Richard
04.09.14,11:18
V Berlíne na výstave predstavil Samsung aj novú generáci smartwatch, krásny displej, špecifikáciami to už pomaly nahrádza telefón.
Dať k tomu malé sluchádlo a niekomu by takýto aj postačoval.

Viac info v článku.
taiko
04.09.14,09:19
Fuuuha, toto nie je reklama?
misoft
04.09.14,14:06
Ajajajaj.... Richard, Richard..... my sa tu snažíme, aby sa reklamy dávali do toho správneho chlievika (prípadne sa nedávali do iných chlievikov) a ty to sem dr*neš......
buchač
04.09.14,14:41
V Berlíne na výstave predstavil Samsung aj novú generáci smartwatch, krásny displej, špecifikáciami to už pomaly nahrádza telefón.
Dať k tomu malé sluchádlo a niekomu by takýto aj postačoval.
...kua...a popolníky na oči ....;)
Na dve veci takáto mašina...na nič a na to druhé.
To tretie je biznis...
lujza.j
04.09.14,14:45
toto je silne "strategická vec"...vidno , že peňazí je vo svete haba aj dej...ked je na toto....
Richard
05.09.14,08:30
Reklamy sem predsa nepatria, čím je toto reklama?
Richard
05.09.14,08:43
Nie, to je článok v technologickom blogu, ktorý pojednáva o novinke z výstavy. Zdieľanie článku nie je reklama ak to nerobí autor článku resp. jeho associates. Vysvetlené to bolo pri spustení: http://www.porada.sk/t243377-zdielanie-obsahu-na-porade.html
Richard
05.09.14,08:45
Keďže sme v rubrike o Mobiloch a Tabletoch, okrem otázok sa tu dá diskutovať o novinkách a článkoch... teda pre ľudí ktorých bavia nové technológie, ostatní by to mohli rešpektovať alebo nesledovať rubriku ku ktorej nemajú vzťah.
Richard
05.09.14,08:53
Mňa by omoho viac potešilo keby mali na rukách ľudia takéto veci ako v rukách strategické zbrane :)
buchač
05.09.14,08:59
Ja osobne mám rád tie hračičky...no bolo by dobré rešpektovať aj názor druhého.

Na hovno by mi bolo malé sluchátko a nie sluchádlo, ak na display nevidím.
Niekomu by takýto postačoval ...no keďže ja vravím za seba, tak mne teda nie.

Bolo by dobré dávať aj tie linky v zrozumiteľnom jazyku a nie v originálnej verzii....nie každý vie engliš a prekladač je o ničom.
Richard
05.09.14,09:10
No tak začni buchy, lebo ten tvoj prvý komentár vôbec nie je o rešpektovaní názoru druhého ale iba plytké vyrývanie. Ten druhý sa tomu už blíži...

K tomu druhému teda môj protinázor: presne pre ľudí ktorí nemajú radi nové smartfóny je mobil-v-telefóne ideálny, práve preto lebo nepotrebujú mega veľký display na hry, čítanie a klávesnicu. Takýto display im úplne postačuje a poskytuje ďaleko viac ako telefóny zpred 20tich rokov. Budú mať telefón v hodinkách a nemusia nosiť tehlu vo vačku.

Linky môžu byť aj zo slovenských médií, kľudne pridaj, čo sa týka technológií tak väčšinou ide tak či tak o prebrané články prípadne rafinovane preložené.

Ja však budem rád ak sa budú zdieľať zahraničné, pretože to bude prinášať zaujímavejší obsah a to je len na prospech, takisto častejšie čítanie celosvetovo používaného jazyka je len na prospech. Nikoho však nenútim...