mondes
04.09.14,09:34
Ahojte, prosím Vás, má niekto skúsenosť s ich operáciou? Nájde sa niekto aj z PO? Totižto potrebujem tú operáciu. Viem, že budem min. mesiac "mimo", no skôr ma zaujíma to, ako to vyzerá po operácii, či sa vôbec dá stúpiť na nohu (aby som mohla aspoň navariť), ako to vyzerá z optickej stránky po operácii, či sa to vôbec oplatí at´d. Ďakujem Vám za Vaše odpovede.
mondes
04.09.14,07:47
Aké obstreky? Totižto mňa to zatiaľ až tak nebolí, no mám veľký palec nepekne vykrivený a začínajú sa mi kriviť aj ostatné prsty. No je to nie veľmi pekný pohľad, najmä v lete. Čo sú to tie rázové vlny? Vďaka.
ivka70
04.09.14,08:22
Pokial si pamatam, z rodiny, tak noha sa sadrovala, stat na nej dotycna stala, ako ked mas sadrovu cizmu.
A ci sa to oplati? Vraj sa to vracia po case .... to ti musi povedat lekar.
Jurivo
04.09.14,16:26
Haluxy sa dajú riešit Dornovou metódou a cvičením SM systému. Treba byť len dôsledný a trpezlivý.
Mila123
04.09.14,16:40
moja mama , má 70. rokov, bola pred 2 týždňami na ortopedickom oddelení s pravým halluxom, je po operácií,bez sádry, behá ako mladá....
sádra sa už nedáva dávno, rieši sa to inom metódou, na druhý deň po operácií ju prepustili, s barlami (ktoré ani nepoužívala) a s ortézou,
v stredu bola vyberať stehy a môže normálne obuť topánky, je pravda, že trochu širšie, pretože si nohu ešte fačuje.....