704_985587861467871_4170420498351690783_n.jpg? oh=46843c7c01be1d223ebe0258d0675b3e&oe=54DC2BDF
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.

by ma zaujimalo, preco bol vymazany vcera vecer tento moj prispevok !.
lebo sa podla mojho skromneho nazoru snazil urazit, ba hadam az ponizit ostatnych diskutujucich
alaya1
10.11.14,08:10
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
dada984
10.11.14,08:18
lebo sa podla mojho skromneho nazoru snazil urazit, ba hadam az ponizit ostatnych diskutujucich
aký si ty útlocitný...odrazu :rolleyes: :cool:
taiko
10.11.14,08:18
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
neblazni alaya. ved to vobec nebolo osobne. Ved Ta aj v mnohych prispevkoch podporujem. Ja s Tebou naozaj nemam ziadny problem. Nechapem, fakt nechapem preco si teraz zlostna a poburena. Neviem, c mas na mysli, tym, ze mi vela veci vadi. Myslim, ze mi vadia tie iste veci, na ktore som upozornoval predtym a ziadna, ako Ty hovoris. funkcia na to nema vplyv.
Nemyslim, ze pristupujem k prispevkom vzdy s negativnym pohladom uz vobec si nemysim, ze mam nejaky problem :).
Moje interakcie s buchym nechaj tak, my si to vyriesime a mysim, ze ani ja ani buchy nepotrebujeme mediatora :)
Si naivna, ked si myslis, ze sledovanie rozpravy v NR vo mne vzbudzuje nejake negativne nalady. Prave naopak. Myslim, ze teraz by sa mohol nejak lamat chlieb a to ma naplnuje pozitivnymi pocitmi
Myslim, ze to ze nie som psycholog ma nediskvalifikuje na to aby som nemohol vyslovit nazor, co by mal, ci nemal psycholog-clovek, robit, ci nerobit. Ale este raz, z mojej strany sa nejedna o nic osobne a nie je dovod na zlobu ci agresivitu.
pavol54
10.11.14,08:19
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1393704_985587861467871_4170420498351690783_n.jpg? oh=46843c7c01be1d223ebe0258d0675b3e&oe=54DC2BDF
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.

by ma zaujimalo, preco bol vymazany vcera vecer tento moj prispevok !.
ak sa pýtaš mňa tak plačeš na nesprávnom hrobe ja takú moc nemám, ale ako reakciou som poctený že mi niekto vygumovaný švacol -.
taiko
10.11.14,08:21
lebo sa podla mojho skromneho nazoru snazil urazit, ba hadam az ponizit ostatnych diskutujucich
aký si ty útlocitný...odrazu :rolleyes: :cool:
Co presne mas na mysli. Ak mi nieco chces napisat, tak napis. Pocuvam vysielanie z NR, takze nemam cas na hadanky :D
evuš
10.11.14,08:22
Bože môj, už ste v "sebe" i vy dvaja ??????:eek: /Alaya, Tai../ Prečo sa stále musíte chytať všetci za slovíčka ? :cool: Je pondelok, prečo si kazíte hneď týždeň ? Čo, ak nebude vám dopriate uzrieť svetlo sveta o týždeň ?? Pokoj, kľud, rozvahu a dobrú náladu vám želám - všetkým...a ak sa budete usmievať i tolerovať navzájom, bude tu oveľa príjemnejšie byť s vami.... Pekný dník... :);)
alaya1
10.11.14,08:23
opat si zle cital- moj prispevok bolo konstatovanie, ziadna zloba, ani dokonca agresivita, cital si to opat s negativnym zameranim..
Ale myslim si, ze hodnotit moju pracu by mali moji klienti nie nicky na internetovej stranke. A na zaver zvyraznim- tu som obycajny nick- mozem byt hocikto. Tak preco sustavne zamienate realitu a virtualny svet- to je ta zavislost.
bjuty smis
10.11.14,08:25
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
neblazni alaya. ved to vobec nebolo osobne. Ved Ta aj v mnohych prispevkoch podporujem. Ja s Tebou naozaj nemam ziadny problem. Nechapem, fakt nechapem preco si teraz zlostna a poburena. Neviem, c mas na mysli, tym, ze mi vela veci vadi. Myslim, ze mi vadia tie iste veci, na ktore som upozornoval predtym a ziadna, ako Ty hooris. funkcia na to nema vplyv.
Nemyslim, ze pristupujem k prispevkom vzdy s negativnym pohladom uz vobec si nemysim, ze mam nejaky problem :).
Myslim, ze to ze nie som psycholog ma nediskvalifikuje na to aby som nemohol vyslovit nazor, co by mal, ci nemal psycholog-clovek, robit, ci nerobit. Ale este raz, z mojej strany sa nejedna o nic osobne a nie je dovod na zlobu ci agresivitu.



len ju nechaj...nech sa tu pekne strápňuje nadalej :)))
pavol54
10.11.14,08:27
Pavel,čislák môže zverejniť čo chce,nemá to žiadny význam.Je to Košičan,Penták.spolužiak a doteraz kvačal vedľa Zvolenskej na ministerstve.
nechcem nikoho obhajovať ale čislák môže zverejňovať čo chce aj tak to nebude spravodlivé lebo : ... Moja bývalá došla v podozrievavosti tak ďaleko že mi povedala "však sa priznaj že máš milenku a odpustím ti" hovorím nemám ona vidíš "ty zbabelec ani k frajerkám sa nepriznáš". Takže mohol hovoriť čo chcel aj tak si húdla svoju pravdu lebo....
alaya1
10.11.14,08:27
evus- ja na toto tu z vysoka mozem kaslat, ale uz ma nebavi, aby sa kazdy tu vyjadroval "odborne" k tomu, co ja mozem, ci nemozem z hladiska mojho povolania. Robim ja to uctovnikom, kucharom, ci dochodcom? To by prestalo bavit kazdeho. kaslem tu na to, mam na tyzden opat dost.https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQN0EKHN3t35apy952PqtnwsuJfKqeOj c1r1jYRgSM4u81GjfZu
bjuty smis
10.11.14,08:28
takže už to tu niekto začína spochybňovať....ktovie, či vôbec vznikla škoda pri ct :))

či si bolševik z košíc mastí vrecká z verejných zdrojov....


takto verejne znevažovať precedu...jeho štátnické gesto odvolať zz..-duo....:)))
taiko
10.11.14,08:31
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
neblazni alaya. ved to vobec nebolo osobne. Ved Ta aj v mnohych prispevkoch podporujem. Ja s Tebou naozaj nemam ziadny problem. Nechapem, fakt nechapem preco si teraz zlostna a poburena. Neviem, c mas na mysli, tym, ze mi vela veci vadi. Myslim, ze mi vadia tie iste veci, na ktore som upozornoval predtym a ziadna, ako Ty hooris. funkcia na to nema vplyv.
Nemyslim, ze pristupujem k prispevkom vzdy s negativnym pohladom uz vobec si nemysim, ze mam nejaky problem :).
Myslim, ze to ze nie som psycholog ma nediskvalifikuje na to aby som nemohol vyslovit nazor, co by mal, ci nemal psycholog-clovek, robit, ci nerobit. Ale este raz, z mojej strany sa nejedna o nic osobne a nie je dovod na zlobu ci agresivitu.



len ju nechaj...nech sa tu pekne strápňuje nadalej :)))
bjuty, nemyslim, ze sa alaya1 strapnuje. Je to obycajne vyhranenie nazorov, ci viac za tym vidiet netreba
taiko
10.11.14,08:33
opat si zle cital- moj prispevok bolo konstatovanie, ziadna zloba, ani dokonca agresivita, cital si to opat s negativnym zameranim..
Ale myslim si, ze hodnotit moju pracu by mali moji klienti nie nicky na internetovej stranke. A na zaver zvyraznim- tu som obycajny nick- mozem byt hocikto. Tak preco sustavne zamienate realitu a virtualny svet- to je ta zavislost.
alaya boze dobry, ved ja nehodnotim Tvoju pracu Ale hadam mozem aj ja svoj nazor vyjadrit dufam. Okrem toho som ten nazor nepisal verejne, ale len v Tvojom profile.
A fakt sa s tebou nechcem natahovat. Ak som ta niecim urazil, ci popudil tak sa ospravedlnujem. A ver mi ze to myslim uprimne
pavol54
10.11.14,08:35
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
taiko
10.11.14,08:36
Bože môj, už ste v "sebe" i vy dvaja ??????:eek: /Alaya, Tai../ Prečo sa stále musíte chytať všetci za slovíčka ? :cool: Je pondelok, prečo si kazíte hneď týždeň ? Čo, ak nebude vám dopriate uzrieť svetlo sveta o týždeň ?? Pokoj, kľud, rozvahu a dobrú náladu vám želám - všetkým...a ak sa budete usmievať i tolerovať navzájom, bude tu oveľa príjemnejšie byť s vami.... Pekný dník... :);)
evus, kluuuud. My nie sme v sebe, ja sa na alay-u nehnevam, ved ani nie je zaco a myslim, ze ani ona sa nehneva ;) Ale zase sa nemozeme vsetci tvarit, ze me rovnaki, ze medzi nami nie su rozdiely a ze kazdy s kazdym vo vsetkom suhlasi. Sak to by sme potom ovce oli v salasi :D
bjuty smis
10.11.14,08:39
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
neblazni alaya. ved to vobec nebolo osobne. Ved Ta aj v mnohych prispevkoch podporujem. Ja s Tebou naozaj nemam ziadny problem. Nechapem, fakt nechapem preco si teraz zlostna a poburena. Neviem, c mas na mysli, tym, ze mi vela veci vadi. Myslim, ze mi vadia tie iste veci, na ktore som upozornoval predtym a ziadna, ako Ty hooris. funkcia na to nema vplyv.
Nemyslim, ze pristupujem k prispevkom vzdy s negativnym pohladom uz vobec si nemysim, ze mam nejaky problem :).
Myslim, ze to ze nie som psycholog ma nediskvalifikuje na to aby som nemohol vyslovit nazor, co by mal, ci nemal psycholog-clovek, robit, ci nerobit. Ale este raz, z mojej strany sa nejedna o nic osobne a nie je dovod na zlobu ci agresivitu.



len ju nechaj...nech sa tu pekne strápňuje nadalej :)))
bjuty, nemyslim, ze sa alaya1 strapnuje. Je to obycajne vyhranenie nazorov, ci viac za rtym vidiet netreba


ja si to tiež nemyslím...:))

stačí sa pozrieť, ako reaguje ked nemá argumenty :))
bjuty smis
10.11.14,08:45
a ešte tu verejne vypisuje, že nedáva mínusky :))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))
myslím toho nášho " tajného" smeráckeho agenta...
:)))))))))))))))))
taiko
10.11.14,08:45
presne tak taiko, snazim sa len urazat :). myslim, ze ti v poslednom case, odkedy si ziskal "funkciu" moderatora nejako vela veci tu vadi.- toto mal byt zart a napisala som aj zelanie k tomu a pavol to tak aj pochopil a pripisal komentar. Uz som ti napisala, ze k prispevkom pristupujes vzdy z negativnym pohladom. No, to je tvoj osobny problem.

Vcera si mal asi taku naladu, lebo si aj buchymu nakladal.A horsie veci, ako jeho akoze vulgarne vyrazy su tu na dennom poriadku.

Ani sa vsak necudujem, ked tvojou naplnou volnych chvil je sledovanie poslancov NR. tam nic pozitivne nenasajes.
neblazni alaya. ved to vobec nebolo osobne. Ved Ta aj v mnohych prispevkoch podporujem. Ja s Tebou naozaj nemam ziadny problem. Nechapem, fakt nechapem preco si teraz zlostna a poburena. Neviem, c mas na mysli, tym, ze mi vela veci vadi. Myslim, ze mi vadia tie iste veci, na ktore som upozornoval predtym a ziadna, ako Ty hooris. funkcia na to nema vplyv.
Nemyslim, ze pristupujem k prispevkom vzdy s negativnym pohladom uz vobec si nemysim, ze mam nejaky problem :).
Myslim, ze to ze nie som psycholog ma nediskvalifikuje na to aby som nemohol vyslovit nazor, co by mal, ci nemal psycholog-clovek, robit, ci nerobit. Ale este raz, z mojej strany sa nejedna o nic osobne a nie je dovod na zlobu ci agresivitu.



len ju nechaj...nech sa tu pekne strápňuje nadalej :)))
bjuty, nemyslim, ze sa alaya1 strapnuje. Je to obycajne vyhranenie nazorov, ci viac za rtym vidiet netreba


ja si to tiež nemyslím...:))

stačí sa pozrieť, ako reaguje ked nemá argumenty :))
nechaj tak bjuty
evuš
10.11.14,08:48
Prestaňte s tým - a hneď :D
Žabinka
10.11.14,08:51
už začínam túto tému obchádzať.. nebolo by treba nakúpiť pre každého kýbliky, lopatky, a bude pokoj??
kukučka
10.11.14,08:53
Alaya chcela byť vtipná, tak som sa pokúsila jej humor napodobniť. Má o tom virtuálnom svete pravdu, žiaľ, netrafila som sa do jej vkusu a len kukám, kde všade sa triafa ona. :eek: :mee:
taiko
10.11.14,08:54
Prestaňte s tým - a hneď :D
ved uz je hotovo, neboooj.
taiko
10.11.14,08:54
Alaya chcela byť vtipná, tak som sa pokúsila jej humor napodobniť. Má o tom virtuálnom svete pravdu, žiaľ, netrafila som sa do jej vkusu a len kukám, kde všade sa triafa ona. :eek: :mee:
kukuc, prosim, staci. Osobne interakcie, by mali podla mna byt riesene v profile, alebo pomocou SS. Alaya to sice preniesla na board, ale aj tak si myslim, ze to tu nepatri.
taiko
10.11.14,08:58
Obratim list. Co sme robili cez weekend? :D:D:D
evuš
10.11.14,09:00
Tešili sme sa, že dožijeme a bude ďalší víkend :D:D:D
korela
10.11.14,09:06
Áno, áno, nechajte nás v kľude s Taikom pozerať parlament. (Naväzujem na Taika, nie na kukučku.)
korela
10.11.14,09:08
Obratim list. Co sme robili cez weekend? :D:D:D
Pozerali parlament.
Dáša_
10.11.14,09:13
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?

stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať :D Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
pavol54
10.11.14,09:25
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?

stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať :D Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
no však nahoď info ja nie som ani vyšetrovateľ ani obhajca ani prokurátor ani sudca , mne je to absolútne jedno kto sa nahrabe(nie je mi jedno či sa nahrabe), v tom nezabránim ani modrým hnedým či červeným ale ak tu niekto tvrdí niečo, musí dokázať že je to tak a ak sa má niečo vyvrátiť tak musí niekto predložiť protiargumenty. Veď tu nie sme vari na straníckej schôdzi kde všetci zo všetkým súhlasili len aby mali kľud, lebo ako sa niekto niečo spýtal
tak to dostal vyžrať. Inak môj spolužiak je basista, čo vari som kriminálnik len preto "lebo spolužiak"?
misoft
10.11.14,09:32
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
Podľa informácií - ten istý.
V ČR je DPH 21% a znížená 15% - a keďže sa to počíta medzi zdravotníctvo - tak by tam bola DPH 15%.
Takže s DPH by to bolo 609000€!
U nás je DPH 20% (len na lieky 10%) - takže ak by tá suma nebola s DPH, potom s DPH by to bolo 1,92mil. € A to už je priepastný rozdiel.
Teda z toho vychádza - niekto sa riadne nabalil......
bjuty smis
10.11.14,09:36
teraz napíše, že však sa nič ešte nekúpilo, tak žiadne škoda nie je :)
misoft
10.11.14,09:43
V jednom máš pravdu - ešte ho nemajú. Lenže prachy - tie už tiež nemajú....
BXLmiami
10.11.14,09:50
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?

stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať :D Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
Lekár a sestra z Piešťan.A snažili sa o to 2 roky,prečo sa teraz pustila do toho Markíza je vo hviezdach,asi dostali taký pokyn pre niečo.
taiko
10.11.14,09:55
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?

stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať :D Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
Lekár a sestra z Piešťan.A snažili sa o to 2 roky,prečo sa teraz pustila do toho Markíza je vo hviezdach,asi dostali taký pokyn pre niečo.
ci toto nebude nejaka zdravotnicka gorila. Len som zvedavy kto z toho vyjde vitazne :)
Peggynka
10.11.14,09:55
Však je to bomba-teraz pred voľbami :D Keď dobre načasuješ,má to efekt. Inak podľa logiky,čo včera R.F. omieľal (nebol vyplatený ani cent :eek:) ani príprava vraždy by nemala byť trestným činom :D
BXLmiami
10.11.14,09:56
Vypočula som si Egov prejav-no super dozor v nemocnici len čo je fakt.A inak doteraz som netušila,že ked ho nemám rada som rasista.No a máme nového štátneho tajomníka na MZ :-DDDDDDDD-tak toto faaakt už niekto prehnal.
taiko
10.11.14,10:09
Mna potesil zaujem Slovakov o dianie v parlamente:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Služba on-line vysielania na webe pre veľké vyťaženie sa niekedy pre nových užívateľov javí ako nedostupná a nemôžu ju využívať.Záujem o túto schôdzu však presahuje súčasné možnosti infraštruktúry kancelárie. Kancelária NR SR upozorňuje na možnosť sledovať rokovanie aj prostredníctvom alternatívnej stránky http://mmserv.nrsr.sk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
taiko
10.11.14,10:20
pavol54
10.11.14,10:56
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
Podľa informácií - ten istý.
V ČR je DPH 21% a znížená 15% - a keďže sa to počíta medzi zdravotníctvo - tak by tam bola DPH 15%.
Takže s DPH by to bolo 609000€!
U nás je DPH 20% (len na lieky 10%) - takže ak by tá suma nebola s DPH, potom s DPH by to bolo 1,92mil. € A to už je priepastný rozdiel.
Teda z toho vychádza - niekto sa riadne nabalil......
no s tým s tebou môžem súhlasiť tomu hovorím jasné fakta, ešte ale nevieš či tých 540 je s DPH a ten 1,6 M je tiež s DPH ale zrejme je lebo politici nevedia niečo o cenách s DPH a bez DPH, ale ešte teraz porovnať tie značky a typy a ich vybavenie. To máš tak kúpil som fiat základná cena 15400 s doplnkovým vybavením stál o 2000 viac(no dobre napr tie vyhrievané sedadlá som nemusel mať za 200,-€, ale som si mohol kúpiť vyhrievaný poťah za 20€ ) ale stále je to ten istý typ tá istá značka. na všetko treba mať argumenty
Excise Duty
10.11.14,10:57
bjuty smis
10.11.14,11:03
minulý rok mali najlepšie zárobky IT-kári....

tento CT-kári.......
taiko
10.11.14,11:09
minulý rok mali najlepšie zárobky IT-kári....

tento CT-kári.......
a najlepsi zarobok mali aj maju kachlickari :D
bjuty smis
10.11.14,11:31
minulý rok mali najlepšie zárobky IT-kári....

tento CT-kári.......
a najlepsi zarobok mali aj maju kachlickari :D


čo kachličkujú na belize...
bjuty smis
10.11.14,11:38
tak sa nam to uzatvara pomalicky :D
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/lipsic-firma-z-piestanskej-kauzy-sidli-v-tej-istej-chalupe-ako-spolocnost-penty-635323


toto mi moc nesedí....

kachličkár je neschopný bolševický parazit, ktorý tuneluje štátne nemocnice....okráda dôchodcov, ktorí si potom musia nosiť do nemocníc wc papier ....

penta má vlastnú sieť nemocníc, lekárne, poisťovne a tvrdo ide za biznisom.....

žiadne penta nemocnica by od neho nekúpila prístroje 3 x predražené.....
taiko
10.11.14,11:45
tak sa nam to uzatvara pomalicky :D
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/lipsic-firma-z-piestanskej-kauzy-sidli-v-tej-istej-chalupe-ako-spolocnost-penty-635323


toto mi moc nesedí....

kachličkár je neschopný bolševický parazit, ktorý tuneluje štátne nemocnice....okráda dôchodcov, ktorí si potom musia nosiť do nemocníc wc papier ....

penta má vlastnú sieť nemocníc, lekárne, poisťovne a tvrdo ide za biznisom.....

žiadne penta nemocnica by od neho nekúpila prístroje 3 x predražené.....
no ved nik nevravi, ze Penta kupuje od niekoho predrazene pristroje, to len nemocnice, ktore este penta nevlastni, kupuju pristroje od firiem, ktore si zda sa blizke Pente. Takze tak maju mozno pod palcom vsetky nemocnice a nakupy. Otazkou ale je ci tamta penta v Belize, je tato nasa Penta
trisestri
10.11.14,11:48
dakto tu je psycholog?
Excise Duty
10.11.14,11:50
tak sa nam to uzatvara pomalicky :D
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/lipsic-firma-z-piestanskej-kauzy-sidli-v-tej-istej-chalupe-ako-spolocnost-penty-635323


toto mi moc nesedí....

kachličkár je neschopný bolševický parazit, ktorý tuneluje štátne nemocnice....okráda dôchodcov, ktorí si potom musia nosiť do nemocníc wc papier ....

penta má vlastnú sieť nemocníc, lekárne, poisťovne a tvrdo ide za biznisom.....

žiadne penta nemocnica by od neho nekúpila prístroje 3 x predražené.....
no ved nik nevravi, ze Penta kupuje od niekoho predrazene pristroje, to len nemocnice, ktore este penta nevlastni, kupuju pristroje od firiem, ktore si zda sa blizke Pente. Takze tak maju mozno pod palcom vsetky nemocnice a nakupy. Otazkou ale je ci tamta penta v Belize, je tato nasa Penta
Asi si treba opraviť slovník, sú to pentovnice a nie nemocnice!
Oliwa
10.11.14,12:02
V jednom máš pravdu - ešte ho nemajú. Lenže prachy - tie už tiež nemajú....
Takže sa vlastne nič nestalo - "skutok sa nestal"...
Oliwa
10.11.14,12:07
Vypočula som si Egov prejav-no super dozor v nemocnici len čo je fakt.A inak doteraz som netušila,že ked ho nemám rada som rasista.No a máme nového štátneho tajomníka na MZ :-DDDDDDDD-tak toto faaakt už niekto prehnal.
Možno sa budú prepisovať aj učebnice SJ - Straka k strake sadá...:(
buchač
10.11.14,12:09
Moje interakcie s buchym nechaj tak, my si to vyriesime a mysim, ze ani ja ani buchy nepotrebujeme mediatora :)

Kua...
1. Neviem, kto to je
2. Ma to uráža...
:D :D :D :D :D
taiko
10.11.14,12:15
Moje interakcie s buchym nechaj tak, my si to vyriesime a mysim, ze ani ja ani buchy nepotrebujeme mediatora :)

Kua...
1. Neviem, kto to je
2. Ma to uráža...
:D :D :D :D :D
som si myslel, vsak preto som pisal, ze ho nepotrebujeme :D
misoft
10.11.14,12:29
Tai - vieš, čo je myslieť?




Ho*no vedieť........
:D:D:D

(To mi furt prizvukoval fotrík......)
taiko
10.11.14,12:33
Tai - vieš, čo je myslieť?




Ho*no vedieť........
:D:D:D

(To mi furt prizvukoval fotrík......)
hmmm, no to mi potrva, kym si toto rozoberiem :D
misoft
10.11.14,12:38
Tak nemysli... :D:D:D rovno rozober ..... klišče, mlatok a idzem......
BXLmiami
10.11.14,13:08
tak sa nam to uzatvara pomalicky :D
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/lipsic-firma-z-piestanskej-kauzy-sidli-v-tej-istej-chalupe-ako-spolocnost-penty-635323


toto mi moc nesedí....

kachličkár je neschopný bolševický parazit, ktorý tuneluje štátne nemocnice....okráda dôchodcov, ktorí si potom musia nosiť do nemocníc wc papier ....

penta má vlastnú sieť nemocníc, lekárne, poisťovne a tvrdo ide za biznisom.....

žiadne penta nemocnica by od neho nekúpila prístroje 3 x predražené.....
Iba ak by týmto spôsobom platila služby.
pavol54
10.11.14,14:23
Smer je ako vidieť skupina diletantov po voľbách mali zakrútiť krk všetkým zlodejom a zlatopadákárom a bol by kľud, alebo tí pred ním nekradli?
Excise Duty
10.11.14,14:40
Smer je ako vidieť skupina diletantov po voľbách mali zakrútiť krk všetkým zlodejom a zlatopadákárom a bol by kľud, alebo tí pred ním nekradli?
A koľkých teda obvinil, odsúdil a posadil za mreže z tých pred nimi?
Alebo to naveky na Slovensku bude fungovať tak, že kradli tí, tak môžeme a budeme aj my, a to zo 40 percentnou podporou voličov, hoci je to aj na ich úkor? Až na to prídu, bude zle nedobre!
Peggynka
10.11.14,15:15
Nuž tak:
taiko
10.11.14,15:17
Nuž tak:
ale kricat vie paradne o tom ako sa poti pri praci pre slovenskeho obcana.
bjuty smis
10.11.14,15:18
hej...asi preto potrebuje tú viagru....
taiko
10.11.14,15:21
Zajtra v Kosiiach pred sportovo rekreacnym-komplexom v Petrovom parku v Kosiciach, v piatok o 17:00 a v pondelok o 17:00 na namesti SNP v Bratislave , je mozne nesuhlasit a vyslovit sa za odvolanie P. Pasku
BXLmiami
10.11.14,15:37
:-) dobrý nápad s tými zlodejmi,to by si ale popravili všetkich donorov,no a toľko sebevrážd by smeráci tiež ťažko zvládli.
Petra Nová
10.11.14,16:14
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!
taiko
10.11.14,16:22
velice aktualne, od kukucky :D
http://youtu.be/X7BC5lKN0YA
Petra Nová
10.11.14,16:30
Pozerajte FARMU! Z politiky vám začne šibať, ak ešte nie!:---
http://farma.markiza.sk/
Aktuálna situácia na FARME: Lena premohla Lenu, zostalo ich deväť.
buchač
10.11.14,16:32
Hm....."neužitočné" mi niekto zadrbal v tejto téme zdravotnej-onkologickej ? Nie iba pre mňa a aj iných dosť osobnej...
Dokonca si dal tú námahu, že šiel 4 roky dozadu ???

http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html#post1415116


buchač
Ja len tak v krátkosti , aby sa nepovedalo ....

10 rokov som čistý ...a nič nenasvedčuje o opaku ...

Nuž sorry, takéto niečo sa dá v podstate vysvetliť aj tak, že mi dotyčný praje všetko možné, len nie to zdravie...???

Nuž, ďakujem tomu "dobrému" človekovi. Aj by som rád vedieť jeho totožnosť, chcel by som sa mu poďakovať.

Prajem mu pevné zdravie (a myslím to bez irónie)...možno sa to raz u neho zmení (on a či člen rodiny) a vtedy pochopí...

P.S.:
Na takéto niečo nemám ani adekvátnu odpoveď...
taiko
10.11.14,16:37
Hm....."neužitočné" mi niekto zadrbal v tejto téme zdravotnej-onkologickej ? Nie iba pre mňa a aj iných dosť osobnej...
Dokonca si dal tú námahu, že šiel 4 roky dozadu ???

http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html#post1415116


buchač
Nesťažujte sa na moje odp ...
Ja len tak v krátkosti , aby sa nepovedalo ....

10 rokov som čistý ...a nič nenasvedčuje o opaku ...

Nuž sorry, takéto niečo sa dá v podstate vysvetliť aj tak, že mi dotyčný praje všetko možné, len nie to zdravie...???

Nuž, ďakujem tomu "dobrému" človekovi. Aj by som rád vedieť jeho totožnosť, chcel by som sa mu poďakovať.

Prajem mu pevné zdravie (a myslím to bez irónie)...možno sa to raz u neho zmení (on a či člen rodiny) a vtedy pochopí...

P.S.:
Na takéto niečo nemám ani adekvátnu odpoveď...
nuz ho len duchu polutuj a zapal mu sviecku. Musi to byt nejaky nestastnik pravdepodobne, s ktorym zivot neuveritelne zameta
Petra Nová
10.11.14,16:38
Dankovičova, kde si? Obrážťok ti vymazali. No daj niečo o zlodejoch z Ficolandie, nech je zábava. Od teba to má taký správny říííz.
Petra Nová
10.11.14,16:51
Fakt tomu nerozumiem, že si jedného kvázimoderátora nemôžem dať do neželaných. To je divná výhoda, ak sa pre funkciu musím pozerať na niečo nevídané a čítať neslýchané!
sito
10.11.14,19:14
Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko :);) A ako vyskakuje ... :D:D:D
buchač
10.11.14,19:19
Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko :);) A ako vyskakuje ... :D:D:D

Je to mrokar...;)...3in1..:cool:
Peggynka
10.11.14,19:23
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!
...Výkvet slovenského národa?... Skutočným výkvetom je marxisticko-leninský estét ? Či Richter?Alebo Zmajkovičová? Alebo Vaľová? Alebo všetci tí,bez vlastného mozgu,ktorí hlasujú podľa palca? Je to hanba a tragédia tohto národa !
buchač
10.11.14,19:27
...Výkvet slovenského národa?... Skutočným výkvetom je marxisticko-leninský estét ? Či Richter?Alebo Zmajkovičová? Alebo Vaľová? Alebo všetci tí,bez vlastného mozgu,ktorí hlasujú podľa palca? Je to hanba a tragédia tohto národa !

...a nejaká stará len kňučí a kňučí...prípadne zavýja, alebo aj breše...no bez zubov sa ťažko hryzie. Je to sranda !
misoft
10.11.14,20:52
Nuž čo - mali by ako za C a K Rakúsko-Uhorska na cvičáku - Auf-Nieder - palce im to ukazujú.
Excise Duty
10.11.14,21:06
Nuž čo - mali by ako za C a K Rakúsko-Uhorska na cvičáku - Auf-Nieder - palce im to ukazujú.
Najprv musí byť nieder a až potom auf :D
Jedného dňa bude aj raus...
misoft
10.11.14,21:07
Ale šak predsa sedia.... (škoda, že nie na správnom mieste).....
trisestri
10.11.14,21:53
:Dco to skleroza,?-zabudol som :D
Excise Duty
10.11.14,22:15
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? !
https://www.youtube.com/watch?v=3eFVPM9QzqE
korela
10.11.14,23:36
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Live/
P.S. Keď som chcela reagovať na tento príspevok kvôli priamemu prenosu a odovzdať iba link, tak ma to nepustilo na odpoveď. Tak som to obišla cez formátovanie. Nabudúce možno ani to už nepôjde. Dúfam, že je to iba náhoda.
kukučka
10.11.14,23:48
korela
11.11.14,02:45
V4 sa angažuje celá, či Poľsko ešte nie? Nejako to vrie.

"Tisíce ľudí protestovali v nedeľu v maďarskej metropole proti rozsiahlym daňovým podvodom v krajine pričom skandovali heslá aj proti vláde Viktora Orbána.!
- See more at: http://www.euractiv.sk/buducnost-eu/clanok/protesty-v-madarsku-naznacuju-silnejucu-opoziciu-proti-orbanovi-023083?newsletter=21803&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter#sthash.VNrNUbxi.dpuf
pavol54
11.11.14,04:17
V4 sa angažuje celá, či Poľsko ešte nie? Nejako to vrie.

"Tisíce ľudí protestovali v nedeľu v maďarskej metropole proti rozsiahlym daňovým podvodom v krajine pričom skandovali heslá aj proti vláde Viktora Orbána.!
- See more at: http://www.euractiv.sk/buducnost-eu/clanok/protesty-v-madarsku-naznacuju-silnejucu-opoziciu-proti-orbanovi-023083?newsletter=21803&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter#sthash.VNrNUbxi.dpuf
myslím si že objavitelia korupcie a rozkrádačiek sídlia v tej istej chalúpke veľkosť odporu je vygenerovaná hodnotou geografickej afinity.
BXLmiami
11.11.14,05:17
Toto ma ani nerozčúlilo ani nepotešilo,ale prišla som do práce-zmeškané hovory o 18,45-20,30-6,05.Vie mi niekto vysvetliť duševné pochody pacientov?
Peggynka
11.11.14,05:21
Toto ma ani nerozčúlilo ani nepotešilo,ale prišla som do práce-zmeškané hovory o 18,45-20,30-6,05.Vie mi niekto vysvetliť duševné pochody pacientov?
Pozri na tému Bukai a budeš mať jasno :eek:
Ing. Ľubomír Janoška
11.11.14,05:25
Toto ma ani nerozčúlilo ani nepotešilo,ale prišla som do práce-zmeškané hovory o 18,45-20,30-6,05.Vie mi niekto vysvetliť duševné pochody pacientov?
Áno.
Psychiater.
Po tom, ako si vybaví zmeškané hovory.
korela
11.11.14,05:27
Dokedy budú robiť peklo na Zemi daňové raje?
Najnovšia aféra z Luxemburgu http://www.euractiv.sk/danova-politika/clanok/icij-luxembursko-uzatvaralo-tajne-danove-dohody-023067

Stačil by jeden zákon materskej krajiny alebo v našich podmienkach EÚ.
Hlavne, že sa u nás zasa včera odštartovala potravinová zbierka pre chudobu http://www.euractiv.sk/potravinarstvo/pr-sprava/startuje-potravinova-zbierka-na-pomoc-ludom-v-nudzi-023084
http://www.tesco.sk/tesco-v-sr/potravinova-zbierka/
buchač
11.11.14,05:37
Toto ma ani nerozčúlilo ani nepotešilo,ale prišla som do práce-zmeškané hovory o 18,45-20,30-6,05.Vie mi niekto vysvetliť duševné pochody pacientov?

Spýtaj sa poniektorých, ktorí prispievajú na Poradu.
To sú tiež pacienti...potrebovali by pustiť čerstvý luft do hlavy, možno chceli od Teba vyvŕtať nejakú dieročku do hlavy..;)
misoft
11.11.14,05:39
Spýtaj sa poniektorých, ktorí prispievajú na Poradu.
To sú tiež pacienti...potrebovali by pustiť čerstvý luft do hlavy, možno chceli od Teba vyvŕtať nejakú dieročku do hlavy..;)
....najlepšie dve - aby prievan bol.
misoft
11.11.14,05:42
Inak - dnes je Martina.
Problém: nemá veterinárne povolenie pre svojho bieleho koňa, takže neprišiel. Ďalšie biele kone sa na Slovensku ťažko hľadajú (majú krátku životnosť), prípadne už vydochli.....
Peggynka
11.11.14,05:47
Dokedy budú robiť peklo na Zemi daňové raje?
Najnovšia aféra z Luxemburgu http://www.euractiv.sk/danova-politika/clanok/icij-luxembursko-uzatvaralo-tajne-danove-dohody-023067

Stačil by jeden zákon materskej krajiny alebo v našich podmienkach EÚ.
Hlavne, že sa u nás zasa včera odštartovala potravinová zbierka pre chudobu http://www.euractiv.sk/potravinarstvo/pr-sprava/startuje-potravinova-zbierka-na-pomoc-ludom-v-nudzi-023084
http://www.tesco.sk/tesco-v-sr/potravinova-zbierka/

Ešte ti pridám;osobný priateľ R.F.:
http://www.novinky.cz/krimi/353104-o-pul-miliardy-si-rekl-i-slovensky-lobbista-zaznelo-u-soudu-v-kauze-dalik.html
A tu sú peniaze (aktuálne v r. 2011,podľa grafov teraz len horšie):
http://kulich.blog.sme.sk/c/252862/Nuly-v-politike.html
taiko
11.11.14,06:22
mam len priklad z US
http://www.usdebtclock.org/

Vsimnite si podiel korporatnej dane na celkovej odvedenej dani. Nejakych 10% ?
lujza.j
11.11.14,07:54
http://x.topky.sk/cl/10/1436915/Muz-isiel-vencit-psika--Na-rovine-sa-prepadol-pod-zem-
Kuk diskusiu....
taiko
11.11.14,09:34
http://x.topky.sk/cl/10/1436915/Muz-isiel-vencit-psika--Na-rovine-sa-prepadol-pod-zem-
Kuk diskusiu....
diskusia paradna :D:D, vecna
pavol54
11.11.14,10:29
mam len priklad z US
http://www.usdebtclock.org/

Vsimnite si podiel korporatnej dane na celkovej odvedenej dani. Nejakych 10% ?
všimol a čo to ako znamená v rámci ich daňového systému?
Petra Nová
11.11.14,11:08
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? !
https://www.youtube.com/watch?v=3eFVPM9QzqE
Dnes je už ticho. Dokvákali! Tiež bol prostredník - imaginárny.
Keď videjko nie je od EGA - nepozerám. Len od neho to má správnu šťavu. On by poslal na nespratníkov babky, aby urobili poriadok. Tak ako kedysi náš otec vlasti. Ľubu Lesnú vychropkali s parazólmi tak, že ani po rokoch to nezabudla spomenúť vo svojich pamätiach. ;)
BXLmiami
11.11.14,11:24
A to bolo dobre?Páčilo sa Ti to?
Petra Nová
11.11.14,11:27
Čo bolo dobré?
taiko
11.11.14,11:28
buchač
11.11.14,11:34
A to bolo dobre?Páčilo sa Ti to?

Veď poniektorej starej osôbke sa také niečo musí páčiť. :D

Na pohrebe si dá zahrať inú skladbu od iného "frajera"..;)



http://www.youtube.com/watch?v=cpnDFmFy9Jw
Petra Nová
11.11.14,11:37
Dnes ma mimoriadne potešilo, že slovenským kandidátom na post sudcu Súdneho dvora EÚ v Luxemburgu sa stal Daniel Šváby, terajší jeho sudca. A tak ten spuchnutý poradca z Grasalkovičovej zostal ďalej poradcom a švankes kľučkovcov sa pokazil.
taiko
11.11.14,12:38
evuš
11.11.14,12:41
taiko
11.11.14,12:46
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v-bratislavskej-zoo-sa-narodili-pandy-cervene-pozrite-si-prve-fotky.html?ref=trz#storm-igal-4346

..zlatí sú...takí na mojkanie....;)
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali :D
Petra Nová
11.11.14,13:06
Potvrdilo sa mi , že je stále platné: "Peniaze nesmrdia!":---

Včera večer, vpravo hore, sa práve v tejto téme na chvíľu mihla volebná reklama Milana Ftáčnika. A niekoľko dní predtým, to bola reklama SMERU. Najskôr som si povedala, že čo tí na tomto webe chcú? Potom som si to vysvetlila tak, že možno to urobili pre nás, čo ich nezatracujeme a nechceme zakopať pod čiernu zem. Nakoniec som našla vysvetlenie asi najbližšie PRAVDE. Skúsili, chvíľu pobudli a odkráčali s tým, že škoda peňazí. So SIEŤOU sa nemôžu rovnať, lebo tá si dokáže dojednať reklamy za vatikánsku menu. Alebo žeby ju pavúci platili z úveru?
misoft
11.11.14,13:10
Potvrdilo sa mi , že je stále platné: "Peniaze nesmrdia!":---

Včera večer, vpravo hore, sa práve v tejto téme na chvíľu mihla volebná reklama Milana Ftáčnika. A niekoľko dní predtým, to bola reklama SMERU. Najskôr som si povedala, že čo tí na tomto webe chcú? Potom som si to vysvetlila tak, že možno to urobili pre nás, čo ich nezatracujeme a nechceme zakopať pod čiernu zem. Nakoniec som našla vysvetlenie asi najbližšie PRAVDE. Skúsili, chvíľu pobudli a odkráčali s tým, že škoda peňazí. So SIEŤOU sa nemôžu rovnať, lebo tá si dokáže dojednať reklamy za vatikánsku menu. Alebo žeby ju pavúci platili z úveru?
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
Petra Nová
11.11.14,13:23
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
To by som tie reklamy bola prepásla. Vpravo hore mi neprekážajú, aspoň som v obraze, o čom sa tu točí. Mne prekáža tá veľká plachta s nevidomým Radkom, čo na mňa vyskočí, kým sa prihlásim.
misoft
11.11.14,13:26
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
To by som tie reklamy bola prepásla. Vpravo hore mi neprekážajú, aspoň som v obraze, o čom sa tu točí. Mne prekáža tá veľká plachta s nevidomým Radkom, čo na mňa vyskočí, kým sa prihlásim.
No na mňa nik neskáče - lebo ho ten AdBlock nepustí ku mne.
Ing. Ľubomír Janoška
11.11.14,13:31
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v-bratislavskej-zoo-sa-narodili-pandy-cervene-pozrite-si-prve-fotky.html?ref=trz#storm-igal-4346

..zlatí sú...takí na mojkanie....;)
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali :D

a odvtedy máš 15 prstov na každej ruke a hráš na gitare ako steve vai :)
pavol54
11.11.14,13:50
Potesilo, ze aspon vidim, kde moje dane idu :)
http://www.collective-evolution.com/2014/11/09/netherlands-is-the-first-country-to-open-solar-road-for-public/
ale nevysvetlil si ten americký systém daňový a odvodový, (však keď dám niečo do placu tak ozrejmím),
trisestri
11.11.14,14:04
Raši a Ftačnik vyhraju a viem aj inde kto-tak ale v jednom meste to kandidat Smeru pohnojil,uplne prepadol zo znalosti vlastneho mesta a este v nom aj zabludil a to ceresnicka k tomu,podporit ho ma prist na zaverecny miting Paska,no ten prehral este ani volby nezacali.
Peggynka
11.11.14,14:05
Raši a Ftačnik vyhraju a viem aj inde kto-tak ale v jednom meste to kandidat Smeru pohnojil,uplne prepadol zo znalosti vlastneho mesta a este v nom aj zabludil a to ceresnicka k tomu,podporit ho ma prist na zaverecny miting Paska,no ten prehral este ani volby nezacali.
Dajaká samozničiteľná jednotka to je :D.
misoft
11.11.14,14:10
Autodestruct.....:D
trisestri
11.11.14,14:15
tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
Peggynka
11.11.14,14:23
tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
Súhlas.Ak sa rozhodnem pre "A",tak mám na to dôvod,že som sa nerozhodla pre "B".
"A" chce kšeftovať s mojou priazňou - dostane "C".Už sa tak stalo.Som svojprávna.:o
taiko
11.11.14,14:44
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v-bratislavskej-zoo-sa-narodili-pandy-cervene-pozrite-si-prve-fotky.html?ref=trz#storm-igal-4346

..zlatí sú...takí na mojkanie....;)
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali :D

a odvtedy máš 15 prstov na každej ruke a hráš na gitare ako steve vai :)
ale kdeezee, ved to este ani zuby nemalo
pavol54
11.11.14,14:47
tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, to znamená že opakovane sa kačicou rozrýpať dav nedá, pred parlamentnými voľbami to bola gorila a výsledok? tak ľudí rozkmitali že dali hlas radšej smeru (keď ništ inší nebolo). a teraz sa kvôli CT ozvala MEDICAL že údajne jej zisk nedosiahne ani 20% atď... stačí pozrieť článok v Pravde, aj penta sa ozvala takže tak ako som písal prv (nie som nikoho zástancom ani obhajcom) ale ak niečo niekto s krvavými očami na niekoho vytiahne tak, nech si zabezpečí dôkazy o tom o tvrdí
buchač
11.11.14,15:10
Dnes je Martina ???
Biele kone vymreli, alebo ich vyvraždili...

Takže tú našu - aktuálne...


http://www.youtube.com/watch?v=tti6kppxVj8
Petra Nová
11.11.14,16:29
Petra Nová
11.11.14,16:35
Čítala som priznanie bývalého mládežníka, vraj: v SZM som bol tri dni. V pondelok ma prijali a vo štvrtok ho zrušili. Pobavilo ma to.
trisestri
11.11.14,17:55
už aj toho bieleho kona Martinovi ukradli :) a dobre mu tak stači ak bude sneh a zima od Vianoc do Troch kralov
kukučka
11.11.14,18:30
už tu chýba do tretice len tukabel :D
buchač
11.11.14,18:32
už tu chýba do tretice len tukabel :D

Jak je libo vašnosti ... jedna z verzií...;)

http://www.youtube.com/watch?v=7cT1g7OHjJg
willma
11.11.14,18:46
už aj toho bieleho kona Martinovi ukradli :) a dobre mu tak stači ak bude sneh a zima od Vianoc do Troch kralov
biele kone sú už zahrabané na neznámom mieste.
sito
11.11.14,19:20
Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko :);) A ako vyskakuje ... :D:D:D

Je to mrokar...;)...3in1..:cool:

Ten exot z toho kurieho oka dostal zápal slepého čreva, stúpa to hore. Dostane sa to až k blanám?
alaya1
11.11.14,19:37
Film Nebo nie je výmysel je zajtra v kinách: Čo sa stane, keď zomrieme?

http://www.cestaplus.sk/cestaplus/clanok/film-nebo-nie-je-vymysel-je-zajtra-v-kinach
trisestri
11.11.14,20:10
a co to je ten Tukabel?
buchač
11.11.14,20:18
a co to je ten Tukabel?

Pôvodne to bol šot na TV Hnoj o úžere v osade.

http://www.noviny.sk/c/zaujimavosti/mal-to-byt-rozhovor-o-elektrine-tukabel-valcuje-internet
kukučka
11.11.14,21:05
mohol si dať originál, možno budem mať mínuskový rekord :D
taiko
11.11.14,21:12
mohol si dať originál, možno budem mať mínuskový rekord :D
myslis toto? http://youtu.be/97p-yaKmjZs
bettylou
12.11.14,01:42
http://x.topky.sk/cl/10/1436247/Radost-z-buduceho-slovenskeho-tunela-pokazena--V-Chorvatsku-by-za-jeho-cenu-mali-take-styri-
No tam su tiez pekni lupežnici....ale na nasich nema asi nik
Teraz blednem závisťou; číňania za rok postavili 40000km diaľnic.Mali by sme ich tu zavolať :)
https://www.youtube.com/watch?v=D0ClvLni0hg

ked uz sme pri tom tunelovaní, viď vagónka poprad a ich pobočky spoločne s ukrajincami a rusmi
bettylou
12.11.14,01:50
Tai....ja az 46-stke vysluhač......ale ten je vyplacany z "našho" fondu.....
ten "váš" fond, to sú naše pokuty alebo ako :D
bettylou
12.11.14,02:08
To možno je ale nech si robí ftipy z plastelíny, nie z pospolitého národa, ktorý mu prispieva do kasičky.
osobne si nemyslim, ze my slovaci sme narod. Zatial to vyzera na zhluk jednotlivcov zdielajucixh spolocny geograficky priestor :D
čo ty s nami zdieľaš "holanďan"??? geo čo??
bettylou
12.11.14,02:14
V pravo hore sa mi objavila reklama na METAXU. Ach, Bože, METAXA, Grécko, osobitne Kréta a 39 stupňov Celzia! Chytá sa ma nostalgia. Ani som nevedela dopočítať tie hviezdy na fľaši. Keď sa mi to podarilo, tak som zistila, že ich počet je napísaný výrazným číslom na etikete. Nuž, aj to sa stáva. Dvanástku som ešte nepila, tak hádam na Vianoce k nedopitej trojročnej hruškovici pribudne ************ METAXA.
ani nechci , je hnusná.. odskúšané :(
bettylou
12.11.14,02:28
cestou námestím som postrehla dve predvolebné akcie.. jedna na jednom konci, druhá na druhom konci.. na oboch vyhrávala hudba.. ale len na jednej bolo strašne veľa ľudí.. hádajte prečo? .. lebo len na jednej dávali guláš zadarmo.. takže také divy robí na voličov predvolebný guláš..

Možno by si sa aj čudovala.
Slovač je nenažratá......na jednom konci námestia sa natlačí gulášu a na druhej strane námestia bude ťapkať ručičkami.

Len pre zaujímavosť, akéže to boli strany a ktorá ten guláš dávala ?
-----------------------------------------------------------------

Ale v podstate je to aj tak jedno.
Všetky strany majú z volieb veľkú kuchyňu a varia ten guláš.
...a keď si jeden ešte dá aj ten gulášik do misky, niekedy riskuje rýchle štarty na krátku trať.
...a niekedy ani gulášik nie je potrebný...
...a na tej strane absolútne nezáleží ...jeden by sa posral aj s tých rečí ...

boha jeho a u nás nevaria. dala by som si...
bettylou
12.11.14,02:31
cestou námestím som postrehla dve predvolebné akcie.. jedna na jednom konci, druhá na druhom konci.. na oboch vyhrávala hudba.. ale len na jednej bolo strašne veľa ľudí.. hádajte prečo? .. lebo len na jednej dávali guláš zadarmo.. takže také divy robí na voličov predvolebný guláš..
Pred niekoľkými rokmi sme boli vo Viedni akurát pred voľbami. V živote som nemal toľko príveskov na kľúče, žetónov a vnuci toľko balónov... Ale vybabral som s nimi, nikto z nich nedostal môj hlas.
ta si sa vyfarbil :D šak oni sa na to poskladali..jú
bettylou
12.11.14,03:02
Vtáci už sa už chystajú na zimu. Na parapate som mala zvýšený pohyb, drozd sa tam vyskytoval, hovorím si aké milé, až som prichytila sýkorku na vrecku s vlaš. orechami. Mala som ich v chladničke, raz sa mi nechcelo dolu zbehnúť, tak som ich vyložila na okno. Boli v dvoch mikroténových vreckách zabalené. Videla som odkiaľ čerpal drozd, ona sa postavila hore, chvíľu špekulovala, preďobala oba a dávala si. Do večera bolo po nich. A nebolo to desať Dg. Chodia stále, musím im niečo prisypať.
U nas na dvor chodia straky a kradnu psovi z misky zradlo...a minule pozeram ...pes pri miske a nechal ju nech si dobe...
zima je zima
bettylou
12.11.14,03:05
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
prepáč, ale musím. iba zvieratá sú také sprosté, že si vyberajú najsilnejších jedincov svojho druhu aby ich chránili, keďže by inak skapali
bettylou
12.11.14,03:14
bettylou
12.11.14,03:19
bettylou
12.11.14,03:25
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
ÁNo, súhlasím s tým, že to bude kabaret, ktorý pre voličov robí vláda jednej strany už od volieb. Smutné, že aj po 25 rokoch od nežnej máme vo vláde komunistov, ktorí rozdávajú len sebe a svojim priaznivcom.
oni robia kabaret vždy! tým svojim voličom.....to je jedno ktorá strana....ľúbia sa vidieť pretŕčať pred kamerami.....mudrovať ako by to bolo keby to nebolo a keby tam boli oni a oni by to hentak a onak ......trt by bolo inak .....jedných serie to ,že hentí "lúpia" a oni nemôžu...lebo tam teraz nie su a silno by tam chceli byť....smutné...ale tak to je.....
pravda je. Kazda strana hra kabaret, ale niektori divaci svoje strany vypiskaju ked je treba. Navyse si ludia stale nevedia pochopit, ze pomoct si mozu jedine sami, ak zoberu osud do vlastnych co najpriamejsou demokraciou aka bude mozna.
Volicom smeru vsak osobitne prajem, aby boli nadalej ozobracovani, aby v co najvacsiej miere prichadzali o pracu, aby im ani tri zamestnania nezarucovali slusny zivot. Snad vtedy, ked budu na kolenach "ryt drzkou v zemi", snad vtedy pochopia koho drzia pri moci. Nie nie som zly clovek a neprajem nikomu nic zle. To co som volicom smeru zaprial je pre ich a pre nase vlastne dobro.
ale SPP a Elektrárne smer nepredával za babku ale to nás ožobráčila iná strana, či? alebo že by ten mikloš a dzurinda boli tajní členovia smeru?
https://www.youtube.com/watch?v=8cqET5QFNBg&list=PLVfU1LDamkXSs7a5cfRjs-yKE-UilApjF&index=45
pýtajme naspäť
bettylou
12.11.14,03:31
Ale ja som nepochopil. Viac ako 30 rokov mám odmakané. To si myslíš, že budem voliť nejakého ešte nenažratého holofojtoša? Až keď budú ostatní visieť na strome:

Holofojtoši, samí károši...fasmani, len by sa chalovali...

Vieš buchač, brata mám lampasáka ako ty. Mal 45 rokov keď išiel do výsluhového dôchodku. To sa vám smeje........
moj bratranec išiel v 35ťke keď sa vrátil domov akože z cvičenia, a boli vysadení na urale rovno doprostred.... peknú jazvu si odťiaľ na hrudi doniesol. cc jelšava
bettylou
12.11.14,03:47
Vieš buchač, brata mám lampasáka ako ty. Mal 45 rokov keď išiel do výsluhového dôchodku. To sa vám smeje........
Vieš vlado 33 - ten dôchodok sme si my zaslúžili - terajší už len dostanú, lebo zákon. I keď sa ti zdá, že sme nemakali - ty si makal 30 rokov od - do PRESNE! My sme makali - od začiatku do konca.... Ak sa povedalo, že to bude, tak to muselo byť - bez ohľadu, či máš rodinu, deti, vo dne v noci....
Neviem, ak by si sa ksichtil, až by ti nariadili na 6 mesiacov ísť makať kdesi do Hornej Dolnej bez možnosťi si cez víkend dať voľno...
Vidíte len to, že máme, ale nevidíte, čo sme robili, ako sme robili, koľko sme robili. Pre nás (starších) totiž neplatil nejaký Zákonník práce, neplatila pracovná doba, neboli odbory, nemohli sme sa sťažovať... mohli sme len splniť.....
noo ale tir dve vojny, kde sa pol sveta rozbilo sme tiež neviedli my. aj tak velké dík za tú opravu
bettylou
12.11.14,04:01
:D tie minusky tu robia vacsiu sarapatu hadam ako to minus v "Cesko-Slovenska federativna republika".
ja to nechapem, co tu tolko ludi tie minusky irituju :D

Mínuska v Česko-Slovensku bol aj jedným z dôvodov, kde sa nevedeli páni dohodnúť...podotýkam, že bývalí komunisti.
Henten pán ma svojimi vyjadreniami aj vcelku dostal
http://sk.wikipedia.org/wiki/Václav_Klaus

Čistá paranoja...http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/335698-nechcel-som-rozbit-ceskoslovensko-tvrdi-klaus/

Od neho je väčší ujo už len jeho predchodca...." spisovateľ"...umelec, disident, opilec .
----------------------------------------------------------

Mínusky iritujú len z jedného dôvodu...teda aspoň mňa.
V debate ako takej by bolo aj vhodné postaviť sa za svoj názor a čeliť argumentácii oponenta...a aj naopak.
Lenže to by som asi aj veľa chcel.
----------------------------------------------------------
Takže tí utajení mínuskovači sú u mňa na úrovni dna latríny niektorej osady plnej degešov...
takže, čo mám písať, 3,14čovina?? dakedy nemam čas vypisovať, tak dám -
bettylou
12.11.14,04:04
[QUOTE="kukučka"]Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.

Tie banány fakt ich nebolo, boli, ale bolo ich málo, embergo malo malú dieru, otvor pre niekoho.

A že sa teraz nenájde niekto, kto by uvalil také súdružné embargo na tie mínusky. Však držíme spolu, že? Či každý svoj koniec ťaháme

my už sme spojení, len veľa x za pravdu povedanú niekto bije, ale čo už.... slnko svieti na všetkých
ako pozerám, tak pozerám, vyzerá to tu na ansambel pesimistov, prečo sa radšej netešiť z plusiek ?
Tweety
12.11.14,06:13
misoft
12.11.14,06:57
Nepredáva. Ale uviedla príklad, ako to s cenami chodí....
Peggynka
12.11.14,07:13
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube

No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
Napíšem ti svoju skúsenosť,ako niektorí naceňujú;pred rokmi som volala výrobcovi turbín,koľko by stála s konkrétnymi parametrami.Seriózny by pozrel do cenníka a povedal cenu.Tento sa ma opýtal,aký mám spád na rieke (8m) a že mi zavolá za 10min. Položila som telefón a rozmýšľam.Muž mi vraví,či mi došlo,na čo potreboval čas a ďalší údaj.Potreboval to na to,že vypočítal,koľko na nej zarobím a stanovil cenu 1 500 000 Sk.(!) To v tom čase znamenalo,že sa mi investícia vráti za 10 rokov.Za pár dní zavolal muž a udal 3m spád. A cena bola 1 200 000 Sk.Bola to poučná skúsenosť.

Ty predávaš turbíny ?
Kúpiť som chcela :D
kukučka
12.11.14,09:56
tak teda neviem

Keby neužitočné neboli anonymné, vedel by buchač, vedel by si aj ty, vedel by som aj ja, vedeli by sme všetci, ako sme vedeli. Boli časy, boli, teraz to bolí, nie každého ...
Voľakedy sa vedelo.
Teraz je to iba forma odplaty za všetko možné, len nie to hodnotenie príspevku.
Ale šak aj tak sa dá...
aľe ňe furt
Normálne sa teším na tvoje komentáre a súhlasím, aj tie "banánové" aj iné mínusky mi vyčarujú úsmev na tvári. :D

Šikovne dzifče :D
bjuty smis
12.11.14,12:14
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
taiko
12.11.14,12:16
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
citim socialne, myslim prizemne :)
Tweety
12.11.14,12:17
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
citim socialne, myslim prizemne :)
Tai, podľa mňa až suterénne.
trisestri
12.11.14,12:41
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
v podstate nakupuju vsetci za statne bud priamo alebo nepriamo,tak pri takej lahostajnosti velikanskej casti naroda narasta aj forma drzosti tychto arogantnych gaunerov,pokial nebudu zit za statne ale iba v takej mensej cele a pokial sa im nezabavi ten majetok co si ,, pozicali,, od statu nebude poriadok-to plati pre vsetkych ci sa nalepkuju cerveno, modro,hnedo,zeleno,ruzovo
trisestri
12.11.14,12:42
oni ich neberu v Leopoldove,ale vsetci spolu z nimi by tam mali skoncit.
Tweety
12.11.14,12:45
Všetci sú ako by ich jedna mater mala.
Ing. Ľubomír Janoška
12.11.14,12:47


[QUOTE="bjuty smis"]
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...



smerácke podržtašky sa určite k tomu vyjadria aj tu na Porade,
aj viem ako :D :D :D :D :D
taiko
12.11.14,12:50


[QUOTE="bjuty smis"]
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...



smerácke podržtašky sa určite k tomu vyjadria aj tu na Porade,
aj viem ako :D :D :D :D :D
fuuha a tam sa co porobilo v Tvojom PC?
vlado 33
12.11.14,12:53
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
Zaujímavé je, že ešte nikto neskončil v tom Leopoldove. Nie je to trošku podozrivé? Vyšetrovanie Mečiara, gorila, ďalej už menovať nemusím.
Petra Nová
12.11.14,12:55
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Kde ich berú? Predsa v Košiciach.
Košičania sú akoby ich jedna mater mala! :--- :rolleyes:
Tweety
12.11.14,12:56
Hej, tu možno majú najsilnejšiu smerácku liaheň. Pri jednej bol včera protest.
Ing. Ľubomír Janoška
12.11.14,12:59
:taiko
občas sa vo formátovacom editore všetko rozsype, neviem, či to súvisí s obsahom
taiko
12.11.14,12:59
:taiko
občas sa vo formátovacom editore všetko rozsype, neviem, či to súvisí s obsahom
mozno nejaky webovy skriatok s cervenou ciapockou :D
Petra Nová
12.11.14,13:08
Žiadny škriatok, to sekli žilou hore mäsa a namiesto krvi vytiekol tekutý šmalec.
korela
12.11.14,13:22
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
taiko
12.11.14,13:25
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
A co sa stalo zvieratku? O ake zvieratko sa jedna?
vlado 33
12.11.14,13:30
Pravica už zabudla ako dopadla? Veď poplatníci zaplatia kiksy jednej aj druhej stany. Keby pravica bola aspoň jednotná, bežný volič to vidí inak. Je to proste hanba, neviem to nazvať inak.
Peggynka
12.11.14,13:33
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
Nie,doporučil krmivo s obsahom vitamínu D.
korela
12.11.14,13:47
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
A co sa stalo zvieratku? O ake zvieratko sa jedna?
Ale, vedela som, že keď to sem zadám, nájdem ho konečne. Nie je pre môjho psa, ten ani nemá veľkú záťaž, to by zrejme mali užívať väčšie plemená ako samozrejmosť. Ľudia či iné organizmy, v tom by asi nemal byť rozdiel. Našla som akurát injekcie na predpis http://www.lekarna.cz/vitamin-ad3e-450000-alfasan-auv-inj-50ml/, z NL.
(Už som chcela zmazať príspevok, ale keď ste už odpovedali, možno sa k tomu niekto vyjadrí.)
pavol54
12.11.14,13:48
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
niekomu dá zlatopadákové 750000 € minister(vtipálek), niekto si vyberie sprepitné sám
pavol54
12.11.14,13:49
Všetci sú ako by ich jedna mater mala.
Už to bude dvadsať päť rokov
Mila123
12.11.14,14:45
bettylou
12.11.14,15:06
tak teda neviem

Keby neužitočné neboli anonymné, vedel by buchač, vedel by si aj ty, vedel by som aj ja, vedeli by sme všetci, ako sme vedeli. Boli časy, boli, teraz to bolí, nie každého ...
Voľakedy sa vedelo.
Teraz je to iba forma odplaty za všetko možné, len nie to hodnotenie príspevku.
Ale šak aj tak sa dá...
aľe ňe furt
Normálne sa teším na tvoje komentáre a súhlasím, aj tie "banánové" aj iné mínusky mi vyčarujú úsmev na tvári. :D

Šikovne dzifče :D
ta? ne?
misoft
12.11.14,15:06
Philae už sedí na kométe! Čakajú na zábery.
Kvaka
12.11.14,15:09
misoft
12.11.14,15:10
Kurňa - perfektná hudba!
bettylou
12.11.14,15:12
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
A co sa stalo zvieratku? O ake zvieratko sa jedna?
Ale, vedela som, že keď to sem zadám, nájdem ho konečne. Nie je pre môjho psa, ten ani nemá veľkú záťaž, to by zrejme mali užívať väčšie plemená ako samozrejmosť. Ľudia či iné organizmy, v tom by asi nemal byť rozdiel. Našla som akurát injekcie na predpis http://www.lekarna.cz/vitamin-ad3e-450000-alfasan-auv-inj-50ml/, z NL.
(Už som chcela zmazať príspevok, ale keď ste už odpovedali, možno sa k tomu niekto vyjadrí.)
ano určite ho potrebuje zvieratko viac ako tvoja svokra???
misoft
12.11.14,15:15
Kvaka
12.11.14,15:15
Kurňa - perfektná hudba!
Stále mám pocit, že som už také niečo niekedy počula, len neviem kedy ani kde.
misoft
12.11.14,15:17
:D teraz a tu.....;)
bettylou
12.11.14,15:19
alfa tón
lujza.j
12.11.14,15:28
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
A co sa stalo zvieratku? O ake zvieratko sa jedna?
Ale, vedela som, že keď to sem zadám, nájdem ho konečne. Nie je pre môjho psa, ten ani nemá veľkú záťaž, to by zrejme mali užívať väčšie plemená ako samozrejmosť. Ľudia či iné organizmy, v tom by asi nemal byť rozdiel. Našla som akurát injekcie na predpis http://www.lekarna.cz/vitamin-ad3e-450000-alfasan-auv-inj-50ml/, z NL.
(Už som chcela zmazať príspevok, ale keď ste už odpovedali, možno sa k tomu niekto vyjadrí.)
kuk...vigantol....
Peggynka
12.11.14,15:42
Kurňa - perfektná hudba!
A komentár dole...Na komete sedi datel... Minule som v TV videla,že zvuky vydávajú kvety.Nepáčilo sa im,keď sa ich dotkla cudzia osoba :)
korela
12.11.14,16:05
Vyzná sa tu niekto vo veterinárnych liekoch? Konkrétne mi ide o vitamín D. Nevie niekto jeho názov? Odporučil vám ho niekedy veterinár pre vaše zviera?
A co sa stalo zvieratku? O ake zvieratko sa jedna?
Ale, vedela som, že keď to sem zadám, nájdem ho konečne. Nie je pre môjho psa, ten ani nemá veľkú záťaž, to by zrejme mali užívať väčšie plemená ako samozrejmosť. Ľudia či iné organizmy, v tom by asi nemal byť rozdiel. Našla som akurát injekcie na predpis http://www.lekarna.cz/vitamin-ad3e-450000-alfasan-auv-inj-50ml/, z NL.
(Už som chcela zmazať príspevok, ale keď ste už odpovedali, možno sa k tomu niekto vyjadrí.)
kuk...vigantol....
Vigantol je humánny. Hľadám veterinárny. Mal by byť v nich rozdiel.
korela
12.11.14,16:17
Kurňa - perfektná hudba!
A komentár dole...Na komete sedi datel... Minule som v TV videla,že zvuky vydávajú kvety.Nepáčilo sa im,keď sa ich dotkla cudzia osoba :)
Nemusíme tiež všetko počuť. Čo, na inej frekvencii fičia? Údajne sa tiež skleníkovým kvetom darí lepšie, ak sa im púšťa vtáčí spev. Alebo sa im prihovára majiteľ. Na magazinluna.sk sú tri pokračovania článku o prírode http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=201, koho by to zaujalo.
taiko
12.11.14,16:21
Kurňa - perfektná hudba!
A komentár dole...Na komete sedi datel... Minule som v TV videla,že zvuky vydávajú kvety.Nepáčilo sa im,keď sa ich dotkla cudzia osoba :)
Nemusíme tiež všetko počuť. Čo, na inej frekvencii fičia? Údajne sa tiež skleníkovým kvetom darí lepšie, ak sa im púšťa vtáčí spev. Alebo sa im prihovára majiteľ. Na magazinluna.sk sú tri pokračovania článku o prírode http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=201, koho by to zaujalo.
ja sa furt prihovaram stromom v parku. Aj ich objimam. Minule aj na mna nejaki turisti v parku na Sliaci ganili :D, Si mysleli, ze som nieco pozil :D
misoft
12.11.14,16:23
ja sa furt prihovaram stromom v parku. Aj ich objimam. Minule aj na mna nejaki turisti v parku na Sliaci ganili :D, Si mysleli, ze som nieco pozil :D
Tak potom prd tí turisti vedia! I na výletoch sa pod stromom najlepšie drichme....
taiko
12.11.14,16:24
Ste to počuli, ako kométa "spieva"? http://aktualne.atlas.sk/video-rosetta-nahrala-spievanie-komety-vedci-su-zaskoceni-tajomnym-zvukom/dnes/zaujimavosti/
hmm, len ci to nie je zvuk vysokej chybovosti na linke :D Ci nemaju zateceny tukabel
Excise Duty
12.11.14,16:26