mimi09
07.09.14,06:11
Som spolocnost s.r.o. a potrebujem uctovny program na vystavovanie faktury a sledovanie obratu, kvoli registracii pre platcu DPH. Cele uctovnictvo mi robi niekto iny, no FA si pisem ja. Aky je navhodnejsi?.dakujem
Dav
07.09.14,05:34
Najlepší program je ten, v ktorom sa robí celé účtovníctvo. Tam sa faktúry len vyexporujú účtovníkovi. Ako druhé riešenie - využiť niektorú z demoverzií ktoréhokoľvek účt.programu alebo využiť účtovné programy on-line s platením za počet položiek.
KEJKA
07.09.14,09:48
nepotrebuješ účtovný program, stačí ti program na vystavovanie faktúr. Ja využívam www.superfaktúra.sk, sleduje aj obrat, môžeš si tam doplniť aj dátum úhrady, a tak sledovať neuhradené, vystaví ti aj upomienky. Čo si najviac cením, je funkcia automatických generovaní faktúr stálym zákazníkom (pri paušáloch, opakovaných dodaniach.......) len si ich potom stiahnem a pošlem.
andulka007
12.01.15,09:58
pozri si HELIOS One - www.heliosone.eu - je to účtovný program a aj program na vystavovanie faktúr v jednom :) Faktúry si môžeš sám vystavovať, je tam história, zoznam dodávateľov, zoznam produktov a pod. Ak by ho používal aj tvoj účtovník, mali by sme prístup k rovnakým informáciám,dátam. takže by si mal aj prehľad o platových bilanciách atď.
skús si pozrieť na ich stránke viac.