vlado 33
12.09.14,15:15
[QUOTE="vlado 33"]Rexo: [url]
Je to blázon,za toto by ho mali zavrieť :D A to ťa pobavilo,potešilo,či? Lebo ja nemám ani slov...
aj ja som sa na tom narehotal, prečo ???
Aj v reále by si sa rehotal? Lebo tu čakáš svojim spôsobom "niečo" v bezpečí svojho domova,ale tam? Ja som teda svojim spôsobom praštená,ale tento druh humoru neuznávam.Možno aj preto,že som mala spolužiaka,ktorý po takejto "zábave" susedov dostal epilepsiu (v pivnici ho postrašili). Bolo to v druhej triede ZŠ a táto skúsenosť je pre mňa vždy výstrahou.
Peggynka, všetko to bolo nahraté podľa scenára ( predlohy). Vraciam mínusku.
bjuty smis
12.09.14,13:17
neviem, možno len machrujem spoza klávesnice, ale neveverím, že by som sa toho " pavúka" zlakol....akurát tak tie 16.-ky, čo tam jačali....

bolo to srandovné a mal som pocit, že ten psík sa tiež na tom bavil, nie trápil :))
Peggynka
12.09.14,13:45
[QUOTE="vlado 33"]Rexo: [url]
Je to blázon,za toto by ho mali zavrieť :D A to ťa pobavilo,potešilo,či? Lebo ja nemám ani slov...
aj ja som sa na tom narehotal, prečo ???
Aj v reále by si sa rehotal? Lebo tu čakáš svojim spôsobom "niečo" v bezpečí svojho domova,ale tam? Ja som teda svojim spôsobom praštená,ale tento druh humoru neuznávam.Možno aj preto,že som mala spolužiaka,ktorý po takejto "zábave" susedov dostal epilepsiu (v pivnici ho postrašili). Bolo to v druhej triede ZŠ a táto skúsenosť je pre mňa vždy výstrahou.
Peggynka, všetko to bolo nahraté podľa scenára ( predlohy). Vraciam mínusku.
Vráť tomu,kto ti ju dal,ja som to nebola :D Ja som písomne vyjadrila svoj názor,nie mínuskou :)
vlado 33
12.09.14,14:20
[QUOTE="vlado 33"]Rexo: [url]
Je to blázon,za toto by ho mali zavrieť :D A to ťa pobavilo,potešilo,či? Lebo ja nemám ani slov...
aj ja som sa na tom narehotal, prečo ???
Aj v reále by si sa rehotal? Lebo tu čakáš svojim spôsobom "niečo" v bezpečí svojho domova,ale tam? Ja som teda svojim spôsobom praštená,ale tento druh humoru neuznávam.Možno aj preto,že som mala spolužiaka,ktorý po takejto "zábave" susedov dostal epilepsiu (v pivnici ho postrašili). Bolo to v druhej triede ZŠ a táto skúsenosť je pre mňa vždy výstrahou.
Peggynka, všetko to bolo nahraté podľa scenára ( predlohy). Vraciam mínusku.
Vráť tomu,kto ti ju dal,ja som to nebola :D Ja som písomne vyjadrila svoj názor,nie mínuskou :)
Ja ti to seno nezožerem. Už sa teším na the English version porady.
337peter
12.09.14,14:47
[QUOTE="vlado 33"]Rexo: [url]
Je to blázon,za toto by ho mali zavrieť :D A to ťa pobavilo,potešilo,či? Lebo ja nemám ani slov...
aj ja som sa na tom narehotal, prečo ???
Aj v reále by si sa rehotal? Lebo tu čakáš svojim spôsobom "niečo" v bezpečí svojho domova,ale tam? Ja som teda svojim spôsobom praštená,ale tento druh humoru neuznávam.Možno aj preto,že som mala spolužiaka,ktorý po takejto "zábave" susedov dostal epilepsiu (v pivnici ho postrašili). Bolo to v druhej triede ZŠ a táto skúsenosť je pre mňa vždy výstrahou.
Peggynka, všetko to bolo nahraté podľa scenára ( predlohy). Vraciam mínusku.
Vráť tomu,kto ti ju dal,ja som to nebola :D Ja som písomne vyjadrila svoj názor,nie mínuskou :)
Ja ti to seno nezožerem. Už sa teším na the English version porady.

To aby som sa učil anglicky ?
Žabinka
12.09.14,15:23
vlado 33
12.09.14,15:28
Petra Nová
12.09.14,15:43
Na dobrú noc a skvelý zajtrajšok.

Máme se rádi - nemáme se rádi
Budem se mít rádi - nebudem se mít rádi
Máme se rádi - nemáme se rádi
Budem se mít rádi - nebudem se mít rádi

Podľa časovej postupnosti možno tam mohlo byť aj :
Měli jsme se rádi - neměli jsme se rádi

Doplním, že v kontexte včerajšej debaty tá margarétkova rozpočítanka ma mimoriadne pobavila svojou trefnosťou.:)
Petra Nová
12.09.14,16:21
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
lujza.j
12.09.14,18:49
stalo, rozčúlilo ...potešilo.....dnešný deň:eek: pomoc.......vydurila som mojich do OC palace-tesco zl. piesky....vyzdvihnem si peniaze za 3reklamáciu prsteňa-nechceli mi ich dať už ako som bola reklamovať...že kúpim švagrinej niečo v 30-tke a pojdeme na 16h do picérky kde som mala reservačku pre 7ludí....odchádzajúc...začalo chlapovi zase kuckať auto..../už kuckalo ako sme odchádzali z HR:eek:/tak skúsil, že to "opraví"otvoril kapotu a potrieskal po váhe vzduchu...nezabralo, smer pétržka a mechanik milanko....z diagnostikoval čiastočne ...podla seba ..lebo mašina nič....najlacnejšie vymeniť palivový filter....po odchode začalo kuckajúce peklo...lebo ledva sme sa dokuckali , ešte stále sa čudujem na 4 blinkroch dom....že vymeníme za moje a ideme do picérky......vymenili sme....na prvej zákrute 100m od garáže sme stretli známeho tak sme sa vrátili....ako sa chlap otáčal vykrútil do lava predné kola na chodníku , že vykrúti späť a cúvne.....už necúvol....pravé predné koleso vyskočilo so spodného gulového čapu:eek:a už si žilo svoj život a ja tiééééž......od 15h som 19h čakala na odťahovku /musela prísť tá z "rukou"jedna prišla ale nemala ruku/aby urobila to, že mi zdvihla riť auta a vyložila ho na chodník.....milanko samozrejme išiel fuč na predlžený víkendík.....neviem asi to takto malo byť...aj ked som z toho hotovson....keby to bolo v 100km rýchlosti....asi by to nebolo OK......
nakoniec mi moje lásky decko a chlap doma zagratulovali k mojim pologulatinám.....dali mi krásne psaníčko a prekrásny prsteň....úplne dokonalý...a sme si poplakali......a aby mi nebolo túto chytili ma kríže .......že sa neviem ani ohnúť....
na moju 45-ťku len tak nezabudnem.....
Žabinka
12.09.14,19:01
stalo, rozčúlilo ...potešilo.....dnešný deň:eek: pomoc.......vydurila som mojich do OC palace-tesco zl. piesky....vyzdvihnem si peniaze za 3reklamáciu prsteňa-nechceli mi ich dať už ako som bola reklamovať...že kúpim švagrinej niečo v 30-tke a pojdeme na 16h do picérky kde som mala reservačku pre 7ludí....odchádzajúc...začalo chlapovi zase kuckať auto..../už kuckalo ako sme odchádzali z HR:eek:/tak skúsil, že to "opraví"otvoril kapotu a potrieskal po váhe vzduchu...nezabralo, smer pétržka a mechanik milanko....z diagnostikoval čiastočne ...podla seba ..lebo mašina nič....najlacnejšie vymeniť palivový filter....po odchode začalo kuckajúce peklo...lebo ledva sme sa dokuckali , ešte stále sa čudujem na 4 blinkroch dom....že vymeníme za moje a ideme do picérky......vymenili sme....na prvej zákrute 100m od garáže sme stretli známeho tak sme sa vrátili....ako sa chlap otáčal vykrútil do lava predné kola na chodníku , že vykrúti späť a cúvne.....už necúvol....pravé predné koleso vyskočilo so spodného gulového čapu:eek:a už si žilo svoj život a ja tiééééž......od 15h som 19h čakala na odťahovku /musela prísť tá z "rukou"jedna prišla ale nemala ruku/aby urobila to, že mi zdvihla riť auta a vyložila ho na chodník.....milanko samozrejme išiel fuč na predlžený víkendík.....neviem asi to takto malo byť...aj ked som z toho hotovson....keby to bolo v 100km rýchlosti....asi by to nebolo OK......
nakoniec mi moje lásky decko a chlap doma zagratulovali k mojim pologulatinám.....dali mi krásne psaníčko a prekrásny prsteň....úplne dokonalý...a sme si poplakali......a aby mi nebolo túto chytili ma kríže .......že sa neviem ani ohnúť....
na moju 45-ťku len tak nezabudnem.....
lujzi, veď nakoniec si tvoj slávnostný narodeninový deň prežila celkom zaujímavo.. a hlavne s blízkymi ľuďmi..
alaya1
12.09.14,19:09
Lujza- tak vitaj medzi nami :.
lujza.j
12.09.14,19:10
žabík...toto by jeden možno ani neuveril.....to máš pravdu...že sme si to spolu "užili":)zajtra ráno padám kúpiť súčiastky.....ešte, že beruška moja stará bývala onááá r.v. 2001 ide....nechcem to zakríknuť...
buchač
12.09.14,19:10
stalo, rozčúlilo ...potešilo.....dnešný deň:eek: pomoc.......
...
na moju 45-ťku len tak nezabudnem.....
Žeby aj také niečo bolo ???
http://media.tumblr.com/tumblr_mbmtxfknJA1ry5nic.gif
Stanislav 1975
12.09.14,19:13
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
Peti, šetko je vo hviezdach- mám síce dobrú podporu, aj dosť ľudí poznám, všetko, ale či to bude stačiť na Františka Šebeja- to veru neviem...- strašne, ale strašne ho nemám rád, brrrrrrrrrrr- ešte horší je ako ING. Mikloš Ivan... :-)
Predsa len, som ešte len politický panic :-), mladý, neskúsený...a ako KaMil o mne rád vraví- SOMÁR :-)))
lujza.j
12.09.14,19:17
Parada...vyklbene koliesko
alaya1
12.09.14,19:24
vzdy lepsie koleso, ako koleno :)
Peggynka
12.09.14,19:53
žabík...toto by jeden možno ani neuveril.....to máš pravdu...že sme si to spolu "užili":)zajtra ráno padám kúpiť súčiastky.....ešte, že beruška moja stará bývala onááá r.v. 2001 ide....nechcem to zakríknuť...
Há,Lui,však nemáš kalendár? :D však je piatok 12-teho,nie 13-teho :eek: Nakoniec,nič sa také nestalo...Trošku dobrodružstva...Ja hovorím,kým to stojí len čas a peniaze...v pohode...hlavne,že sme zdraví :)
lujza.j
12.09.14,20:00
inak....už viem ako vyzerajú 24h asistenčné služby....:eek:
lujza.j
12.09.14,20:02
žabík...toto by jeden možno ani neuveril.....to máš pravdu...že sme si to spolu "užili":)zajtra ráno padám kúpiť súčiastky.....ešte, že beruška moja stará bývala onááá r.v. 2001 ide....nechcem to zakríknuť...
Há,Lui,však nemáš kalendár? :D však je piatok 12-teho,nie 13-teho :eek: Nakoniec,nič sa také nestalo...Trošku dobrodružstva...Ja hovorím,kým to stojí len čas a peniaze...v pohode...hlavne,že sme zdraví :)
...vieš čo je hrozné...že xy krát decku hovorím...nevytáčaj plné kolo lebo ti vypadne z klbu:eek::D.....
misoft
12.09.14,21:39
Lui - tak to teda muselo byť riadne vylágrované.... keď vyskočilo.... sa divím, že to neurobilo za jazdy.... to by bol iný tanec.....
Peggynka
13.09.14,05:55
[QUOTE="Peggynka"]
...vieš čo je hrozné...že xy krát decku hovorím...nevytáčaj plné kolo lebo ti vypadne z klbu:eek::D.....
Musíš častejšie za Milankom na kontrolu,keď mladá jazdí po gelendroch :D Ono to zvádza,keď máš vyššie auto...však prejdem :) Ja tiež tak,krížom po obrubníkoch :eek:Teraz mi rybár v tých dažďoch vydrel stopu na stavidlo...si mala vidieť včerajšiu jazdu...blato mám až na streche :mee:
Oliwa
13.09.14,05:59
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
No, mali sme tu už aj ministra...
Oliwa
13.09.14,06:07
inak....už viem ako vyzerajú 24h asistenčné služby....:eek:
Tak, že do 24 hodín Ti prídu asistovať... :mad:
Lui, dodatočne všetko naj... :) Najlepšie na tom je, že si sa včera druhýkrát narodila ;) , a to je super. Kolegyni odletelo koleso na diaľnici, malé decko vzadu na sedadle, tiež obrovské šťastie v nešťastí, že sa im nič nestalo, lebo nešla rýchlo...
Peggynka
13.09.14,06:18
buchač
13.09.14,06:40
Presne,ako som myslela,že to funguje:
http://www.sme.sk/c/7380289/podozrivy-sudca-zdrzal-stovky-kauz-aj-velky-slavkov.html?ref=cl


Ešte 25. apríla sudca oznámil, že sa vzdáva funkcie...
Vedel prečo ! Lebo ZÁKON 385/2000 Z. z. o sudcoch a prísediacich a o zmene a doplnení niektorých zákonov


§ 21
(2) Za 25. rok a za každý ďalší skončený rok výkonu funkcie sudcu sa odchodné zvyšuje o jeden základný plat, najviac však do výšky desaťnásobku naposledy určeného základného platu sudcu.
(5) Odchodné sudcovi nepatrí, ak bol odvolaný z funkcie sudcu podľa § 18 ods. 1 alebo ak bolo disciplinárne konanie zastavené z dôvodu vzdania sa funkcie sudcu.

Toto súdnictvo naše slovenské je choré - všetky pľuhavstvá sveta sa naň zosypali...
Dlabať na sudcu, šak on mu niekto hubu rozbije, ale čo tí ostatní ???
Tí jedinci, ktorým kauzy zmietol zo stola a ich oprávnené majetkové nároky sú niekde v teplej...

....a že vraj ctihodní ... Moja riť je čistejšia, ako ruky poniektorých sudcov.
Fujtajbl, hociktorý cigánsky degeš má v sebe viac cti, ako kadejaký právnik.
Peggynka
13.09.14,06:51
[QUOTE="Peggynka"]Presne,ako som myslela,že to funguje:


Toto súdnictvo naše slovenské je choré - všetky pľuhavstvá sveta sa naň zosypali...
Dlabať na sudcu, šak on mu niekto hubu rozbije, ale čo tí ostatní ???
Tí jedinci, ktorým kauzy zmietol zo stola a ich oprávnené majetkové nároky sú niekde v teplej...

....a že vraj ctihodní ... Moja riť je čistejšia, ako ruky poniektorých sudcov.
Fujtajbl, hociktorý cigánsky degeš má v sebe viac cti, ako kadejaký právnik.

Nielen jedinci...v kauze Veľký Slavkov ide o 100 milionóv € od štátu,ktoré cyperskej firme priklepol pištoľnícky sudca z PP bez mihnutia oka :D Mám k tomu geograficky blízko a poznám aj aktérov...sledujem kam to speje.
buchač
13.09.14,06:56
[QUOTE="Peggynka"]Presne,ako som myslela,že to funguje:

Toto súdnictvo naše slovenské je choré - všetky pľuhavstvá sveta sa naň zosypali...
Dlabať na sudcu, šak on mu niekto hubu rozbije, ale čo tí ostatní ???
Tí jedinci, ktorým kauzy zmietol zo stola a ich oprávnené majetkové nároky sú niekde v teplej...

....a že vraj ctihodní ... Moja riť je čistejšia, ako ruky poniektorých sudcov.
Fujtajbl, hociktorý cigánsky degeš má v sebe viac cti, ako kadejaký právnik.

Nielen jedinci...v kauze Veľký Slavkov ide o 100 milionóv € od štátu,ktoré cyperskej firme priklepol pištoľnícky sudca z PP bez mihnutia oka :D Mám k tomu geograficky blízko a poznám aj aktérov...sledujem kam to speje.

Slavkov neriešme...to je najmarkantnejší prípad, lebo ide o veľké love.

Ja som pod tými jedincami myslel skôr tých, ktorí prišli prispením ctihodného hajzla trebárs o nejakých pár tisíc eur.
misoft
13.09.14,06:56
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
No, mali sme tu už aj ministra...
Budeme mať poslanca, ešte pána preceda a El Presidente by sa sem mohli pridať :D:D:D
misoft
13.09.14,07:02
Slavkov neriešme...to je najmarkantnejší prípad, lebo ide o veľké love.

Ja som pod tými jedincami myslel skôr tých, ktorí prišli prispením ctihodného hajzla trebárs o nejakých pár tisíc eur.
Takže 250 grázlov sa tešiť bude, niekoľko stoviek poškodených utrie hubu, sudca si bude užívať a "po mne potopa...."
Ak ako píšeš - on sa niekto nájde, ktorý mu upraví fasádu, že bude novú fotku potrebovať
a vozíček bude šoférovať.... A ja potom tomu neznámemu ešte prsty budem držať (aby ho NIKDY nečapli.....)
pavol54
13.09.14,10:14
Lui - tak to teda muselo byť riadne vylágrované.... keď vyskočilo.... sa divím, že to neurobilo za jazdy.... to by bol iný tanec.....
a to od STK do STK a nič sa nezistilo? Nemlitezig! Máš blbého pripravovateľa vozidla na STK. poučenie: rýchlo ho vymeň kým žiješ
pavol54
13.09.14,10:22
[QUOTE="Peggynka"]Presne,ako som myslela,že to funguje:

Toto súdnictvo naše slovenské je choré - všetky pľuhavstvá sveta sa naň zosypali...
Dlabať na sudcu, šak on mu niekto hubu rozbije, ale čo tí ostatní ???
Tí jedinci, ktorým kauzy zmietol zo stola a ich oprávnené majetkové nároky sú niekde v teplej...

....a že vraj ctihodní ... Moja riť je čistejšia, ako ruky poniektorých sudcov.
Fujtajbl, hociktorý cigánsky degeš má v sebe viac cti, ako kadejaký právnik.

Nielen jedinci...v kauze Veľký Slavkov ide o 100 milionóv € od štátu,ktoré cyperskej firme priklepol pištoľnícky sudca z PP bez mihnutia oka :D Mám k tomu geograficky blízko a poznám aj aktérov...sledujem kam to speje.

Slavkov neriešme...to je najmarkantnejší prípad, lebo ide o veľké love.

Ja som pod tými jedincami myslel skôr tých, ktorí prišli prispením ctihodného hajzla trebárs o nejakých pár tisíc eur.
Keby sme zhromaždili všetkých sudcov a hodený kameň by mal zasiahnuť čistého, tak sa zmenia zákony fyziky lebo by nemohol dopadnúť
pavol54
13.09.14,10:30
Presne,ako som myslela,že to funguje:
http://www.sme.sk/c/7380289/podozrivy-sudca-zdrzal-stovky-kauz-aj-velky-slavkov.html?ref=cl
za socíku bola honba rodičov za vzdelaním svojích detí Ak sa náhodou nedostalo po stredenej na vysokú tak sa hovorilo: "Keby sa aspoň na to právo dostal" z tých triedne čistých sa stali sudcovia a prokurátori, alebo si myslíte že sudcu mohol robiť kde aký právnik? ale ako advokáti by sa neuživili.
pavol54
13.09.14,10:33
Slavkov neriešme...to je najmarkantnejší prípad, lebo ide o veľké love.

Ja som pod tými jedincami myslel skôr tých, ktorí prišli prispením ctihodného hajzla trebárs o nejakých pár tisíc eur.
Takže 250 grázlov sa tešiť bude, niekoľko stoviek poškodených utrie hubu, sudca si bude užívať a "po mne potopa...."
Ak ako píšeš - on sa niekto nájde, ktorý mu upraví fasádu, že bude novú fotku potrebovať
a vozíček bude šoférovať.... A ja potom tomu neznámemu ešte prsty budem držať (aby ho NIKDY nečapli.....)
NO ten sudca by sa mal dostať do bezpečia kde mu nehrozí že príde život, napríklad do basy najnižšieho stupňa
Peggynka
13.09.14,10:35
Slavkov neriešme...to je najmarkantnejší prípad, lebo ide o veľké love.

Ja som pod tými jedincami myslel skôr tých, ktorí prišli prispením ctihodného hajzla trebárs o nejakých pár tisíc eur.
Takže 250 grázlov sa tešiť bude, niekoľko stoviek poškodených utrie hubu, sudca si bude užívať a "po mne potopa...."
Ak ako píšeš - on sa niekto nájde, ktorý mu upraví fasádu, že bude novú fotku potrebovať
a vozíček bude šoférovať.... A ja potom tomu neznámemu ešte prsty budem držať (aby ho NIKDY nečapli.....)
NO ten sudca by sa mal dostať do bezpečia kde mu nehrozí že príde život, napríklad do basy najnižšieho stupňa
Tam,že by bol v bezpečí? Takých a policajtov a pedofilov riešia v base :D
Peggynka
13.09.14,13:13
Petra Nová
13.09.14,13:14
V telke ide po stý raz film Slunce, seno a pár facek. Smiať sa na ňom, alebo nie? Veď to ako by sme sa smiali sami na sebe. Smiech však oslobodzuje, tak prečo nie? Krátky gag z filmu: Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.

Česi majú Trošku, na Slovensku aj keď by sa režiséri "dokrájali" také komédie nenatočia. To nie je nekritický obdiv k Troškovi, len suché konštatovanie.
Petra Nová
13.09.14,13:19
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
Peti, šetko je vo hviezdach- mám síce dobrú podporu, aj dosť ľudí poznám, všetko, ale či to bude stačiť na Františka Šebeja- to veru neviem...- strašne, ale strašne ho nemám rád, brrrrrrrrrrr- ešte horší je ako ING. Mikloš Ivan... :-)

Veru skoro som si ani nespomenula, za ktorú stranu Feri momentálne kope. Ešte si nedá pokoj a 100 ročný ide aj do komunálu? Neverím, že ho ešte niekto niekde bude voliť. Veď je to hrobár politických strán. Kam vošiel, tam zostali po ňom trosky, ktoré sa zmestili do výťahu.
Žabinka
13.09.14,13:21
V telke ide po stý raz film Slunce, seno a pár facek. Smiať sa na ňom, alebo nie? Veď to ako by sme sa smiali sami na sebe. Smiech však oslobodzuje, tak prečo nie? Krátky gag z filmu: Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.

Česi majú Trošku, na Slovensku aj keď by sa režiséri "dokrájali" také komédie nenatočia. To nie je nekritický obdiv k Troškovi, len suché konštatovanie.
túto trilógiu som už videla neskutočne veľa krát, ako asi každý, ale niekedy aj dobre padne pozrieť si takéto niečo o ničom.. ale pred chvíľkou išiel na čt2 krásny film so Sophiou Loren a Marcellom Mastroiannim - Slunečnice.. pri ňom som si super oddýchla..
Petra Nová
13.09.14,13:29
Stanko, keď si už spomenul hviezdy, tak som pozrela dátum narodenia Šebeja a zistila, že je narodený 11. mája 1947. Skoro ma vystrelo, že tento by mohol byť blížencom. To som si poplietla znamenia. Blíženci sú dualisti, ale tento kope len sám za seba, ako býk. Aké má ešte šance v politike, to vieš ty aj ja, a ani sa nemusíme pýtať našej pani poslankyne, ktorá je napojená na energiu vesmíru.:)
Petra Nová
13.09.14,13:35
túto trilógiu som už videla neskutočne veľa krát, ako asi každý, ale niekedy aj dobre padne pozrieť si takéto niečo o ničom.. ale pred chvíľkou išiel na čt2 krásny film so Sophiou Loren a Marcellom Mastroiannim - Slunečnice.. pri ňom som si super oddýchla..
Súhlasím, to je film, ktorý o niečom hovorí, to je filmová klasika. Slnečnicu som zaznamenala, ale dnes nie som naladená práve na túto strunu a Troška mi išiel len ako zvuková kulisa.
Ale som rada, že hodnotné filmy dávajú v sobotu poobede. Asi pred týždňom išiel film Spomienky na Afriku, rada som ho opäť videla.
Petra Nová
13.09.14,13:49
V dôsledku "čáry máry fuč" sa tu hneď za rohom objavil Stankov príspevok o tom, že bude kandidovať v najbližších voľbách. A ja v duchu najlepších tradícií Porady by som mala založiť anketu s dvomi otázkami. Bude či nebude zvolený?

Ale nie! ŽARTOVALA som. Stanko anketu nepotrebuje! Keby sa však zadarilo, potešilo by ma to.:) Mali by sme tu väčšieho menšieho poslanca a menšieho väčšieho poslanca.
No, mali sme tu už aj ministra...
Mali. 18 mesiacov. Ale to je iná kategória politikov. Hoci pravda je, že k ministrovaniu ich vyviezol poslanecký mandát.
misoft
13.09.14,15:27
Keby sme zhromaždili všetkých sudcov a hodený kameň by mal zasiahnuť čistého, tak sa zmenia zákony fyziky lebo by nemohol dopadnúť
Pche... doteraz by krúžil po geostacionárnej dráhe vo vesmíre.....
lujza.j
13.09.14,15:48
Lui - tak to teda muselo byť riadne vylágrované.... keď vyskočilo.... sa divím, že to neurobilo za jazdy.... to by bol iný tanec.....
R.v.2008....:( asi nas od toho uchranil zlatnik Pepe od vedla ...kvoli nemu sme sa otacali...upravoval mi naramok...
Indeed
13.09.14,18:47
Parada...vyklbene koliesko

To jazdite na riadnych šrotoch !

Mne sa toto nestalo ani na 18 ročnom žiguláku...
Indeed
13.09.14,18:49
V telke ide po stý raz film Slunce, seno a pár facek. Smiať sa na ňom, alebo nie? Veď to ako by sme sa smiali sami na sebe. Smiech však oslobodzuje, tak prečo nie? Krátky gag z filmu: Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.

Česi majú Trošku, na Slovensku aj keď by sa režiséri "dokrájali" také komédie nenatočia. To nie je nekritický obdiv k Troškovi, len suché konštatovanie.
NEROZUMIEM Tvojmu humoru...
lujza.j
13.09.14,18:49
Indeed
13.09.14,18:51
[QUOTE="Peggynka"]Presne,ako som myslela,že to funguje:


Toto súdnictvo naše slovenské je choré - všetky pľuhavstvá sveta sa naň zosypali...
Dlabať na sudcu, šak on mu niekto hubu rozbije, ale čo tí ostatní ???
Tí jedinci, ktorým kauzy zmietol zo stola a ich oprávnené majetkové nároky sú niekde v teplej...

....a že vraj ctihodní ... Moja riť je čistejšia, ako ruky poniektorých sudcov.
Fujtajbl, hociktorý cigánsky degeš má v sebe viac cti, ako kadejaký právnik.

Nielen jedinci...v kauze Veľký Slavkov ide o 100 milionóv € od štátu,ktoré cyperskej firme priklepol pištoľnícky sudca z PP bez mihnutia oka :D Mám k tomu geograficky blízko a poznám aj aktérov...sledujem kam to speje.
Šak zajdi za tými aktermi a popýtaj si nejaký ten milionik....
lujza.j
13.09.14,18:53
Parada...vyklbene koliesko

To jazdite na riadnych šrotoch !

Mne sa toto nestalo ani na 18 ročnom žiguláku...
...sranda, že chlap s prvej odťahovky čo prišla povedal, že toto sa zrovna stávalo hlavne na žiguliakoch:D
Indeed
13.09.14,18:54
Ano len na takých,čo mali 15 majiteĺa a zväčša počaromných...
Indeed
13.09.14,18:55
lujza a prečo vkladaš obrázky pod 90°uhlom ???

že ty fotíš s mobilom nastojato ???
lujza.j
13.09.14,19:04
lujza a prečo vkladaš obrázky pod 90°uhlom ???

že ty fotíš s mobilom nastojato ???
lebo nie som taká dokonalá....ja ani fotiť neviem, ani som to nefotila ja....preposlané cez whatsapp....
misoft
13.09.14,19:05
lujza a prečo vkladaš obrázky pod 90°uhlom ???

že ty fotíš s mobilom nastojato ???
Problém? Šak nakloň hlavu, alebo otoč monitor/noťas o 90° opačne.....
Indeed
13.09.14,19:06
Parada...vyklbene koliesko

To jazdite na riadnych šrotoch !

Mne sa toto nestalo ani na 18 ročnom žiguláku...
...sranda, že chlap s prvej odťahovky čo prišla povedal, že toto sa zrovna stávalo hlavne na žiguliakoch:D
Asi tam bol diel STARLINE alebo unava materialu, alebo skok do diery na ceste..
korela
13.09.14,19:07
http://aktualne.atlas.sk/v-bratislave-vyrastlo-nove-nakupne-centrum-bory-mall-otvoria-v-novembri/slovensko/spolocnost/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
:eek:...nehovorím, že už aj ten pri letisku už stavajú.....
Medzi Devínom a Dev. Novou Vsou sa pripravoval projekt kvázi ďalšieho mesta v meste, ultramoderné, so všetkým vybavením a exkluzívne, pozdĺž Moravy. Prišla kríza a asi v 2009 odišiel zo Slovenska aj hlavný aktér, architekt z amer. juhu., pôvodom Francúz. Ktovie či sa k tomu ešte vrátia.
korela
13.09.14,19:10
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.
buchač
13.09.14,19:15
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.

:D :D :D :D :D :D :D

Tak to teda v Bratislave určite !!!

Nadrbe zo 3-5 cm snehu a kalamita-katastrofa-tragédia-koniec sveta vtedy nastane...;)
lujza.j
13.09.14,19:15
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.
toto som už nie raz povedala aj ja stará bosorka:D.....to teda bude:eek:minulá zima bola ideálna pre Ba....ani nové gumy som neotestovala...
lujza.j
13.09.14,19:17
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.

:D :D :D :D :D :D :D

Tak to teda v Bratislave určite !!!

Nadrbe zo 3-5 cm snehu a kalamita-katastrofa-tragédia-koniec sveta vtedy nastane...;)
posledná zima bola OK, ale tá prechádzajúca...to bol masaker....
buchač
13.09.14,19:20
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.

:D :D :D :D :D :D :D

Tak to teda v Bratislave určite !!!

Nadrbe zo 3-5 cm snehu a kalamita-katastrofa-tragédia-koniec sveta vtedy nastane...;)
posledná zima bola OK, ale tá prechádzajúca...to bol masaker....

Veru, veru...pamätám aj ja.
To napadlo 1-3 cm snehu a Blava v prdely...;) :D :D :D
lujza.j
13.09.14,19:25
Keď bude v zime takto snežiť, ako teraz pršať, tak nás zavalí.

:D :D :D :D :D :D :D

Tak to teda v Bratislave určite !!!

Nadrbe zo 3-5 cm snehu a kalamita-katastrofa-tragédia-koniec sveta vtedy nastane...;)
posledná zima bola OK, ale tá prechádzajúca...to bol masaker....

Veru, veru...pamätám aj ja.
To napadlo 1-3 cm snehu a Blava v prdely...;) :D :D :D
NESER MA:D Buchačisko.....prechádzajúcu zimu si velmi dobre pamätám ešte 26.3 tu bol "vajíčkový" sňah...
korela
13.09.14,19:31
Milujem tu dole tie suché "talianske" zimy. Pre mesto ideálne. Človeku stačia aj topánky, krátke čižmičky, žiadna ťažká obuv a hlavne nehrozí, že sa človek šmykne na ľade pod snehom.
Indeed
13.09.14,19:33
Pre mesto je idealne ak neprší a vždy svieti slnko a je 30°C ako si to myslia a propaguju , na jednom nemenovanom celoplošnom sukromnom rádiu...Ale tí,čo vedia odkiaľ sa berie potrava, tí vedia taký jemný daždik, oceniť...
lujza.j
13.09.14,19:34
Milujem tu dole tie suché "talianske" zimy. Pre mesto ideálne. Človeku stačia aj topánky, krátke čižmičky, žiadna ťažká obuv a hlavne nehrozí, že sa človek šmykne na ľade pod snehom.
minulá zima bola ok....ale napriek tomu kolegova žena ...zrovna ked bolo primrznuté...išla so synom do škôlky šmykla sa o bedrový klb na padrť:(
korela
13.09.14,19:36
Za kalamitu môžu cestári, nie obyvatelia.
lujza.j
13.09.14,19:37
no neviem...posledné dažde sú všetko možné, ale nie jemné dáždiky....
korela
13.09.14,21:18
Indeed, za čo nás máš, polia na neho čakajú ako na spásu, ale pri nás už stojí voda, sú premočené. Vtedy je dobre, keď je všetko akurát, ako má byť. A nie napr. takto
http://www.novinky.cz/koktejl/347454-zena-se-malem-utopila-pri-dobihani-autobusu.html

Nebol to prietok ako vo videu, ale keď sa stavali Kútiky v Karlovke, pozerala som po búrke, ako plávali fošne a laty po ceste dolu kopcom. Museli sa zastaviť až pri Riviére.
Peggynka
14.09.14,06:26
Pátram po prognózach ,aká bude tohtoročná zima a napr. toto (spred roka):
http://www.cas.sk/clanok/261232/mraziva-predpoved-caka-nas-najchladnejsia-zima-za-poslednych-100-rokov.html
Už sa ani na vedcov nedá spoľahnúť :D Ani naobliekaná cibuľa nie je pravdou,ani sršne v októbri, ani chovanie vtákov nefunguje :eek: ,máte tip ?
alaya1
14.09.14,07:00
myslim, ze bude taka, ako aj leto , na .... :)
Peggynka
14.09.14,07:08
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
lujza.j
14.09.14,07:11
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
Peggynka
14.09.14,07:15
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
A toten smajlík tam čo robí ? :eek: Myslela som,že si kamarátka :mee:
lujza.j
14.09.14,07:24
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
A toten smajlík tam čo robí ? :eek: Myslela som,že si kamarátka :mee:
Peggy,sak ja by som si kakla od paniky keby som si nasla klešča...som chcela len zamachrúvat:)
buchač
14.09.14,07:32
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
A toten smajlík tam čo robí ? :eek: Myslela som,že si kamarátka :mee:
Peggy,sak ja by som si kakla od paniky keby som si nasla klešča...som chcela len zamachrúvat:)

Minulý rok som skončil na pohotovosti...na tojášoch bol príživník. ;)
lujza.j
14.09.14,07:35
Vcera potesilo.....ani neviem ako...chlapa to napadlo...suseda z naseho garazoveho 3boxu...tam naparkuje...isla robit poradky...predat nechce,ze vycisti....keby niekto do prenajmu....ked po hodke odchadzali z domu este tam upratovala....a chlap ,ze decko s beruskou by tam mohlo.....ani neviem ako a mam dalsi plac na vsakovake cajrajchy:Ddecko nemusi hladat vecne parkovacie miesto....
Peggynka
14.09.14,07:38
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
A toten smajlík tam čo robí ? :eek: Myslela som,že si kamarátka :mee:
Peggy,sak ja by som si kakla od paniky keby som si nasla klešča...som chcela len zamachrúvat:)

Minulý rok som skončil na pohotovosti...na tojášoch bol príživník. ;)
A bola tam sestrička :) ,či dochtor :eek: ???
buchač
14.09.14,07:46
Mne sa v ostatnom čase "darí".Včera som sa vtrepala do postele už po deviatej,čumím na TV (zaspávam zvyčajne po polnoci),o pol dvanástej som si potiahla tričko,cítim hrčku,kukám...kliešť :eek: na bruchu...:D Koho pýtať v noci,aby mi ho vytiahol? Tak som to riskla a peánom som ho podchytila a vyškubla.Podarilo sa :) No,kovbojka...
Mas teda zabafky:---:D
A toten smajlík tam čo robí ? :eek: Myslela som,že si kamarátka :mee:
Peggy,sak ja by som si kakla od paniky keby som si nasla klešča...som chcela len zamachrúvat:)

Minulý rok som skončil na pohotovosti...na tojášoch bol príživník. ;)
A bola tam sestrička :) ,či dochtor :eek: ???
Aj - aj ....ale doktor bol šumnýýýý....;) :D :D :D :D :D :D :D
Peggynka
14.09.14,08:06
Minulý rok som skončil na pohotovosti...na tojášoch bol príživník. ;)
A bola tam sestrička :) ,či dochtor :eek: ???[/QUOTE]
Aj - aj ....ale doktor bol šumnýýýý....;) :D :D :D :D :D :D :D[/QUOTE]

To si žene povedal,že šumný bol dochtor? a sestrička bola ježibaba? :)
Peggynka
14.09.14,08:10
Tento ma zobudil z mojej viery v zdravý rozum :eek: :
http://www.cas.sk/clanok/293375/jano-kontroloval-unik-plynu-horiacou-zapalkou-vybuch-otriasol-domom.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
A koment pod článkom:
Určite je vyučený v odbore kurenár,plynár.
:eek: :eek: :eek:
misoft
14.09.14,08:29
Nuž čo, zistil, že fakt uniká......
Excise Duty
14.09.14,09:15
A to mal ešte v pláne zisťovať, či má dosť benzínu v nádrži auta...
misoft
14.09.14,09:28
A to mal ešte v pláne zisťovať, či má dosť benzínu v nádrži auta...
...chudák auto.....
pavol54
14.09.14,12:48
Tento ma zobudil z mojej viery v zdravý rozum :eek: :
http://www.cas.sk/clanok/293375/jano-kontroloval-unik-plynu-horiacou-zapalkou-vybuch-otriasol-domom.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
A koment pod článkom:
Určite je vyučený v odbore kurenár,plynár.
:eek: :eek: :eek:
To je amatér, v jednej dedine si robil v obývačke jamu na uskladnenie plynu, ešte že podozrivú činnosť zbadal sused naproti bývalý plynár bolo to aj v jojke
Peggynka
14.09.14,14:11
Tento ma zobudil z mojej viery v zdravý rozum :eek: :
http://www.cas.sk/clanok/293375/jano-kontroloval-unik-plynu-horiacou-zapalkou-vybuch-otriasol-domom.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
A koment pod článkom:
Určite je vyučený v odbore kurenár,plynár.
:eek: :eek: :eek:
To je amatér, v jednej dedine si robil v obývačke jamu na uskladnenie plynu, ešte že podozrivú činnosť zbadal sused naproti bývalý plynár bolo to aj v jojke
Minule tu dal buchač takého,čo píli a rúbe drevo v paneláku :eek:
Petra Nová
14.09.14,15:04
Už aj môj psík - bišonička má dažďa plné hryzáky. Ráno pršalo, na venčenie sme vyšli zadným vchodom, po štyroch ma dotiahla k prednému vchodu a domov! V rámci tých 50 m urobila čo mala a viac ani krok. Ja pod dáždnikom som si povedala, že veru ešte nie a zopár krokov žeby by sme mali ešte urobiť. Zlatý psík, počúvla ma a opačným smerom ma viedla k zadnému vchodu. Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Petra Nová
14.09.14,15:11
V telke ide po stý raz film Slunce, seno a pár facek. Smiať sa na ňom, alebo nie? Veď to ako by sme sa smiali sami na sebe. Smiech však oslobodzuje, tak prečo nie? Krátky gag z filmu: Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.

NEROZUMIEM Tvojmu humoru...

Čo ja s tým...? Ja si rozumiem dokonale.

Ešte trošku Troškovho socialistického humoru
http://www.youtube.com/watch?v=ytYFVdAFefI
sito
14.09.14,15:57
V telke ide po stý raz film Slunce, seno a pár facek. Smiať sa na ňom, alebo nie? Veď to ako by sme sa smiali sami na sebe. Smiech však oslobodzuje, tak prečo nie? Krátky gag z filmu: Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.

NEROZUMIEM Tvojmu humoru...

Čo ja s tým...? Ja si rozumiem dokonale.

Ešte trošku Troškovho socialistického humoru
http://www.youtube.com/watch?v=ytYFVdAFefI



Hm, človek, ktorý si rozumie dokonale, je dokonalý, ale tiež dokoná, že?

Strih máš dobrý, výstižný.

Niektorým preskakujú kolečka. Niektorým vypadli, nemôžu si už spomenúť na minulosť, napriek tomu, že bola, že, no booože.
korela
14.09.14,16:25
Vďaka šuťáku som si spomenula na cestu vlakom, keď sme išli prvýkrát na Brač. Lôžkovým, noc sme prespali, čomu som aj na jednej strane rada, pretože železnica išla v kuse v zárezoch v zrázoch. Nebolo to dvakrát príjemné. Mali môj obdiv, že to v takom teréne dokázali navrhnúť. Keď sme ráno vyšli z hôr, prišiel druhý extrém, výhľad z výšky na prístav s obrovskými loďami a ponorkami. Až potom vstup do Splitu.
Teraz som sa dočítala, ako to s tou železnicou dopadlo.
http://www.treking.cz/cestovani/sarajevo-belehrad.htm
" přes nekonečné lesní komplexy v severozápadní Bosně do Splitu a Zadaru. Ukazovali k tomu i alba s černobílými fotkami, a člověk nemusel být železničním nadšencem, aby se mu svíralo srdce." Navrhnúť trať v takom teréne podľa noriem dodržiavajúc max. stúpanie aj s prípustnými oblúkmi, klopením a v tej dobe, pomaly zázrak.
korela
14.09.14,16:39
Už aj môj psík - bišonička má dažďa plné hryzáky. Ráno pršalo, na venčenie sme vyšli zadným vchodom, po štyroch ma dotiahla k prednému vchodu a domov! V rámci tých 50 m urobila čo mala a viac ani krok. Ja pod dáždnikom som si povedala, že veru ešte nie a zopár krokov žeby by sme mali ešte urobiť. Zlatý psík, počúvla ma a opačným smerom ma viedla k zadnému vchodu. Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.
korela
14.09.14,16:49
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553
Peggynka
14.09.14,17:17
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553
Mali sme patológa MUDr.Kostolný-tiež nemal ďaleko...
Petra Nová
14.09.14,17:17
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.

Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
willma
14.09.14,18:03
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553 a nie len to, ešte aj zvonenie v mobile mal onoho času ako mačacie mňaukanie. a to až tak presvedčivé, že náš staffordík miesto toho aby zaspal po narkotizačnej injekcii po zazvonení mobilu celý oťapený začal hľadať cicu v ambulancii. A je to PÁN DOKTOR aj s kolegom.
Petra Nová
14.09.14,18:04
Toto je pre mňa šokujúca správa:mee:!
Môže byť chlap ako hora, silný ako valibuk, ak má slabú psychiku, môže to skončiť fatálne.

R.I.P.



http://www.ta3.com/clanok/1046878/zomrel-majster-sveta-v-hokeji-miroslav-hlinka.html
Indeed
14.09.14,18:11
neviem ja som ho nepoznal , teraz prvykrat počujem o nejakom hokejistovi Hlinkovi....
buchač
14.09.14,18:27
neviem ja som ho nepoznal , teraz prvykrat počujem o nejakom hokejistovi Hlinkovi....

Celý deň o ňom točia....Len cez TV na Rolete boli tri vstupy v priamom prenose.
Môžu natočiť ďaľši film .....a potom ďalší a ďalší o nejakom hokejistovi, futbalistovi, tenistovi...atď .

Choré ...
Stanislav 1975
14.09.14,18:36
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.

Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
Peťka, už je aj polhodinové video z našej letnej akcie- daj si to stiahnut do pc, možeš aj tú 2 alternatívu zadarmo a heslo je standa :-)


http://uloz.to/xtFnRYYX/balkan2014-standa-wmv
Petra Nová
14.09.14,18:46
Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
Stanislav 1975
14.09.14,18:52
Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
;)
Stanislav 1975
14.09.14,18:53
Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
ale musíš vydržať pri stahovaní- bude to hodinku stahovat :-))))))))))))
misoft
14.09.14,20:29
ale musíš vydržať pri stahovaní- bude to hodinku stahovat :-))))))))))))
A koľko že to má......? Cez 1GB? - cca 3 minútky......
korela
14.09.14,20:58
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553 a nie len to, ešte aj zvonenie v mobile mal onoho času ako mačacie mňaukanie. a to až tak presvedčivé, že náš staffordík miesto toho aby zaspal po narkotizačnej injekcii po zazvonení mobilu celý oťapený začal hľadať cicu v ambulancii. A je to PÁN DOKTOR aj s kolegom.
Nepoznám ho, iba som si prezerala veterinárov. Vidno, že žije vnorený do svojej práce. :-)
korela
14.09.14,21:06
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.

Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
Nie, práve že majú.
Okrem toho robil niekto nedávno pri nás ohňostroj, zostala v pohode. Dobré leto. A tráva je všade krásne zelená ako na jar, žiadne vyprahnuté plochy.
Iba keby neboli škody.
kralovicj
15.09.14,06:25
Vďaka šuťáku som si spomenula na cestu vlakom, keď sme išli prvýkrát na Brač. Lôžkovým, noc sme prespali, čomu som aj na jednej strane rada, pretože železnica išla v kuse v zárezoch v zrázoch. Nebolo to dvakrát príjemné. Mali môj obdiv, že to v takom teréne dokázali navrhnúť. Keď sme ráno vyšli z hôr, prišiel druhý extrém, výhľad z výšky na prístav s obrovskými loďami a ponorkami. Až potom vstup do Splitu.
Teraz som sa dočítala, ako to s tou železnicou dopadlo.
http://www.treking.cz/cestovani/sarajevo-belehrad.htm
" přes nekonečné lesní komplexy v severozápadní Bosně do Splitu a Zadaru. Ukazovali k tomu i alba s černobílými fotkami, a člověk nemusel být železničním nadšencem, aby se mu svíralo srdce." Navrhnúť trať v takom teréne podľa noriem dodržiavajúc max. stúpanie aj s prípustnými oblúkmi, klopením a v tej dobe, pomaly zázrak.

Ak si ich videla,neboli ponorené
ak neboli ponorené, ako vieš, že to boli ponorky
Petra Nová
15.09.14,10:32
Jozef kardinál Tomko, narodený 11. marca 1924, dnes bol prítomný na bohoslužbách v Šaštíne(?). Práve keď bohoslužby končili, švenkla som kanál STV-čky a tam mu ďakoval arcibiskup Zvolenský pri príležitosti 35. výročia jeho biskupskej vysviacky, ktorú prijal 15. septembra 1979 v Ríme, v Sixtínskej kaplnke. Nepochybne to bol doteraz náš najvyšší a najvplyvnejší cirkevný hodnostár, nadpriemerne vzdelaný, múdry. Len aj hodnostári sú ľudia z mäsa a kostí, jedia, pijú, milujú ako obyčajní smrteľníci. My milujeme koho chceme, oni Boha. Tak som si ho vyobzerala typicky ženskými očami. Aj v deväťdesiatke je to pekný muž, bez vrások, s tvárou ako detská ritka, vysoký, majestátny. Keby sa nebol vydal na kňazskú dráhu, ktovie akoby sa bol vyvíjal jeho život. Bol by mal rodinu, veľa detí, vnúčat, pravnúčat? Mohol vychovať pre Slovensko veľa geneticky identických Tomkov. Keď som sa na neho dívala, rozmýšľala som, čo by bolo prínosnejšie. Veriaci určite viac ocenia jeho kariéru cirkevného diplomata, ja by som asi viac cenila jeho postavenie silného muža v civilnom živote.
Petra Nová
15.09.14,15:37
Dnes som v Lidli kupovala jablká so zámerom naštvať Putina. Mali mimoriadne lacné, čosi po 50 centov, tak som kúpila okolo troch kíl, aj na jablčník. Okrem toho, že boli lacné, mali aj ďalší bonus. Pekne voňali. S kúpou som bola spokojná a keď som odchádzala od ovocného pultu, overila som na ceduľke, či sú ozaj z Poľska. Neboli, vraj slovenské. Putina som nenaštvala, zato som upiekla krehký jablčník. Netvrdím, že bol super krehký, ale je chutný a dá sa jesť.
Žabinka
15.09.14,15:40
Dnes som v Lidli kupovala jablká so zámerom naštvať Putina. Mali mimoriadne lacné, čosi po 50 centov, tak som kúpila okolo troch kíl, aj na jablčník. Okrem toho, že boli lacné, mali aj ďalší bonus. Pekne voňali. S kúpou som bola spokojná a keď som odchádzala od ovocného pultu, overila som na ceduľke, či sú ozaj z Poľska. Neboli, vraj slovenské. Putina som nenaštvala, zato som upiekla krehký jablčník. Netvrdím, že bol super krehký, ale je chutný a dá sa jesť.
aj v bille boli jablká za 0,49€/kg.. konečne cena, ktorá podľa mňa prislúcha jablkám..
Petra Nová
15.09.14,15:41
Strih máš dobrý, výstižný.

Sitko, nie vždy ti rozumiem, niekedy aj áno. Nič neobvyklé, všade to vidieť. Jedni čihí a druhí hota. S tebou však súhlasím, že strih a švih sú základom dobrých vecí.:)
Petra Nová
15.09.14,15:45
aj v bille boli jablká za 0,49€/kg.. konečne cena, ktorá podľa mňa prislúcha jablkám..
asi to boli tie isté, aj cena rovnaká... boli celkom chutné...
Petra Nová
15.09.14,15:47
Stanko, kukla som to video. Komentár k nemu nebude? Pekné zábery, smutné zábery a ešte smutnejšie. Čím si snímal?
korela
15.09.14,15:47
korela
15.09.14,15:48
Toto je pre mňa šokujúca správa:mee:!
Môže byť chlap ako hora, silný ako valibuk, ak má slabú psychiku, môže to skončiť fatálne.

R.I.P.



http://www.ta3.com/clanok/1046878/zomrel-majster-sveta-v-hokeji-miroslav-hlinka.html
http://www.ta3.com/clanok/1046922/samovrazdu-spachal-aj-byvaly-dubnicky-hrac-miroslav-kovacik.html
Petra Nová
15.09.14,16:03
Čo sa to deje? Bol to šialený týždeň!:mee:
Asi pred polrokom išiel dokument o práci MUDr. Ľuptáka a teraz takáto smutná správa!
sito
15.09.14,17:27
Strih máš dobrý, výstižný.

Sitko, nie vždy ti rozumiem, niekedy aj áno. Nič neobvyklé, všade to vidieť. Jedni čihí a druhí hota. S tebou však súhlasím, že strih a švih sú základom dobrých vecí.:)



Peťka, potešilo, že aspoň niekedy. Strih? Nemyslel som na šaty. Z toho filmu a švihla si ho sem. :);)
Petra Nová
15.09.14,18:42
Strih máš dobrý, výstižný.

Sitko, nie vždy ti rozumiem, niekedy aj áno. Nič neobvyklé, všade to vidieť. Jedni čihí a druhí hota. S tebou však súhlasím, že strih a švih sú základom dobrých vecí.:)



Peťka, potešilo, že aspoň niekedy. Strih? Nemyslel som na šaty. Z toho filmu a švihla si ho sem. :);)
Sitko, kde si ty čítal o strihu a švihu šiat?:) Trochu viac obrazotvornosti, voľnosti a vzdušnosti....

S porozumením sme na tom asi rovnako, zdá sa, že obaja čítame na pol oka.
sito
15.09.14,18:57
Strih máš dobrý, výstižný.

Sitko, nie vždy ti rozumiem, niekedy aj áno. Nič neobvyklé, všade to vidieť. Jedni čihí a druhí hota. S tebou však súhlasím, že strih a švih sú základom dobrých vecí.:)



Peťka, potešilo, že aspoň niekedy. Strih? Nemyslel som na šaty. Z toho filmu a švihla si ho sem. :);)
Sitko, kde si ty čítal o strihu a švihu šiat?:) Trochu viac obrazotvornosti, voľnosti a vzdušnosti....

S porozumením sme na tom asi rovnako, zdá sa, že obaja čítame na pol oka.

Každé slovo môže jeden vidieť aj inak. Aj ten strih, aj ten švih. A ak dvaja sa dívajú, dá sa aj diviť tomu, čo vidia, že?
misoft
15.09.14,20:21
No dnes ma "udivila" a prekvapkala moja 3/4:
Kúpil som panvice s keramickým povrchom - fungujú, nič sa na nich (mne) nepripálilo a neprilepilo. No mojej 3/4 sa to PODARILO!
lujza.j
15.09.14,20:25
No dnes ma "udivila" a prekvapkala moja 3/4:
Kúpil som panvice s keramickým povrchom - fungujú, nič sa na nich (mne) nepripálilo a neprilepilo. No mojej 3/4 sa to PODARILO!
no ver, že nie je sama:)ja, decko moja máti....ešte, že pánef priniesla, za nejaké body z pumpy.....a nebola to žiadna šunta....ja už nikdy keramickú:D
misoft
15.09.14,20:31
No čo už? Niektoré osoby majú prírodou dané také "vlohy" :D - dokážu i čistú vodu pripáliť.....
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
lujza.j
15.09.14,20:33
si necvrkni:---:D
korela
15.09.14,20:54
Ešte chvíľu mi vydržia teflónky, a tiež si robím zálusk na keramické. Bez chémie. Dúfam, že ma neodradia vaše skúsenosti.
terezamaria
15.09.14,20:55
No dnes ma "udivila" a prekvapkala moja 3/4:
Kúpil som panvice s keramickým povrchom - fungujú, nič sa na nich (mne) nepripálilo a neprilepilo. No mojej 3/4 sa to PODARILO!
no ver, že nie je sama:)ja, decko moja máti....ešte, že pánef priniesla, za nejaké body z pumpy.....a nebola to žiadna šunta....ja už nikdy keramickú:D
Lui, asi sme zle natrafili, na keramickej robím tak akurát lečo.....rezne boli okamžite pripálené a to ja málokedy niečo pripálim.....nikdy viac keramickú....
kukučka
15.09.14,21:00
Na mojej sa robili farebné fľaky, hneď som ju vyradila, používam klasiku - nerez a liatinovú modrú smaltovanú. Drobnosti na malej teflónke od Tescomy, nechcela som ju, ale je na počudovanie kvalitná.
korela
15.09.14,21:01
Ale keď sa kúpil nový papiňák, vždy ho zatiaľ sprevádzkoval pre istotu manžel. Hlúpe je to, že ak spadne z týchto nových sérií pokrievka na zem, odíde nejaká súčiastka, nedá sa nahradiť. Predtým tie maďarské (síce z hliníka) sa mohli aj vedome otrepať a vydržali desiatky rokov.
korela
15.09.14,21:02
Na mojej sa robili farebné fľaky, hneď som ju vyradila, používam klasiku - nerez a liatinovú modrú smaltovanú. Drobnosti na malej teflónke od Tescomy, nechcela som ju, ale je na počudovanie kvalitná.
Smalt je istota.
kukučka
15.09.14,21:15
buchač
16.09.14,04:12
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html

Lešni na tieto. Ceny sú statočné. ;)
https://www.liatinovyriad.sk/
Peggynka
16.09.14,05:19
Ja mám takéto už takmer 40 rokov,nič lepšie pre mňa neexistuje.Pečiem v tom aj chlieb,oválny si mama požičiava na hus,kačku a sviečkovú.Ťažké sú,až ich nedvihnem,tak sa ich vzdám.Ale zaujímala by ma kvalita týchto:
http://kotliky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=16_46&products_id=314
misoft
16.09.14,09:19
Lui, asi sme zle natrafili, na keramickej robím tak akurát lečo.....rezne boli okamžite pripálené a to ja málokedy niečo pripálim.....nikdy viac keramickú....
Vtip je v tom, ako na to.... šnicle (rezné) .... capneš na tú panvicu a hneď s nim trochu pohnúť - nemá čas sa "prilepiť" - teplom sa mäso na povrchu "uzavrie" - no a potom sa už nepripáli a ani neprilepí......
Peggynka
16.09.14,09:53
Lui, asi sme zle natrafili, na keramickej robím tak akurát lečo.....rezne boli okamžite pripálené a to ja málokedy niečo pripálim.....nikdy viac keramickú....
Vtip je v tom, ako na to.... šnicle (rezné) .... capneš na tú panvicu a hneď s nim trochu pohnúť - nemá čas sa "prilepiť" - teplom sa mäso na povrchu "uzavrie" - no a potom sa už nepripáli a ani neprilepí......
Treba vyskúšať tzv.francúzsky spôsob vyprážania-ponorené v tuku.Položím na obracačku,vložím do rozpáleného tuku 170-190°C a pár sekúnd podržím (povrch sa uzavrie) a potom to vložím do tuku.
bettylou
16.09.14,13:15
No ale ak tetuškabetuška nevie, tak :

Dobrý elektrikársilnoprúdár :
- do školy chodí s odporom
- v škole sedí s napatím
- má dlhé vedenie[/QUOTE]

takže predsa len elektrikár som :D :D :D
Stanislav 1975
16.09.14,15:03
Dneska ma potešila jedna ss-ka od jednej milej, sympatickej, nemenovaj poraďáčky :-), dík bettylou :-)))
Stanislav 1975
16.09.14,15:09
No ale ak tetuškabetuška nevie, tak :

Dobrý elektrikársilnoprúdár :
- do školy chodí s odporom
- v škole sedí s napatím
- má dlhé vedenie

takže predsa len elektrikár som :D :D :D[/QUOTE]
inak, ja som tiež elektrikár- sino prúdar- ale velmi taký pochybný- pred 25 rokmi som sa vyučil a odvtedy som to nerobil...už viem ledva zásuvku zapojiť...:D
misoft
16.09.14,15:11
inak, ja som tiež elektrikár- sino prúdar- ale velmi taký pochybný- pred 25 rokmi som sa vyučil a odvtedy som to nerobil...už viem ledva zásuvku zapojiť...:D
Pche.... ja 40 rokov .... a tiež len také bežné.... a taktiež silnoprúd.... takže som "lepší".......:D:D:D
Stanislav 1975
16.09.14,15:13
inak, ja som tiež elektrikár- sino prúdar- ale velmi taký pochybný- pred 25 rokmi som sa vyučil a odvtedy som to nerobil...už viem ledva zásuvku zapojiť...:D
Pche.... ja 40 rokov .... a tiež len také bežné.... a taktiež silnoprúd.... takže som "lepší".......:D:D:D
:D
korela
16.09.14,15:46
Ja mám takéto už takmer 40 rokov,nič lepšie pre mňa neexistuje.Pečiem v tom aj chlieb,oválny si mama požičiava na hus,kačku a sviečkovú.Ťažké sú,až ich nedvihnem,tak sa ich vzdám.Ale zaujímala by ma kvalita týchto:
http://kotliky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=16_46&products_id=314
Detto. Mama mi to ťahala z Prahy, mne oválny, švagrinej guľatý, boli ťažké, ešte sme sa hnevali kvôli váhe. Nezničiteľné.
Ale tá strááánka je aká dobrá. :-) Iba škoda, že nikde nie sú uvedení výrobcovia. Veľmi sa mi tam zapáčili niektoré veci, čo potrebujem. A tie medené kotlíky, jedna radosť.
terezamaria
16.09.14,15:48
Lui, asi sme zle natrafili, na keramickej robím tak akurát lečo.....rezne boli okamžite pripálené a to ja málokedy niečo pripálim.....nikdy viac keramickú....
Vtip je v tom, ako na to.... šnicle (rezné) .... capneš na tú panvicu a hneď s nim trochu pohnúť - nemá čas sa "prilepiť" - teplom sa mäso na povrchu "uzavrie" - no a potom sa už nepripáli a ani neprilepí......
Duško ale to mi spravila len táto keramická, na žiadnu inú sa mi to neprilepí / teda tie ostatné dobré, čo mám /. :)
Peggynka
16.09.14,16:35
lujza.j
16.09.14,17:44
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html
po tejto celej sade mi piščalo srdco....!
buchač
16.09.14,17:51
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html
po tejto celej sade mi piščalo srdco....!

...a jaký problém ?
Ak raz dačo chcem, tak ma nič nezastaví. Samozrejme, v medziach normy.
Veď si každý mesiac jeden kus kúp a fertig.
To nie je ako Zepter, že naraz musíš cvakať.
lujza.j
16.09.14,17:56
buchi...pri mojej frekvencii varenia škoda peňez:D...srdco piščalo v čase ked som sa išla vydávať :eek::D/1990/...možno by som nejakú kusofku alebo vytipované kusy...
alaya1
16.09.14,18:00
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html
po tejto celej sade mi piščalo srdco....!

...a jaký problém ?
Ak raz dačo chcem, tak ma nič nezastaví. Samozrejme, v medziach normy.
Veď si každý mesiac jeden kus kúp a fertig.
To nie je ako Zepter, že naraz musíš cvakať.

O Zeptere mi ani nehovor!!. Moj muz kupil sadu, su to 2 hrnce, vysoky a nizky, potom nejaky deravy a miska za 35 000korun !!. myslela som, ze ma vystrie. Varim v nich normalne, ako v kazdom hrnci.
buchač
16.09.14,18:07
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html
po tejto celej sade mi piščalo srdco....!

...a jaký problém ?
Ak raz dačo chcem, tak ma nič nezastaví. Samozrejme, v medziach normy.
Veď si každý mesiac jeden kus kúp a fertig.
To nie je ako Zepter, že naraz musíš cvakať.

O Zeptere mi ani nehovor!!. Moj muz kupil sadu, su to 2 hrnce, vysoky a nizky, potom nejaky deravy a miska za 35 000korun !!. myslela som, ze ma vystrie. Varim v nich normalne, ako v kazdom hrnci.
Nie je Zepter ako Zepter.
Ja mám tých hrncov a pekáčov jak nadrbaných.
Varím snáď (pýtam sa sám seba) nenormálne ? ;) Odpoveď znie...Nie.
Zepter má iné technologické vlastnosti.

Ten liatinový mám aj ja jeden, zdedil som na chalupe. Dobre sa mi v ňom varí.
.....takpovediac normálne..;) :D :D
avalik
16.09.14,18:14
našla som ju, sú tam aj iné

http://aukro.cz/stara-litinova-panev-i4599063296.html

tu este mam, je nachystana mladej do podnajmu, lebo tam ma indukciu

ja som zrusila teflonky a mam uz len keramicke, zatial v pohode, bez problemov a pripalenia
kukučka
16.09.14,18:19
Hrncov mám dosť, ale keby som sa ešte raz vydávala zlezaradil:eek::---:D

tak jedine Emile Henry (http://www.kulina.sk/emile-henry/p-4/)
buchač
16.09.14,18:24
Hrncov mám dosť, ale keby som sa ešte raz vydávala zlezaradil:eek::---:D

tak jedine Emile Henry (http://www.kulina.sk/emile-henry/p-4/)

Rozvediem sa a kúpim si takýto..;)

https://www.google.sk/search?q=meden%C3%BD+riad.sk&client=opera&hs=r9z&rls=cs&channel=suggest&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Go4YVM-RMsPR7Ab3pIGIAg&ved=0CAUQ_AU
lujza.j
16.09.14,18:28
aj ja sťem také....haúúúú...haúúúú...:D
kukučka
16.09.14,18:30
a to nehovorím o týchto, ale to by som si musela brať milionára :D

Le Creuset (http://www.lecreuset.com/cookware)
lujza.j
16.09.14,18:32
kukuč...nedráždi:)
misoft
16.09.14,18:37
Potešilo:
http://www.noviny.sk/c/slovensko/sudna-rada-v-pondelok-voli-nastupcu-harabina
Konečne dobrá správa v tomto Bananystane..... a konečne prasa bradavičnaté nebude kvákať to svoje " podľa zá ko na..."
kukučka
16.09.14,18:43
Apage, duški s politikou, my tu máme dosť radosti :D

buchy, mám aj medený :--- aj tlakový Kuhn Rikon :D
misoft
16.09.14,18:45
Ale i to poteší - lebo pri ňom sa dvíhal tlak ako v Kuchte (tlakovom hrnci).....:D:D:D
kukučka
16.09.14,18:47
Lui, veď si kúp, alebo chlapovi na ryby (http://www.vasekuchyne.sk/sk/emile-henry-podnos-na-rybu-cerveny)
lujza.j
16.09.14,18:58
kukuč....ved to sú kuchárske šperky....:)

mne je ľúto dať za to....varím úplne minimum.....
kukučka
16.09.14,19:04
veď, veď...preto som písala, že chlapovi :---

dala som fotku, mám jeden malinky, krásny, anglická keramika
buchač
16.09.14,19:05
Apage, duški s politikou, my tu máme dosť radosti :D

buchy, mám aj medený :--- aj tlakový Kuhn Rikon :D

Takýto medený oný máme na chalupe... po svokre sme zdedili.
Kúúúa, že jaký guláš v ňom varím..;)
Ale na obrázku je fest šľahnutý patinou...ruky by som zodral, pokiaľ by vyzeral jak ten môj.

http://starozitnosti.hyperinzerce.cz/starozitne-nadobi/inzerat/7822376-medeny-kotlik--nabidka-praha-9/
lujza.j
16.09.14,19:15
mám pár anglánskych keramických hrnkov na čaj -koffi...parádička....
kukučka
16.09.14,19:16
Tak to je krásne dedičstvo. Keď sa "nudí" moja princezná, berie handru a pucuje medené a strieborné riady, má také kilové putko pasty.
Peggynka
16.09.14,19:31
Rozvediem sa a kúpim si takýto..;)

https://www.google.sk/search?q=meden%C3%BD+riad.sk&client=opera&hs=r9z&rls=cs&channel=suggest&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Go4YVM-RMsPR7Ab3pIGIAg&ved=0CAUQ_AU
A prečo sa musíš rozvádzať?:eek: Žena ťa nechce s medenými hrncami :D ?
buchač
16.09.14,19:33
Tak to je krásne dedičstvo. Keď sa "nudí" moja princezná, berie handru a pucuje medené a strieborné riady, má také kilové putko pasty.

Kukuč

Nerád by som, aby to vyznelo jak chválenkárstvo...ale mám nejaké starožitnosti zdedené po rodičoch a aj starkých...špecifikovať nemienim.

Niekto speňaží, niekto vyhodí...no ja som (my sme) na tie staré veci tak trochu zaťažení..

Len kuchynské váhy mám zo 5 ks...všetky iné. :)
kukučka
16.09.14,20:06
Podeliť sa s radosťou nepovažujem za chválenkárstvo. Ozaj, zabudla som sa opýtať na ten zvláštny tvar nožíka, bez špice bývajú na syry, ale to asi nebude, prezraď.
buchač
16.09.14,20:10
Podeliť sa s radosťou nepovažujem za chválenkárstvo. Ozaj, zabudla som sa opýtať na ten zvláštny tvar nožíka, bez špice bývajú na syry, ale to asi nebude, prezraď.

Viacmenej na huby...
kukučka
16.09.14,20:15
Zdal sa mi veľký, to je už asi aj na krájanie, nielen na čistenie?
Peggynka
16.09.14,20:15
Podeliť sa s radosťou nepovažujem za chválenkárstvo. Ozaj, zabudla som sa opýtať na ten zvláštny tvar nožíka, bez špice bývajú na syry, ale to asi nebude, prezraď.

Viacmenej na huby...
Si mi pripomenula,že ...podeliť sa s radosťou...TV málo pozerám,ale baumaxova reklama sa mi páči ...ten chlap...a jak stuhne,keď sa panička objaví...dilino,veď to nie je hanba,mať radosť :)
buchač
16.09.14,20:21
Zdal sa mi veľký, to je už asi aj na krájanie, nielen na čistenie?
Zdanie klame, čepeľ má 5 cm. Ale použiť sa bude dať aj-aj...šak sedí v ruke jak riť na šerbli. :)
kukučka
16.09.14,20:23
Vidíš a ja tak málo, že neviem vôbec, aké teraz bežia, u nás sa automaticky vypína zvuk, ale minule som na nete videla veľmi peknú na katalóg IKEI.
korela
17.09.14,10:47
Už sme na najlepšej ceste, stávame sa krajinou neobmedzených možností
http://hudba.zoznam.sk/spravy/17-09-2014-toto-len-tak-niekto-neprekona-mullerove-hlasy-2-pokrstil-alexander-andrej-kiska/ plus uvoľnenie skladov, sú tam iba haraburdy, budú z nich aspoň dobré terče.
kukučka
17.09.14,11:15
Myslím si, že dnes by už nevyhral. Blíži sa sto dní, "teším sa" na novú vojnu na porade.
bettylou
17.09.14,12:57
zas budem preskakovať desiatky stránok xixi
buchač
17.09.14,18:17
Ak by u nás NATO chcelo základňu, Fico by prikývol, tvrdí Dzurinda


BRATISLAVA - Ak by NATO požiadalo Slovensko o vytvorenie vojenskej základne, vláda na čele s Robertom Ficom by prikývla, myslí si dvojnásobný expremiér a bývalý šéf slovenskej diplomacie Mikuláš Dzurinda.

Zdroj: TASR
"Z toho, ako sledujem predsedu vlády, najmä v poslednom období, som nadobudol presvedčenie, že ak sa NATO na nás obráti s požiadavkou zriadiť vojenskú základňu, Robert Fico prikývne. A ja ho za to kritizovať nebudem," povedal bývalý šéf dvoch slovenských vlád.


Za čo však svojho dnešného nástupcu chce kritizovať je jeho dvojtvárna politika, keď jeden deň vo Washingtone či Bruseli niečo odsúhlasí a potom v Bratislave svoje výroky obráti o 180 stupňov.

"Toto je Robert Fico. Už celé roky hovorí, že on robí zahraničnú politiku na všetky svetové strany. Len veľmi často sa potvrdzuje, že nevie rozlíšiť, kde je sever," myslí si Dzurinda.

http://aktualne.atlas.sk/pytajte-sa-online-co-hovori-na-slovensku-diplomaciu-mikulas-dzurinda/slovensko/politika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
Peggynka
18.09.14,03:26
[QUOTE="buchač"]Ak by u nás NATO chcelo základňu, Fico by prikývol, tvrdí Dzurinda

Ten má čo rozprávať:D.Však nás zapredal Vatikánu :eek:
korela
18.09.14,05:50
https://www.youtube.com/watch?v=nck1xQU6YbE
bez textu, Before I Leave This World (NASA)
bjuty smis
18.09.14,06:49
" potešila" ma kooperatíva...opäť...

poslala mi včera list...

nevyplatia dcére plnenie, kým nevyplním FATCA formulár...
náš preceda súhlasil, že musím americkej vláde nahlásiť túto udalosť....
musím nahlásiť americkej vláde, že moja dcéra si vyberá životnú poistku........

som na precedu pyšný....opäť a opäť......
vlado 33
18.09.14,07:19
" potešila" ma kooperatíva...opäť...

poslala mi včera list...

nevyplatia dcére plnenie, kým nevyplním FATCA formulár...
náš preceda súhlasil, že musím americkej vláde nahlásiť túto udalosť....
musím nahlásiť americkej vláde, že moja dcéra si vyberá životnú poistku........

som na precedu pyšný....opäť a opäť......

Jasné, dnes všetko ide cez usa. A možno, že zas nejaký usa nakukne do usa.
Žabinka
18.09.14,07:24
korela
18.09.14,07:35
To je aký strašiak, kvôli plynu, kvôli tomu aby sa tam zbytočne nevypravili ako Napoleon, v januári a vo februári bývajú zvyčajne najnižšie teploty, nič nové.
lujza.j
18.09.14,07:52
tohto roku nebolo leto, a vraj zima bude mrazivá..
http://www.topky.sk/cl/10/1424535/Velka-predpoved-meteorologov-na-zimu--Europa-sa-zmeni-na-ladove-kralovstvo--prvy-sneh-uz-coskoro-
moj chlap už išiel prezutý:Dchcel, že si kúpi jazdené gumy...tam som zavelila, že nové!:D
žabík u teba na chalúpke nech máš rozprávfkovú zimu, ale u mňa v dedine..neé
Peggynka
18.09.14,09:23
tohto roku nebolo leto, a vraj zima bude mrazivá..
http://www.topky.sk/cl/10/1424535/Velka-predpoved-meteorologov-na-zimu--Europa-sa-zmeni-na-ladove-kralovstvo--prvy-sneh-uz-coskoro-
Minulý rok detto a aká bola...a páči sa mi hneď prvý komentár:
Ze Vam hanba nie je,neviete povedat ani ako bude poobede a hadzete tu predpovede ako stara ciganska vestica.......!:D :D:D
buchač
18.09.14,09:28
tohto roku nebolo leto, a vraj zima bude mrazivá..
http://www.topky.sk/cl/10/1424535/Velka-predpoved-meteorologov-na-zimu--Europa-sa-zmeni-na-ladove-kralovstvo--prvy-sneh-uz-coskoro-
Minulý rok detto a aká bola...a páči sa mi hneď prvý komentár:
Ze Vam hanba nie je,neviete povedat ani ako bude poobede a hadzete tu predpovede ako stara ciganska vestica.......!:D :D:D

Čistý dr. Iľko...keď ho občas vidím v rannej relácii " Dobré ráno ", tak jeden nevie, či si robí z ľudí dobré ráno alebo prdel....;)
Peggynka
18.09.14,09:31
Nepotešila všzp :mee: Minule,že mi pošlú 169€ a 0 preddavky a rozmysleli si to :D.Už mi pošlú len 32€ a chcú o 3€ viac ako doteraz.Tam bude asi dobrý binec :eek:
evuš
18.09.14,09:46
Nepotešila všzp :mee: Minule,že mi pošlú 169€ a 0 preddavky a rozmysleli si to :D.Už mi pošlú len 32€ a chcú o 3€ viac ako doteraz.Tam bude asi dobrý binec :eek:

Peggy, ešte si to nedoriešila ??? Ja by som im poslala taký ľúbezný list, až by čumeli....raz som sa tak doťahovala s poisťovňou kvôli PZP...auto nepojazdné - celý rok zaplatená zákonná /poistka zaplatená na celý rok asi týždeň predtým než celkom dojechalo ;)/...poslala som im list, že auto predané...mali nám vrátiť za cca 1 mesiac PZP...oni pýtali od nás za ďalšie mesiace PZP....šla som na DI, zaplatila 1,5 € kolok a poslala som to milej poisťovni, že auto už dávno moje nie je.... vrátili mi asi 4 €...predtým oni chceli asi 15,-- € na poštovné som minula asi po 3 mesiacoch dopisovania aj 10 eur, ale pocit výhry a najmä spravodlivosti mi za ten boj stál !!!! :D:D
Peggynka
18.09.14,09:51
[QUOTE="Peggynka"]Nepotešila všzp :mee: Minule,že mi pošlú 169€ a 0 preddavky a rozmysleli si to :D.Už mi pošlú len 32€ a chcú o 3€ viac ako doteraz.Tam bude asi dobrý binec :eek:

Peggy, ešte si to nedoriešila ???

Evuš,ani nebudem riešiť :) ešte by chceli,aby som sa to naučila počítať :eek:.Teraz im platím 11€ a od 1.1. to bude 14€ :) Pravdupovediac,myslím,že teraz to už je OK.Inak,mňa veľmi štve tento systém okrádania národa.Prečo by tam tie peniaze nemohli zostať :mee:,tri mesiace by som im nezaplatila a štvrtý by som im len doplatila.Nie...oni to vrátia zdanené :eek: !!! 8€ v štátnom rozpočte.Čo,kradnem ?
trisestri
18.09.14,10:56
vraj bude jesen
Petra Nová
18.09.14,11:27
horúca?
lujza.j
18.09.14,11:33
dúfam...
trisestri
18.09.14,11:37
uz by mohla byt aj horuca,ked nam rusi plynu sanuju-aj usetrime
Petra Nová
18.09.14,11:40
a na Ukrajine by mohla byť s tropickými teplotami až do mája budúceho roku... by vybabrali s Putinom!
lujza.j
18.09.14,11:41
ja som minulú "zimu" nekúrila....
kopretinka
18.09.14,11:42
ja som minulú "zimu" nekúrila....
:eek: vypla si radiátory? či?
Peggynka
18.09.14,11:44
ja som minulú "zimu" nekúrila....
Neprovokuj...že rozpráfkova zima :D Drahá rozprávka za 110€ každý mesiac :mee:
kopretinka
18.09.14,11:51
ja som minulú "zimu" nekúrila....
aj u nás sú takí chytráci.....celú zimu chodia oblečení v kabátoch a vykurujú sa od okolitých bytov........:mad: A my ostatní platíme za ich teplo
lujza.j
18.09.14,11:53
ja som minulú "zimu" nekúrila....
Neprovokuj...že rozpráfkova zima :D Drahá rozprávka za 110€ každý mesiac :mee:
nie nechcela som :)....v tvojich končinách by som asi skrachovala som zamrznutá fest!som si povedala, že budem využívať výhody zatepleného-zaduseného baráku...zima tu nebola žiadna dalo sa...pustím radiátor iba ak je velmi zima....v kuch.,spalni,detskej a kúpelke mám stupačky....
lujza.j
18.09.14,11:56
ja som minulú "zimu" nekúrila....
aj u nás sú takí chytráci.....celú zimu chodia oblečení v kabátoch a vykurujú sa od okolitých bytov........:mad: A my ostatní platíme za ich teplo
mňa nik nevykuruje.... chceš povedať, že tie dôchodkyne pod a nado mnou samé v 4izb. bytoch ma vykurujú...tak to isto....ja som roky vykurovala ich, vypeckované radiátory a potom 12 000.-sk nedoplatky....tomu už odzvonilo!!!
Peggynka
18.09.14,11:58
ja som minulú "zimu" nekúrila....
aj u nás sú takí chytráci.....celú zimu chodia oblečení v kabátoch a vykurujú sa od okolitých bytov........:mad: A my ostatní platíme za ich teplo
Muž mal takých kolegov-manželia;postavili veľký dom a potom chodili do ZUŠ už o deviatej (učili od 13:00),aby ušetrili na kúrení :eek:
lujza.j
18.09.14,12:12
viem, že nie som sama čo takto.....ak ...nech mi to naúčtujú....rátala som s tým..
..ešte som sa nezbláznila, aby som v 4izb.kúrila v každej miestnosti non-stop.....spávam pod dekou celý rok a nechodím v roláku.....na ký fras je zateplený barák....
lujza.j
18.09.14,12:15
kopretinka
18.09.14,12:23
sito
18.09.14,13:22
:eek: ?urva! Baby, však to nie je trvalá, vykurovanie? Rok 2013, kúrenie 227, 07 €. Rozpočítanie 7,52 €. To je 3,31 % nákladov. Ale mám strašnú radosť, keď niekomu to vychádza len 1,25 %. :);) Nemám chuť sa tomu :D
lujza.j
18.09.14,13:36
:eek: ?urva! Baby, však to nie je trvalá, vykurovanie? Rok 2013, kúrenie 227, 07 €. Rozpočítanie 7,52 €. To je 3,31 % nákladov. Ale mám strašnú radosť, keď niekomu to vychádza len 1,25 %. :);) Nemám chuť sa tomu :D
sitečko..toto je na mňa moc komplikované:D...mne stačí ked mám vyúčtovanie v pluse.....asi ako posledné 3roky....dovtedy som stále len cvakala navyše....posledný mínus pol za 330e....som si povedala dosť....prestala som permanentne mať rozčapené vetračky a na plné bomby radiátory.....
misoft
18.09.14,13:39
Lui - takto nehospodárne si hospodárila :eek: ?

Ja mám svoj spôsob: všade otvorené dvere, kuchyňa sa vykúri i varením :D, krížom cez byt otvorený radiátor na 4/5, ostatné sú na tej strednej polohe 0. A teplo ide z dvoch strán všade.

A vetranie? práve v tých miestnostiach v zime otvorím na 10-15 min okno dokorán a potom ani vetračky nie sú potrebné... max. v kuchyni, keď s varí vo veľkom, počas varenia..... a teplo tak neuniká.... a preplatky už piaty rok po sebe dostávam....
Stanislav 1975
18.09.14,13:40
Takže, práve dneska som podpísal zmluvu o spolupráci so SMER- - SD... :-), hádam nám to bude fungovať...
lujza.j
18.09.14,13:43
Lui - takto nehospodárne si hospodárila
duški veru tak....ešte + chlap si večne robil "plaváreň"vo vani...vrrr
misoft
18.09.14,13:45
Tweety
18.09.14,13:45
Takže, práve dneska som podpísal zmluvu o spolupráci so SMER- - SD... :-), hádam nám to bude fungovať...
Určite, veď smeráci a ich spriaznenci sa majú dobre.:rolleyes:
lujza.j
18.09.14,13:46
Takže, práve dneska som podpísal zmluvu o spolupráci so SMER- - SD... :-), hádam nám to bude fungovať...
tak nech to splní tvoje očakávanie.....
misoft
18.09.14,13:46
Lui - takto nehospodárne si hospodárila
duški veru tak....ešte + chlap si večne robil "plaváreň"vo vani...vrrr
A čo? Hádam nie je vorvaň.........:D:D
lujza.j
18.09.14,13:54
Lui - takto nehospodárne si hospodárila
duški veru tak....ešte + chlap si večne robil "plaváreň"vo vani...vrrr
A čo? Hádam nie je vorvaň.........:D:D
prisahám, že asi bol:D....ešte ked bola voda za haliere.....a robil čašníka...tak po celom dni na nohách ľahol do vane pustil vodu si na nohy...jednu pätu do odtoku a tak tam aj 3h..voda tiekla širinom......ked mal vela odpustil a tááák......len dajako mu to ostalo...len voda je už inej cenovej dimenzii ....ked príde domov tak večne robím kontrolu, či má štupel vo vani.....prípadne si robíme s deckom srandu, že sa nebudeme 2týždne myť....že musíme šetriť:D
misoft
18.09.14,13:56
Lui - tak mu povedz, že je to zbytočné. Špina sama odpadne pri 3mm hrúbke......:D:D:D
sito
18.09.14,13:58
:eek: ?urva! Baby, však to nie je trvalá, vykurovanie? Rok 2013, kúrenie 227, 07 €. Rozpočítanie 7,52 €. To je 3,31 % nákladov. Ale mám strašnú radosť, keď niekomu to vychádza len 1,25 %. :);) Nemám chuť sa tomu :D
sitečko..toto je na mňa moc komplikované:D...mne stačí ked mám vyúčtovanie v pluse.....asi ako posledné 3roky....dovtedy som stále len cvakala navyše....posledný mínus pol za 330e....som si povedala dosť....prestala som permanentne mať rozčapené vetračky a na plné bomby radiátory.....

Aké komplikácie? Veď 227 x 30 = 6 810 Sk. moje náklady. A Ty vyše píšeš, že nedoplatok 12 000 Sk si mala. A náklady, koľko 40 000 - 60 000 Sk. Na dolniakoch to bola tradícia, či ešte je? Čim teplejší kraj, tým drahšie vykurovanie. Možno viac by napovedal náklad na 1 m2, ale keď si spokojná, načo, že?
lujza.j
18.09.14,14:00
Lui - tak mu povedz, že je to zbytočné. Špina sama odpadne pri 3mm hrúbke......:D:D:D
duški...skús to povedať mojmu chlapovi čo používa očný krém a má vlastnú manikúru....:D:D.....alebo "tento kávový krém čo si vyrobila je velice fajný"....dva tégliky si bral....
misoft
18.09.14,14:02
No zbohom....:eek:
sito
18.09.14,14:02
Lui - tak mu povedz, že je to zbytočné. Špina sama odpadne pri 3mm hrúbke......:D:D:D

Áno, ale teba s ním praštiť, alebo ho. Ani samo sa nespraví samo.
lujza.j
18.09.14,14:05
:eek: ?urva! Baby, však to nie je trvalá, vykurovanie? Rok 2013, kúrenie 227, 07 €. Rozpočítanie 7,52 €. To je 3,31 % nákladov. Ale mám strašnú radosť, keď niekomu to vychádza len 1,25 %. :);) Nemám chuť sa tomu :D
sitečko..toto je na mňa moc komplikované:D...mne stačí ked mám vyúčtovanie v pluse.....asi ako posledné 3roky....dovtedy som stále len cvakala navyše....posledný mínus pol za 330e....som si povedala dosť....prestala som permanentne mať rozčapené vetračky a na plné bomby radiátory.....

Aké komplikácie? Veď 227 x 30 = 6 810 Sk. moje náklady. A Ty vyše píšeš, že nedoplatok 12 000 Sk si mala. A náklady, koľko 40 000 - 60 000 Sk. Na dolniakoch to bola tradícia, či ešte je? Čim teplejší kraj, tým drahšie vykurovanie. Možno viac by napovedal náklad na 1 m2, ale keď si spokojná, načo, že?
neviem aký mám náklad....viem, že ty si v tom macher:)...ked najdem vyúčtovanie tak kuknem.....mne stačí, že som po rokoch v pluse.....
lujza.j
18.09.14,14:07
No zbohom....:eek:
čo ti poviem:D...decko mu robilo ešte v utorok pred odchodom rýchlu manikúru....
misoft
18.09.14,14:08
No zbohom....:eek:
čo ti poviem:D...decko mu robilo ešte v utorok pred odchodom rýchlu manikúru....
No zbohom na druhú.....:D
A čo - sám nevie? Je grambľavý? ;)
lujza.j
18.09.14,14:16
No zbohom....:eek:
čo ti poviem:D...decko mu robilo ešte v utorok pred odchodom rýchlu manikúru....
No zbohom na druhú.....:D
A čo - sám nevie? Je grambľavý? ;)
nie...on si sám normálne...ale decko je profík...tak chcel využiť jej služby....má zákazníka...čo aj priesvitným výživným lakom mu prebehne nechty:D
moj chlap bol na nechty-ruky vždy úchylný....že musia byť tip-top.....a ako čašník duplom....teraz zase ako kuchár.....
misoft
18.09.14,14:17
Jáááj.... takže zdokonaľovanie praxe decku..... To je ale chytrééééééééé :D:D:D
lujza.j
18.09.14,14:28
http://www.topky.sk/cl/100535/1424821/Poslanec-Borgula-vymenil-auto-za-elektricku--Priznal-aj-svoj-trapas-z-MHD-

z týchto predvolebných šaškárni sa len pogrcať.....v mojej MČ opravujú cestu, namontovali na detské ihrisko lavičky:eek: náhodička?!
Tweety
18.09.14,14:31
A čo chceš od šašov? Šašovia robia len šaškáreň.
misoft
18.09.14,14:41
Predvolebné, predvolebné....
I u nás.... "novú" autobusovú postavili..... http://michalovskenoviny.sk/na-citanie/ostatne/77-ostatne/4378-michalovcania-paci-sa-vam-nova-autobusova-stanica
Chyba je, že je to ďaleko od centra mesta (stará bola blízko centra) - je nechránená voči počasiu (a ešte k tomu nekvalitne postavená) a vyjadrenia "vraj môžu cestujúci sa ukryť v budove stanice ŽSR" - vôbec neuvažovali o tom, že to nepatrí mestu, ale ŽSR. A suma? 600000€. Stará aspoň chránila pred vetrom a dažďom, nova skoro vôbec.
Ale posranci si pochvaľujú....
A toto je výsmech pre cestujúcich...
http://www.youtube.com/watch?v=WiT1kpHFEUk
Názory:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/7385001/kritika-autobusovej-stanice-v-michalovciach-neuticha.html
lujza.j
18.09.14,15:36
pomoc..odpočívadlo v HR je na tom lepšie....
lujza.j
18.09.14,15:41
A čo chceš od šašov? Šašovia robia len šaškáreň.
majka ja nič....ja som imúnna:D.....s hentým kamka na fb
sito
18.09.14,15:55
:eek: ?urva! Baby, však to nie je trvalá, vykurovanie? Rok 2013, kúrenie 227, 07 €. Rozpočítanie 7,52 €. To je 3,31 % nákladov. Ale mám strašnú radosť, keď niekomu to vychádza len 1,25 %. :);) Nemám chuť sa tomu :D
sitečko..toto je na mňa moc komplikované:D...mne stačí ked mám vyúčtovanie v pluse.....asi ako posledné 3roky....dovtedy som stále len cvakala navyše....posledný mínus pol za 330e....som si povedala dosť....prestala som permanentne mať rozčapené vetračky a na plné bomby radiátory.....

Aké komplikácie? Veď 227 x 30 = 6 810 Sk. moje náklady. A Ty vyše píšeš, že nedoplatok 12 000 Sk si mala. A náklady, koľko 40 000 - 60 000 Sk. Na dolniakoch to bola tradícia, či ešte je? Čim teplejší kraj, tým drahšie vykurovanie. Možno viac by napovedal náklad na 1 m2, ale keď si spokojná, načo, že?
neviem aký mám náklad....viem, že ty si v tom macher:)...ked najdem vyúčtovanie tak kuknem.....mne stačí, že som po rokoch v pluse.....

Nič proti gustu ... Mne to pripadá ako ta anketa pred obchodom " Koľko ste platili za nákup? Neviem, ale vydali mi." :);)
Petra Nová
18.09.14,16:18
KELIŠOVÁ: "Ne že bych udávala, ale hlásit se to musí!"
Petra Nová
18.09.14,16:19
TV Angela na svojom webe umožnila pozerať jednotlivé diely svojej slávnej FARMY5, bez reklám a v celosti. Neodolala som ľudovej zábave a pozrela som si niekoľko dielov. Oj, či som sa nasmála!!! Ono je to všetko jedno, FARMA či PORADA, zloženie je skoro rovnaké. Vy to síce nepozeráte, tak neviete, o čom píšem. Ale môžte mi veriť, že je to tak. Tam exoti, tu exoti. A ak náhodou niekto odtiaľto pozrie na tú nihilistickú FARMU, dá mi za pravdu. :---

Občas na nich znovu mrknem ako im ide. Poradu tiež neobídem:).
korela
18.09.14,19:18
Stalo sa mi dnes. Kúpený 7 kg červený melón som mala položený v prepredsieni na zemi, originál v Tescu vrecku ešte zviazanom tri dni, nakoľko sa mi už nezmestil do chladničky. Vrecko nebolo hermeticky uzavreté, bolo zvnútra zarosené. Ako som prechádzala cez túto menšiu miestnosť, cítila som odvčera nejakú vôňu, ktorú som nevedela identifikovať, odkiaľ ide. Dnes mi padli oči na melón. Bol obalený bielou penou ako zo saponátu. Vytiahla som ho von, preskúmala, je pekný, nepoškodený, neprasknutý. Hnilý by páchol inak.
Je možné, že ich niečím umývajú a nebol opláchnutý a ten roztok zreagoval s kondenzátom?
lujza.j
18.09.14,19:42
kupovala som tento rok iba u nich, ale vždy doma ostali v ikeáckych taškách....to sú tie vrecká čo sa v prírode rozložia....za nejakú dobu?
korela
18.09.14,19:50
Tie čo rozdávajú pri pokladniach v obchode. Mne ho priviezli v nákupe. Ale mám ešte melón z min. týždňa, tomu nič nie je.
Mala som návštevu, a oni sú tam možno iba do 22.00, skúsim zavolať zajtra.
korela
18.09.14,19:52
Ale veď takmer všetko sa umýva, aj jablká, čerešne, a strieka, pomaranče a pod. Čo dnes nie je ošetrené?
lujza.j
18.09.14,19:53
aha...tie nepoznám ...melony sú ešte dobré?
lujza.j
18.09.14,19:59
Ale veď takmer všetko sa umýva, aj jablká, čerešne, a strieka, pomaranče a pod. Čo dnes nie je ošetrené?
jablká mi prídu niektoré, že sú voskované, alebo inak konzervované ....
lujza.j
18.09.14,20:00
potešil mechanik milanko...vóz hotový:)
korela
18.09.14,20:13
Mali by byť dobré, rovnako sme s dcérou kupovali. Ona, že áno. Ja som ešte neotvorila.
kopretinka
18.09.14,20:15
jablká mi prídu niektoré, že sú voskované, alebo inak konzervované ....
to je kutikula-ochranná vrstva,ktorá obsahuje vosk......preto keď vyleštíš jablko,tak vyzerá ako voskované.
alaya1
19.09.14,06:12
Predvolebné, predvolebné....
I u nás.... "novú" autobusovú postavili..... http://michalovskenoviny.sk/na-citanie/ostatne/77-ostatne/4378-michalovcania-paci-sa-vam-nova-autobusova-stanica
Chyba je, že je to ďaleko od centra mesta (stará bola blízko centra) - je nechránená voči počasiu (a ešte k tomu nekvalitne postavená) a vyjadrenia "vraj môžu cestujúci sa ukryť v budove stanice ŽSR" - vôbec neuvažovali o tom, že to nepatrí mestu, ale ŽSR. A suma? 600000€. Stará aspoň chránila pred vetrom a dažďom, nova skoro vôbec.
Ale posranci si pochvaľujú....
A toto je výsmech pre cestujúcich...
http://www.youtube.com/watch?v=WiT1kpHFEUk
Názory:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/7385001/kritika-autobusovej-stanice-v-michalovciach-neuticha.html

No staru si pamatam, oproti hotelu Druzba.... :)..Paradna bola, ta stanica :)
misoft
19.09.14,07:52
Ani nie parádna, ale aspoň sa tam dalo čakať i v zime, daždi, vo vetre. Na novej sa síce tiež dá, ale iba ak budeš Eskymák, pralesný Indián, polárny bádateľ - a to všetko v jednom.....
lujza.j
19.09.14,08:20
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
taiko
19.09.14,08:21
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
hladkaci to je taky co po nom musis mastnymi prstiskami suchat? :D
evuš
19.09.14,08:26
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
hladkaci to je taky co po nom musis mastnymi prstiskami suchat? :D


Tai, môžeš aj jazykom, ak to dokážeš - tomu sa hovorí lízing :D:D
lujza.j
19.09.14,08:57
ešte by som ju chcela nahovoriť na notbúk....nech doma internetuje:)
evuš
19.09.14,09:02
ešte by som ju chcela nahovoriť na notbúk....nech doma internetuje:)

Lujizi, len ju nahovor...je to dobrá vec..aj v jej veku !!!.... mala som známeho a ten v kontakte s rodinou fičal i na FB /pritom mal už skoro 89/ - bohužial tento mesiac zomrel :(
Žabinka
19.09.14,09:12
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
môj muž zdedil po mne hladkací mobil, ten jeho 12 ročný (inak ten tiež zdedil po mne..:D) som mu už musela zahodiť.. ale stále za mnou chodí, že niečo stlačil, aby som mu to opravila..:D:D no minule sám napísal sms, asi na tretí pokus, a dokonca ju aj odoslal..:D
lujza.j
19.09.14,10:11
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
môj muž zdedil po mne hladkací mobil, ten jeho 12 ročný (inak ten tiež zdedil po mne..:D) som mu už musela zahodiť.. ale stále za mnou chodí, že niečo stlačil, aby som mu to opravila..:D:D no minule sám napísal sms, asi na tretí pokus, a dokonca ju aj odoslal..:D
žabík.....asi mu postačuje čo má a vie sa v tom .....verím, že sa zapotil ked sa mu podarilo odoslať sms...ale je teda snaživý...šikuláčik:)...moj tata....ani bohovi mobil aj mal číslo skončilo....skôr ako začalo:D
Žabinka
19.09.14,10:17
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
môj muž zdedil po mne hladkací mobil, ten jeho 12 ročný (inak ten tiež zdedil po mne..:D) som mu už musela zahodiť.. ale stále za mnou chodí, že niečo stlačil, aby som mu to opravila..:D:D no minule sám napísal sms, asi na tretí pokus, a dokonca ju aj odoslal..:D
žabík.....asi mu postačuje čo má a vie sa v tom .....verím, že sa zapotil ked sa mu podarilo odoslať sms...ale je teda snaživý...šikuláčik:)...moj tata....ani bohovi mobil aj mal číslo skončilo....skôr ako začalo:D
asi tak aj moja nebohá svokra.. dali sme jej mobil, že keby niečo, len sme jej ho zabudli zapnúť..:D tak síce nosila pri sebe mobil, ale vypnutý..:D:D
Žabinka
19.09.14,10:21
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
môj muž zdedil po mne hladkací mobil, ten jeho 12 ročný (inak ten tiež zdedil po mne..:D) som mu už musela zahodiť.. ale stále za mnou chodí, že niečo stlačil, aby som mu to opravila..:D:D no minule sám napísal sms, asi na tretí pokus, a dokonca ju aj odoslal..:D
som zabudla napísať, že prvé dva pokusy boli o tom, že text správy napísal do tej kolonky kde sa píše adresát sms, a čudoval sa že mu to nechce odoslať.. tak som ho musela poučiť, že tam sa píše telefónne číslo prípadne meno, a text sa píše o poschodie nižšie..:D
lujza.j
19.09.14,10:33
včera ešte potešilo, že moja máti má nový hladkací fón.....decko jej tam stiahlo WhatsApp....naučila čo a ako teraba.......a večer mi už sama písala....moja šikovná dochodkyňa:)
môj muž zdedil po mne hladkací mobil, ten jeho 12 ročný (inak ten tiež zdedil po mne..:D) som mu už musela zahodiť.. ale stále za mnou chodí, že niečo stlačil, aby som mu to opravila..:D:D no minule sám napísal sms, asi na tretí pokus, a dokonca ju aj odoslal..:D
som zabudla napísať, že prvé dva pokusy boli o tom, že text správy napísal do tej kolonky kde sa píše adresát sms, a čudoval sa že mu to nechce odoslať.. tak som ho musela poučiť, že tam sa píše telefónne číslo prípadne meno, a text sa píše o poschodie nižšie..:D
:D.
..žabík ja som sa velmi dlho stotožňovala so svojim prvým hladkacím fónom....:)
evuš
19.09.14,10:37
Baby, ale ste "hnusoby", že sa takto posmievate :D;) ...môj muž má Samsung, tlačítkový za 12 € :D:D, keď chytí môj dotykáč HTC Desire 500, vždy čosi postláča a sodoma gomora to dať do poriadku :D:D ...veď jemu, keby mal dotykáč sa nikto nikdy nedovolá :D:D
Žabinka
19.09.14,10:40
Baby, ale ste "hnusoby", že sa takto posmievate :D;) ...môj muž má Samsung, tlačítkový za 12 € :D:D, keď chytí môj dotykáč HTC Desire 500, vždy čosi postláča a sodoma gomora to dať do poriadku :D:D ...veď jemu, keby mal dotykáč sa nikto nikdy nedovolá :D:D
ja sa neposmievam, ja hovorím pravdu..:---:---:D
evuš
19.09.14,10:42
Baby, ale ste "hnusoby", že sa takto posmievate :D;) ...môj muž má Samsung, tlačítkový za 12 € :D:D, keď chytí môj dotykáč HTC Desire 500, vždy čosi postláča a sodoma gomora to dať do poriadku :D:D ...veď jemu, keby mal dotykáč sa nikto nikdy nedovolá :D:D
ja sa neposmievam, ja hovorím pravdu..:---:---:D

..však aj ja :D:---....včera volal z môjho mobilu a bezradne ako prváčik prišiel za mnou, že mu to čosi "vyhodilo" :eek::D:D
lujza.j
19.09.14,10:45
ani ja ..to by som si nikedy nedovolila:D