denisa1189
02.09.14,00:24
ahojte, chcela som sa opytat, som v 10tt velmi ma od vcera boli v podbrusku ked chodim, robila som si test, druha ciarka zoslabla... Mozno bol vadny alebo ja neviem... Volala som mojej dr, ale kedze som v UK, musim pockat do sona ktkre mam za 10 dni.... Prosim vas o vase nazory... Dakujem
Estetic
02.09.14,04:20
Zdravim,nie,nie je to v poriadku,treba isť na pohotovosť a vyčkať to tam.
denisa1189
02.09.14,04:25
Dobry den, dakujem za vas nazor , aale uz som si zistila, ze je to uuplne normalne... Sa roztahuje maternica.... A zijem v UK, tu bez objednania nezoberu ani na surgery
avalik
02.09.14,04:39
korela
02.09.14,11:23
Dobry den, dakujem za vas nazor , aale uz som si zistila, ze je to uuplne normalne... Sa roztahuje maternica.... A zijem v UK, tu bez objednania nezoberu ani na surgery
Estetic je lekárka, ja by som jej názor rešpektovala. Ak si sa však radila s odborným lekárom, je to tvoje rozhodnutie či ešte neísť aj na kontrolu.
Kvaka
02.09.14,11:34
"Veľmi ma bolí v podbrušku" môže byť aj začínajúci samovoľný potrat. Zažila som to, treba ísť k odborníkovi. Držím prsty.
Žabinka
02.09.14,12:11
No nie je to úplne normálne, divím sa, že si sa uspokojila s takýmto názorom.. Bolesti (píšeš že veľké) v tehotnosti môžu signalizovať rôzne problémy, napr. missed abortion.. Určite by som navštívila doktora.. Na pohotovosti sa predsa neobjednáva, ani v UK..