wegamizi
11.09.14,13:00
Prosim o radu. casto si objednavam s iHerb produkty, vzdy vsak v ramci limitu, teda do 22,00€. Minuly tyzden mi prisli na kreditku naspat peniaze z iHerb s tym, ze colne oddelenie na SK vratilo zasielku bez udania dovodu. Nakolko som nedostala ziaden list z colnice, ze treba nieco vydokladovat, chcem sa spytat, aky dovod mali na vratenie zasielky do krajiny povodu. A teraz otazka: Neviem zistit, aka prepravna medzinarodna spolocnost urobila tuto transakciu. Podla nazvu ( na baliku mam Fed Ex), ani podla cisla 23706383 to nemozu najst. Fedex ze ma cisla 12 mieste. Uz som bezradna. Vie niekto, aka prepravna spolocnost by mohla mat cisla zasielky, ako som uviedla vyssie? Uz som skusila vsetko mozne a bez vysledku.
P.S.
Odosielatel mi potvrdil cislo zasielky na sledovanie.
misoft
11.09.14,13:50
No FedEx v rámci USA a potom do zberných centier vo svete. Tam by to už mali preberať lokální prepravcovia - DHL UPS.... a je ich požehnane...
wegamizi
11.09.14,15:51
Oki, ja viem, ale podla cisla neviem najst tu spolocnost. Co som doteraz obvolala, ziadny vysledok. Da sa to zistit podla cisla 23706383-0, kto ma skusenost, dakujem
maapo
01.12.15,10:34
pre info clo sa plati az nad sumu 150e
dph nad 22e aj s postovnym
arizona
01.12.15,10:59
Si im zacal dealera robit???
fortunka
01.12.15,20:43
vybrala si si dopravu pri objednavke, skus si pozriet potvrdenie objednavky.. nosi ich dhl alebo slovenska posta. DHL ta kontaktuju emailom, posta listom...

aha uz to je stareee :)