Monika Zacharova
10.09.14,17:13
Po skončení rodičovskej dovolenky mi zamestnávateľ oznámil, že mi dá výpoveď z PP podľa §63 (1) b) nadbytočnosť. Má na to právo, pozícia sa medzičasom zrušila. Otázka je, či mi plynie výpovedná doba podľa §62 a po nej mám nárok na odstupné podľa §76? Pracujem v spoločnosti viac než 5 rokov (s MD a RD). Zamestnávateľ tvrdí, že mám nárok na jedno alebo druhé, ale že nie na obe.
Ďakujem za informáciu.
Tweety
10.09.14,15:14
Máš nárok na obe, zamestnáv. sa mýli. Ak sa dohodnete na skončení PP(dohoda) z rovnakých dôvodov, teda z organiz., odstupné bude vyššie ako pri výpovedi.
Monika Zacharova
10.09.14,15:29
Ďakujem za rýchlu odpoveď. Zamestnáv. mi práve ponúkol dohodu a 3 mesačné odstupné, ale bez výpovednej doby, čo je pre mňa predpokladám nevýhodnejšie. Samozrejme s tým súvisia ďalšie otázky: Momentálne som na prekážkach v práci - vo výpovednej dobe musím pracovať? Pri dohode mám nárok na podporu v nezamestnanosti?
Tweety
10.09.14,15:30
Dohoda je pre Teba práveže výhodnejšia. Aspoň v odstupnom dostaneš viac. Počas VD musíš pracovať, myslela si, že nie? Na nárok na podporu nemá nijaký vplyv skončenie PP. ALe je to na Tebe, pri VD by si mala 3 mesiace VD a 2mes. odstupné.
Monika Zacharova
10.09.14,15:38
jasné, nemám problém pracovať, keď mi zamestnávateľ poskytne prostriedky (auto, telefón, počítač, prístup na internet...) :) myslela som, ze mam narok na 3 mesiacnu vypovednu, ak trva PP 5 rokov a viac
Tweety
10.09.14,15:39
veď máš nárok na 3mes., uviedla som to v príspevku
Monika Zacharova
10.09.14,15:46
ano, zle som citala, ospravedlnujem sa. Velmi pekne dakujem za odpoved. Uz som si istejsia :)