FormanP
11.09.14,08:44
pre moju rozrastujúcu sa spolocnost s drogistickym tovarom hladam nejake overene skladove hosp. co odporucate na co si treba dat pozor ? nejake dalsie funkcie skladoveho hosp. ako citacka kodov a pod ?
tom55
16.09.14,11:00
skladove hospodarstvo je v informacnom systeme ak mate nejaky informacny system vo firme mali by ste mat aj skladove hospodarstvo samozrejme pokial firmu nevediete na kolene ako sa vravi a potom je z toho kopec papierovaciek ...mat dobry informacny system vo firme to je teraz dost velke plus
a ako citam vas prispevok rozrastate sa chcelo by to urcite dobry system
deno256
26.09.14,07:13
zdravim brigadoval som v jednom sklade a viedol som skladove hospodarstvo vsetko ohladom skladovych vydajok a prijem do skladu plus sme mali napojenie na citacku ale bolo to v systeme
automaticky ako som to nahosdil do pc dokazal som si vsetko vytlacit a ked som nieco vydaval automaticky to odpocitavalo zo stavu na sklade a samozrejme to iste bolo pri prijati tovaru.
je to dobra vec a vobec to nieje komplikovane a samozrejme som si dokazal pozriet aj nejake suhrne vydanie a prijatie v ten den.
musis napisat nieco konkretnejsie co chces v tom skladovom hospodarstve mat naco ho vyuzijes ci len na prijem tovaru a vydaj alebo aj nieco ine potrebujes
krakowski
09.10.14,07:06
No urcite si treba najprv zistit a overit na akej urovni ma konkretna spolocnost technicku podporu (infolinka, manuly, rychlost odpovedania na emaily)... lebo mozu mat vymakane skladove hospodarstvo ale ak ta nevedia rychlo a spravne naviest na to, co potrebujes, tak aj to najdokonalejsie skladove hospodarstvo stráca na kvalite.

Musi sa dat prepojit s ekonomickym softverom, ktory pouzivaš a to si treba ujasnit hned na zaciatku lebo na tom moze vsetko padnut, popripade je najlepsie ak skladove hospodarstvo ma vlastnu obchodnu agendy

najlepsi system je taky, ktorý ti najviac zautomatizuje zdlhavé nahadzovanie udajov do systemu a rozne prepocitavania na kalkulacke... cize vyhodou su rozne automaticke prijemky, vydaje, prevody, prepocty DPH, importy tovarov, ich mnozstva a cien do systemu, automaticke vyplnanie udajov o odberatelovi a dodavatelovi, prepojenie s registracnou pokladnou, rozna podpora citaciek kodov......

Na veľa veci si pride uzivatel sam a tym, ze kazda firma je ina a riesi trocha ine veci, tak dalsou dolezitou vecou pri vybere skladoveho hosp je, ci dana spolocnost ma ochotu a volu prisposobovat system podla tvojich poziadaviek
FormanP
27.10.14,09:01
Zdravim, a mate skusenosti s niektorým konkretnym skladovym hospodarstvom ktore by som mohol aj vyskusat ? pouzivate ho zaroven aj v ramci uctovnickeho programu ?? a co ak mate externu ekonomku ? ako to riesite v takom pripade ??
zlatica76
27.10.14,09:35
všetky predchádzajúce rady sú dobré.

Nikto ti nemôže dať presnú radu, ktorý program, nakoľko podmienky v každej firme sú mierne odlišné..

Máš niekoľko možností:
- porozprávaš sa s externou účtovníčkou - aký program využíva, či vie poskytnúť licencie na používanie aj pre teba (mala by!), aké je tam skladové hospodárstvo
- pohrabeš sa na internete, pozrieš zopár demoverzií a rozhodneš sa
- porozprávaš sa trebárs s konkurenciou, aké programy používajú, a v čom vidia prednosti a v čom nedostatky.
deno256
03.11.14,08:19
ja som pracoval so systemom Ccontroll http://comein.sk/portfolio/is/ako-funguje/ bol prehladny intuitivny lahko ovladatelny velmi velka vyhoda bola ze tam bola okamzita podpora a ak sme potrebovali nieco doinstalovat nebol problem je aj system taky ktory kupis a viac ako to co kupis don nedas potom som mal moznost otestovat este http://www.karatsoftware.sk/erp-karat/ bolo to hotove krabicove riesenie celkom dobre a ma to aj uctovny program
rozhodnutie je len na tebe...