Richard
10.09.14,09:01
Apple sa pridáva k trendu väčších telefónov a smart hodiniek.
Prináša nový iPhone 6 v 4,7 palcovej verzii a dokonca sa púšťa aj do rastúceho trhu phabletov s verziou PLUS ktorá má 5,5 palcovú obrazovku.

Iphone sa konečne rozhodol zabudovať aj NFC technológiu kvôli podpore bezkontaktných platieb na platobných termináloch.

Na telefóne ma zujalo okrem dlhšej výdrži batérii aj slow-motion video z ktorého môžu vzniknúť zaujímavé zábery.

Apple watch. Budú takisto v dvoch veľkostných verziách, pravdepodobne samostatne cielené na dámsku a pánsku komunitu. Zaujímavé je ovládanie kolečkom - okrem dotykového displeju. Vyzerá, že sa opäť posnažili priniesť nové UI prvky, tak uvidíme ako sa uchytia v praxi.

Viac info v článku, je tam aj efektívne zostrihané video zo včerajšej prezentácii Apple. Čo vás zaujalo?
dalid
10.09.14,08:39
Toto by som na Porade nečakal.. Už minule tu boli PR články na iné zariadenia. Myslím si, že kto sa to mobily zaujíma si potrebné info nájde na stránkach zaoberajúcich sa touto tematikou...
Richard
10.09.14,08:44
Už minule som vysvetľoval že to nie sú PR články :) Ide o link na článok, koho zaujíma môže o ňom diskutovať. Očakávam, že koho bavia mobily a tablety, toho budú zaujímať aj diskusie o novinkách, nielen otázky...
dalid
10.09.14,09:02
OK