Iba Alla
10.09.14,10:35
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Preberám účtovníctvo jednej s.r.o. Je to kozmetický salón , neplatcovia DPH, účtuje sa v PÚ. Ako fungujú demo verzie? Nechcem za program vyhodiť neviem aké peniaze nakoľko salón nemá žiadnych zamestnancov, robí konateľka firmy. Dokladov je tam minimum možno okolo 100 ročne, nakoľko dosť firma funguje na zľavových kupónoch tak všetko je na jednej dvoch faktúrach.
Ďakujem.
seven2
10.09.14,09:01
Demoverzie sú len na skúšanie...majú obmedzený počet účtovných zápisov
Iba Alla
11.09.14,08:17
no to viem ... jedna účtovníčka navrhovala demo verziu... ale tiež sa bojím že náhodou toho bude viac, iné sú aj časovo obmedzené. ale zas nechcem vyhodiť neviem koľko za nejaký program. bolo mi ešte odporučené MRP ... nemáte s tým skúsenosti?
JAJA11
11.09.14,08:28
treba si zistiť cenu programu u jednotlivých firiem.... každá firma predáva program podľa modulov, ak sa jedná o malú firmu, neplatcu DPH, tak by mohol byť program lacnejší .....
ja pracujem v programe Omega od firmy KROS, ak by ste si zakúpili len účtovníctvo, bez fakturácie a vyhotovenia uzávierky (DP, poznámky) tak program vyjde na 165 EUR + DPH, ale vypracovanie uzávierky veľmi pomáha, čo je navyše 49 Eur + DPH, teda cca 250 Eur..... údržba je potom 20 % z ceny programu....
majú aj demo verziu s obmedzeniami, takže možno by ste sa do nich zmestili, treba si ju stiahnuť a pozrieť obmedzenia......
Iba Alla
11.09.14,12:43
Ďakujem
kn-alka
11.09.14,13:34
skús Oberon, tam to máš za 60€ ročne
http://exalogic.sk/cennik/ - stačí ti: účtovníctvo mini (do 1000 zápisov)
Žabinka
11.09.14,14:12
každému vyhovuje niečo iné.. ja mám už roky MRP, a som s ním spokojná.. pre mňa je jednoduchý na ovládanie, cenovo prístupný.. vyskúšaj si viaceré demoverzie, dajú sa stiiahnuť, a potom sa rozhodni..
mirka134
11.09.14,15:05
Ja osobne používam Money a myslím že je do 500 zápisov zadarmo, ale mala by som si ešte raz vybrať vyberiem si určite kros Omega - predtým som pracovala s Krosom a čokoľvek potrebuješ poradia ti sú suproví.... Keby som mala euráčiky navyše kúpim si nanovo Kros bohužiaľ....