Igor3
02.09.14,07:08
Mňa by zaujímalo z takého pracovno-právneho hľadiska, ak človek, ktorý poberá dávky v hmotnej núdzi a je mu cez obec resp. úrad práce v súvislosti s novelou zákona o hmotnej núdzi ponúknutá tá tzv. pracovná činnosť v rozsahu 32 hodín napr. zametanie ulíc, výkopové práce, administratívna činnosť atď. ako je vlastne možné z takého pracovno-právneho hľadiska charakterizovať tento kvázi pracovný vzťah medzi občanom a štátom? Nie je to práca na čierno? Je to vlastne práca bez pracovno-právnej ochrany. Bez stravy, bez zodpovednosti za škodu, napríklad ak by niekto spôsobil nejakú škodu pri svojej práci, ak príde k zdravotnému úrazu? Nemal by sa v právnom štáte vzťahovať na takýto pracovný vzťah Zákonník práce? Nemá občan právo na pracovno-právnu ochranu, ak vykonáva pracovné činnosti akéhokoľvek charakteru v akomkoľvek časovom rozsahu, hoci teda v takomto zvláštnom postavení, pretože je poberateľom dávok ? Mne to príde také neuveriteľné, že štát vlastne zákonom určí, aby si ľudia tú dávku odpracovali a zároveň úmyselne určí, že sa na takýto pracovný vzťah nebude vzťahovať asi žiadne pracovné právo občana. Predovšetkým ten Zákonník práce. Nehovoriac o tom, že samotná novela je pravdepodobne protiústavná a porušuje aj iné dohovory, zmluvy atď.
Ďakujem za prípadnú odpoveď.
Braňo
02.09.14,05:18
ja by som to definoval jedným slovom bordel.
ivka70
02.09.14,05:23
Tuto otazku by bolo dobre smerovat k nasim uzasnym zakonodarcom, ktori takyto paskvil uzakonili.
Takze smerovat na parlament, vladu a ministerstvo prace .... celkom by ma zaujimalo, ako zareaguju :)
Braňo
02.09.14,05:45
neviem ako môže zvýšenie prídavkov na det o takúto sumui zvýšiť preferencie, skôr tá suma naserie
misoft
02.09.14,10:55
Ako? No predsa "vyhýbavo" ...... pošlú ťa.........;) vieš kam.
Igor3
05.09.14,16:32
Asi len tam to môžem poslať, napísal som pár poslancom a nikto mi neodpovedal:D a vlastne ani tu na tejto stránke sa nenašiel nikto, kto by mi vedel odpovedať na otázku, či je možné v právnom štáte takéto práce postaviť mimo Zákonník práce.Poberatelia dávok dávajú predsa k dispozicií svoju pracovnú silu zamestnávateľovi- čiže štátu. Ale ak nie sú účastníkmi pracovno-právneho vzťahu, tak by sa vlastne ani nemuseli podriadiť pokynom zamestnávateľa-štátu. Aký zákon vlastne štát uplatňuje voči poberateľovi dávok, ak už ten poberateľ napríklad kope kanály alebo čistí trávniky? Na základe čoho mu môže štát-koordinátor zadávať pracovné príkazy? Tomu vôbec nerozumiem. Tak nikto mi ale nato nevie odpovedať, asi ostanem sám na zodpovedanie otázky:D