Alicce
10.09.14,09:04
Dobrý deň,

potrebujem Vašu radu. Chcem zmeniť sídlo s.r.o.-čky z okresu Vranov nad Topľou do okresu Košice. Potrebujem vyplniť formulár č. 8 - Návrh na zápis zmeny zapísaných údajov o spol. s r.o., zaplatiť kolkovú známku 66 € (nemám zaručený elektronický podpis) a priložiť prílohy:
1. dodatok k zakladateľskej listine alebo úplné znenie zakladateľskej listiny - podpis úradne overiť?
2. rozhodnutie jediného spoločníka o zmene sídla s.r.o. - podpis úradne overiť?
3. písomný súhlas vlastníkov nehnuteľnosti + LV vytlačený z katarterportal.sk - písomný súhlas vlastníkov nemusí byť úradne overený?

Napísala som všetky prílohy, ktoré budem potrebovať? Ak nie, prosím, opravte ma. Keďže pôjde o zmenu sídla medzi krajmi, mám požiadať okresný súd Prešov, aby presunul moju zložku na okresný súd Košice? Ďakujem.
Economic
10.09.14,08:08
1. Ak nemáš ty ZEP, môžeš využiť služby niekoho z nás,kto tieto služby poskytujeme.
2. Dodatky sa už nerobia, len rozhodnutie jediného spoločníka (overiť podpis)
3. Súhlas s umiestnením sídla a ani LV sa neoverujú
4. úplné znenie - neoveruje sa
5. Nikoho o nič nežiadaj, oni spis presunú, kam patrí
Alicce
10.09.14,08:23
a ak mám v OR základné imanie aj vklad spoločníka ešte v SKK = 200 000 Sk, tak mám požiadať aj o zápis zmeny týchto údajov? pravdepodobne budem musieť zvýšiť základné imanie (z 6 638,78 € na 6 639,00 €) a aj vklad jediného spoločníka. Čo všetko k týmto zmenám potrebujem? 4 dokumenty? všetky treba úradne overiť?
1. rozhodnutie jediného spoločníka o zvýšení základného imania spoločnosti (základné imanie 6 639 €)
2. písomné vyhlásenie štatutárneho orgánu o zmene rozsahu splatenia základného imania spoločnosti (rozsah splatenia 6 639 €)
3. rozhodnutie jediného spoločníka o zmene zakladateľskej listiny, z ktorého vyplýva zmena výšky vkladu spoločníka (vklad 6 639 €)
4. písomné vyhlásenie štatutárneho orgánu o zmene rozsahu splatenia vkladu spoločníka (splatené 6 639 €)
Economic
10.09.14,08:28
No bez konvertu to veru nepôjde. Ten mal byť už dávno urobený,. Do rozhodnutia treba dať aj zvýšenie ZI, treba dať vyhlásenie spoločníka k prevzatiu záväzku (overiť), vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia vkladu (overiť) - úplné znenie - podpísať. Do rozhodnutia dať všetko.... tak ako treba. Tie zmeny dať do jedného rozhodnutia, ešte upresňujem.