peterniga
10.09.14,09:16
Neviem ci to je tym ze som prvy den po pichnuti nejedol 17hodin,rany mi nehnisaju trosku pobolievaju,vec je ze nikdy predtym som nemal take hnacky,cokolvek zjem musim po chvili na toaletu,prosim velmi pekne o nejahku radu,ci mam pockat chvilu,par dnni a ked sa to nezlepsi mam ist do nemocnice? hnacky mam poslednych 24hodin
ivka70
10.09.14,07:17
A bol si uz u lekara?
Ci na co cakas?
3 dni hnacky su uz pre organizmus problem aj keby nesuviseli s tym drotom ....
evuš
10.09.14,07:22
Kedy si bol očkovaný proti tetanu ?? Ochranná doba je tuším cca 10 rokov....
3 dni trvajúce hnačky môžu spôsobiť dehydratáciu a kolaps.... šup-šup k lekárovi a nie sedieť za PC...

Keďže si bol očkovaný v 2009 nemyslím, že je to otrava....verím, že ranu si dezinfikoval....na hnačku skús Smectu alebo Endiex....ale dobre poslúžia i čučoriedky, višne, banán či tmavá horká čokoláda... ak to neprejde - určite lekár !
JAJA11
10.09.14,07:25
treba si dať nejaké tabletky proti hnačke, ak tie nezaberú, treba ísť k lekárovi, ale po troch dňoch už asi ani netreba čakať.... hnačka nemusí vôbec súvisieť s ranou, može byť skôr z toho, že máte strach a ste nervózny, že vám rana začne hnisať.... ale to už nech radšej posúdi lekár... držím palce, určite bude všetko v poriadku
Excise Duty
10.09.14,07:59
Inak, na Slovensku máme hrdzu, rez majú v Čechách...
danpoce
17.09.14,19:24
kup si imodium + endiex a uživaj ,ak nepomôžu chod k lekarovi...+dieta/voda,chleba,pepsi,černy čaj
buchač
17.09.14,19:29
CITUJEM s dôrazom na dátum zadania :

mam podozrenie na otravu krvi,pichol som sa rezavym drotom dva razy,3dni naspat ale mam neustale bolesti brucha a hnacky
10.09.14 10:16

ODPOVEDÁM :

Dnes je 17.09.2014.
Ak by tie hnačky trvali až do dnešného dňa, tak by už bol dávno na interne.
Ak by mal otravu krvi, tak je na tom oveľa horšie.

POZNÁMKA :

Občas je potrebné čítať a uvedomiť si všetky súvislosti.