latufka
08.09.14,21:31
Chcela by som radu ohľadom školskej práce. Nové trendy služieb zákazníkov na e-shopoch. Kontkrétne mám predaj nábytku. Aké by mohli byť nové služby ponúkané zákazníkom čo by viedlo k ich maximálnej spokojnosti??? Ďaujem
avalik
08.09.14,21:08
"... služieb zákazníkov ..."? a nie "... služieb zákazníkoM ..."?
korela
08.09.14,22:57
Dalo by sa to možno natiahnuť aj na nábytok. Neďaleko nás je viac e-shopov. Pri osobnom prebratí by som musela i tak zaplatiť za dopravu, poštovné. Je to nezmysel.
jslancik
09.09.14,03:52
A co, teba rozmyslanie boli? v zdrojoch uvedies stranku porada.sk, alebo ani nie?
Ved trochu rozmyslaj. Aj ked asi si este vela nabytku nenakupila. Cez internet ani inak.
Skus popozerat aktualne obchodne podmienky eshopov daneho zamerania. A mala by si prist na to, co by sa dalo vylepsit v prospech zakaznika. Len nezabudni, ze aj teba to bude daco stat, resp. Ten obchod.
latufka
09.09.14,04:43
nie rozmýšľanie ma neboli. Mysliš si, že to nehľadám??? nie som lenivec. Len som chcela radu. Možno ma niekto nejaký nápad, ktorý by bol fajn originálny. Nespolieham sa len na túto stránku. A keď nemáš záujem vôbec nemusíš na moju otázku reagovať. Radšej inteligentne mlčať ako sa takto do niekoho navážať.