mmk
05.09.14,09:29
samsung note 3. Vymazal som si nechtiac celý album, ako tento krok vrátim späť ? dá sa to ?
Chobot
05.09.14,07:44
KDe si mal uložený ten album? Ak na vloženej SD alebo mikroSD karte, tak treba vybrať kartu a cez PC pomocou nejakého Flash recovery softvéru obnoviť vymazané súbory. Takto som obnovil vymazané videá z manželkinho mobilu, ktoré mala uložené na pamäťovej karte a dcéra ich omylom vymazala. Kým to neobnovíš, nepoužívaj tú pamäťovú kartu.
taiko
05.09.14,07:49
Ja mam dobre skusenosti s programom Recuva
mmk
05.09.14,07:54
ďakujem za pomoc. skúšal som recuvu, skúšal som EaseUS Data Recovery Wizard 7.5 a ešte aj GetDataBack. Recuva nič a tie posledné dva mi vytiahli rovnaké súbory, ale neviem, čo s nimi...

ide mi hlavne o fotografie, no ono mi stiahlo niekoľko gigových .mpg súborov, no videá to nie sú a uložilo to do adresára raw...nejde ten súbor otvoriť ani v žiadnom inom programe, skúšal som vlc, acdsee, wmp, aj 7zip.
mmk
05.09.14,08:03
práveže v telefone, kartu tam ani nemám ani som nikdy nemal....s karty, dávnejšie, iný prípad, mi to krásne šlo...teraz vôbec...
taiko
05.09.14,08:15
hmmm, no to je prieser teda. Neviem ako Samsungy funguju, takze viac neviem poradit. Good luck ;)
Chobot
05.09.14,08:33
Obávam sa , že telefón nemá také niečo, ako je Kôš v PC. Vyzerá to tak, že pri vymazaní súboru sa dáta vymažú aj z pamäte - ono je to pri obmedzenej pamäti logické. V PC nie je problém mať ešte nejaký čas uchovávať vymazané dáta - tam je miesta dosť.
Chobot
05.09.14,08:35
Ešte skús pripojiť telefón k PC pomocou USB kábla, aby sa telefón zobrazil v PC ako externé pamäťové úložisko a pomocou tých recovery programov skús prehľadať flash pamäť telefónu. Možno PC nájde nejaké zbytky z tých súborov.
dalid
10.09.14,06:37