Petra Nová
17.11.14,13:21
tak ti to poviem inak-co je podstatnejsie slova vyslovene v emociach,resp v euforii alebo prakticke kroky pri vykone funkcie alebo profesie?
uvedomuješ si, že porovnávaš neporovnateľné?
trisestri
17.11.14,12:28
tak ti to poviem inak-co je podstatnejsie slova vyslovene v emociach,resp v euforii alebo prakticke kroky pri vykone funkcie alebo profesie?
uvedomuješ si, že porovnávaš neporovnateľné?
unika my pointa a klud bo poslem na teba Ega :D porovnavat budu Blavaci
Petra Nová
17.11.14,12:31
tak ti to poviem inak-co je podstatnejsie slova vyslovene v emociach,resp v euforii alebo prakticke kroky pri vykone funkcie alebo profesie?
uvedomuješ si, že porovnávaš neporovnateľné?
unika my pointa a klud bo poslem na teba Ega :D porovnavat budu Blavaci
ty potrebuješ kľud? No daj nejakého EGA, nech sa aj iní potešia...
trisestri
17.11.14,12:31
a nehadajte sa je velky sviatok,radsej utekajte na namestia,teste sa a oslavujte :D:):---:---:---
Petra Nová
17.11.14,12:32
a nehadajte sa je velky sviatok,radsej utekajte na namestia,teste sa a oslavujte :D:):---:---
tu sa niekto háda? veď sa rozprávame len my dve:---
trisestri
17.11.14,12:33
tak ti to poviem inak-co je podstatnejsie slova vyslovene v emociach,resp v euforii alebo prakticke kroky pri vykone funkcie alebo profesie?
uvedomuješ si, že porovnávaš neporovnateľné?
unika my pointa a klud bo poslem na teba Ega :D porovnavat budu Blavaci
ty potrebuješ kľud? No daj nejakého EGA, nech sa aj iní potešia...
ta jasne ze potrebujem,aj ked su taky co sebe za adrenalin platia - tak jednu davam https://www.youtube.com/watch?v=VtmXZtYsbak
trisestri
17.11.14,12:34
ta ostatny uz stihli uposluchnut a odisli :D:D:D:D:D
Petra Nová
17.11.14,12:36
určite to poteší aj jankovičovú... je v tom veľký kus pravdy
kapor, šalát, rezeň a Vianoce, to ide dohromady...
Peggynka
17.11.14,12:36
Ach jo...farizejstvo jak z učebnice.K ideálu sa už v tejto spoločnosti nedopracujeme...ešte si počkám na kauzu "bonanno":
http://www.sme.sk/c/7414060/kauzu-bonanno-skusia-riesit-mimosudne.html
Petra Nová
17.11.14,12:37
ta ostatny uz stihli uposluchnut a odisli :D:D:D:D:D
mňa ? veď ty si zavelil
trisestri
17.11.14,12:38
ta ostatny uz stihli uposluchnut a odisli :D:D:D:D:D
mňa ? veď ty si zavelil
zabudol som dopisat ze mna
trisestri
17.11.14,12:39
jedine plus na tomto sviatku ze si mozem pozriet rozpravky :D
Petra Nová
17.11.14,12:41
jedine plus na tomto sviatku ze si mozem pozriet rozpravky :D
starej matere?
kukučka
17.11.14,12:42
BXLmiami
17.11.14,12:42
Nemyslím,že sa hádame,diskutujeme.No a lekárov budeš tolerovať takých,akí tu zostali,nedá sa nič robiť.Myslím,že je to už vidieť naplno v celej krajine,to na čo upozornovali lekári pred tromi rokmi.
trisestri
17.11.14,12:55
Nemyslím,že sa hádame,diskutujeme.No a lekárov budeš tolerovať takých,akí tu zostali,nedá sa nič robiť.Myslím,že je to už vidieť naplno v celej krajine,to na čo upozornovali lekári pred tromi rokmi.
ta nic ine nezostava-ked nas neprisli zachranit ani ty ukrajinsky resp rumunsky-mozno by to mohlo zachranit iny sposob financovania,nie limity-pomaly my to pripada ako skryty navrat k rajonalizacii-lekarov malo a pacientov pribuda,lenze tito vo vetsine nemaju na to aby si hradili samy u nezmluvnych a este su tu aj tie nestastne limity
trisestri
17.11.14,12:56
určite to poteší aj jankovičovú... je v tom veľký kus pravdy
kapor, šalát, rezeň a Vianoce, to ide dohromady...
a to je kto ta Jankovičova?
trisestri
17.11.14,12:57
jedine plus na tomto sviatku ze si mozem pozriet rozpravky :D
starej matere?
nie od Grimovcov a potom aj tie od Knazka a Havla,Gala
Petra Nová
17.11.14,13:01
určite to poteší aj jankovičovú... je v tom veľký kus pravdy
kapor, šalát, rezeň a Vianoce, to ide dohromady...
a to je kto ta Jankovičova?
či si neznalý!:eek:
tu je to moja najväčšááá kamka...
Peggynka
17.11.14,13:17
pmajap
17.11.14,13:20
Veľmi potešílo, môj sused mi opravil el.kotol, mám najlepších a najšikovnejších susedovcov.;):D
Peggynka
17.11.14,13:21
Veľmi potešílo, môj sused mi opravil el.kotol, mám najlepších a najšikovnejších susedovcov.;):D
Dobrý sused=poklad.Hlavne dobré vzťahy sú na nezaplatenie :)
lujza.j
17.11.14,13:39
Veľmi potešílo, môj sused mi opravil el.kotol, mám najlepších a najšikovnejších susedovcov.;):D
Dobrý sused=poklad.Hlavne dobré vzťahy sú na nezaplatenie :)
mne minule moj garážový sused/inak býva v mojom vchode/ písal večer sms.....že si požičal nabíjačku na autobatériu....s čím ja nemám najmenší problém...nezabudol dopísať,že ak by som potrebovala pomoc pri zimnej údržbe auta nie je problém:)...vie,že chlap je fuč a občas s deckom "bojujeme" s hlavami pod otvorenými kapotami:D
aj suseda oproti mám faj....áno je to super...dnes je výnimočné mať dobrý vzťah s kým kolvek:(
pmajap
17.11.14,13:39
Peggynka sú to nádherní mladí ľudia, také čisté duše, vždy ochotní pomôcť, je tu dosť tmavých, ale tieto normálne vzťahy to negatívne úplne negujú:):D
pavol54
17.11.14,13:41
určite to poteší aj jankovičovú... je v tom veľký kus pravdy
kapor, šalát, rezeň a Vianoce, to ide dohromady...
a to je kto ta Jankovičova?
snáď ten jankovičová a tým ti to je jasné že vraj synonymum tibora 25
Mila123
17.11.14,13:56
Mila123
17.11.14,13:57
buchač
17.11.14,14:01
http://zivot.azet.sk/clanok/18789/solidarny-vlakovy-nezmysel-aj-greci-rozdavali-zadarmo-kym-nepadli-na-nos?utm_source=cas.sk&utm_medium=article&utm_campaign=cross&utm_content=clanok#AT:218329133|trackEvent|cas|B|c lanok|box-spravy-dna|clanok-1;

Najnovšie sa na generálnu prokuratúru obrátili už aj výsluhoví dôchodcovia, ktorí považujú za diskriminačné, že sa neocitli v skupine vyvolených. Hoci okrem dôchodkového príjmu viacerí ešte pracujú, tiež si povedali, že by bolo fajn cestovať zadarmo.


To akým právom ??? :rolleyes: :eek: :confused: ;) :D :D :D
Excise Duty
17.11.14,14:04
http://www.cas.sk/clanok/299692/aktualne-fotografie-z-prahy-na-namesti-vypukla-vzbura-co-sa-preboha-deje.html
tak mu treba !!!!! tomu zemanoovi, Česi nechceli knieža.....
No ono vždy bol a aj je zásadný rozdiel medzi kniežaťom a zemanom...
Peggynka
17.11.14,14:08
http://zivot.azet.sk/clanok/18789/solidarny-vlakovy-nezmysel-aj-greci-rozdavali-zadarmo-kym-nepadli-na-nos?utm_source=cas.sk&utm_medium=article&utm_campaign=cross&utm_content=clanok#AT:218329133|trackEvent|cas|B|c lanok|box-spravy-dna|clanok-1;

Najnovšie sa na generálnu prokuratúru obrátili už aj výsluhoví dôchodcovia, ktorí považujú za diskriminačné, že sa neocitli v skupine vyvolených. Hoci okrem dôchodkového príjmu viacerí ešte pracujú, tiež si povedali, že by bolo fajn cestovať zadarmo.


To akým právom ??? :rolleyes: :eek: :confused: ;) :D :D :D
Aj ja sa obrátim...prečo nemám nárok na odpočítateľnú položku :D:D:D
buchač
17.11.14,14:11
To akým právom ??? :rolleyes: :eek: :confused: ;) :D :D :D
Aj ja sa obrátim...prečo nemám nárok na odpočítateľnú položku :D:D:D

Toto ani nespomínam....nie kuevská, ALE doslovne kurevská diskriminácia !!!
Mila123
17.11.14,14:11
http://zivot.azet.sk/clanok/18789/solidarny-vlakovy-nezmysel-aj-greci-rozdavali-zadarmo-kym-nepadli-na-nos?utm_source=cas.sk&utm_medium=article&utm_campaign=cross&utm_content=clanok#AT:218329133|trackEvent|cas|B|c lanok|box-spravy-dna|clanok-1;

Najnovšie sa na generálnu prokuratúru obrátili už aj výsluhoví dôchodcovia, ktorí považujú za diskriminačné, že sa neocitli v skupine vyvolených. Hoci okrem dôchodkového príjmu viacerí ešte pracujú, tiež si povedali, že by bolo fajn cestovať zadarmo.


To akým právom ??? :rolleyes: :eek: :confused: ;) :D :D :D
Aj ja sa obrátim...prečo nemám nárok na odpočítateľnú položku :D:D:D
a ja nemám nárok ani na to, a ani na to.......ostáva mi muklovať
buchač
17.11.14,14:16
a ja nemám nárok ani na to, a ani na to.......ostáva mi muklovať

Mala si sa lepšie učiť.....;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Peggynka
17.11.14,14:18
a ja nemám nárok ani na to, a ani na to.......ostáva mi muklovať

Mala si sa lepšie učiť.....;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Alebo skôr narodiť :)
Mila123
17.11.14,14:21
a ja nemám nárok ani na to, a ani na to.......ostáva mi muklovať

Mala si sa lepšie učiť.....;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

to si teda zabil......:eek::eek::eek:
lujza.j
17.11.14,14:23
výsluhoví dochodcovia a že zadara:D
misoft
17.11.14,14:25
výsluhoví dochodcovia a že zadara:D
...alebo po italsky.... satarmo......
lujza.j
17.11.14,14:28
výsluhoví dochodcovia a že zadara:D
...alebo po italsky.... satarmo......
by ma hanba vyfackala....
misoft
17.11.14,14:30
To je nejaká iná Talianka? :D:D:D
Petra Nová
17.11.14,14:33
určite to poteší aj jankovičovú... je v tom veľký kus pravdy
kapor, šalát, rezeň a Vianoce, to ide dohromady...
a to je kto ta Jankovičova?
snáď ten jankovičová a tým ti to je jasné že vraj synonymum tibora 25
nepripustím, že je to ten! ;) Jankovičová je ová a ešte bola dankovičová, ale už je fuč, tak mi ostala ona jediná... Brŕŕŕ, tibor! To meno mi automaticky pripomenie Tibora z Farmy :) a to je túze divný patrón. Na druhej strane tibor napísal jednu múdru vetu o nicku, pracovitom jak...
lujza.j
17.11.14,14:35
tibor z farmy:eek:...moj kolega minule...tibor je v pohode:eek: fuhá som si pomyslela :D
misoft
17.11.14,14:36
nepripustím, že je to ten! ;) Jankovičová je ová a ešte bola dankovičová, ale už je fuč, tak mi ostala ona jediná... Brŕŕŕ, tibor! To meno mi automaticky pripomenie Tibora z Farmy :) a to je túze divný patrón. Na druhej strane tibor napísal jednu múdru vetu o nicku, pracovitom jak...
Prečo takto zložito?
Stačí predsa
http://frauellie.files.wordpress.com/2012/02/danka-a-janka.jpg
Petra Nová
17.11.14,14:38
tibor z farmy:eek:...moj kolega minule...tibor je v pohode:eek: fuhá som si pomyslela :D
ono tam zrejme vyberali exotov každej sorty, aby to bolo čo najpestrejšie a najbúrlivejšie ...
Petra Nová
17.11.14,14:39
nepripustím, že je to ten! ;) Jankovičová je ová a ešte bola dankovičová, ale už je fuč, tak mi ostala ona jediná... Brŕŕŕ, tibor! To meno mi automaticky pripomenie Tibora z Farmy :) a to je túze divný patrón. Na druhej strane tibor napísal jednu múdru vetu o nicku, pracovitom jak...
Prečo takto zložito?
Stačí predsa
http://frauellie.files.wordpress.com/2012/02/danka-a-janka.jpg
To je ono!:) Za dankovičovou sa mi doteraz rosia oči...
lujza.j
17.11.14,14:43
tibor z farmy:eek:...moj kolega minule...tibor je v pohode:eek: fuhá som si pomyslela :D
ono tam zrejme vyberali exotov každej sorty, aby to bolo čo najpestrejšie a najbúrlivejšie ...
henten kolega mi to vysvetľoval...že do tejto série vyberali normálnejších:Dže preto je taká nudná...neviem posúdiť.....pozerám prvý krát...ale nie od začiatku.....ak nezaspím......
Petra Nová
17.11.14,14:57
Ja si diely prehrávam pri počítači, je to rýchle, bez reklám. Ksichty poznám, stačí počúvať. Vyzerajú ako exoti, ale .... Aj keď je Farma silne manipulovaná, dokonale odráža vzťahy našich súčasníkov.
misoft
17.11.14,14:59
Farma, Farma..... ja si pozriem Kredenc a v ňom ďalší diel Karma.... :D:D:D
Petra Nová
17.11.14,15:06
Farma, Farma..... ja si pozriem Kredenc a v ňom ďalší diel Karma.... :D:D:D
Je to možno paradox, keď Farmu áno, ale na Kredenc nemám síl... Sveťo Malachovský mi nikdy nič neurobil, je to inteligentný človek a bývalý spevák, ale v úlohe humoristu jednoducho naň nedokážem pozerať..:(
buchač
17.11.14,15:42
Cestovanie vlakmi zadarmo má zmysel, vysvetľoval v pondelok premiér Fico.

BRATISLAVA, RUŽOMBEROK. V predzvesti dnešného prvého silného poobedia, keď sa po zavedení cestovania vlakmi pre študentov a dôchodcov čaká veľký nápor na staniciach aj vo vlakoch, premiér Robert Fico nebojácne vyhlásil: "Kto sa bojí, nech nechodí do lesa."

Týmto príslovím chcel dať najavo, že sa nebojí zaviesť do praxe bezplatné cestovanie pre študentov a dôchodcov. "Ide o racionálne opatrenie, ktoré pomôže študentom, zvýši vyťaženosť vlakov a zníži počet cestujúcich v autách".

Doplnil, že zatiaľ sa na bezplatnú jazdu zaregistrovalo 200-tisíc cestujúcich. "Aj toto číslo ukazuje, že opatrenie má zmysel", dodal premiér.
http://ekonomika.sme.sk/c/7499091/na-bezplatne-vlaky-sa-zaregistrovalo-200-tisic-ludi.html
http://freeemoticonsandsmileys.com/3D%20Smileys/3D%20Emotion%20Smileys/what.gif http://freeemoticonsandsmileys.com/3D%20Smileys/3D%20Emotion%20Smileys/oh%20my.gif
Mila123
17.11.14,16:00
páči sa mi názor na nás, ako ľud.....

že čo chcú politici od nás, ako od občanov? iba 3 záležitosti
1/ voličské hlasy
2/ platenie daní
3/ spotrebu (kúpa tovarov a služieb) .....
lujza.j
17.11.14,16:10
odo mňa majú isté 2/...3/čiastočne.....
Petra Nová
17.11.14,17:23
Jankovičová má zvláštne fluidum. Len otvorí ústa, už sa jej zelenie...:) Žiarlim, lebo je káder. A teraz neviem, či je rozumné pokračovať v tomto známom vtipe: "ako káder je to k...., ako k.... je to káder!"
buchač
17.11.14,17:46
Kua....pozerám správy ...
Kua, to je drístov a nasieranie na hlavy...dokonca aj slávnostný obed v precedovej prítomnosti v jedálnom vozni...

Kua, kua...mladí - sprostí študenti a starí - senilní dôchodcovia sa vyjadrujú v tých šotoch...
========================================
Mládež neriešim, nežijú ešte v tvrdej realite.
--------------------------------------------------------------
Dôchodcom ale asi nevadí, že onehdá skoro 7% valorizáciu dôchodkov znížil preceda na 3% a neskôr na paušal....
Ale hlavne, že môžu cestovať "zadarmo"...lež za akú cenu.
Toto si dôchodcovia neuvedomujú ?
Mila123
17.11.14,17:49
Kua....pozerám správy ...
Kua, to je drístov a nasieranie na hlavy...dokonca aj slávnostný obed v precedovej prítomnosti v jedálnom vozni...

Kua, kua...mladí - sprostí študenti a starí - senilní dôchodcovia sa vyjadrujú v tých šotoch...
========================================
Mládež neriešim, nežijú ešte v tvrdej realite.
--------------------------------------------------------------
Dôchodcom ale asi nevadí, že onehdá skoro 7% valorizáciu dôchodkov znížil preceda na 3% a neskôr na paušal....
Ale hlavne, že môžu cestovať "zadarmo"...lež za akú cenu.
Toto si dôchodcovia neuvedomujú ?
valorizácia výhodou bola pre tých, kt. mali vysoký dôchodok....a tých nebolo tak veľa ako tých, kt. majú dôchodok okolo 300€
Petra Nová
17.11.14,18:04
Určite dobre, ona sa vie nájsť, ešte keby tak za ruku doviedla Danku a potom môže byť aj Janka.
trisestri
17.11.14,20:20
Kua....pozerám správy ...
Kua, to je drístov a nasieranie na hlavy...dokonca aj slávnostný obed v precedovej prítomnosti v jedálnom vozni...

Kua, kua...mladí - sprostí študenti a starí - senilní dôchodcovia sa vyjadrujú v tých šotoch...
========================================
Mládež neriešim, nežijú ešte v tvrdej realite.
--------------------------------------------------------------
Dôchodcom ale asi nevadí, že onehdá skoro 7% valorizáciu dôchodkov znížil preceda na 3% a neskôr na paušal....
Ale hlavne, že môžu cestovať "zadarmo"...lež za akú cenu.
Toto si dôchodcovia neuvedomujú ?
valorizácia výhodou bola pre tých, kt. mali vysoký dôchodok....a tých nebolo tak veľa ako tých, kt. majú dôchodok okolo 300€
lenze ak to preratas vsetci maju mensiu ako predtym
trisestri
17.11.14,20:24
Kua....pozerám správy ...
Kua, to je drístov a nasieranie na hlavy...dokonca aj slávnostný obed v precedovej prítomnosti v jedálnom vozni...

Kua, kua...mladí - sprostí študenti a starí - senilní dôchodcovia sa vyjadrujú v tých šotoch...
========================================
Mládež neriešim, nežijú ešte v tvrdej realite.
--------------------------------------------------------------
Dôchodcom ale asi nevadí, že onehdá skoro 7% valorizáciu dôchodkov znížil preceda na 3% a neskôr na paušal....
Ale hlavne, že môžu cestovať "zadarmo"...lež za akú cenu.
Toto si dôchodcovia neuvedomujú ?
presne si trafil klincom po hlavicke-ak porovnas len znizenie valorizacie pri takmer identickych kriteriach vypoctu ako minuly rok-tak z tohto znizenia valorizacie na buduci rok zaplatia v pohode vlaky ,z ktorych nebudu profitovat vsetci dochodci na rozdiel od valorizacie
trisestri
17.11.14,20:27
ta Farma suvix,vracaju sa Buckovci :D
misoft
18.11.14,07:40
Na tomto som sa zarehlil:
http://ekonomika.sme.sk/c/7499868/ani-pridane-vozne-nestacili-ludia-stali-v-chodbickach.html?ref=njct


Obliekol si tmavosivý oblek, pri okienku na stanici vyzdvihol nulový lístok a „pokusne“ sa odviezol z Bratislavy do Trnavy. „Je to geniálna vec, vlakom som necestoval už pár rokov,“ hovorí dlhoročný technik.

V ďalších týždňoch to chce napraviť. Najbližšie sa plánuje na otočku odviezť do Trenčína a výhľadovo až do Čiernej nad Tisou.

„Mám dôchodok niečo nad 400 eur, takže inak by som si to dovoliť nemohol. Som z toho taký nadšený, že mi ani neprekáža, že musím vo vlaku stáť,“ rozpráva počas spiatočnej cesty poobedňajším rýchlikom.


A začína nový druh turistiky - tzv "talianska" (satarmo) vlaková turistika za krásami slovenských staníc....
Ing. Ľubomír Janoška
18.11.14,08:05
Na tomto som sa zarehlil:
http://ekonomika.sme.sk/c/7499868/ani-pridane-vozne-nestacili-ludia-stali-v-chodbickach.html?ref=njct


Obliekol si tmavosivý oblek, pri okienku na stanici vyzdvihol nulový lístok a „pokusne“ sa odviezol z Bratislavy do Trnavy. „Je to geniálna vec, vlakom som necestoval už pár rokov,“ hovorí dlhoročný technik.

V ďalších týždňoch to chce napraviť. Najbližšie sa plánuje na otočku odviezť do Trenčína a výhľadovo až do Čiernej nad Tisou.

„Mám dôchodok niečo nad 400 eur, takže inak by som si to dovoliť nemohol. Som z toho taký nadšený, že mi ani neprekáža, že musím vo vlaku stáť,“ rozpráva počas spiatočnej cesty poobedňajším rýchlikom.


A začína nový druh turistiky - tzv "talianska" (satarmo) vlaková turistika za krásami slovenských staníc....

votom to je - v BA nasadne, v KE vystúpi,
NAKŔMI HOLUBY
a hybaj naspäť do BA
bjuty smis
18.11.14,08:10
tu je krásny príklad slovenských voličov.....prečo nám vládnu a ešte dlho budú vládnuť zlodeji volení ovcami...

Serafína Ostrihoňová

Primátorkou Zlatých Moraviec sa po štyroch rokoch opäť stala nezávislá kandidátka Serafína Ostrihoňová. Volilo ju 1766 ľudí, ktorým neprekážalo, že je neprávoplatne odsúdená za šafárenie s majetkom mesta.

Súd jej spolu s vplyvným miestnym podnikateľom Viliamom Ondrejkom v roku 2012 vymeral 7,5 roka. Ak súdy verdikt potvrdia, Serafínová vo funkcii skončí.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7499748/kral-oravy-vedie-tvrdosin-uz-29-rokov-zaujimavosti-volieb.html#ixzz3JPSGUuBy
taiko
18.11.14,09:12
tu je krásny príklad slovenských voličov.....prečo nám vládnu a ešte dlho budú vládnuť zlodeji volení ovcami...

Serafína Ostrihoňová

Primátorkou Zlatých Moraviec sa po štyroch rokoch opäť stala nezávislá kandidátka Serafína Ostrihoňová. Volilo ju 1766 ľudí, ktorým neprekážalo, že je neprávoplatne odsúdená za šafárenie s majetkom mesta.

Súd jej spolu s vplyvným miestnym podnikateľom Viliamom Ondrejkom v roku 2012 vymeral 7,5 roka. Ak súdy verdikt potvrdia, Serafínová vo funkcii skončí.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7499748/kral-oravy-vedie-tvrdosin-uz-29-rokov-zaujimavosti-volieb.html#ixzz3JPSGUuBy

A čože je to nejakých možno 100 000 v Zl. M.

oproti miliónom a desiatkam miliónov na diaľniciach / tendroch

PS
Aké sú trendy (vzory z vlády,ministerstiev , parlamentu) , také sú tendry :D
tu islo skor o to, ze slovensky volic zvoli niektoho s najvacsou pravdepodobnostou kradol a je nepravoplatne odsudeny.
Petra Nová
18.11.14,09:44
A čože je to nejakých možno 100 000 v Zl. M.
oproti miliónom a desiatkam miliónov na diaľniciach / tendroch
PS
Aké sú trendy (vzory z vlády,ministerstiev , parlamentu) , také sú tendry :D

Alebo aj takto: aká je strava také je h***o.
Petra Nová
18.11.14,09:49
Ach tá Serafína! Zas je pri koryte. Zlatomoravčania si mali zavolať bratislavských voličov, tí by im zvolili nejakého rovného, priameho, neúplatného Iva, pobočníka tiežzlodeja, len neodsúdeného.
Petra Nová
18.11.14,09:52
jankovičová, prestaň mútiť vodu, lebo sa daktorí z mínusok zas zbláznia!
trisestri
18.11.14,10:00
Freso aj z Kanikom idu zjednocovat-tak ak chu pomoc pravici,tak by jednotne mali odist do zabudnutia.
Petra Nová
18.11.14,10:20
Freso aj z Kanikom idu zjednocovat-tak ak chu pomoc pravici,tak by jednotne mali odist do zabudnutia.
Ale prečo do zabudnutia? Po takom úspechu, keď samoodvolali Pašku? Len nech zjednocujú aj ďalej, tak ako zjednotili SDKÚ.
misoft
18.11.14,10:40
Nech sa len zjednocujú.... aspoň nebude v budúcnosti toľko bilboardov vycapených s tými ich vyškerenými ksichtami.....
trisestri
18.11.14,11:55
este aj chrbtica boli,ta to uz v kybli
misoft
18.11.14,11:57
:eek:

Kýbel má chrbticu?

To som teda nevedel.....
bettylou
18.11.14,12:10
Mladého Kolesíka 2 rovno poslať do dejín.Taký rozdrapený a vulgárny by nemal dostať priestor.
To by bolo fajn, keby vystupil a povedal, ze sa ospravedlnuje a kedze nechce vrhat tien na Nesrovnala a uskodit mu tak odstupuje z akehokolvek postu, ak nejaky zastava. Ale to je asi utopia
v levočskej pevnosti sa takéto prehrešky senátorov a pod. trestali pokutou "holba vína" prípadne viac, z nato určeného suda
misoft
18.11.14,12:12
v levočskej pevnosti sa takéto prehrešky senátorov a pod. trestali pokutou "holba vína" prípadne viac, z nato určeného suda
Bisťu - dobrý to trest.... :D. Keby sa to uplatňovalo v našej vláde, boli by permanentne ožratí.....
evuš
18.11.14,12:17
v levočskej pevnosti sa takéto prehrešky senátorov a pod. trestali pokutou "holba vína" prípadne viac, z nato určeného suda
Bisťu - dobrý to trest.... :D. Keby sa to uplatňovalo v našej vláde, boli by permanentne ožratí.....


Duški, a keby bolo to víno riadne "octové" tie ich krásne úškrny :D:D
misoft
18.11.14,12:19
bettylou
18.11.14,13:41
v levočskej pevnosti sa takéto prehrešky senátorov a pod. trestali pokutou "holba vína" prípadne viac, z nato určeného suda
Bisťu - dobrý to trest.... :D. Keby sa to uplatňovalo v našej vláde, boli by permanentne ožratí.....
tam nie, bola to hanba ich milostí
misoft
18.11.14,14:48
Nie! Bol by to ich verný obraz - kroch ako kroch....
Anika61
18.11.14,15:31
SVK 2- 0 FIN ...bolo po 6tich minutach...:)
trisestri
18.11.14,18:45
tu nejak mrtvo,to všetci v kostole alebo na fb:D
Peggynka
19.11.14,09:28
Tweety
19.11.14,09:32
Tak predsa, Palculienka dočasne povedie parlament.
lujza.j
19.11.14,09:42
:eek:
lujza.j
19.11.14,09:44
Jaj...len do zvolenia noveho...
Tweety
19.11.14,09:50
:---
Jaj...len do zvolenia noveho...
Lui, šak som napísala, že dočasne,(chvála, či ani nie?) a to je teda jasné, či?
lujza.j
19.11.14,09:58
Sak to jedno asi...kto tam....musi byt boj.....sa nevedia rozhodnut?!- dohodnut...
Oliwa
19.11.14,10:14
Sak to jedno asi...kto tam....musi byt boj.....sa nevedia rozhodnut?!- dohodnut...
Si neviem a ani nechcem predstaviť tie ich "rokovania" za zatvorenými dverami... Každý na každého niečo vie, všetci majú maslo na hlave... A možno hrajú en ten tičky dva špendlíčky... a na koho to vyjde, ten bude preceda...
"Kto ešte nebol ministrom /predsedom parlamentu/, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu..." - stále aktuálne...
Tweety
19.11.14,10:15
A počuli ste, že Pali by mal byť asistentom precedu mr. Fajka? Ta to zas sme tam, kde sme boli.
Anika61
19.11.14,10:18
A počuli ste, že Pali by mal byť asistentom precedu mr. Fajka? Ta to zas sme tam, kde sme boli.
A mne to niekedy pripada,ze stale sme tam kde nechceme byt.
lujza.j
19.11.14,10:28
Vobec ma to neprekvapuje....cakala som ....nejake taketo miestecko....
BXLmiami
19.11.14,10:29
Freso aj z Kanikom idu zjednocovat-tak ak chu pomoc pravici,tak by jednotne mali odist do zabudnutia.
Ale prečo do zabudnutia? Po takom úspechu, keď samoodvolali Pašku? Len nech zjednocujú aj ďalej, tak ako zjednotili SDKÚ.
:-)) teraz zjednocuje Smer.Ľudí na námestí :-))
Tweety
19.11.14,10:29
Vobec ma to neprekvapuje....cakala som ....nejake taketo miestecko....
Veď na tlačovke po voľbách mr. Fajko aj povedal, že si nenechá ujsť takéto múdreho a šikovného pomocníka.
Mila123
19.11.14,10:30
Vobec ma to neprekvapuje....cakala som ....nejake taketo miestecko....
pre seba?
korela
19.11.14,11:21
Na tomto som sa zarehlil:
http://ekonomika.sme.sk/c/7499868/ani-pridane-vozne-nestacili-ludia-stali-v-chodbickach.html?ref=njct


Obliekol si tmavosivý oblek, pri okienku na stanici vyzdvihol nulový lístok a „pokusne“ sa odviezol z Bratislavy do Trnavy. „Je to geniálna vec, vlakom som necestoval už pár rokov,“ hovorí dlhoročný technik.

V ďalších týždňoch to chce napraviť. Najbližšie sa plánuje na otočku odviezť do Trenčína a výhľadovo až do Čiernej nad Tisou.

„Mám dôchodok niečo nad 400 eur, takže inak by som si to dovoliť nemohol. Som z toho taký nadšený, že mi ani neprekáža, že musím vo vlaku stáť,“ rozpráva počas spiatočnej cesty poobedňajším rýchlikom.


A začína nový druh turistiky - tzv "talianska" (satarmo) vlaková turistika za krásami slovenských staníc....
Ty si sa nad tým nasmial, i keď je to skôr na zaplakanie. Ja som brala vaše príspevky jeden za druhým za niekoľko dní, a tiež som sa dobre pobavila.

A čo sa týka toho technika, má recht, aspoň doma nešúcha nohami a neobhrýza omietku, a je medzi ľuďmi. Plus dôchodcovská zoznamka. Vždy lepšie, ako v kluboch dôchodcov. Aj oblek prevetral, do mliekárne ho nosiť nebude.
Ale je fakt, že ľudia môžu častejšie ponavštevovať svoje rodiny. Každý si to nemohol naozaj dovoliť.
Keby týmto opatrením vyšiel Ficov úmysel odbremeniť cesty od áut, to by bolo terno. Dieťa keď sa ráno zobudí, pošle mi ešte aj foto, kde končí kolóna zo satelitov. Je to čoraz horšie. Tu bývať a chodiť do práce je pohroma. Detto večer. Dve hodiny straty denne. Ak sú prázdniny, za 20 min. je v práci.
korela
19.11.14,11:28
Farma, Farma..... ja si pozriem Kredenc a v ňom ďalší diel Karma.... :D:D:D
Je to možno paradox, keď Farmu áno, ale na Kredenc nemám síl... Sveťo Malachovský mi nikdy nič neurobil, je to inteligentný človek a bývalý spevák, ale v úlohe humoristu jednoducho naň nedokážem pozerať..:(
Ja nemám síl už v TV sledovať nič.
Pozerala som iba jednu Farmu, aj to iba preto, keby sa niečo stalo, či by som vedela prežiť. Jedine to kvitujem, že národu niečo môže dať. Ale vlastný dej a dialógy, zabitý čas. Nenávratne. Pozerala som tú, kde sa zrodila nová SK hviezda Jana.
Keď si spomeniam napr. na Dievča za milión, tak sa hanbím, čo som to pozerala.
korela
19.11.14,11:34
Ach tá Serafína! Zas je pri koryte. Zlatomoravčania si mali zavolať bratislavských voličov, tí by im zvolili nejakého rovného, priameho, neúplatného Iva, pobočníka tiežzlodeja, len neodsúdeného.
Tichá voda brehy myje. Bratislavčanom sa nesníva, čo stačil porobiť. Tie glorioly nad hlavami, to je veľká pomoc, uniknú pozornosti.
bjuty smis
19.11.14,11:34
poučia sa pred "velkými" volbami ???



Štvornásobného starostu vyzvali ôsmi, pravica získala takmer trojnásobok jeho hlasov.

BRATISLAVA. Spolu by ho podľa získaných hlasov s prehľadom porazili, veľkú šancu by mohol mať aj každý z kandidátov od druhého po piate miesto, keby získal podporu hoci len jedného z konkurentov.

Každý sám však na staronového starostu bratislavskej Petržalky Vladimíra Bajana (nezávislý) nestačil.

Vyzvali ho ôsmi, tváre známe nielen z bratislavskej komunálnej politiky. Viacerí boli nezávislí.

Čítajte viac: http://bratislava.sme.sk/c/7502330/bajan-porazil-v-petrzalke-roztriestenych-vycitaju-si-ze-sa-nespojili.html#ixzz3JW7Zzu8y
Tweety
19.11.14,11:35
korela
19.11.14,11:50
Potešilo:
https://www.youtube.com/watch?v=auSo1MyWf8g#t=44
O tomto je prežívanie života, ale prídeme na to trochu neskoro. A skôr si to môže dovoliť iba malé percento ľudí.
(Ale minule som si prezerala Afriku na YT, poriadna krutosť. Darmo, potravinový reťazec.)
bjuty smis
19.11.14,12:43
súdruh viagra dal dnes jednu zlú a jednu dobrú správu :

tá zlá :

Brusel nepreplatí ďalšie milióny eurfondov v Richterovom rezorte

Tieto prostriedky sa podľa ministra práce a sociálnych vecí Jána Richtera použijú na iné projekty.

BRATISLAVA. Európska komisia (EK) nepreplatí Slovensku pre chyby pri čerpaní eurofondov projekty z operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia v celkovej sume 7,6 mil. eur.

Počas rokovania parlamentného sociálneho výboru to uviedol minister práce a sociálnych vecí Ján Richter.



a teraz tá dobrá :)))))))))))))))))))))))
"Tieto prostriedky zostanú k dispozícii na iné projekty," uviedol. Finančný dopad na rezort práce a sociálnych vecí tak bude podľa neho len vo forme spoluúčasti štátu na financovaní chybových projektov.

vysvetlenie pre tie 3 smerácke podržtašky:

ukradnuté peniažky nám ostanú a zaplatíte to vy, daňoví poplatníci ...

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7502806/brusel-nepreplati-dalsie-miliony-eurfondov-v-richterovom-rezorte.html#ixzz3JWOfUMMC
Tweety
19.11.14,13:21
Ing. Ľubomír Janoška
19.11.14,14:04
misoft
19.11.14,14:13
Chcela si urobiť "čiarku" - dostane mínusku. Mínuskár - tvoja parketa....:D
Tweety
19.11.14,14:15
lujza.j
19.11.14,14:15
http://x.topky.sk/cl/10/1438959/Nestastie-na-skolskej-zabave-v-Banskej-Bystrici--Eva---23--zomrela-kvoli-stratenej-nausnici-
Boze...aka zbytocna smrt....smutne
misoft
19.11.14,14:16
Nuž tak potom ona ich má fakt "geniálne" - bléééééé
lujza.j
19.11.14,14:16
Chcela si urobiť "čiarku" - dostane mínusku. Mínuskár - tvoja parketa....:D
Ju kopla múza....alebo....
misoft
19.11.14,14:18
...vôl..... šak kravu...... :D
Petra Nová
19.11.14,14:32
Freso aj z Kanikom idu zjednocovat-tak ak chu pomoc pravici,tak by jednotne mali odist do zabudnutia.
Ale prečo do zabudnutia? Po takom úspechu, keď samoodvolali Pašku? Len nech zjednocujú aj ďalej, tak ako zjednotili SDKÚ.
:-)) teraz zjednocuje Smer.Ľudí na námestí :-))
No, zjednocuje, zjednocuje, ale nie sú sami

http://www.youtube.com/watch?v=qiDNCq-Uh2M

Ak na námestich budú organizovať demonštrácie takí politickí skrachovanci, ako Sulík, Lipšic, Matovič, Hlina, tak nech Boh ochraňuje Slovensko! Skončíme presne tak, ako krajina toho, na ktorého ľudia kričali na Mierovom námestí v nedeľu na poludnie.
Petra Nová
19.11.14,14:39
Ty si sa nad tým nasmial, i keď je to skôr na zaplakanie. Ja som brala vaše príspevky jeden za druhým za niekoľko dní, a tiež som sa dobre pobavila.

Súhlasím, je to na zaplakanie, keď penzista penzistovi závidí aj nos medzi očami.
Petra Nová
19.11.14,15:03
súdruh viagra dal dnes jednu zlú a jednu dobrú správu :

tá zlá :
Brusel nepreplatí ďalšie milióny eurfondov v Richterovom rezorte
Tieto prostriedky sa podľa ministra práce a sociálnych vecí Jána Richtera použijú na iné projekty.
BRATISLAVA. Európska komisia (EK) nepreplatí Slovensku pre chyby pri čerpaní eurofondov projekty z operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia v celkovej sume 7,6 mil. eur.
Počas rokovania parlamentného sociálneho výboru to uviedol minister práce a sociálnych vecí Ján Richter.
a teraz tá dobrá :)))))))))))))))))))))))
"Tieto prostriedky zostanú k dispozícii na iné projekty," uviedol. Finančný dopad na rezort práce a sociálnych vecí tak bude podľa neho len vo forme spoluúčasti štátu na financovaní chybových projektov.
vysvetlenie pre tie 3 smerácke podržtašky:
ukradnuté peniažky nám ostanú a zaplatíte to vy, daňoví poplatníci ...
Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7502806/brusel-nepreplati-dalsie-miliony-eurfondov-v-richterovom-rezorte.html#ixzz3JWOfUMMC
Toto napísal predstaviteľ intelektuálnej bázy týchto tu:
Exminister Fedor odchádza z SDKÚ, strane zaniká klub Čítajte viac: http://www.ta3.com/clanok/1051055/exminister-fedor-odchadza-z-sdku-strane-zanika-klub.html
Ani klub v parlamente, 3% preferencie, to je výsledok tých "výnimočných", čo všade boli, všetko vedia najlepšie, len skutek utek. Kto by im už len veril?! Sú sami a na smiech. A tak aspoň kričia, kopú, púšťajú špinu a nenávisť na úspešných, lebo nič nevedia.

A tak, aby si ich vôbec ktosi všimol tak, jedni kričia, druhí ako papagáji vyfarbia svoje výtvory. Aby ich nik neprehliadol. Tak neprehliadnite. Prečítajte písmenko po písmenku. Veď oni sa už ani necítia!
pavol54
19.11.14,15:04
súdruh viagra dal dnes jednu zlú a jednu dobrú správu :

tá zlá :
Brusel nepreplatí ďalšie milióny eurfondov v Richterovom rezorte
Tieto prostriedky sa podľa ministra práce a sociálnych vecí Jána Richtera použijú na iné projekty.
BRATISLAVA. Európska komisia (EK) nepreplatí Slovensku pre chyby pri čerpaní eurofondov projekty z operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia v celkovej sume 7,6 mil. eur.
Počas rokovania parlamentného sociálneho výboru to uviedol minister práce a sociálnych vecí Ján Richter.
a teraz tá dobrá :)))))))))))))))))))))))
"Tieto prostriedky zostanú k dispozícii na iné projekty," uviedol. Finančný dopad na rezort práce a sociálnych vecí tak bude podľa neho len vo forme spoluúčasti štátu na financovaní chybových projektov.
vysvetlenie pre tie 3 smerácke podržtašky:
ukradnuté peniažky nám ostanú a zaplatíte to vy, daňoví poplatníci ...
Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7502806/brusel-nepreplati-dalsie-miliony-eurfondov-v-richterovom-rezorte.html#ixzz3JWOfUMMC
Toto napísal predstaviteľ intelektuálnej bázy týchto tu:
Exminister Fedor odchádza z SDKÚ, strane zaniká klub Čítajte viac: http://www.ta3.com/clanok/1051055/exminister-fedor-odchadza-z-sdku-strane-zanika-klub.html
Ani klub v parlamente, 3% preferencie, to je výsledok tých "výnimočných", čo všade boli, všetko vedia najlepšie, len skutek utek. Kto by im už len veril?! Sú sami a na smiech. A tak aspoň kopú, púšťajú špinu a nenávisť na úspešných, lebo nič im už nezostalo.

A ešte aj pekne, ako papagáji vyfarbia svoje výtvory. Aby ich nik neprehliadol. Tak neprehliadnite. Prečítajte písmenko po písmenku. Veď oni sa už ani necítia!
čuduješ sa ako dopadli? Úlohu splnili spľundrovali za facku majetok tých čo ho 40 rokov budovali(elektrárne predaj 800 mil znova v ponuke za 3,5 mld, podobne SPP a iné strategické podniky) Takže úloha splnená môžu ísť do zabudnutia, A keby sa náhodou cukali tak také demonštrácie ako v Maďarsku alebo Česku o našich východných susedoch ani nehovorím. Ozaj vieš prečo nie sú v usa demonštrácie proti vládnym činiteľom? Lebo tam nikde nemajú americké veľvyslanectvo.
korela
19.11.14,15:35
Nemôžem vás mimoriadne poprosiť, aby ste podporili tému srdiečkom, nech sa aspoň týždeň udrží na viditeľnom mieste? Ide o http://www.porada.sk/t254201-neviete-mi-niekto-poradit-kam-so-steniatkami-nejake-tipy-alebo-pokial-viete-o-nejakych-zaujemcoch.html#post2634599
Majiteľ to nebude mať jednoduché, keďže ide o väčšie plemeno a skôr nie do bytu.
Ďakujem všetkým, ktorí sa podujmú o podporu. Ide o Košičana. Už pridal aj fotky.
bjuty smis
19.11.14,16:33
:) ešte tá tretia....
buchač
19.11.14,16:40
bjuty smis
Máš pravdu...;)
buchač
19.11.14,16:50
čuduješ sa ako dopadli? Úlohu splnili spľundrovali za facku majetok tých čo ho 40 rokov budovali(elektrárne predaj 800 mil znova v ponuke za 3,5 mld, podobne SPP a iné strategické podniky) Takže úloha splnená môžu ísť do zabudnutia, A keby sa náhodou cukali tak také demonštrácie ako v Maďarsku alebo Česku o našich východných susedoch ani nehovorím. Ozaj vieš prečo nie sú v usa demonštrácie proti vládnym činiteľom? Lebo tam nikde nemajú americké veľvyslanectvo.

Na každú sviňu sa varí voda...tak sa vraví.
Teraz sa varia modré svine.
Záleží síce aj od krmiva, nie vždy je ho dostatok. Takže mám za to, že príde čas, keď sa budú aj červené svine variť.
bjuty smis
19.11.14,17:11
bjuty smis
Máš pravdu...;)
aha....

čítaš moje myšlienky ? :)
Excise Duty
19.11.14,17:17
Má to jedovaté sliny a že vraj to žije iba v USA a v Mexiku.
bjuty smis
19.11.14,17:22
keby to žilo tu aj na porade, tak hned viem....

ale takto....
Excise Duty
19.11.14,17:42
keby to žilo tu aj na porade, tak hned viem....

ale takto....
Objaví sa mínuska a hneď budeš vedieť...
bjuty smis
19.11.14,17:44
ja nemusííím....ja už viéééém...
Petra Nová
19.11.14,17:56
Excise Duty
19.11.14,18:13
Excise Duty
19.11.14,18:14
ja nemusííím....ja už viéééém...
Aj ja už viem.
Excise Duty
19.11.14,18:18
ja nemusííím....ja už viéééém...
Aj ja už viem.
Ďakujem, ďakujem.
Petra Nová
19.11.14,18:21
A nepochybne aj takéto:
bjuty smis
19.11.14,18:29
Excise Duty
19.11.14,18:32
Aj keď to z obrázka nevyplýva, žiaľ takýchto je najviac:
buchač
19.11.14,18:33
Modré ovce sú už dávno ta tam

[QUOTE="bjuty smis"]súdruh viagra dal dnes jednu zlú a jednu dobrú správu :

Kto by im už len veril?! Sú sami a na smiech. A tak aspoň kopú, púšťajú špinu a nenávisť na úspešných, lebo nič im už nezostalo.

A ešte aj pekne, ako papagáji vyfarbia svoje výtvory. Aby ich nik neprehliadol. Tak neprehliadnite. Prečítajte písmenko po písmenku. Veď oni sa už ani necítia!
čuduješ sa ako dopadli? Úlohu splnili spľundrovali za facku majetok tých čo ho 40 rokov budovali(elektrárne predaj 800 mil znova v ponuke za 3,5 mld, podobne SPP a iné strategické podniky) Takže úloha splnená môžu ísť do zabudnutia, A keby sa náhodou cukali tak také demonštrácie ako v Maďarsku alebo Česku o našich východných susedoch ani nehovorím. Ozaj vieš prečo nie sú v usa demonštrácie proti vládnym činiteľom? Lebo tam nikde nemajú americké veľvyslanectvo.

Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?
Ale aj toho sa raz dočkáme...jedna https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjLRCQlUVivlZxSS1wfV7lLZr_8ei5I Kdy2mgWb6SxVtKDIMjhpo0k7fY4 už zutekala...
Zvyšok http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20111025231621/toriko/images/thumb/e/e1/RedPigArtwork.png/90x55x2-RedPigArtwork.png pôjde tiež.
pavol54
19.11.14,18:55
Modré ovce sú už dávno ta tam

[QUOTE="bjuty smis"]súdruh viagra dal dnes jednu zlú a jednu dobrú správu :

Kto by im už len veril?! Sú sami a na smiech. A tak aspoň kopú, púšťajú špinu a nenávisť na úspešných, lebo nič im už nezostalo.

A ešte aj pekne, ako papagáji vyfarbia svoje výtvory. Aby ich nik neprehliadol. Tak neprehliadnite. Prečítajte písmenko po písmenku. Veď oni sa už ani necítia!
čuduješ sa ako dopadli? Úlohu splnili spľundrovali za facku majetok tých čo ho 40 rokov budovali(elektrárne predaj 800 mil znova v ponuke za 3,5 mld, podobne SPP a iné strategické podniky) Takže úloha splnená môžu ísť do zabudnutia, A keby sa náhodou cukali tak také demonštrácie ako v Maďarsku alebo Česku o našich východných susedoch ani nehovorím. Ozaj vieš prečo nie sú v usa demonštrácie proti vládnym činiteľom? Lebo tam nikde nemajú americké veľvyslanectvo.

Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?
Ale aj toho sa raz dočkáme...jedna https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjLRCQlUVivlZxSS1wfV7lLZr_8ei5I Kdy2mgWb6SxVtKDIMjhpo0k7fY4 už zutekala...
Zvyšok http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20111025231621/toriko/images/thumb/e/e1/RedPigArtwork.png/90x55x2-RedPigArtwork.png pôjde tiež.
sa spýtaj pána Vocela ja som tam nebol ani som to neorganizoval ale určite celý mechanizmus prideľovania odhalili akýsi neposlušný novinár. a že vraj prečo sú heslá na transparentoch aj po anglicky? lebo sú určené divákom iným (anglicky hovoriacim) Za komunistov sa nesmelo kritizovať komunistov a Moskvu, teraz sa nesmie kritizovať amíkov lebo tam je všetko sväté
Excise Duty
19.11.14,18:56
Najvyšší súd zrušil Harabinovi odškodné 150-tisíc za Sadikiho
http://www.sme.sk/c/7503826/najvyssi-sud-zrusil-harabinovi-odskodne-150-tisic-za-sadikiho.html?ref=trz
buchač
19.11.14,19:06
Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?

sa spýtaj pána Vocela ja som tam nebol ani som to neorganizoval ale určite celý mechanizmus prideľovania odhalili akýsi neposlušný novinár. a že vraj prečo sú heslá na transparentoch aj po anglicky? lebo sú určené divákom iným (anglicky hovoriacim) Za komunistov sa nesmelo kritizovať komunistov a Moskvu, teraz sa nesmie kritizovať amíkov lebo tam je všetko sväté[/QUOTE]

Čítaj ... http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/
pavol54
19.11.14,19:21
Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?

sa spýtaj pána Vocela ja som tam nebol ani som to neorganizoval ale určite celý mechanizmus prideľovania odhalili akýsi neposlušný novinár. a že vraj prečo sú heslá na transparentoch aj po anglicky? lebo sú určené divákom iným (anglicky hovoriacim) Za komunistov sa nesmelo kritizovať komunistov a Moskvu, teraz sa nesmie kritizovať amíkov lebo tam je všetko sväté

Čítaj ... http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/[/QUOTE]
čítal som predtým kým som písal
Petra Nová
19.11.14,19:27
Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?

sa spýtaj pána Vocela ja som tam nebol ani som to neorganizoval ale určite celý mechanizmus prideľovania odhalili akýsi neposlušný novinár. a že vraj prečo sú heslá na transparentoch aj po anglicky? lebo sú určené divákom iným (anglicky hovoriacim) Za komunistov sa nesmelo kritizovať komunistov a Moskvu, teraz sa nesmie kritizovať amíkov lebo tam je všetko sväté

Čítaj ... http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

Pavol, to im nepíš, také neradi čítajú.
Excise Duty
19.11.14,19:51
Ozaj...prečo sa rozdávali v Prahe červené karty ?
Žeby len preto...lebo medveď ?

sa spýtaj pána Vocela ja som tam nebol ani som to neorganizoval ale určite celý mechanizmus prideľovania odhalili akýsi neposlušný novinár. a že vraj prečo sú heslá na transparentoch aj po anglicky? lebo sú určené divákom iným (anglicky hovoriacim) Za komunistov sa nesmelo kritizovať komunistov a Moskvu, teraz sa nesmie kritizovať amíkov lebo tam je všetko sväté

Čítaj ... http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

Pavol, to im nepíš, také neradi čítajú.
Iste, takých volovín sme sa už od minulosti načítali až až. Kremeľská propaganda sa nezaprie a stále je na jedno kopyto. A čo je to za stránku, ktorá nemá uvedený nijaký editoriál, kontakt? Je to stránka pre blbečkov, normálny človek by sa tomu zasmial, hoci je to na zaplakanie.
bjuty smis
19.11.14,20:07
len som prečítal názov portálu a bolo jasne...

aj tento to pochopil

http://www.prieskumy.net/blog/wp-content/uploads/2011/08/Som%C3%A1r-s-cedu%C4%BEou.jpg

ako musia asi vyzerať tí, čo to nepochopili :))
Anika61
19.11.14,20:37
Som sa pobavila aky to tu zverinec:D
korela
19.11.14,22:05
Čo myslíte, žijú aj na Porade?

http://avianliberationfront.com/wp-content/uploads/2014/10/9519666-orig.jpg
Svojho času tu škriekal jeden blavácky papagáj.
Ing. Ľubomír Janoška
20.11.14,07:49
ako keby sme nevedeli
Mila123
20.11.14,08:31
Petra Nová
20.11.14,11:51
Človeče, tu je asi zákaz vstupu, keď nikde nikoho! A jankovičová zas blbne. Čo ťa dopálil ten bratislavský papagáj? Veď tých je habadej, ak budeš masakrovať korelu, nebude ich menej.
Petra Nová
20.11.14,12:00
Hm, červené ovce, to je skutočne rarita. A div sa svete, aj to je americká špecialita. Čudujem sa , že nám ich tu ešte neexportovali, ako tie svoje demokratické revolúcie po celej zemeguli.
trisestri
20.11.14,13:08
Petra,vsetci darceky kupuju,az potom tu budu,ak :Dich nesfacebokuje
Dav
20.11.14,13:59
Pekný deň vospolok. Keď je už reč o tých zvieratách, nechápem, prečo premiér, o ktorom sa hovorí, že má doma psa, nezaloboval v prospech zmeny zákona o tom, že zviera nebude ponímané ako vec. Prečo? Taký neškodný zákoník (=malý zákon), bez finančných dopadov, v prospech zvieratiek,prechodný parlamentom, bez rozbúrenia verejnej mienky....
misoft
20.11.14,14:16
Pekný deň vospolok. Keď je už reč o tých zvieratách, nechápem, prečo premiér, o ktorom sa hovorí, že má doma psa, nezaloboval v prospech zmeny zákona o tom, že zviera nebude ponímané ako vec. Prečo? Taký neškodný zákoník (=malý zákon), bez finančných dopadov, v prospech zvieratiek,prechodný parlamentom, bez rozbúrenia verejnej mienky....

Poviem ti ja.... pretože keby zaloboval, aby psy boli tvory, musel by sa inak správať k svojim "poddaným". Takto sú pre neho psy i občania len obyčajné VECI!
hubatá
20.11.14,16:22
Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!
Peggynka
20.11.14,16:48
Pekný deň vospolok. Keď je už reč o tých zvieratách, nechápem, prečo premiér, o ktorom sa hovorí, že má doma psa, nezaloboval v prospech zmeny zákona o tom, že zviera nebude ponímané ako vec. Prečo? Taký neškodný zákoník (=malý zákon), bez finančných dopadov, v prospech zvieratiek,prechodný parlamentom, bez rozbúrenia verejnej mienky....
Nedávala to opozícia? Lebo ak áno,tak zo zásady (vrodená blbosť smerákov) sú proti a za nejaký čas to navrhnú oni a palculienka ukáže palec hore a bude to ich zásluha.:D
Excise Duty
20.11.14,17:02
Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!
Tak tomu hovorím, že je to viac ako inteligentné upozornenie na to, aby cestujúci nehádzali odpadky pod sedadlá. :D
buchač
20.11.14,17:07
Pekný deň vospolok. Keď je už reč o tých zvieratách, nechápem, prečo premiér, o ktorom sa hovorí, že má doma psa, nezaloboval v prospech zmeny zákona o tom, že zviera nebude ponímané ako vec. Prečo? Taký neškodný zákoník (=malý zákon), bez finančných dopadov, v prospech zvieratiek,prechodný parlamentom, bez rozbúrenia verejnej mienky....
Nedávala to opozícia? Lebo ak áno,tak zo zásady (vrodená blbosť smerákov) sú proti a za nejaký čas to navrhnú oni a palculienka ukáže palec hore a bude to ich zásluha.:D

Trt do nejakého neškodného zákoníka...ten jedného až tak neondí (majiteľov zvierat nepočítam).
Horšie ale je, ak sa z takejto zásady zmetú iné zákony, ktoré majú dosah na širokú verejnosť.
misoft
20.11.14,17:25
Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!
a pod tým malo byť:
POUŽITIE PODLAHY VOZIDLA JE V CENE CESTOVNÉHO....
lyka60
20.11.14,17:55
dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:
misoft
20.11.14,18:15
Ale chodia i do veľkých firiem - presne po bránu..... ďalej už nemusia, protokol je už spísaný....
buchač
20.11.14,18:26
Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!

http://www.sherv.net/cm/emoticons/fighting/beating-head-against-the-wall.gifhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/fighting/slapping.gif http://www.sherv.net/cm/emoticons/sick/hospital-bed.gif
Peggynka
20.11.14,18:30
Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!

http://www.sherv.net/cm/emoticons/fighting/beating-head-against-the-wall.gifhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/fighting/slapping.gif http://www.sherv.net/cm/emoticons/sick/hospital-bed.gif
Kde ty na to chodíš :) a ešte po maďarsky ...
vlado 33
20.11.14,18:33
dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:

Podľa teba by podnikanie ako malo fungovať? Žiadny dohľad, ďalej nebudem menovať. Pokiaľ ti nič nehovorí zákon 124/2006 Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a hygienické vybavenie pracovísk, nepodnikaj. Tie veľké majú odbory, ktoré ich zastupujú, to by si predsa nechcel.
buchač
20.11.14,18:43
Kua...to je PÁN šofér ...


http://www.youtube.com/watch?v=O2kAP0lT308
lyka60
20.11.14,19:24
dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:

Podľa teba by podnikanie ako malo fungovať? Žiadny dohľad, ďalej nebudem menovať. Pokiaľ ti nič nehovorí zákon 124/2006 Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a hygienické vybavenie pracovísk, nepodnikaj. Tie veľké majú odbory, ktoré ich zastupujú, to by si predsa nechcel.

dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:
ten zákon až príliš dobre poznám prečo si myslíš, že to mám zanedbané? ja som vytočená, len z toho, že prečo stále otravujú jedného, alebo si inšpektor IP potom chápem tvoju odpoveď.
lyka60
20.11.14,19:42
prečo si myslíš , že nie je táto SS správa normálna?
vlado 33
20.11.14,20:01
dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:

Podľa teba by podnikanie ako malo fungovať? Žiadny dohľad, ďalej nebudem menovať. Pokiaľ ti nič nehovorí zákon 124/2006 Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a hygienické vybavenie pracovísk, nepodnikaj. Tie veľké majú odbory, ktoré ich zastupujú, to by si predsa nechcel.

dnes ma ale skutočne vytočilo, že sa mi ohlásila spätná kontrola z IBP, aby to čert bral malých podnikateľov otravujú a ryžujú na nich , ale tých veľkých sa boja, kde sú keď sa stanú smrteľné úrazy? v tých veľkých firmách a nás podnikateľov s 5 a pol zamestnancami kontrolujú ako keby navštevovali klavír. čo sa už robí u nás to je hrozné, merajú svetlá ako by sme vyrábali ihly , áno viem je to v zákona a ten nehovorí o veľkosti firmy, lenže práve ten zákon je nezmyselný a bolo by na čase keby to niekto už zmenil čo na to poviete?:cool:
ten zákon až príliš dobre poznám prečo si myslíš, že to mám zanedbané? ja som vytočená, len z toho, že prečo stále otravujú jedného, alebo si inšpektor IP potom chápem tvoju odpoveď.
Keď máš všetko v poriadku, načo tá otázka. IP si robí iba svoju prácu, možno niekto zo zamestnancov dal podnet na vykonanie kontroly.
lyka60
20.11.14,20:13
s tebou je to super debata:confused:
kopretinka
20.11.14,20:23
Ale chodia i do veľkých firiem - presne po bránu..... ďalej už nemusia, protokol je už spísaný....

akurát včera mi sestra hovorila,že ako u nich prebiehajú kontroly z IP.....majsterka chodí po dielni a upozorňuje,je tu kontrola,je to anonymné.A potom na celú dielńu zakričí,Jožka Mrkvičková,poď do kancelárie! V kancelárii sedia všetky kancelárske krysy,a človek z IP dotyčnú pani anonymne privíta:vy ste tá Mrkvičková? Odpoviete nám na otázku:núti vás zamestnávateľ robiť nadčasy? Pani samozrejme odpovie,že nie,nenúti,keďže robí v 12hodinových smenách.Ale tých,ktorý robia v 8hod.smenách,sa nikto nič nepýta.....ani nadriadený,keď im 5 minút pred koncom prac.doby oznámi,že dnes nerobia do 14-tej,ale do 17tej. Nikoho nezaujíma,že ľudia majú deti v škôlkach,družinách,že ich nemá kto odtiaľ vybrať,nikoho nezaujíma,že majú aj svoje plány po prac.dobe a svoj súkromný život........Ak nebudeš robiť nadčas,máš kárne....za tri kárne je okamžitá výpoveď pre hrubé porušenie prac.disciplíny.
V hale je množstvo strojov,ktoré stále fachčia,je tam veľký hluk,mali za to príplatky (1000 korún). Príplatky im zrušili, prišla kontrola z hygieny.vypli sa všetky stroje okrem jedného,zmerali hluk jedného stroja a bolo......prečo by ste chceli príplatky,veď tu je ticho........
kopretinka
20.11.14,20:24
s tebou je to super debata:confused:

predebatuj so zamestnancami........či?
vlado 33
20.11.14,20:26
Chcela by si niečo vylepšiť? Budeš prvá, zatiaľ sa pracovné podmienky zamestnancov iba zhoršujú. Akú debatu máš na mysli?
Stanislav 1975
20.11.14,20:46
Pochválen buď Ježiš Kristus....
trisestri
20.11.14,21:15
čest praci:D
misoft
20.11.14,22:34
...a rukám pokoj!
buchač
21.11.14,07:36
No nazdar !
kubkokubko
21.11.14,07:38
No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.
wirgi
21.11.14,07:57
No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.

Keď skončíš nahadzovanie musíš to uložiť do súboru, potom to nájdeš aj druhý deň .
kukučka
21.11.14,08:20
no a ja som zase prekvapená, že ho robíš ručne, myslela som si, že vám ho robí účt. program
Excise Duty
21.11.14,08:22
buchač
21.11.14,08:27
Vlaky zadarmo :eek:
http://ekonomika.idnes.cz/drahy-vydelavaji-na-slovenskem-jizdnem-zdarma-f49-/eko-doprava.aspx?c=A141121_093012_eko-doprava_suj#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

...a koho to sere (yebe) ?
Teba, mňa a ešte X jednotlivcov ?... ktorí sú reálne nastavení, že proste nič nie je zadarmo...
Ani to cestovanie.
Som zvedavý, že kedy to skončí a aký búde konečný účet za toto panské huncúctstvo...
Excise Duty
21.11.14,09:00
Vlaky zadarmo :eek:
http://ekonomika.idnes.cz/drahy-vydelavaji-na-slovenskem-jizdnem-zdarma-f49-/eko-doprava.aspx?c=A141121_093012_eko-doprava_suj#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

...a koho to sere (yebe) ?
Teba, mňa a ešte X jednotlivcov ?... ktorí sú reálne nastavení, že proste nič nie je zadarmo...
Ani to cestovanie.
Som zvedavý, že kedy to skončí a aký búde konečný účet za toto panské huncúctstvo...
Hlavne že panuje spokojnosť u ovis slovacus.
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.14,09:29
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
Peggynka
21.11.14,09:32
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Anika61
21.11.14,09:52
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
Peggynka
21.11.14,10:23
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ? :eek:
Žabinka
21.11.14,10:25
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
a kajšmentke?? :--- vieš?? :D
https://www.youtube.com/watch?v=WCRfgO1NT2c
misoft
21.11.14,10:59
Pozor na babky so sekerou:
http://www.noviny.sk/c/veda-a-technika/zena-75-isla-na-drevo-odstavila-tri-staty-od-internetu
Nebezpečná to kombinacia. :D:D:D
Stanislav 1975
21.11.14,10:59
Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )
Anika61
21.11.14,11:17
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ? :eek:
Peggynka,mne sa najviac pacil ten ''hip hop'',ktory pri tom tancovala-alebo to bol rapp?
pavol54
21.11.14,11:20
No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.
prečo tak komplikovane? však nahodím faktúry, cez pokladničnú knihu nákupy a keď to mám hotové otvorím finančnú správu v nej kontrolný výkaz a cez xml všetko doplním za stotinu sekundy a nič sa nemôže stratiť, a uložím do rozpracovaných a keď som si istý že je všetko v poriadku pošlem na finančnú správu
buchač
21.11.14,11:42
Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )

Ako sa volá muž, ktorému sa páčia staršie ženy ?

STAROSEXUÁL ( Ja ) ...;) :D :D :D
buchač
21.11.14,11:48
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ? :eek:
Peggynka,mne sa najviac pacil ten ''hip hop'',ktory pri tom tancovala-alebo to bol rapp?

Anika...poučím ? ;)

Rapp je hudba, na ktorú sa tancuje hip-hop .
Ale je to veľmi zjednodušený výklad, základný.
Anika61
21.11.14,12:16
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely:D:D...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot:D
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ? :eek:
Peggynka,mne sa najviac pacil ten ''hip hop'',ktory pri tom tancovala-alebo to bol rapp?

Anika...poučím ? ;)

Rapp je hudba, na ktorú sa tancuje hip-hop .
Ale je to veľmi zjednodušený výklad, základný.
Jeej buchinko:--- vidis-takto trepnem ani neviem:D...ale dobre som dala-ze 2v1....alebo naopak?;):rolleyes:
Anika61
21.11.14,12:18
Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )

Ako sa volá muž, ktorému sa páčia staršie ženy ?

STAROSEXUÁL ( Ja ) ...;) :D :D :D
Vidis...a toto by som bola prehliadla;):D:)......mam okolo 50tky...
pavol54
21.11.14,13:12
Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )

Ako sa volá muž, ktorému sa páčia staršie ženy ?

STAROSEXUÁL ( Ja ) ...;) :D :D :D
aj mne ale nesmú byť príliš staré napríklad cez 40 alebo aspoň ani mladé nemôžu byť ako 50-ky:---
Tweety
21.11.14,13:13
Excise Duty
21.11.14,13:28
Petra Nová
21.11.14,13:28
Posledný zhasne?
http://www.topky.sk/cl/100535/1438871/V-SDKU-hrozia-udajne-dalsie-odchody--vo-stvrtok-ma-byt-Prezidium

Vraj SDKÚ hrozia ďalšie odchody. A koho? Kaníka či Freša. Strana a jej straníci na smiech. Tak ako Laurel a Hardy. Nedávno sa do strany hrnula bývalá riaditeľka známeho rádia. Blondína! Po mesiaci v SDKÚ už so stranou nechce mať nič spoločné. Po čo tam vlastne išla? Po peniaze, honor alebo z hlúposti?
Petra Nová
21.11.14,13:33
Vidím tu nick kubkokubko. Nič v zlom a nič osobné. Ale kto potrebuje byť kubko na druhú alebo dvojnásobný kubko? Prečo nie rovno kubo?
Petra Nová
21.11.14,13:37
Po SME, Penta vraj kupuje Topky.sk a ZOZNAM.sk. Takže vážení, čo tu tak radi pripájate linky senzačných správ, ste hovorcami Penty, čiže takými celkom maličkými pentliarikmi.
Petra Nová
21.11.14,13:38
OZNAM - Jankovičová, tvoje maily mi nedorazili. Neviem, či ma to potešilo alebo nie.
misoft
21.11.14,14:12
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Hmmmmmmm.......
Občan - neodvedie 10€ daní ....... a už má na krku úrady a exekútora = občan je kriminálnik.
Paška - neprizná tisíce, neodvedie dane ...... ešte flek dostane, nikomu nič nemusí = čakám, kedy mu nad hlavou bude svätožiara svietiť.

V skutočnosti - Paška je kriminálnik a daňový podvodník.
Petra Nová
21.11.14,14:33
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Mila123
21.11.14,14:36
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
misoft
21.11.14,14:39
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ozaj - koľko si nepriznala ty? O koľko si ošmekla štát na daniach?

(Aký požič, taký vráť! Ako ty na mňa, tak ja na teba!)
Petra Nová
21.11.14,14:43
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
Presne môžem tvrdiť niečo také, ako tvrdí misoft o Paškovi. Čo mu robil harmonizované daňové priznanie, keď to s takou istotou o ňom tvrdí?! Alebo to opakuje po papagájoch zo štyroch trpaslíčich strán, ktorí chcú vládnuť za každú cenu, voličov si nevedia získať programom, lebo žiadny nemajú, tak sa snažia zaujať tak, že majdanizujú spoločnosť.
Tweety
21.11.14,14:44
Petra Nová
21.11.14,14:45
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ozaj - koľko si nepriznala ty? O koľko si ošmekla štát na daniach?

(Aký požič, taký vráť! Ako ty na mňa, tak ja na teba!)
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
misoft
21.11.14,14:47
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
Byť niekto, kto platí minimálne dane a to ešte žiada späť - tak sa neregistrujem. Ja som dane odvádzal, odvody som mal zvýšené. Ja som si svoje poctivo zaplatil - a čo ty?
pavol54
21.11.14,14:47
Posledný zhasne?
http://www.topky.sk/cl/100535/1438871/V-SDKU-hrozia-udajne-dalsie-odchody--vo-stvrtok-ma-byt-Prezidium

Vraj SDKÚ hrozia ďalšie odchody. A koho? Kaníka či Freša. Strana a jej straníci na smiech. Tak ako Laurel a Hardy. Nedávno sa do strany hrnula bývalá riaditeľka známeho rádia. Blondína! Po mesiaci v SDKÚ už so stranou nechce mať nič spoločné. Po čo tam vlastne išla? Po peniaze, honor alebo z hlúposti?
Kaník sa stal pokladníkom a vraj sa založila ludova platforma (alebo Ľudova plat forma?) Predseda a pokladník to je strana
Petra Nová
21.11.14,14:49
Jankovičová a čo sa ti zas nepáči? Veď neblbni! Zas sa tu začne bombardovať.
Petra Nová
21.11.14,14:50
Posledný zhasne?
http://www.topky.sk/cl/100535/1438871/V-SDKU-hrozia-udajne-dalsie-odchody--vo-stvrtok-ma-byt-Prezidium

Vraj SDKÚ hrozia ďalšie odchody. A koho? Kaníka či Freša. Strana a jej straníci na smiech. Tak ako Laurel a Hardy. Nedávno sa do strany hrnula bývalá riaditeľka známeho rádia. Blondína! Po mesiaci v SDKÚ už so stranou nechce mať nič spoločné. Po čo tam vlastne išla? Po peniaze, honor alebo z hlúposti?
Kaník sa stal pokladníkom a vraj sa založila ludova platforma (alebo Ľudova plat forma?) Predseda a pokladník to je strana
A BSK hlavný sponzor SDKÚ. Ale to už Bratislavčanom neprekáža.:(
Mila123
21.11.14,14:53
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
Presne môžem tvrdiť niečo také, ako tvrdí misoft o Paškovi. Čo mu robil harmonizované daňové priznanie, keď to s takou istotou o ňom tvrdí?! Alebo to opakuje po papagájoch zo štyroch trpaslíčich strán, ktorí chcú vládnuť za každú cenu, voličov si nevedia získať programom, lebo žiadny nemajú, tak sa snažia zaujať tak, že majdanizujú spoločnosť.
Paška narozdiel od Duška je verejný činiteľ, išiel do politiky, vedel, že ho budú preverovať, preprierať z každej strany ....
kopretinka
21.11.14,14:54
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
takže posielaš do kúta vlastne všetkých starobných dôchodcov,ktorí žijú iba zo svojho dôchodku?
Veru čuš,lebo tu len pľuješ jedovaté sliny!!!!!!!!
Petra Nová
21.11.14,14:54
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ty dane, milý môj, neplatíš, tak čo ťa do mojich daní!
kopretinka
21.11.14,14:57
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ty dane, milý môj, neplatíš, tak čo ťa do mojich daní!
nikto sa nestaral do tvojich daní,kým si nezačala urážať!
misoft
21.11.14,14:57
Ty dane, milý môj, neplatíš, tak čo ťa do mojich daní!
Tak čo sa potom staráš do mojich.... Vieš - toto, že si ma označila za podvodníka a kriminálnika - tvoj názor. Ale si ma nepravdivo obvinila!
Mila123
21.11.14,14:58
Aby tých CT a nenásytných nebolo málo.
http://www.cas.sk/clanok/300035/dalsi-skandal-s-predrazenym-pristrojom-za-ct-cko-v-trencine-zacvakali-sumu-z-ktorej-sa-vam-zatoci-hlava.html
a blbá slovač zaplatí.....
tak mám treba, koho sme si volili toho máme, platí to aj pre tých modrých a aj pre červených....
môj nebohý dedko vravel, že politika je pánske huncútstvo, veru pravdu mal...
pavol54
21.11.14,14:58
Aby tých CT a nenásytných nebolo málo.
http://www.cas.sk/clanok/300035/dalsi-skandal-s-predrazenym-pristrojom-za-ct-cko-v-trencine-zacvakali-sumu-z-ktorej-sa-vam-zatoci-hlava.html
Nič v zlom ale ak obstarávaš napr. pre eurofondy cez verejné obstaranie tak je to najmenej o 30% drahšie ako keď kupuješ priamo. a to nemusím nikomu strkať žiadne provízie. Vieš prečo? lebo medzi vypracovaním projektu obstaraním a schválením projektu je najmenej rok a pol a to napríklad výpočtová technika je celkom pasé. za hotové vyčkáš buď akciu alebo sa dohodneš na zľave s predajcom cez fondy sa nedá (kto ti bude držať akciu rok a pol?).
Petra Nová
21.11.14,15:00
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
Presne môžem tvrdiť niečo také, ako tvrdí misoft o Paškovi. Čo mu robil harmonizované daňové priznanie, keď to s takou istotou o ňom tvrdí?! Alebo to opakuje po papagájoch zo štyroch trpaslíčich strán, ktorí chcú vládnuť za každú cenu, voličov si nevedia získať programom, lebo žiadny nemajú, tak sa snažia zaujať tak, že majdanizujú spoločnosť.
Paška narozdiel od Duška je verejný činiteľ, išiel do politiky, vedel, že ho budú preverovať, preprierať z každej strany ....
A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko zniesť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že Paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! Na základe čoho? Potom, podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy! Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.
pavol54
21.11.14,15:04
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
Presne môžem tvrdiť niečo také, ako tvrdí misoft o Paškovi. Čo mu robil harmonizované daňové priznanie, keď to s takou istotou o ňom tvrdí?! Alebo to opakuje po papagájoch zo štyroch trpaslíčich strán, ktorí chcú vládnuť za každú cenu, voličov si nevedia získať programom, lebo žiadny nemajú, tak sa snažia zaujať tak, že majdanizujú spoločnosť.
Paška narozdiel od Duška je verejný činiteľ, išiel do politiky, vedel, že ho budú preverovať, preprierať z každej strany ....
A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko zniesť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že Paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! Na základe čoho? Potom, podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy! Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.
Hosana ukrižuj ho, volal dav pred dvetisíc rokmi
Petra Nová
21.11.14,15:04
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ty dane, milý môj, neplatíš, tak čo ťa do mojich daní!
nikto sa nestaral do tvojich daní,kým si nezačala urážať!
Ale moja, z neba si spadla? Tak vitaj, a dobrý deň! Logika jak hovädo, ako by napísala jankovičová. Duško neuráža, to len jeho chudáčika uráža Petra Nová!
Excise Duty
21.11.14,15:04
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ozaj - koľko si nepriznala ty? O koľko si ošmekla štát na daniach?

(Aký požič, taký vráť! Ako ty na mňa, tak ja na teba!)
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
Čiže všetci dôchodcovia majú byť v kúte čušať? A aspoň do vlaku si môžu ísť zadarmo posedieť?
misoft
21.11.14,15:04
A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko znieť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! na základe čoho? Potom , podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy. Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.
Opäť vytrhnuté z kontextu!

Nepísal som, že patrí do basy - nezavádzaj. Ty sama tu rozbroje vyvolávaš. Písal som dávnejšie, aby si sa už konečne zobudila!
Petra Nová
21.11.14,15:09
A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko znieť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! na základe čoho? Potom , podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy. Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.
Opäť vytrhnuté z kontextu!

Nepísal som, že patrí do basy - nezavádzaj. Ty sama tu rozbroje vyvolávaš. Písal som dávnejšie, aby si sa už konečne zobudila!
Aké rozbroje máš na mysli, však vysvetli, nech tomu rozumiem?!
misoft
21.11.14,15:11
Čítaj po sebe.....
Tweety
21.11.14,15:14
Petra Nová
21.11.14,15:14
Čítaj po sebe.....
A ty rozmýšľaj, o čom tu vykrikuješ!
Tweety
21.11.14,15:16
A kde je náš Stando? Neprišiel sa pochváliť či pohaniť.
misoft
21.11.14,15:16
Pche!

Múdremu napovedz, hlúpeho postrč!
Petra Nová
21.11.14,15:17
Vitaj, jankovičová, tvoj tmel tu fakt už chýbal!
pmajap
21.11.14,15:17
Aby tých CT a nenásytných nebolo málo.
http://www.cas.sk/clanok/300035/dalsi-skandal-s-predrazenym-pristrojom-za-ct-cko-v-trencine-zacvakali-sumu-z-ktorej-sa-vam-zatoci-hlava.html
Nič v zlom ale ak obstarávaš napr. pre eurofondy cez verejné obstaranie tak je to najmenej o 30% drahšie ako keď kupuješ priamo. a to nemusím nikomu strkať žiadne provízie. Vieš prečo? lebo medzi vypracovaním projektu obstaraním a schválením projektu je najmenej rok a pol a to napríklad výpočtová technika je celkom pasé. za hotové vyčkáš buď akciu alebo sa dohodneš na zľave s predajcom cez fondy sa nedá (kto ti bude držať akciu rok a pol?).

Nje len, že nemôžeš kúpiť v akcii, musíš presne dodržať typ uvedený v projekte a rozpočte, ale elektronika je po roku cenovo njžšia a problém je na svete, trpneš, či ti ministerstvo dá výnimku a samozrejme zase cáluješ za zmenu projektu a rozpočtu,
Petra Nová
21.11.14,15:23
Jankovičová, čo ty napíšeš, všetko sedí, len akosi v objekte sa nikdy netrafíš. A čo tak ísť na motýle?
Petra Nová
21.11.14,15:26
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá

šak ona móže
(vet to so svojú právnyckú učnovkú mosí samnajsamlepšé vedet :D )
ket už je tu tá oná
demokracia
Nie, jankovičová, ja mám len právnicku základku, tak neurážaj učňovkárov!:--- Vidím, že si zas žiješ vo svojom svete, a to je dobre, rodina bude mať s tebou menej trápenia..
Petra Nová
21.11.14,15:29
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
Byť niekto, kto platí minimálne dane a to ešte žiada späť - tak sa neregistrujem. Ja som dane odvádzal, odvody som mal zvýšené. Ja som si svoje poctivo zaplatil - a čo ty?

Neboj.
5 nemá vo zvyku odpovedať na otázky.
jankovičová, a načo by som to robila, veď ty odpovedáš aj za mňa...
Petra Nová
21.11.14,15:36
Jankovičová a čo sa ti zas nepáči? Veď neblbni! Zas sa tu začne bombardovať.

Možem sa ja na to vykašlať, aby som ťa mínuskoval - - to by bolo najmenej 5 stratených sekúnd :D mojho života
že sa ty so mnou najradšej rozprávaš... ktovie, čím to je? Viem, že rád pre mňa stráviš tu stovky hodín z tvojho života, len aby si mohol so mnou utrúsiť slovko, dve.
Petra Nová
21.11.14,15:39
Pozerám, že máš aj úspech. Keď sa so mnou rozprávkaš, tak ťa pluskujú tí, čo vypisovali petícieza tvoje odstránenie! Tomu sa hovorí láska až za hrob! Asi by som sa k nim mala pripojiť, čo povieš, jankovičová? Iritujú ťa , tak to si už druhý. Pred pár dňami tu písal jeden istý, že ho tu iritujú nejaké nicky.Nevvieš ktoré to boli?
Petra Nová
21.11.14,15:46
Jankovičová, čo ty napíšeš, všetko sedí, len akosi v objekte sa nikdy netrafíš. A čo tak ísť na motýle?

ket pójdeš s tú svojú súkú ven

tag pozri aj motýla
so sukú pôjdem ven večer, a to celkom určite a vraj už teraz ťa pozdravuje.
Petra Nová
21.11.14,15:49
Pozerám, že máš aj úspech. Keď sa so mnou rozprávkaš, tak ťa pluskujú tí, čo vypisovali petícieza tvoje odstránenie! Tomu sa hovorí láska až za hrob! Asi by som sa k nim mala pripojiť, čo povieš, jankovičová? Iritujú ťa , tak to si už druhý. Pred pár dňami tu písal jeden istý, že ho tu iritujú nejaké nicky.Nevvieš ktoré to boli?

Skús sa pripojiť

možno sa niečo dozvieš
o sebe
o svojej povahe
o názoroch na tvoju povahu :D :D
To ty rada chodíš po vešticiach, aby ti povedali aká si. Spýtaj sa mňa a ja ti to poviem celkom presne aj zadarmo.
Tweety
21.11.14,15:50
Hrkú, hrkú.:confused::rolleyes:
Petra Nová
21.11.14,15:52
No, čo Jankovičová, teraz urobiť? Ani som nezbadala, že je večer a musím so sukú ven. Tak tento bohumilý dialóg musím skončiť. Zatiaľ pá a drž sa!
bettylou
21.11.14,17:08
Ale chodia i do veľkých firiem - presne po bránu..... ďalej už nemusia, protokol je už spísaný....

akurát včera mi sestra hovorila,že ako u nich prebiehajú kontroly z IP.....majsterka chodí po dielni a upozorňuje,je tu kontrola,je to anonymné.A potom na celú dielńu zakričí,Jožka Mrkvičková,poď do kancelárie! V kancelárii sedia všetky kancelárske krysy,a človek z IP dotyčnú pani anonymne privíta:vy ste tá Mrkvičková? Odpoviete nám na otázku:núti vás zamestnávateľ robiť nadčasy? Pani samozrejme odpovie,že nie,nenúti,keďže robí v 12hodinových smenách.Ale tých,ktorý robia v 8hod.smenách,sa nikto nič nepýta.....ani nadriadený,keď im 5 minút pred koncom prac.doby oznámi,že dnes nerobia do 14-tej,ale do 17tej. Nikoho nezaujíma,že ľudia majú deti v škôlkach,družinách,že ich nemá kto odtiaľ vybrať,nikoho nezaujíma,že majú aj svoje plány po prac.dobe a svoj súkromný život........Ak nebudeš robiť nadčas,máš kárne....za tri kárne je okamžitá výpoveď pre hrubé porušenie prac.disciplíny.
V hale je množstvo strojov,ktoré stále fachčia,je tam veľký hluk,mali za to príplatky (1000 korún). Príplatky im zrušili, prišla kontrola z hygieny.vypli sa všetky stroje okrem jedného,zmerali hluk jedného stroja a bolo......prečo by ste chceli príplatky,veď tu je ticho........
to ktorá fa konkrétne?
bettylou
21.11.14,17:09
Pochválen buď Ježiš Kristus....

na veky na nej!
bettylou
21.11.14,17:17
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:

tak to niee...ee
lyka60
21.11.14,18:28
Vlado33 vrátim sa k včerajšej debate o IP napísal si nepodnikaj, hej ! v 50 som zostala nadbytočná a keďže som 22 rokov vdova musela som sa nejak uživiť aj s dcérou, moji zamestnanci sa majú fajn mám ich 5 a snažím sa ako vládzem, ale finančne to vždy nevychádza ako si to človek predstavuje a to je kameň úrazu revízie a to všetko stojí toľko, že hrúza vysloviť, ale dobre robím a snažím sa , ale keď ti príde človek, ktorý ťa ubezpečí, že všetko je dobré a potom ti napíše protokol, že sa ti iskrí pred očami ani ty by sa netešil , ale už som kludna / uvedomila som si že aj tak to neovplyvním/, pretože dnes som si všetko prešla znovu a malo by to byť v poriadku od 124/2006 až 508,385 a ESTky a plno iných, ale už nedôverujem stavím sa že keď odíde zase si niečo vymyslí. Nechcem sa vulgárne vyjadriť , ale hy..... sa vždy vrahajú na slabšieho. Krásne reči tlapkanie po pleci a potom pozdrav vo forme nejakej pokuty, ale IP má vždy pravdu!! a nepresvedčíš! platiť ešte dvoch nových ľudí sa už vôbec nedá /, tak sa nečudujte. Debatu som si predstavila ako pri kávičke, ale asi sa to nedá, ked niekto je na druhej strane barikády.Holt život je ťažký a nevyspytatelný !!!
misoft
21.11.14,20:46
Dav
21.11.14,20:57
No comment.....
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/337095-ficove-vlaky-zadarmo-pomahaju-cesku-za-stare-vozne-zaraba-tisice-eur-denne/

Zajtra idem otestovať kvalitu cestovania. Mám obavy, či si stihnem kúpiť lístok, či sa zmestím do jediného vozňa a čo za spolucestujúcich budem mať. Minule sa predvádzala 7 členná skupina spoluobčanov, opití, s čistotou neveľkí priatelia, vekom študenti, no, radosť preveliká, keď konečne vystúpili. Aj na dôchodcov a ich presuny s nákupmi sa teším. Iba tie kožené vagóny mi vadiť hádam nebudú, lebo jedna pani si veselo položila na plyšovú sedačku rozrezanú dyňu v igelitke a dyňa "vykrvácala" - ostal po nej mokrý fľak na sedadle a urazená tetka, že prečo mi to vadí...
Peggynka
21.11.14,20:59
No comment.....
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/337095-ficove-vlaky-zadarmo-pomahaju-cesku-za-stare-vozne-zaraba-tisice-eur-denne/
Ešteže nám ostatným tu zaviedol novú kultúru cestovania Jančura. :) :) Všetci si pochvaľujú.
Peggynka
21.11.14,21:12
kukučka
21.11.14,22:45
Nedávno som vám písala, že kým sa tu rozčuľujete nad vlakmi, zmenili zákon
o dani z príjmu a teraz toto, pýtajte sa tej krá.y nebeskej, koľko dostane z vašich daní. :mee:
http://www.hlavnespravy.sk/celostatna-strategia-rodovej-rovnosti-schvalena-vlada-jej-dala-zelenu/
Tweety
22.11.14,07:19
Veď o to aj išlo naším vládnym(či nevládnym). Upriamiť pozornosť na lacné vlaky, vianočné dôchodky,..., aby sa národ nezaoberal tým, čo je pre neho podstatné a vlaky to nie sú drahý pane.
bettylou
22.11.14,07:25
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ozaj - koľko si nepriznala ty? O koľko si ošmekla štát na daniach?

(Aký požič, taký vráť! Ako ty na mňa, tak ja na teba!)
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.

Každý platí nejaké dane, aj keď nepriame... aj z kúpy možnosti používať internet napr...
Peggynka
22.11.14,07:28
Nedávno som vám písala, že kým sa tu rozčuľujete nad vlakmi, zmenili zákon
o dani z príjmu a teraz toto, pýtajte sa tej krá.y nebeskej, koľko dostane z vašich daní. :mee:
http://www.hlavnespravy.sk/celostatna-strategia-rodovej-rovnosti-schvalena-vlada-jej-dala-zelenu/
Tak,13mil. € dá a 265mil.€ zoberie:
http://www.info.sk/sprava/49128/vlada-vyrazne-zvysi-dane-prekryla-to-vlakmi-zadarmo/
bettylou
22.11.14,07:28
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
Presne môžem tvrdiť niečo také, ako tvrdí misoft o Paškovi. Čo mu robil harmonizované daňové priznanie, keď to s takou istotou o ňom tvrdí?! Alebo to opakuje po papagájoch zo štyroch trpaslíčich strán, ktorí chcú vládnuť za každú cenu, voličov si nevedia získať programom, lebo žiadny nemajú, tak sa snažia zaujať tak, že majdanizujú spoločnosť.
Paška narozdiel od Duška je verejný činiteľ, išiel do politiky, vedel, že ho budú preverovať, preprierať z každej strany ....
A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko zniesť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že Paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! Na základe čoho? Potom, podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy! Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.

a si z takmer téhož cesta ako Duško v tomto smere len ....:D:D:D
bettylou
22.11.14,07:38
čož o tie vlaky požičané, šak bratia si majú pomáhať, už de je tá ludská láska a nejaké rozumné využitie toho čo máme, namiesto hlúpeho šrotovania vecí, ktoré sa dajú normálne používať, viď takmr všetok spotrebný tovar a to smetisko, ktoré síce nevidíme, ale závratne okolo nás na celej zemi rastie.

from little things big things grow,... Paul Kelly
https://www.youtube.com/watch?v=6_ndC07C2qw
Ing. Ľubomír Janoška
22.11.14,09:14
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Hmmmmmmm.......
Občan - neodvedie 10€ daní ....... a už má na krku úrady a exekútora = občan je kriminálnik.
Paška - neprizná tisíce, neodvedie dane ...... ešte flek dostane, nikomu nič nemusí = čakám, kedy mu nad hlavou bude svätožiara svietiť.

V skutočnosti - Paška je kriminálnik a daňový podvodník.

V tejto džamahíriji sa nikdy nikto nesnažil usvedčiť ústavného činiteľa z trestnej činnosti. To je tragédia. Takže Paška nebude kriminálnik, ani keby kamaráta na poľovačke zastrelil.
Tragédia je aj to, že keď si občan otvára hubu na ústavného činiteľa, okamžite sa "obetuje" niekto, kto si začne otvárať hubu na občana.
Tragédia je aj to, že inak súdni ľudia tzv. "veria", že konzultačná firma s jedným zamestnancom vyprodukuje za dva roky zisk 700 k€; zhodou okolností geniálna manažérka ale neprodukuje pre seba, ale pre majiteľa, ktorý je zhodou okolností predsedom parlamentu.
Peggynka
22.11.14,09:19
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Hmmmmmmm.......
Občan - neodvedie 10€ daní ....... a už má na krku úrady a exekútora = občan je kriminálnik.
Paška - neprizná tisíce, neodvedie dane ...... ešte flek dostane, nikomu nič nemusí = čakám, kedy mu nad hlavou bude svätožiara svietiť.

V skutočnosti - Paška je kriminálnik a daňový podvodník.

V tejto džamahíriji sa nikdy nikto nesnažil usvedčiť ústavného činiteľa z trestnej činnosti. To je tragédia. Takže Paška nebude kriminálnik, ani keby kamaráta na poľovačke zastrelil.
Tragédia je aj to, že keď si občan otvára hubu na ústavného činiteľa, okamžite sa "obetuje" niekto, kto si začne otvárať hubu na občana.
Tragédia je aj to, že inak súdni ľudia tzv. "veria", že konzultačná firma s jedným zamestnancom vyprodukuje za dva roky zisk 700 k€; zhodou okolností geniálna manažérka ale neprodukuje pre seba, ale pre majiteľa, ktorý je zhodou okolností predsedom parlamentu.
Asi je málo múdra pre seba,funguje to len pod Paškom :D :D :D
misoft
22.11.14,09:23
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Hmmmmmmm.......
Občan - neodvedie 10€ daní ....... a už má na krku úrady a exekútora = občan je kriminálnik.
Paška - neprizná tisíce, neodvedie dane ...... ešte flek dostane, nikomu nič nemusí = čakám, kedy mu nad hlavou bude svätožiara svietiť.

V skutočnosti - Paška je kriminálnik a daňový podvodník.

V tejto džamahíriji sa nikdy nikto nesnažil usvedčiť ústavného činiteľa z trestnej činnosti. To je tragédia. Takže Paška nebude kriminálnik, ani keby kamaráta na poľovačke zastrelil.
Tragédia je aj to, že keď si občan otvára hubu na ústavného činiteľa, okamžite sa "obetuje" niekto, kto si začne otvárať hubu na občana.
Tragédia je aj to, že inak súdni ľudia tzv. "veria", že konzultačná firma s jedným zamestnancom vyprodukuje za dva roky zisk 700 k€; zhodou okolností geniálna manažérka ale neprodukuje pre seba, ale pre majiteľa, ktorý je zhodou okolností predsedom parlamentu.
Ajajajaj - toto si písať nemal - príde sem niekto, lodičky nevyzuje, špinu donesie...... mínusy nahádže.....
pavol54
22.11.14,09:27
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/paska-ma-velmi-vykonnu-firmu-jedno-euro-mu-zarobilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis :eek:
Hmmmmmmm.......
Občan - neodvedie 10€ daní ....... a už má na krku úrady a exekútora = občan je kriminálnik.
Paška - neprizná tisíce, neodvedie dane ...... ešte flek dostane, nikomu nič nemusí = čakám, kedy mu nad hlavou bude svätožiara svietiť.

V skutočnosti - Paška je kriminálnik a daňový podvodník.

V tejto džamahíriji sa nikdy nikto nesnažil usvedčiť ústavného činiteľa z trestnej činnosti. To je tragédia. Takže Paška nebude kriminálnik, ani keby kamaráta na poľovačke zastrelil.
Tragédia je aj to, že keď si občan otvára hubu na ústavného činiteľa, okamžite sa "obetuje" niekto, kto si začne otvárať hubu na občana.
Tragédia je aj to, že inak súdni ľudia tzv. "veria", že konzultačná firma s jedným zamestnancom vyprodukuje za dva roky zisk 700 k€; zhodou okolností geniálna manažérka ale neprodukuje pre seba, ale pre majiteľa, ktorý je zhodou okolností predsedom parlamentu.
Asi je málo múdra pre seba,funguje to len pod Paškom :D :D :D
Hneď po revolúcii som si založil stavebnú firmu, a riaditeľ jednej veľkej stavebnej firmy :Ak chcem môžem pre nich spraviť zákazku tak som spravil dal mu dohodnutých 10% tak sa začali hrnúť, až pri jednej som zabudol zakalkulovať 10% a vyplatiť ich(však nebudem niekomu plniť kapsu) vzápätí už nebolo treba zákazky odo mňa, Poučenie: Menovaný síce prišiel u mňa o 10%(mal ich inde), ale ani ja už som nemal svojich 10- 20 %,
trisestri
22.11.14,09:51
mna sokuje ako ty pravicovy krikluni co obhajovali tvrde asocialne reformy a hlasali ze kazdy sa ma o seba postarat sam a pritom nemali problem si odkupit socialne byty za smiesnych par eur a pan prezident Kiska s tym nema problem,mozno u neho aj Paska raz skonci-ked nema ziadny problem z minulostou svojich:D spolupracovnikov