Barborecka
11.09.14,11:55
Som zamestnananá v a.s. od 27.4.2013 a mam vyplatu určenú minimalnu mzdu a do 780 eur mi zamestnavatel doplaca v podobe cestovneho prikazu... teraz som bola 10 dni na pn a ako si vyrátam vyplatu po pnke? dakujem vopred
Tweety
11.09.14,09:58
Počas DPN nemáš nárok na mzdu. Počas 10KD DPN dostaneš náhradu. A to vo výške 1.-3 deň 25% denného VZ, od 4. dňa 55% DVZ. Takže si pozri na páske VZ.
Barborecka
11.09.14,10:08
Dakujem dostala som sumu €193,90 len mi bola znizena aj suma cestovneho prikazu, ktorý je iba formalny.. je ted na zamstnavatelovi kolko mi vyplati-?. a ten vymeriavaci zaklad moze bt na paske ako nahrada prijmu?
Tweety
11.09.14,10:11
je to náhrada počas PN, teda VZ na nemocenské, len nerozumiem tomu, prečo je časť mzdy vyplácaná ako cestovné, určite je to v rozpore so ZP
Katy a R
11.09.14,10:14
VZ - je VZ - to je suma uvedená na výplatnej páske, z ktorej ty platíš 1,4% na na nemocenské poistenie - a z toho sa ti počíta náhrada mzdy - tú dostaneš od zamestnávateľa.
a k tomu cestovnému príkazu - nuž to je taká "poločiernota" - alebo aj "optimalizácia" tomu hovoria - takže je to na zamestnávateľovi ;) ... hádam si nemyslíš, že ti vyplatí cestovné aj za dobu, keď si mala doma ležať ;)
Barborecka
11.09.14,10:24
cize ta cast mzdy vyplacana ako cestovne by nemala byt ovplyvnena mojou 10 dnovou PN? to vyplacanie casti mzdy ako cestovne navrhol zamestnavatel ze inak mi bude vyplacat iba minimalnu mzdu...
Tweety
11.09.14,10:24
áno, toto nevstupuje do VZ pre náhrady,neplatí z toho odvody a rovnako ani ty
Barborecka
11.09.14,10:29
Katy a R dakujem za odpoved. Chcela som sa ujasnit ze je to vlastne na zamestnavatelovi... ale by ma potom zaujimalo ze podla akeho kluca mi to strhol presne tu sumu vyslo mi to cca €262...
Tweety
11.09.14,10:32
mala by si mať na páske náhradu uvedenú zvlášť, tak si to prepočítaj
Barborecka
11.09.14,10:44
dakujem Tweety nahradu mam €51,05 ale mi to proste nevychadza ze podla akeho kluca mi vyplatili cast mzdy ako cestovne znizene o sumu cca €262
Katy a R
11.09.14,10:47
pozri - ty si súhlasila s týmto - musíš si byť vedomá rizika. nemusí ti vyplatiť nič navyše, ak sa tak rozhodne. Oficiálne máš min mzdu - a na cestovné náhrady máš nárok, ak si naozaj na pracovnej ceste!
Chobot
11.09.14,11:11
Toto je vec, na ktorú prídeš, až nastane problém a ten teraz nastal.

Na prvý pohľad, takáto forma odmeňovania je pre teba výhodná. Lebo napr. máš 2 zložky odmeňovania:

1. min. mzda - napr. 350 EUR - z tejto časti odvádzaš odvody a platíš daň. Takže z tho dostaneš napr. 300 EUR.

2. doplatok vo forme cest. náhrad - napr. 430 EUR - z tejto časti neplatíš žiadne odvody ani daň, dostaneš teda celých 430 EUR.

Zatiaľ je to pekné, lebo druhá časť nie je krátená a navyše ušetrí aj zamestnávateľ, lebo ani on neplatí odvody z cest. náhrad.

Teraz keď príde k situácii, že si na PN. Odvody na nemocenské si si platila len z tej prvej časti, teda 350 EUR. Z tejto sumy sa ti aj bude počítať nemocenské, t.j. (ako tu už bolo uvedené, 25% resp. 55% z vymeriavacieho základu). Ak si bola 2 týždne PN, tak tvoja náhrada bude za týchto 10 dní PN cca:

dený VZ: 350:20=17,50 EUR
1-4 deň: 17,50 x 25% x 4 = 17,50
4-10 deň: 17,50 x 55% x 6 = 57,75

Spolu: 75,25 EUR!!!

Za dni PN ti samozrejme zamestnávateľ nemá prečo platiť cestovné náhrady, veď tie dni si nerobila (on si povie, že veď máš za tie dni nemocenskú). Za zvyšné di mesiaci ti dá len alikvótnu časť mzdy, teda 350/20x10 = 175. Spolu by to malo byť nejakých 251 EUR, z čoho ti ešte strhnú odvody na ZP, SP a preddavok dane, takže možno skutočne sa dostaneme na sumu, ktorú ti vypočítal zamestnávateľ - 193 EUR. Plus pomernú časť cest. náhrad za 10 dní.

Rovnaký problém budeš mať, až ti budú vymeriavať príspevok v materstve, podporu v nezamestnanosti či dôchodok (neviem, čo je pre teba aktuálne, lebo neviem tvoj vek). Teda všetky tieto náhrady ti budú počítať z vymeriavacieho základu minimálnej mzdy. Tu už táto forma odmeňovanie nie je tak výhodná. Snaž sa dosiahnuť čo najvyššiu sumu tej základnej mzdy, aby tá druhá časť bola čo najnižšia.

Keď na tie sumy pozerám ešte raz, tak mám pocit, že zamestnávateľ došiel k sume 193,90 EUR tak, že ti dal mzdu za pol mesiaca, t.j. 175 EUR a zaplatil ti prvé 4 dni nemocenskej, t.j. 17,50. To vychádza na tých 193 EUR. Potom by ti ešte mala prísť zvyšná časť nemocenskej zo soc. poisťovne, tých 57 EUR. Ale pokiaľ nevidíme tvoju výplatnú pásku, tak to len hádame.
veronikasad
11.09.14,11:15
Používaš súkromné mot.vozidlo na pracovné cesty ? Inak neviem ako sa dá taká vysoká suma cestovných náhrad dosiahnúť ...
Tweety
11.09.14,11:16
nemá to ako cestovné pri PC ale ako mzdu,(neplatia odvody)
veronikasad
11.09.14,11:19
To sa ako dá - mzda bez odvodov ?
Tweety
11.09.14,11:24
veď píše, že má minimálnu a toto dopláca, zamestnáv. sú vynaliezaví a ľudia na to skočia a potom sú prekvapkaní
veronikasad
11.09.14,11:26
V otázke je "dopláca v podobe cestovného príkazu" - spôsob výplaty nie je podstatný
Tweety
11.09.14,11:27
podstatné je, že mzdu, ktorú by mala dostať dostáva len minumálnu a ostatné ako cesťák, ale nie je na žiadnej PC, ide tu o obídenie zákona
Tweety
11.09.14,11:28
takže spôsob ako dostáva mzdu je tu dosť podstatný
veronikasad
11.09.14,11:30
Kým nedoplní v akej funkcii pracuje a či využíva súkromné auto na pracovné cesty sa to takto jednoznačne tvrdiť nedá.
Tweety
11.09.14,11:30
veď to písala, len si prečítaj v komentároch
Barborecka
11.09.14,11:54
dakujem Chobot na vyplate mam udanu ako zakladnu mzdu 161,90; hrubu mzdu 177,60 a nahradu prijmu 51,05... ja som si vedoma ze tento model je velmi nevyhodny pre mna a snazim sa dohodnut s majitelom ale vraj setrime... tie vyplatene cestovne nahrady su iba formalne nikde nejazdim a preto ma zaujima ze na zaklade coho mi odratal tu urcitu sumu v tomto pripade €262, priemerne mam vyplatenu celkovu ciastku za cestovne cca €530 a tento mesiac €277... vlastne na akom zaklade mi rata ten doplatok vo forme cestovnej nahrady, i ked je to iba formalne... ci je na jeho uvazeni a v pripade dobrej vole by mi mohol povodnu ciastku aj ponechat
Chobot
11.09.14,12:17
Však to je logické - na celý mesiac máš akože "cestnovné náhrady" 530 €, ale keďže si pracovala iba polovicu mesiaca, tak si dostala iba polovicu z tej sumy, teda tých 277 EUR (možo mal mesiac 21 prac. dní, tak to možno počítal na dni).

Mohol by ti to doplatiť, ale prečo by to robil, keď si polovicu mesiaca nerobila?
Barborecka
11.09.14,13:49
ale keby chcel by mohol v zasade, je to tak, ze robim aj veci nad ramec svojich pracovnych povinnosti a v ine mesiace robim viac hodin a mam stale rovnaku mzdu nikdy som nemala platene nadcasy ani ine priplatky i ked povodne to bolo slubene... to som sa chcela dopatrat ci je to zakonne ustanovene, rada by som sa dohodla do buducnosti so zamestnavatelom na lepsich podmienkach tak chcem mu argumentovat nejako rozumne aj ked asi tusim odpoved ze na moje miesto caka vela ludi...
Barborecka
11.09.14,13:55
veronikasad druha cast vyplaty je vyplacana na ucet ako cestovny prikaz, je to fiktivna polozka nakolko auto vobec nepouzivam na pracovne cesty ani nikde nejazdim, tak to riesi zamestnavatel nakolko oficialne mi je priznana len minimalna mzda, cize dohodnuty doplatok dostavam v takejto forme...
ivka70
11.09.14,14:12
Cele fiktivne cestovne nahrady su v podstate obchadzanei zakona a keby zamestnavatel chcel, nevyplati ti na nich ani cent.
Cize si plne zavisla na jeho dobrej voli.
Tweety
11.09.14,14:44
Veru tak,asi nečítaš naše komenty.
Barborecka
11.09.14,15:33
Katy a R ja som suhlasila a dohodli sme sa natom, ze mam fixnu ciastku cestovny prikaz; o krateni tejto ciastky sme sa nedohodli ani nahodou, pracovne cesty neabsolvujem ani nikde necestujem je to len fiktivne, riziko je v tom, ze to nemam pisomne .. ale asi nato by tazko zamestnavatel pristupi kedze je to obchadzanie zakona... :-)
Barborecka
11.09.14,15:44
ale citam len sme mali istu dohodu a zabudla som ze dohody su nato aby sa porusovali :-)
Tweety
11.09.14,15:46
Ber to tak, že zamestnáv. porušuje ZP, tak prečo by neporušil dohodu?
Barborecka
11.09.14,16:04
ano mas pravdu porusenie dohody pre neho nic neznamena... urcite nie som sama komu sa to stalo ale som rada ze som sa tu opytala, lebo kazdopadne som sa vela dozvedela :-)